Hoşgeldiniz!

sibel üresin

Cicişler Sibel Üresin'e 'p.ze.k' Dedi! 02:10
Cicişler Sibel Üresin'e 'p.ze.k' Dedi! 18.671 izlenme - 4 yıl önce Cicişler ve Sibel Üresin'in canlı yayındaki atışmaları mı herkesi ekrana kilitledi.
Cicişler Sibel Üresin'e 'p ze k' dedi! 02:10
Cicişler Sibel Üresin'e 'p ze k' dedi! 11.752 izlenme - 4 yıl önce Cicişler Sibel Üresin'e 'p ze k' dedi!
12 Yaşındaki Kız 60 Yaşında Adamla Evlenebilir  - Sibel Üresin 02:45
12 Yaşındaki Kız 60 Yaşında Adamla Evlenebilir - Sibel Üresin 4.062 izlenme - 3 yıl önce Henüz mantıklı hiç bir söylemine denk gelemediğimiz bir canlının yeni bir iddiası.
Adnan Oktar İle Sibel Üresin Birbirine Girdi!.. 02:46
Adnan Oktar İle Sibel Üresin Birbirine Girdi!.. 5.677 izlenme - 4 yıl önce tv8 de yayınlanan "Seda Sultan" yayınına bağlanan Adnan Oktar ile evlilik danışmanı Sibel Üresin birbirine girdi!..
Stüdyoyu Şoka Soktu 01:40
Stüdyoyu Şoka Soktu 5.392 izlenme - 4 yıl önce Yazar Sibel Üresin, Kocama ikinci bir eş alması için müsade ettim dedi
Sibel Üresin seksi bir kadın dediler Sibel Üresin ne yapacağını bilemedi:)) Gülme garanti 01:24
Sibel Üresin seksi bir kadın dediler Sibel Üresin ne yapacağını bilemedi:)) Gülme garanti 3.474 izlenme - 4 yıl önce
Rezzan Kiraz Ve Sibel Üresin Birbirine Girdi 04:06
Rezzan Kiraz Ve Sibel Üresin Birbirine Girdi 3.651 izlenme - 4 yıl önce Seda Sayan'ın kadrolu konuğu Sibel Üresin ve astrolog Rezzan Kiraz canlı yayında seri şekilde tartıştılar
Sibel Üresin Seksi Bir Kadın 03:28
Sibel Üresin Seksi Bir Kadın 2.436 izlenme - 4 yıl önce Funda Özkalyoncu'dan Sibel Üresin'i zora sokan seksi iltifatı
Kocama, Arkadaşımı Tavsiye Ettim - Sibel Üresin 05:19
Kocama, Arkadaşımı Tavsiye Ettim - Sibel Üresin 1.379 izlenme - 2 yıl önce Vay Serhat vay, neler dönmüş, görüyor musun? Biz de kendimizi marjinal sanardık. Meğerse atı alan çoktan Üsküdar'ı geçmiş. İstanbul'da tek eşli yaşayan kimse de kalmamış. Demek ki Seda Sayan bile şaşırabilirmiş.
Sibel Üresin`den Şoke Eden Sözler 02:05
Sibel Üresin`den Şoke Eden Sözler 810 izlenme - 3 yıl önce `Yahudi şeriatı istiyorum`
Cicişler & Sibel Üresin - P.zevenklik Yapmak 00:10
Cicişler & Sibel Üresin - P.zevenklik Yapmak 689 izlenme - 2 yıl önce Kocasına arkadaşını önerdiğini söyleyen ve de tek eşlilikten yana olmayan meşhur sibel üresine cicişlerden sert tepki geldi, bu olayın pezevenklik olduğunu söylediler haydi bakalım hayırlısı. Bu nasıl bir program formatıdır, oldukça kısa tutmak istedim videoyu sırf bu yüzden.
Adnan Oktar'ın Kediciği Didem Ürer ile Sibel Üresin Tartışması 15:19
Adnan Oktar'ın Kediciği Didem Ürer ile Sibel Üresin Tartışması 630 izlenme - 2 yıl önce Öncelikle soyadlara bak! Ürer, Üresin. Video içerik olarak gerçekten bir şey vaadetmiyor. İddialı değilim, seviyesiz bi' video. Ömrünüzden 15dk çalmak istemem.
Seda Sayan'ın Programında Ortalık Karıştı 00:59
Seda Sayan'ın Programında Ortalık Karıştı 2.111 izlenme - 4 yıl önce seda sayan'ın sunduğu seda sultan programının sibel üresin'in konuk olduğu bölümünde adnan hoca'nın kediciklerinden didem telefonla bağlanınca ortalık karıştı.
Rezzan Kiraz Ve Sibel Üresin Canlı Yayında Kavga Etti! 04:06
Rezzan Kiraz Ve Sibel Üresin Canlı Yayında Kavga Etti! 1.444 izlenme - 4 yıl önce Rezzan Kiraz ve Sibel Üresin canlı yayında kavga etti!
Seda Sayan'a Konuk Olan Adnan Oktar'ın Kedicikleri: 05:54
Seda Sayan'a Konuk Olan Adnan Oktar'ın Kedicikleri: 2.180 izlenme - 4 yıl önce
Sibel Üresin, Caner Erkin'e Yüklendi 06:53
Sibel Üresin, Caner Erkin'e Yüklendi 856 izlenme - 3 yıl önce Sibel Üresin,Canlı Yayında Caner Erkin'e Yüklendi
Vebal Altına Giriyorlar! Ben İlahiyatçı Değilim! 01:00
Vebal Altına Giriyorlar! Ben İlahiyatçı Değilim! 1.039 izlenme - 4 yıl önce Sibel Üresin Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı Seda Sultan programında ilginç açıklamalarda bulundu..
Sibel Üresin ve Biyoenerji Uzmanı'nın Saykodelik Telefon Görüşmesi 02:59
Sibel Üresin ve Biyoenerji Uzmanı'nın Saykodelik Telefon Görüşmesi 307 izlenme - 1 yıl önce "Çok eşlilik yasal olsun", "Kocamı arkadaşıma tavsiye ettim" gibi açıklamalarla kendine gündemde zaman zaman yer bulan Sibel Üresin, İyi Ki Varsın programında biyoenerji uzmanı olduğunu iddia eden Önder Özcan'ı konuk ediyor. Telefonla yayına bağlanan konuğu müthiş süper güçleriyle tedavi eden Özcan hünerlerini sergiliyor. Programın tamamını izlediğimde "Edison'a ve Tesla'ya Mezarda Bağdaş Kurduran Ablalar" etkisi yaptı. Gerçekten bunlara inananlar, bunlardan medet umanlar nasıl bir düşünce yapısına sahipler, idrak edemiyorum açıkcası. Videonun başındaki allah önce akıl vermiş sözü ise çok ironik. Uzun Versiyon: https://www.youtube.com/watch?v=iOgcJovat_o
Sibel Üresin: Türkiye'ye Şeriat Gelmeli 01:55
Sibel Üresin: Türkiye'ye Şeriat Gelmeli 377 izlenme - 2 yıl önce Beyaz TV'de yayınlanan Tahir Sarıkaya'nın sunduğu Uyan Türkiyem programına konuk olan Üresin, "Türkiye'ye şeriat gelmeli dedi. Üresin alkolün yasaklanması ve fuhuşun bitmesi gerektiğini de söyledi. İşte Üresin'in o açıklamaları: "Türkiye'ye şeriat gelmesinin benim için hiç bir sakıncası yok. Yalnız şeriatı korkulan öcü gibi algılatmak çok yanlış. Şeriat Allah'ın dinine ve kurallarına bağlı yaşamaktır. Bunu insanlara korkunç ve kötü bir şeymiş gibi algılatmayı doğru bulmuyorum. Hiç bir ülkede şeriat doğru anlamda uygulanmıyor. Dolayısıyla biz uygulayacaksak en doğru ülke olarak örnek olmalıyız. Türkiye'ye şeriat gelirse her anlamda bir çok hukuksuzluğun, bir çok yanlışın giderileceğini düşünüyorum. Özellikle tecavüzün, aile içinde yaşanan saçma sapan ilişkilerin, uyuşturucunun alkolün ve dinimizin haram olarak nitelendirdiği herşeyin yasaklanmasını bilmek bu tabiki insana huzur veren bir şey. Ben şeriatı eşittir huzur olarak algılıyorum. Bundan dolayı da bana cazip geliyor. Alkol yasaklanmalı. Fuhuşun da bitmesi gerekiyor."dedi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/157046/gelecekse-yahudi-seriati-gelsin
Cicişlerin İslam Açılımı 00:48
Cicişlerin İslam Açılımı 547 izlenme - 2 yıl önce Kimilerimiz salak dese de bence bunlarda troll. Salak taklidi ile Tüm Türkiyeye tanıttılar kendilerini. Bu açıklamalarına saygı duyup destekliyorum lakin şu var ki Türkiye İslam devleti değildir, halkı Müslüman laik bir devlettir.
Sibel Üresin Çok Eşlilik Yasal Olmalı 01:48
Sibel Üresin Çok Eşlilik Yasal Olmalı 344 izlenme - 1 yıl önce Fatih ve Eyüp belediyesinin muhafazakâr aile danışmanı Sibel Üresin, çarpıcı bir açıklama yaparak, ''İmam nikahlı 2,3 ve 4. eş yasal olsun'' önerisinde bulundu. “Erkek, bir başkasıyla imam nikâhı yapacağı zaman karısından izin almak zorunda değil. 4’üncü kadına kadar imam nikâhıyla evlenebilir. Ancak 2., 3. ve 4. eşler suiistimal ediliyor. ‘Boş ol’ dendiği zaman kadın ortada kalıyor. Bu nedenle çok eşlilik yasalaşmalı. Yasanın çıkması demek, erkeğin malvarlığına ortak gelmesi demek. Çok eşlilik dinimizde var. Herkes yapamaz ama yapana ‘Niye yaptın?’ diyemezsiniz, şirke girer. Kuran’da var.” “Zengin, kariyerli, parası olan ve cinsel gücü fazla olan erkek çok eşliliği seçebiliyor. Hiçbir kadın fakir bir adamın ikinci karısı olmaz. Erkek, daha cilveli, daha çok gülen, cinsel anlamda kendisini mutlu eden kadına koşuyor. Erkek olsam, çok eşli olurdum.” “Bir erkek, kadında arkadaşlık, cinsellik, annelik ve ev kadınlığı arar. Bu özellikleri taşımıyorsanız, eşiniz tarafından aldatılmaya hazır olmalısınız. Erkek için bu haklı bir arayıştır. Bir ayrılık yaşaması durumunda yaşayacaklarının tahlilini sağlıklı yapan bir kadın, bence çokeşliliği kurtuluş olarak görmelidir. Boşandığında kaybedecekleri, kazanacaklarından fazla olan kadın, kalmayı tercih ediyor. Çok eşlilikte asıl ağır fatura erkeğe çıkıyor. Madden ve manen zarara uğruyor. Açıkça çokeşli olduğunu itiraf edenleri alkışlıyorum ve kutluyorum.” “Erkek, eşleri arasında gerek maddi, gerekse manevi açıdan adaletli davranmalı. Erkek adaletsizlik yaparsa, kendi cehennemini hazırlamış olur. Örneğin Kanuni Sultan Süleyman, dizide adaleti sağlayamıyor. Çok eşlilik, toplumdaki çarpık ilişkileri ve kızların evde kalma sorunlarının ortadan kalkması noktasında da ciddi rol oynayacaktır.” “Dayak ve aldatma bana göre boşanma sebebi değil. Türkiye’deki kadınların yüzde 80’i dilinden dayak yiyor. Yatak odasında mutlu olmayan kadın, her durumda problemlidir. Muhafazakâr kesimde kadın evde daha süslü, daha şık. Ailede mutluluğun sağlanmasının bazı şartları var. Kadın kocasına itaat etmeli. Erkek de karısına Allah’ın emaneti olarak davranmalı.” Öte yandan Fatih Belediyesi Basın Danışmanlığı'ndan yazılı açıklama yapıldı. Açkılamada; "Sibel Üresin, Fatih Belediyesi’nde danışmanlık gibi bir görevde bulunmamıştır. Sibel Üresin, 2009 senesinde Fatih Belediyesi’ne NLP (kişisel gelişim) uzmanı olarak başvuruda bulunmuş ve sosyal sorumluluk projesi adı altında ücretsiz aile içi iletişim seminerleri vermiştir. Sibel Üresin, Fatih Belediyesi bünyesinde ne danışmanlık yapmıştır, ne de başka bir görevde bulunmuştur" denildi.
Sibel Üresin - Cinsellik İbadetlerin Başında Gelir 01:38
Sibel Üresin - Cinsellik İbadetlerin Başında Gelir 330 izlenme - 1 yıl önce Prof. Dr. Ali Murat Daryal (İlahıyatçı) - Sibel Üresin'in (Aile Danışmanı) 'Cinsellik İbadettir' ve 'İslam'da Çok Eşlilik' konulu söyleşinin ana başlıklarını aşağıdan öğrenebilirsiniz. Sibel Üresin: Sevap Aldığımız Eylemlerden Biri Cinsellik Prof. Daryal:Evlilik Fuhuştan ve Hastalıklardan Koruyor İlahıyatçı Ateş: Sevişmekle Namaz Aynı Kefeye Konamaz Sibel Üresin: Zevk Almak İçin Cinsellik Var, Prof. Daryal: Zevk Yoksa Cinsellik Hamallık Olur, Prof. Daryal: Siz Zevk Almazsanız Evlilik Sürmez, İlahiyatçı Ali Rıza Demircan'ın Sözleri Tartışılıyor, Cinsellikten Sevap Kazanmak Mümkün mü? Prof. Daryal: Evlilik Saadeti Yatak Odasından Geçer, Prof. Daryal: En Kötü Şey Seksüel Duyguları Baskılamaktır, Prof. Daryal: Batılılar 4 Eşi Suçmuş Gibi Bize Yapıştırdı, Prof. Daryal: İlla Ki 4 Kadınla Evlenin Kuralı Yok, Sibel Üresin: Çok Eşlilik Farz Değil, Ruhsattır, Sibel Üresin: Eşler Birbirinin 5 Duyusunu Birden Tatmin Etmeli, Prof. Daryal: Kadınlık Görevinden Kaçınanlar Günahkardır, Sibel Üresin: Eşin Rızası Yokken Yatak Terk Edilemez, Prof. Daryal: Zeka Gelişimiyle Cinsel Güç Gelişimi Paralel, Sibel Üresin: Cinsellik Evliliğin Yüzde 80-90'ıdır, Prof. Daryal: Bekarlık Cemiyet İçin Yaradır Akılları dinleri ile cinsel organları arasında kalmış insanlara acil şifa diliyoruz.
12 Yaşındaki Kız 60 Yaşında Adamla Evlenebilir - Sibel Üresin 02:45
12 Yaşındaki Kız 60 Yaşında Adamla Evlenebilir - Sibel Üresin 355 izlenme - 2 yıl önce Henüz mantıklı hiç bir söylemine denk gelemediğimiz bir canlının yeni bir iddiası. 2014 yılında doğru düzgün bir cümle kurabilmesi dileğiyle...
Sibel Üresin: Türkiye'ye Şeriat Gelmeli 02:01
Sibel Üresin: Türkiye'ye Şeriat Gelmeli 231 izlenme - 2 yıl önce Beyaz TV'de yayınlanan Tahir Sarıkaya'nın sunduğu Uyan Türkiyem programına konuk olan Üresin, "Türkiye'ye şeriat gelmeli dedi. Üresin alkolün yasaklanması ve fuhuşun bitmesi gerektiğini de söyledi. İşte Üresin'in o açıklamaları: "Türkiye'ye şeriat gelmesinin benim için hiç bir sakıncası yok. Yalnız şeriatı korkulan öcü gibi algılatmak çok yanlış. Şeriat Allah'ın dinine ve kurallarına bağlı yaşamaktır. Bunu insanlara korkunç ve kötü bir şeymiş gibi algılatmayı doğru bulmuyorum. Hiç bir ülkede şeriat doğru anlamda uygulanmıyor. Dolayısıyla biz uygulayacaksak en doğru ülke olarak örnek olmalıyız. Türkiye'ye şeriat gelirse her anlamda bir çok hukuksuzluğun, bir çok yanlışın giderileceğini düşünüyorum. Özellikle tecavüzün, aile içinde yaşanan saçma sapan ilişkilerin, uyuşturucunun alkolün ve dinimizin haram olarak nitelendirdiği herşeyin yasaklanmasını bilmek bu tabiki insana huzur veren bir şey. Ben şeriatı eşittir huzur olarak algılıyorum. Bundan dolayı da bana cazip geliyor. Alkol yasaklanmalı. Fuhuşun da bitmesi gerekiyor."dedi
Sibel Üresin'den Yahudi Şeriatı Teklifi 03:24
Sibel Üresin'den Yahudi Şeriatı Teklifi 339 izlenme - 3 yıl önce Kocasına arkadaşını teklif edebilen, Evlilik ve Aile Danışmanı Sibel Üresin'in, kızlı erkekli öğrenci evleri tartışması üzerine açıklaması Gelecekse Yahudi Şeriatı Gelsin
Sibel Üresin Çok Eşliliği Savununca Sunucu Çıldırdı 07:33
Sibel Üresin Çok Eşliliği Savununca Sunucu Çıldırdı 184 izlenme - 2 yıl önce Beyaz TV ekranlarında yayınlanan ve Tahir Sarıkaya'nın sunduğu "Uyan Türkiyem" programına konuk olan aile danışmanı Sibel Üresin, yine tartışma yaratacak açıklamalarda bulundu. Çok eşliliği savunan Üresin, Tahir Sarıkaya'yı çılgına çevirdi. Anayasa Mahkemesi'nin imam nikahı kararını değerlendiren Üresin, 'Bu karar çok eşliliğin önünü açmak gibi algılanırsa bu yanlış bir şey. Dini nikah ile resmi nikahın ayrılması bu ülkede büyük bir karmaşaya yol açıyor. Dolayısıyla bunun bir çatı altında toplanması gerekiyor. Bu çok eşliliğin önünü açmaz' ifadelerini kullandı. Üresin, daha önce defalarca yaptığı, 'Çok eşlilik olsun' açıklamasını yineleyince Tahir Sarıkaya ile arasında gergin anlar yaşandı.
Sibel Üresin, Canlı Yayında Caner Erkin'e Yüklendi 06:53
Sibel Üresin, Canlı Yayında Caner Erkin'e Yüklendi 151 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin ile ilgili eşi tarafından aldatıldığı yönünde çıkan haberler üzerine Aile Danışmanı Sibel Üresin, telefonla bağlandığı programda bazı açıklamalar yaptı. Aile Danışmanı Sibel Üresin konuyla ilgili Caner Erkin'le ilgili; 'eşini gözetmesi gerekirdi' diyerek seslendi ve açıklamasına şu sözleri ekledi; "Bir müslümanın lügatında aldatma diye bir kelime yoktur" diyen Üresin, "Bizim için harama yaklaşmıştır ya da helalinden bir ilişki yaşıyordur. Kur'an'da erkeğin ve kadının zina yapması farklı değildir. İkisinin de aynı şekilde cezası vardır" açıklamasında bulundu. 'Nikahlı bir kadın bu kadar serbest bırakılamaz' "Kaldı ki dinen bir erkek de karısını sahiplenmek ve onu gözetlemekle yükümlü" diye konuşan Üresin, "Bir erkek karısını boşvermişse Allah bunun da hesabını sorar. Nikahlı bir kadın bu kadar serbest bırakılmaz. Bu kadar boşvermişlik olursa böyle çirkin yanlışlar olur" dedi. 'Ayrılmazlarsa şaşırmam' Sibel Üresin, Caner Erkin'in eşinden ayrılıp ayrılmayacağı yönündeki soruya, "Erkek bunu affedebilirde ama bir çok İslam alimine göre bu evlilik bitmiştir. Ayrılmazlarsa da ben çok şaşırmam. Artık herkes her şeyi kabul ediyor" karşılığını verdi.
Sibel Üresin, Rasim Ozan Kütahyalı'ya Dangalak Dedi 01:59
Sibel Üresin, Rasim Ozan Kütahyalı'ya Dangalak Dedi 176 izlenme - 3 yıl önce Beyaz Tv de yayınlanan objektif programında Sibel Üresin, Rasim Ozan Kütahyalı'ya dalgalak diyor.
Sibel Üresin ''yahudi Şeriatı Gelmesini İstiyorum'' 02:05
Sibel Üresin ''yahudi Şeriatı Gelmesini İstiyorum'' 195 izlenme - 3 yıl önce ''Uyan Türkiyem" programına konuk olan Evlilik ve Aile Danışmanı Sibel Üresin, Başbakan Erdoğan'ın başlattığı 'kızlı erkekli' öğrenci evleri tartışmasına destek verdiğini belirterek, "Türkiye'ye İsrail'deki Yahudi şeriatı gelmesini istiyorum" dedi
Gelecekse Yahudi Şeriatı Gelsin 03:24
Gelecekse Yahudi Şeriatı Gelsin 107 izlenme - 2 yıl önce Evlilik ve Aile Danışmanı Sibel Üresin, son günlerin malum tartışma konusuna yeni bir boyut getirmiş.