Hoşgeldiniz!

Sibel Arna Videoları İzle

Sibel Arna ve Kızlardan Roman Havası (Bu Tarz Benim 9. Bölüm) 01:53
Sibel Arna ve Kızlardan Roman Havası (Bu Tarz Benim 9. Bölüm) 21.161 izlenme - 2 yıl önce Sibel Arna ve Kızlardan Roman Havası (Bu Tarz Benim 9. Bölüm) Bu Tarz Benim'in jüri üyesi Siber Arna, yarışmacı kızlarla birlikte Roman havası oynayarak izleyicileri coşturdu
Sibel Arna'dan Aygün'e Sert Eleştiri (Bu Tarz Benim 9. Bölüm) 01:14
Sibel Arna'dan Aygün'e Sert Eleştiri (Bu Tarz Benim 9. Bölüm) 12.846 izlenme - 2 yıl önce Sibel Arna'dan Aygün'e sert eleştiri! / Bu Tarz Benim Bu Tarz Benim'in jüri üyesi Sibel Arna, yarışmacılardan Aygün Aydın'a tarzı ve davranışlarıyla ilgili sert sözler söyledi
Sibel Arna Chloe'ye oryantal öğretti (Herşey Dahil) 01:25
Sibel Arna Chloe'ye oryantal öğretti (Herşey Dahil) 7.980 izlenme - 2 yıl önce Sibel Arna Chloe'ye oryantal öğretti (Herşey Dahil) Sibel Arna Chloe'ye oryantal öğretti Sibel Arna Chloe'ye oryantal öğretti (Herşey Dahil)
Nazlı ve Barış'tan Romantik Dans (Bu Tarz Benim) 00:59
Nazlı ve Barış'tan Romantik Dans (Bu Tarz Benim) 4.106 izlenme - 2 yıl önce Nazlı ve Barış'tan romantik dans / Bu Tarz Benim Bu Tarz Benim'de Nazlı ve Barış arasındaki buzları romantik danslarıyla eritti
Emel Acar & Sibel Arna Mini Etek 1 01:00
Emel Acar & Sibel Arna Mini Etek 1 6.036 izlenme - 7 yıl önce emel acar & sibel arna mini etek
Hürriyet Yazarı Dansöze Dedirtti 01:17
Hürriyet Yazarı Dansöze Dedirtti 447 izlenme - 7 ay önce Hürriyet gazetesi yazarı Sibel Arna, gittiği Maçka Taşlık Gazinosu'nda yaptığı oryantal dans ile dansöze pes dedirtti... Hürriyet gazetesi yazarı Sibel Arna, gittiği Maçka Taşlık Gazinosu'nda yaptığı oryantal dans ile dansöze pes dedirtti. Sibel Arna dans videolarını sosyal medya hesabından paylaştı. "Bir gün yine dansöz ile aşık atmaya çalışıyorum" diyerek dans videosunu paylaşan Arna'nın takipçileri de performansını çok beğendi. Videoda gri elbisesiyle dikkat çeken Arna, dansözle karşılıklı oynarken görülüyor.
Bu Tarz Benim Yeni Sezon 20. Bölüm Tek Parça 01:59:48
Bu Tarz Benim Yeni Sezon 20. Bölüm Tek Parça 3.315 izlenme - 2 yıl önce Ekranların fenomen yarışma programı Bu Tarz Benim, yeni sezonu ve yeni jürisiyle Show TV’de seyircisini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Birbirinden ünlü konuklarıyla ve görsel şovlarıyla modanın kalbinin atacağı program, hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Yapımcılığını Joker Yapım’ın üstendiği Bu Tarz Benim, yeni sezonuyla ses getirmeye devam ediyor. Sunuculuğunu Ebru Akel'in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Moda Tasarımcısı Cemil İpekçi, Moda Yazarı Sibel Arna, Stil Danışmanı Umut Eker veManken Chloe Loughnan Ortaç yer alıyor. Bu Tarz Benim yarışmacılarından bir kişinin elenmesiyle geriye kalan 10 yarışmacı, bütün hafta boyunca en tarz kadın olmak için mücadele edecek. Bir yandan jüriye tarzlarını beğendirmeye çalışan yarışmacılar, bir yandan da rakiplerini geçmek için mücadele verecek ve Cumartesi günü yayınlanacak olan ‘Eleme Gecesi’ne hazırlanacaklar.
Bu Tarz Benim Yeni Sezon 19. Bölüm Tek Parça 02:02:41
Bu Tarz Benim Yeni Sezon 19. Bölüm Tek Parça 2.441 izlenme - 2 yıl önce Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir ses getiren Bu Tarz Benim, yeni sezonu ve yeni jürisiyle Show TV’de seyircisini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Birbirinden ünlü konuklarıyla ve görsel şovlarıyla yine modanın kalbinin atacağı program, hafta içi her günShow TV’de! Yapımcılığını Joker Yapım’ın üstendiği Bu Tarz Benim, yeni sezonuyla adından yine çok söz ettirecek! Sunuculuğunu Ebru Akel'in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Moda Tasarımcısı Cemil İpekçi, Moda Yazarı Sibel Arna, Stil Danışmanı Umut Eker veManken Chloe Loughnan Ortaç yer alıyor. Yarışmacılar hafta içi her gün, kendi belirleyecekleri konseptte giyinerek, tarzlarını jüriye sergiliyor. Jüriden geçer puan alanlar, her gün bir yıldız toplayacak ve cuma gününe dek en çok yıldızı toplayan yarışmacılar, hafta sonuna koruma altında girerek elenmekten kurtulacak. Bu Tarz Benim yarışmacılarından jüri kararıyla bir kişinin daha elenmesiyle geride kalan 10 kişi, bütün hafta boyunca kıyasıya mücadele edecek ve Cumartesi günü yayınlanacak olan ‘Eleme Gecesi’ne hazırlanacak!
Bu Tarz Benim Yeni Konsept 22. Bölüm Tek Parça 01:59:02
Bu Tarz Benim Yeni Konsept 22. Bölüm Tek Parça 2.330 izlenme - 2 yıl önce Bu Tarz Benim Yeni Formatı İle Show Tv'de,11 erkek yarışmacıda Artık Tarz Olacak Show Tv'nin ve TV8'in mahkemelik olan programı Bu Tarz Benim Show Tv'de artık format değişti. Artık 11 kadın 11 erkeğin yarışacağı program bu sefer canlı yayınla ekranlara gelecek. Bundan böyle hafta içi her gün 16-00 - 19:00 saatleri arasında Show TV'de canlı yayınla ekrana gelecek olan 'Bu Tarz Benim', bir ilki gerçekleştirerek 11 kadın yarışmacı yanında 11 erkek yarışmacıyı da stüdyoda yarıştıracak. Yapımcılığını 'Joker Yapım'ın üstlendiği; sunuculuğunu ise Ebru Akel'in yapacağı 'Bu Tarz Benim', yeni sezonuyla adından çok söz ettirecek! TV8'de yayınlanan 'Bu Tarz Benim'in isim değişikliğinin ardından formatında değişiklik yapan ancak ismi aynı kalan 'Bu Tarz Benim' 16 Şubat Pazartesi günü yani bugün saat 16:00'da Show TV'de başlıyor.
İyiki Doğdun 27 Temmuz Mucizesi İdil Naz Kaluç 04:06
İyiki Doğdun 27 Temmuz Mucizesi İdil Naz Kaluç 1.175 izlenme - 2 yıl önce Nasıl anlatsam , nerden başlasam bilemiyorum Kraliçe'm... Öncelikle şunu söylemeliyim sanırım , ben seni çok seviyorum.Nedenini bilemediğim , büyüklüğüne anlam veremediğim bir sevgi bu üstelik.Varlığını kanıtlayamıyorum ama var olduğunu biliyorum ve çok büyük olduğunu.Bunu sana ne kadar anlatmaya çalışsam da sen anlamayacaksın , bu yüzden de artık sana seni sevdiğimi anlatmaktan vazgeçtim.Ben sadece seninle hayatımda neler değiştiğini anlatmak istiyorum.Büyüdüm mesela , seninle birlikte büyüdüm ben.Belki de seni tanımamış olsam tanıyamayacağım onlarca değerli insan var hayatımda.Senin bana sevgin yerine verdiğin hediye de bu olsa gerek.Bana sevilme şansı verdin sen , en azından başkaları tarafından.Ben seni çok sevdim , seviyorum ve hep de sevicem.Çünkü sen benim bu hayatta ilkleri yaşamamı sağladın.Seninle tanıştıktan sonra hayatıma giren insanlar öylesine değerli oldular ki hayatımda , ben bir çok ilki yaşadım onlarla.İlk kez birine çok güvendim mesela , ilk kez birini çok sevdim ve ilk kez birisini kaybetmekten ölüm gibi korktum.Seninle çok değiştim ben Kraliçe'm ve iyi ki değiştim.Çünkü değişim hayatın bi parçası , değişmeden var olamayız.Sen de değişeceksin , sevdiklerin de , seni sevenler de.Ama çok azı aynı kalacak sevdiklerinin ve seni sevenlerin.Bunlardan biri de ben olacağım her zaman.Seni sevmekten asla vazgeçmedim ve vazgeçmeyeceğim. İyi ki doğdun Kraliçe'm , iyi ki hayatımdasın
Bu Tarz Benim Yeni Sezon 4. Bölüm Tek Parça (22. Ocak 2015) 02:51:08
Bu Tarz Benim Yeni Sezon 4. Bölüm Tek Parça (22. Ocak 2015) 1.328 izlenme - 2 yıl önce Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir ses getiren ‘Bu Tarz Benim’, yeni sezonu ve yeni jürisiyle Show TV’de seyircisini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Birbirinden ünlü konuklarıyla ve görsel şovlarıyla yine modanın kalbinin atacağı program, hafta içi her gün Show TV’de! TÜRKİYE’NİN EN ÖZEL JÜRİSİ ! Yapımcılığını ‘Joker Yapım’’ın üstendiği ‘Bu Tarz Benim’, yeni sezonuyla adından yine çok söz ettirecek! Sunuculuğunu Ebru Akel'in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Moda Tasarımcısı Cemil İpekçi, Moda Yazarı Sibel Arna, Stil Danışmanı Umut Eker ve Manken Chloe Loughnan Ortaç yer alıyor. KIYASIYA REKABET ! En tarz kadın olmak için; birbirleri ile kıyasıya yarışacak olan 13 yarışmacı, bir yandan jüriye tarzlarını beğendirmeye çalışacak, bir yandan da rakiplerini geçmek için mücadele verecek. Programın yeni jürisi ise, birbirinden farklı konsept ve konularıyla yine seyircisini ekrana kilitleyecek. ‘Bu Tarz Benim’’in yeni sezonu yine Show TV’de herkesin beğenisini toplayacak!
Özgecan'ı Unutturmayacağız (Bu Tarz Benim) 02:47
Özgecan'ı Unutturmayacağız (Bu Tarz Benim) 1.539 izlenme - 2 yıl önce "Özgecan'ı unutturmayacağız" / Bu Tarz Benim Bu Tarz Benim jürisi Sibel Arna, Cemil İpekçi, Umut Eker ve Chloe Ortaç Özgecan Aslan için üzüntülerini dile getirdi.
Bu Tarz Benim Eleme Gecesi 18. Bölüm Tek Parça 03:48:09
Bu Tarz Benim Eleme Gecesi 18. Bölüm Tek Parça 1.024 izlenme - 2 yıl önce Ekranların en tarz yarışma programı Bu Tarz Benim, muhteşem jürisi ve birbirinden iddialı 11 yarışmacısıyla hafta içi her gün Show TV’de izleyicilerle buluşuyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren fenomen olan Bu Tarz Benim’in Eleme Gecesi ise, Cumartesi akşamına damgasını vurdu. Sunuculuğunu Ebru Akel'in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Moda Tasarımcısı Cemil İpekçi, Moda Yazarı Sibel Arna, Stil Danışmanı Umut Eker ve Manken Chloe Loughnan Ortaç yer alıyor. Programın muhteşem Eleme Gecesi’nde ise, Sanat Müziğinin Divası Bülent Ersoy da jüri koltuğunda oturuyor. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarıştılar. SUZAN KARDEŞ, FERMAN TOPRAK VE GÖKÇE BU TARZ BENİM’DE ! Bu Tarz Benim Eleme Gecesi’nde bu hafta; Suzan Kardeş, Ferman Toprak ve Gökçemuhteşem performanslarıyla izleyicileri coşturdu. Birbirinden eğlenceli şarkıların yer aldığı program, izleyicilere keyif dolu bir akşam yaşattı. Gecenin elenen yarışmacısı ise Öykü Ekinci oldu.
Bu Tarz Benim Yeni Sezon 2. Bölüm Tek Parça (20. Ocak 2015) 02:45:47
Bu Tarz Benim Yeni Sezon 2. Bölüm Tek Parça (20. Ocak 2015) 798 izlenme - 2 yıl önce Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir ses getiren ‘Bu Tarz Benim’, yeni sezonu ve yeni jürisiyle Show TV’de seyircisini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Birbirinden ünlü konuklarıyla ve görsel şovlarıyla yine modanın kalbinin atacağı program, hafta içi her gün Show TV’de! TÜRKİYE’NİN EN ÖZEL JÜRİSİ ! Yapımcılığını ‘Joker Yapım’’ın üstendiği ‘Bu Tarz Benim’, yeni sezonuyla adından yine çok söz ettirecek! Sunuculuğunu Ebru Akel'in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Moda Tasarımcısı Cemil İpekçi, Moda Yazarı Sibel Arna, Stil Danışmanı Umut Eker ve Manken Chloe Loughnan Ortaç yer alıyor. KIYASIYA REKABET ! En tarz kadın olmak için; birbirleri ile kıyasıya yarışacak olan 13 yarışmacı, bir yandan jüriye tarzlarını beğendirmeye çalışacak, bir yandan da rakiplerini geçmek için mücadele verecek. Programın yeni jürisi ise, birbirinden farklı konsept ve konularıyla yine seyircisini ekrana kilitleyecek. ‘Bu Tarz Benim’’in yeni sezonu yine Show TV’de herkesin beğenisini toplayacak!
Serpil Cansız'ın Gidişine Sibel Arna Yorumu (Bu Tarz Benim 15. Bölüm) 02:35
Serpil Cansız'ın Gidişine Sibel Arna Yorumu (Bu Tarz Benim 15. Bölüm) 771 izlenme - 2 yıl önce Serpil Cansız'ın Gidişine Sibel Arna Yorumu (Bu Tarz Benim 15. Bölüm) Bu Tarz Benim'in jüri üyelerinden Sibel Arna, Serpil Cansız'ın gidişi için neler söyledi?
Bu Tarz Benim Yeni Konsept 23. Bölüm Tek Parça 02:04:22
Bu Tarz Benim Yeni Konsept 23. Bölüm Tek Parça 913 izlenme - 2 yıl önce Yayınlandığı ilk günden itibaren fenomen olan Bu Tarz Benim, yenilikleri ve sürprizleri ile herkesi ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Sunuculuğunu Ebru Akel'in üstlendiği, jüri kadrosunda Moda Tasarımcısı Cemil İpekçi, Moda Yazarı Sibel Arna, Stil Danışmanı Umut Eker ve Manken Chloe Loughnan Ortaç’ın yer aldığı Bu Tarz Benim, hafta içi her gün canlı yayınla Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Bugüne kadar 13 kadın yarışmacı ile ekranlara gelen Bu Tarz Benim'de, artık 11 kadın ve 11 erkek yarışmacı çiftler halinde yarışıyor. Her bir çiftin bir hikayeyi canlandıracağı Bu Tarz Benim'de, çiftler jüriden oyunculuk, sahne, ses, saç, makyaj ve kostüm performanslarına göre puan alacaklar. Ayrıca Bu Tarz Benim stüdyosunda jüri üyelerinin yarışmacılara takviye olarak destek vereceği bir de aksesuar dükkanı bulunacak. Jüriye tarzlarını beğendirmek için büyük çaba sarf edecek olan yarışmacılar, bir yandan da rakiplerini geçmek için kıyasıya rekabet edecek. Sunuculuğunu Ebru Akel’in üstlendiği Bu Tarz Benim, hafta içi her gün saat 16.00’da canlı yayınla Show TV’de!
Bu Tarz Benim Yeni Sezon 5. Bölüm Tek Parça (23. Ocak 2015) 02:48:25
Bu Tarz Benim Yeni Sezon 5. Bölüm Tek Parça (23. Ocak 2015) 616 izlenme - 2 yıl önce Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir ses getiren ‘Bu Tarz Benim’, yeni sezonu ve yeni jürisiyle Show TV’de seyircisini ekran başına kilitleyecek. Birbirinden ünlü konuklarıyla ve görsel şovlarıyla yine modanın kalbinin atacağı program, Show TV’de Ayrıca programın muhteşem final gecelerinde, Sanat Müziğinin Divası Bülent Ersoy jüri koltuğunda oturacak!
Bu Tarz Benim Yeni Konsept 31. Bölüm Tek Parça 01:51:38
Bu Tarz Benim Yeni Konsept 31. Bölüm Tek Parça 697 izlenme - 2 yıl önce Ekranların fenomen yarışma programı Bu Tarz Benim, hafta içi her gün canlı yayınlaShow TV’de herkesi ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Sunuculuğunu Ebru Akel'in üstlendiği, jüri kadrosunda Moda Tasarımcısı Cemil İpekçi, Moda Yazarı Sibel Arna, Stil Danışmanı Umut Eker ve Manken Chloe Loughnan Ortaç’ın yer aldığı Bu Tarz Benim, hafta içi her gün canlı yayınla Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Bu Tarz Benim'de, jüri kararıyla iki kadın ve iki erkek yarışmacının daha elenmesiyle geride kalan 9 çift yarışmacı, bütün hafta boyunca kıyasıya mücadele edecek ve Cumartesi günü yayınlanacak olan ‘Eleme Gecesi’ne hazırlanacak! Her bir çiftin bir hikayeyi canlandıracağı Bu Tarz Benim'de, çiftler jüriden oyunculuk, sahne, ses, saç, makyaj ve kostüm performanslarına göre puan alacaklar
Bu Tarz Benim 9. Bölüm Tek Parça (28. Ocak 2015) 02:33:41
Bu Tarz Benim 9. Bölüm Tek Parça (28. Ocak 2015) 564 izlenme - 2 yıl önce Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir ses getiren ‘Bu Tarz Benim’, yeni sezonu ve yeni jürisiyle Show TV’de seyircisini ekran başına kilitleyecek. Birbirinden ünlü konuklarıyla ve görsel şovlarıyla yine modanın kalbinin atacağı program, bugün Show TV’de başladı! Ayrıca programın muhteşem final gecelerinde, Sanat Müziğinin Divası Bülent Ersoy jüri koltuğunda oturacak!
Sibel Arna Podyumda (Bu Tarz Benim 20. Bölüm) 01:49
Sibel Arna Podyumda (Bu Tarz Benim 20. Bölüm) 461 izlenme - 2 yıl önce Sibel Arna Podyumda (Bu Tarz Benim 20. Bölüm) Bu Tarz Benim'in jüri üyesi Sibel Arna, podyuma çıkarak yarışmacılarda idil Naz Kaluç'a tarz dersi verdi
Bu Tarz Benim Yeni Sezon 3. Bölüm Tek Parça (21. Ocak 2015) 02:51:47
Bu Tarz Benim Yeni Sezon 3. Bölüm Tek Parça (21. Ocak 2015) 486 izlenme - 2 yıl önce Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir ses getiren ‘Bu Tarz Benim’, yeni sezonu ve yeni jürisiyle Show TV’de seyircisini ekran başına kilitleyecek. Birbirinden ünlü konuklarıyla ve görsel şovlarıyla yine modanın kalbinin atacağı program, bugün Show TV’de başladı! Ayrıca programın muhteşem final gecelerinde, Sanat Müziğinin Divası Bülent Ersoy jüri koltuğunda oturacak! TÜRKİYE’NİN EN ÖZEL JÜRİSİ ! Sunuculuğunu Ebru Akel'in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Moda Tasarımcısı Cemil İpekçi, Moda Yazarı Sibel Arna, Stil Danışmanı Umut Eker ve Manken Chloe Loughnan Ortaç’ın yer aldığı ‘Bu Tarz Benim’, yepyeni yarışmacılarıyla yeni sezona giriş yapacak. Ayrıca programın final gecelerine özel olarak da ünlü Diva Bülent Ersoy jüri koltuğunda olacak. Yapımcılığını ‘Joker Yapım’’ın üstendiği ‘Bu Tarz Benim’, yeni sezonuyla adından yine çok söz ettirecek! ‘Bu Tarz Benim’’in yeni sezon eleme gecelerinde jüri koltuğuna ekranlardan tanıdığımız ünlü isimler oturacak. Jüriden geçer not almaya çalışan yarışmacılar, 100 Bin TL büyük ödül için kıyasıya yarışacaklar. BİRBİRİNDEN İDDİALI YEPYENİ YARIŞMACILAR! En tarz kadın olmak için; birbirleri ile kıyasıya yarışacak olan 13 yarışmacı, bir yandan jüriye tarzlarını beğendirmeye çalışacak, bir yandan da rakiplerini geçmek için mücadele verecek. Programın yeni jürisi ise, birbirinden farklı konsept ve konularıyla yine seyircisini ekrana kilitleyecek. ‘Bu Tarz Benim’’in yeni sezonu yine Show TV’de herkesin beğenisini toplayacak!
Bu Tarz Benim Yeni Konsept 24. Bölüm Tek Parça 01:59:08
Bu Tarz Benim Yeni Konsept 24. Bölüm Tek Parça 580 izlenme - 2 yıl önce Yayınlandığı ilk günden itibaren fenomen olan Bu Tarz Benim, yenilikleri ve sürprizleri ile herkesi ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Sunuculuğunu Ebru Akel'in üstlendiği, jüri kadrosunda Moda Tasarımcısı Cemil İpekçi, Moda Yazarı Sibel Arna, Stil Danışmanı Umut Eker ve Manken Chloe Loughnan Ortaç’ın yer aldığı Bu Tarz Benim, hafta içi her gün canlı yayınla Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Bugüne kadar 13 kadın yarışmacı ile ekranlara gelen Bu Tarz Benim'de, artık 11 kadın ve 11 erkek yarışmacı çiftler halinde yarışıyor. Her bir çiftin bir hikayeyi canlandıracağı Bu Tarz Benim'de, çiftler jüriden oyunculuk, sahne, ses, saç, makyaj ve kostüm performanslarına göre puan alacaklar. Ayrıca Bu Tarz Benim stüdyosunda jüri üyelerinin yarışmacılara takviye olarak destek vereceği bir de aksesuar dükkanı bulunacak. Jüriye tarzlarını beğendirmek için büyük çaba sarf edecek olan yarışmacılar, bir yandan da rakiplerini geçmek için kıyasıya rekabet edecek. Sunuculuğunu Ebru Akel’in üstlendiği Bu Tarz Benim, hafta içi her gün saat 16.00’da canlı yayınla Show TV’de!
Bu Tarz Benim Yeni Konsept 25. Bölüm Tek Parça  01:59:45
Bu Tarz Benim Yeni Konsept 25. Bölüm Tek Parça 529 izlenme - 2 yıl önce Yayınlandığı ilk günden itibaren fenomen olan Bu Tarz Benim, yenilikleri ve sürprizleri ile herkesi ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Sunuculuğunu Ebru Akel'in üstlendiği, jüri kadrosunda Moda Tasarımcısı Cemil İpekçi, Moda Yazarı Sibel Arna, Stil Danışmanı Umut Eker ve Manken Chloe Loughnan Ortaç’ın yer aldığı Bu Tarz Benim, hafta içi her gün canlı yayınla Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Bugüne kadar 13 kadın yarışmacı ile ekranlara gelen Bu Tarz Benim'de, artık 11 kadın ve 11 erkek yarışmacı çiftler halinde yarışıyor. Her bir çiftin bir hikayeyi canlandıracağı Bu Tarz Benim'de, çiftler jüriden oyunculuk, sahne, ses, saç, makyaj ve kostüm performanslarına göre puan alacaklar. Ayrıca Bu Tarz Benim stüdyosunda jüri üyelerinin yarışmacılara takviye olarak destek vereceği bir de aksesuar dükkanı bulunacak. Jüriye tarzlarını beğendirmek için büyük çaba sarf edecek olan yarışmacılar, bir yandan da rakiplerini geçmek için kıyasıya rekabet edecek. Sunuculuğunu Ebru Akel’in üstlendiği Bu Tarz Benim, hafta içi her gün saat 16.00’da canlı yayınla Show TV’de!
Bu Tarz Benim Yeni Konsept 28. Bölüm Tek Parça  01:56:52
Bu Tarz Benim Yeni Konsept 28. Bölüm Tek Parça 509 izlenme - 2 yıl önce Yayınlandığı ilk günden itibaren fenomen olan Bu Tarz Benim, yenilikleri ve sürprizleri ile herkesi ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Sunuculuğunu Ebru Akel'in üstlendiği, jüri kadrosunda Moda Tasarımcısı Cemil İpekçi, Moda Yazarı Sibel Arna, Stil Danışmanı Umut Eker ve Manken Chloe Loughnan Ortaç’ın yer aldığı Bu Tarz Benim, hafta içi her gün canlı yayınla Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Bugüne kadar 13 kadın yarışmacı ile ekranlara gelen Bu Tarz Benim'de, artık 11 kadın ve 11 erkek yarışmacı çiftler halinde yarışıyor. Her bir çiftin bir hikayeyi canlandıracağı Bu Tarz Benim'de, çiftler jüriden oyunculuk, sahne, ses, saç, makyaj ve kostüm performanslarına göre puan alacaklar. Ayrıca Bu Tarz Benim stüdyosunda jüri üyelerinin yarışmacılara takviye olarak destek vereceği bir de aksesuar dükkanı bulunacak. Jüriye tarzlarını beğendirmek için büyük çaba sarf edecek olan yarışmacılar, bir yandan da rakiplerini geçmek için kıyasıya rekabet edecek. Sunuculuğunu Ebru Akel’in üstlendiği Bu Tarz Benim, hafta içi her gün saat 16.00’da canlı yayınla Show TV’de!
Bu Tarz Benim Yeni Konsept 30. Bölüm Tek Parça 01:55:00
Bu Tarz Benim Yeni Konsept 30. Bölüm Tek Parça 451 izlenme - 2 yıl önce Ekranların fenomen yarışma programı Bu Tarz Benim, hafta içi her gün canlı yayınlaShow TV’de herkesi ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Sunuculuğunu Ebru Akel'in üstlendiği, jüri kadrosunda Moda Tasarımcısı Cemil İpekçi, Moda Yazarı Sibel Arna, Stil Danışmanı Umut Eker ve Manken Chloe Loughnan Ortaç’ın yer aldığı Bu Tarz Benim, hafta içi her gün canlı yayınla Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Bu Tarz Benim'de, jüri kararıyla iki kadın ve iki erkek yarışmacının daha elenmesiyle geride kalan 9 çift yarışmacı, bütün hafta boyunca kıyasıya mücadele edecek ve Cumartesi günü yayınlanacak olan ‘Eleme Gecesi’ne hazırlanacak! Her bir çiftin bir hikayeyi canlandıracağı Bu Tarz Benim'de, çiftler jüriden oyunculuk, sahne, ses, saç, makyaj ve kostüm performanslarına göre puan alacaklar.
Bu Tarz Benim Yeni Konsept 26. Bölüm Tek Parça 02:09:34
Bu Tarz Benim Yeni Konsept 26. Bölüm Tek Parça 442 izlenme - 2 yıl önce Yayınlandığı ilk günden itibaren fenomen olan Bu Tarz Benim, yenilikleri ve sürprizleri ile herkesi ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Sunuculuğunu Ebru Akel'in üstlendiği, jüri kadrosunda Moda Tasarımcısı Cemil İpekçi, Moda Yazarı Sibel Arna, Stil Danışmanı Umut Eker ve Manken Chloe Loughnan Ortaç’ın yer aldığı Bu Tarz Benim, hafta içi her gün canlı yayınla Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Bugüne kadar 13 kadın yarışmacı ile ekranlara gelen Bu Tarz Benim'de, artık 11 kadın ve 11 erkek yarışmacı çiftler halinde yarışıyor. Her bir çiftin bir hikayeyi canlandıracağı Bu Tarz Benim'de, çiftler jüriden oyunculuk, sahne, ses, saç, makyaj ve kostüm performanslarına göre puan alacaklar. Ayrıca Bu Tarz Benim stüdyosunda jüri üyelerinin yarışmacılara takviye olarak destek vereceği bir de aksesuar dükkanı bulunacak. Jüriye tarzlarını beğendirmek için büyük çaba sarf edecek olan yarışmacılar, bir yandan da rakiplerini geçmek için kıyasıya rekabet edecek. Sunuculuğunu Ebru Akel’in üstlendiği Bu Tarz Benim, hafta içi her gün saat 16.00’da canlı yayınla Show TV’de!
Bu Tarz Benim'de Ankara Havası (Bu Tarz Benim) 02:24
Bu Tarz Benim'de Ankara Havası (Bu Tarz Benim) 338 izlenme - 2 yıl önce Bu Tarz Benim'de Ankara Havası! / Bu Tarz Benim Bu Tarz Benim'de Cemil İpekçi'nin önderliğinde başlayan Ankara Havası, diğer jüri üyeleri ve yarışmacılarada yansıyınca ortaya renkli görüntüler çıktı.
Bu Tarz Benim Yeni Sezon 1.Bölüm 02:49:09
Bu Tarz Benim Yeni Sezon 1.Bölüm 335 izlenme - 2 yıl önce Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir ses getiren ‘Bu Tarz Benim’, yeni sezonu ve yeni jürisiyle Show TV’de seyircisini ekran başına kilitleyecek. Birbirinden ünlü konuklarıyla ve görsel şovlarıyla yine modanın kalbinin atacağı program, bugün Show TV’de başladı! Ayrıca programın muhteşem final gecelerinde, Sanat Müziğinin Divası Bülent Ersoy jüri koltuğunda oturacak!
Bu Tarz Benim Yeni Konsept 29. Bölüm Tek Parça 01:54:56
Bu Tarz Benim Yeni Konsept 29. Bölüm Tek Parça 395 izlenme - 2 yıl önce Yayınlandığı ilk günden itibaren fenomen olan Bu Tarz Benim, yenilikleri ve sürprizleri ile herkesi ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Sunuculuğunu Ebru Akel'in üstlendiği, jüri kadrosunda Moda Tasarımcısı Cemil İpekçi, Moda Yazarı Sibel Arna, Stil Danışmanı Umut Eker ve Manken Chloe Loughnan Ortaç’ın yer aldığı Bu Tarz Benim, hafta içi her gün canlı yayınla Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Bugüne kadar 13 kadın yarışmacı ile ekranlara gelen Bu Tarz Benim'de, artık 11 kadın ve 11 erkek yarışmacı çiftler halinde yarışıyor. Her bir çiftin bir hikayeyi canlandıracağı Bu Tarz Benim'de, çiftler jüriden oyunculuk, sahne, ses, saç, makyaj ve kostüm performanslarına göre puan alacaklar. Ayrıca Bu Tarz Benim stüdyosunda jüri üyelerinin yarışmacılara takviye olarak destek vereceği bir de aksesuar dükkanı bulunacak. Jüriye tarzlarını beğendirmek için büyük çaba sarf edecek olan yarışmacılar, bir yandan da rakiplerini geçmek için kıyasıya rekabet edecek. Sunuculuğunu Ebru Akel’in üstlendiği Bu Tarz Benim, hafta içi her gün saat 16.00’da canlı yayınla Show TV’de!
Sibel Arna'dan Selen'e Sert Uyarı (Bu Tarz Benim Yeni Konsept) 01:34
Sibel Arna'dan Selen'e Sert Uyarı (Bu Tarz Benim Yeni Konsept) 261 izlenme - 2 yıl önce Sibel Arna'dan Selen'e Sert Uyarı (Bu Tarz Benim Yeni Konsept)'dan Selen'e Sert Uyarı (Bu Tarz Benim Yeni Konsept) Bu Tarz Benim'de Selen'in Can'la yaşadığı sözlü tartışma sonrasında jüri üyesi Sibel Arna, Selen'i çok sert bir şekilde uyardı.