Hoşgeldiniz!

sıcağı sıcağına

Türkiye'de Akraba Evliliği (1994) - Sıcağı Sıcağına 05:12
Türkiye'de Akraba Evliliği (1994) - Sıcağı Sıcağına 25.537 izlenme - 7 yıl önce Türkiye'de yaşanan akraba evlilikleri sonucu doğan özürlü çocukların olduğu Sıcağı Sıcağına haberi. Görüntüler ibretlik.
Cinayet İşleyip Lokantada Servis Etmek - Sıcağı Sıcağına 15:54
Cinayet İşleyip Lokantada Servis Etmek - Sıcağı Sıcağına 17.018 izlenme - 7 yıl önce Kuşkusuz sıcağı sıcağına dendiğinde aklımıza gelen ilk olaydı bu. Manisa Kırkağaçta bir katil cinayet işledikten sonra cesedi bir ay boyunca kelle paça,etli fasulye bilimum yemeklerle lokantasında insanlara yedirmişti. Olayın zaten korkunç olması dışında en vahimi sıcağı sıcağına adlı programın aşırı gerçekçi canlandırmalarıyla olayı anlatmasıydı ve o zaman en büyük şiddeti dizimizin kanaması zanneden bizlerin psikolojimizi altüst etmişti. İzliyoruz efenim... Not: Cem Kurtoğlu'na teşekkür ederiz
Bir Cinayet Sebebi Olarak Rock Hudson (1995) 06:28
Bir Cinayet Sebebi Olarak Rock Hudson (1995) 13.107 izlenme - 7 yıl önce Türkiye'nin görüp görebileceği en ilginç cinayetlerden biri 1995 yılında gerçekleşmişti. Ünlü işadamı İshak Benlioğlu kendisine "Rock Hudson'a benziyorsun" diyen Apikoğlu'nun sahibi Vahan Kartallıoğlu ve arkadaşlarını kurşunlamıştı. Bu olaydan sonra o zamanın çocukları bizler Rock Hudson'u bir hakaret olarak algılamıştık. Daha da ilginci İshak Benlioğlu'nun arkadaşlarını öldürdükten sonra türk televizyon tarihinde bir ilk olarak canlı yayında kıskıvrak yakalanmasına şahit olmuştuk. Her ne kadar canlı yayını arayıp bulamasam da o zamanın efsane programı sıcağı sıcağına kayıtlarının yardımıyla bu ilginç olayı siz değerli alkışlarla yaşıyorum ahalisine sunuyorum iyi seyirler... Not:Cem Kurtoğlu'na çok teşekkürler
Kızının Oyuncağına Bomba Yerleştiren Teröristin Havaya Uçması (+18) 02:51
Kızının Oyuncağına Bomba Yerleştiren Teröristin Havaya Uçması (+18) 8.588 izlenme - 7 yıl önce Görüntüler sıcağı sıcağınadan.29 ağustos 1995 istanbul bahçelievlerde geçen hücre evinde bomba imali sırasında meydana gelen patlama. 31 agustos 1995 tarihli gazeteden bir küpür: http://i.hizliresim.com/99aqq5.png
Beyoğlu'nun Arka Sokakları (1995) 08:27
Beyoğlu'nun Arka Sokakları (1995) 7.411 izlenme - 7 yıl önce 90'ların efsane programı Sıcağı Sıcağına'dan belgesel niteliğinde müthiş bir kesit.. İstanbul'un atan kalbinin bilinmeyen ve görünmeyen yüzleri. Evsizi,şarapçısı,sokak çocukları,bilinmeyen bir nedenden sokağa düşenleri.. Not:Cem Kurtoğlu'na teşekkür ederiz.
Fantezi Kurbanı Talihsiz Metin (Sıcağı Sıcağına) 02:51
Fantezi Kurbanı Talihsiz Metin (Sıcağı Sıcağına) 3.914 izlenme - 4 yıl önce İsmi anıldığında bile korkunç anları hatırlatmaya yetecek sadece iki kelime Sıcağı Sıcağına, Türkiye'nin ilk reality show'u olarak yayın hayatına başlayan program kan donduran olayların sansürsüz bir şekilde gösterilmesiyle hafızalara kazınmıştı.
Sıcağı Sıcağına - Doksanlarda Adli Tıp Kurumu (Ceset İçerir) 05:50
Sıcağı Sıcağına - Doksanlarda Adli Tıp Kurumu (Ceset İçerir) 7.066 izlenme - 7 yıl önce Suç şüphesi bulunan durumlarda yaralanmanın ve ölümün nedenlerini bilimsel yöntemlerle inceleyen adli tıp kurumuna sıcağı sıcağına ekibinin ziyareti.
Sıcağı Sıcağına Evde Patlayan Bomba 02:40
Sıcağı Sıcağına Evde Patlayan Bomba 2.550 izlenme - 3 yıl önce 90'lar soğuk, sisli, puslu ölümün kol gezdiği yillardi.. Ölüm her yerden bulurdu seni.. Katiller bir kenara bir gece kışın sokakta kalsan donarak ölürdün.. Sokakta kalmasan bile evde soba zehirlenmesinden dolayı ölebilirdin.. Sabahları okula gitmek ise sıcak yatağından kalkıp o soğuk evde hazırlanmak zulümdü.. O yıllarda herkes arabesk havada bunalım takılıyordu.Sevdiği kız ayrıldı diye boğaz köprülerinden intihar edenler mi ararsın, Müslüm baba diye kendini jilete vuranlari mi ararsın.. Kimsen yok, sokaklarda ışıklar şimdi ki gibi kameralar yok çünkü genel olarak yeni yerleşim yapılıyor boş araziler çoktu.. Sokaklarda akşamları yürürken gidiyorsun ama aklında hep bir soru başıma birşey gelir mi ? Hele ki inşaat dönemiydi 90'lar o inşaatlarda ne cinayetler örtbas edildi kim bilir o evlerin temellerine kolonlarına kim bilir ne cesetler atılıp üzerine beton atildi.. Faili meçhul cinayetlerin hat safhada olduğu yıllarıdi.. Bir özelliği daha vardı bu yılların siyasi iktidarsızlık ve önünü görememe kaygısı..
1994 Dev Sol Operasyonu (Sıcağı Sıcağına) 04:46
1994 Dev Sol Operasyonu (Sıcağı Sıcağına) 4.568 izlenme - 7 yıl önce 4 ağustos 1994 günü dev sol hücre evine yapılan operasyonun görüntüleri. Uzun süren operasyonda iki kadın bir erkek ölü olarak ele geçirilmiş. Ölenlerden biri kendi kanıyla duvara Devrimci Sol yazmış. 90'lı yılların alışık olduğumuz görüntüleri.
Çivici Katil'den Aforizmalar (1996) 04:04
Çivici Katil'den Aforizmalar (1996) 5.135 izlenme - 7 yıl önce Türkiye'nin ilk seri katillerinden çivici katil Süleyman Aktaş işlediği cinayetlerden sonra o kadar çok ünlenmişti ki bir ara milletvekililiğine aday olması gündeme gelmişti.İşte o ara çeşitli televizyonlardan gelen röportaj yapmak isteyen muhabirler tarafından ona "Türkiye şu an nasıl bir durumda?" diye sormuş ve çivici katil unutulmaz bir konuşmaya imza atmıştır izliyoruz efenim... Not:Cem Kurdoğlu'na böyle büyük bir arşivi bize kazandırdığından dolayı tekrar tekrar teşekkür ediyoruz.
Sıcağı Sıcağına - Emel İçgüdü 04:10
Sıcağı Sıcağına - Emel İçgüdü 1.904 izlenme - 3 yıl önce Sizleri Temel İçgüdü filminden esinlenen Emel ile tanıştıralım. Halk arasında Sharon Emel olarak bilinir.
1995 Yılbaşı Gecesi 02:59
1995 Yılbaşı Gecesi 4.042 izlenme - 6 yıl önce 1995 senesine hapishaneler,itfaiyeciler,doktorlar,gazeticiler,esnaflar ve istiklal caddesi nasıl girmiş izliyoruz efenim.. Not:Cem kurtoğlu'na teşekkürler..
Türkiye'de Akraba Evliliği (1994) - Sıcağı Sıcağına 05:12
Türkiye'de Akraba Evliliği (1994) - Sıcağı Sıcağına 3.284 izlenme - 7 yıl önce Türkiye'de yaşanan akraba evlilikleri sonucu doğan özürlü çocukların olduğu Sıcağı Sıcağına haberi. Görüntüler ibretlik.
Sıcağı Sıcağına - Babasını Öldürüp 10 Parçaya Ayıran Kadın 12:43
Sıcağı Sıcağına - Babasını Öldürüp 10 Parçaya Ayıran Kadın 3.037 izlenme - 7 yıl önce 90'ların aşmmış reality show'u sıcağı sıcağına'dan kısa bir bölüm. "kocasının kafa derisini yüzüp çocuklarına lahmacun yapan kadın" gibi fantastik olayları da incelediği olmuştur. Rtük'ün olmadığı yıllarda insanları bolca parçalanmış ceset görüntüsüne maruz bırakmıştır. Bu bölümde ise babasını öldürüp 10 parçaya ayırarak, istanbul'dan samsuna götüren bir kadın'ın hikayesini izleyeceğiz. köy imamının maktul için köfte gibi tabirini kullanması son derece ironiktir.
Sıcağı Sıcağına(1993) - Türkiye'nin Şiddet ile İmtihanı 30:37
Sıcağı Sıcağına(1993) - Türkiye'nin Şiddet ile İmtihanı 4.143 izlenme - 7 yıl önce Özel televizyonların reyting almak için ne yaptıklarını şaşırdığı yıllarda, diğer ülkelerde gördükleri reality showlardan ve 3. sayfa haberlerinin gördüğü ilgiden etkilenen malum kanalın yapımcıları, derhal kolları sıvayarak Türkiye'nin ilk reality showu Sıcağı Sıcağına'yı yapmaya başlamışlardı. O güne kadar televizyonda gördüğü en büyük vahşet Tutti Frutti'de danseden Alman erkekleri veya Güner Ümit'in soğuk esprileri olan Türkiye halkı, program başladığında korkudan zangırdamaya başlamıştı. Vahşice katledilen minicik çocuklar ve havuzdan çıkarılan cesetler hiçbir engelleme olmadan yayınlanıyor, dövünen ailelerin feryatları "sıcağı sıcağına" gösteriliyor, hastanede yaşam mücadelesi veren kurbanlar "bak senin sevdiğin kanal geldi" diye reyting malzemesi yapılıyordu. RTÜK kurulana kadar diğer kanallardaki muadilleriyle sürekli yarış içinde olan programlar, her akşam evlere kan, linç, şiddet, tecavüz ve vahşet servis ediyor, bu bağlamda rotten.com ve /b/'ye ilham kaynağı oluyordu. Öyle ki ilk başlarda kameralara saldıran mağdur yakınları, sonraları televizyona çıkmak ihtirasıyla muhabirleri ısrarla arıyor, acılarından şöhret çıkarabilmek için ellerinden geleni yapacak kadar kafayı yiyorlardı. (bkz. sharon emel) Haluk Bilginer'e yıllar sonra "kariyerimin utanç sayfasıydı" dedirten bu programı, herhalde ibret olsun diye internet ortamında paylaşan Cem Kurtoğlu'na teşekkür ediyoruz. Her nerede yaşıyorsanız. Yaşatılıyorsanız. Her neyse işte...
Sıcağı Sıcağına - Bu Ceseti Tanıyorsanız Lütfen Bizi Arayın 2 (+18) 01:27
Sıcağı Sıcağına - Bu Ceseti Tanıyorsanız Lütfen Bizi Arayın 2 (+18) 4.061 izlenme - 7 yıl önce Ambulanstan önce olay yerine giden polisten önce yakınlarını kaybedenlerle röpörtaj yapan ve ölen kişileri görüntüleyen saykodelik sıcağı sıcağına programından 2. kimlik tespit bölümü.
Sıcağı Sıcağına Program Tanıtımı (10 Mayıs 1994) 00:37
Sıcağı Sıcağına Program Tanıtımı (10 Mayıs 1994) 2.121 izlenme - 5 yıl önce Dönemin cinayet,hırsızlık v.b suçlarının incelenip araştırıldığı gerekirse yorumlandığı program olan Sıcağı Sıcağınanın 10 Mayıs 1994 tarihli yayını için hazırlanan tanıtımı izliyoruz..
Türkiye'de Akraba Evliliği 2 (1994) - Sıcağı Sıcağına 07:01
Türkiye'de Akraba Evliliği 2 (1994) - Sıcağı Sıcağına 1.808 izlenme - 7 yıl önce Akraba evlilğiyle ilgili Sıcağı Sıcağı videosunda görünen iki özürlü kardeşin görüntüleri. Fare çocuklar olarak haber yapılan kardeşleri izliyoruz.
Metallica Coverlı Sıcağı Sıcağına! 01:59
Metallica Coverlı Sıcağı Sıcağına! 1.316 izlenme - 7 yıl önce Cem Kurtoğlu'nun sunduğu ve 1998'de son bulan Sıcağı Sıcağına adlı program, 2009 senesinde tekrardan Star'da başlayacaktı ancak programın yayınlandığı gün, program yeniden yayından kaldırıldı. İşte yeni nesil Sıcağı Sıcağına adlı programın tanıtım videosu ve bu videoda Metallica'nın Wherever I May Roam adlı şarkısını duyabilirsiniz. Bu arada 2009'un Sıcağı Sıcağına adlı programı kimi etkiler, kimi ruh hastası yapar? Yani 2009'un RTUK'ü yüzünden neyi gösterebilirler? Her neyse...
Sıcağı Sıcağına - Yılbaşı Özel Bölüm (1994) 01:00:22
Sıcağı Sıcağına - Yılbaşı Özel Bölüm (1994) 2.471 izlenme - 7 yıl önce Sitemizde birçok bölümü olan geç keşfedilen efsane sıcağı sıcağına 1995 yılbaşı akşamı herkes dansöz ibo şov vs. yayınlarken 1994'teki bütün olayları içeren bir bölüm yayınlamış ve günün birincisi olmuştu. Şimdi internette bile yayınlaması namümkün Sıcağı Sıcağına'yı izliyoruz.
Sıcağı Sıcağına 83. Bölüm (11 Ocak 1995) 56:05
Sıcağı Sıcağına 83. Bölüm (11 Ocak 1995) 2.778 izlenme - 7 yıl önce Sitemizin artık efsanesi haline gelen geç keşfedilmiş efsane sıcağı sıcağına 1995 yılına şiddetin dozunu artırarak giriyordu. Bölümde Çivici katilin firar etmesi sonrasındaki köyündeki panik, rakı masasındaki cinayet, mahkemede kendini vurmak isteyen adam gibi garip şeyler var. Cem Kurtoğlu'na teşekkürler..
Sıcağı Sıcağına - 191. & 192. Bölümler (1997) 01:24:41
Sıcağı Sıcağına - 191. & 192. Bölümler (1997) 1.719 izlenme - 6 yıl önce Cem Kurtoğlunun hazırlayıp sundugu Sıcağı Sıcağına adlı 90lı yıllardaki programın 191 ve 192. bölümü...
Sıcağı Sıcağına - 76. Bölüm (1994) 47:04
Sıcağı Sıcağına - 76. Bölüm (1994) 2.108 izlenme - 7 yıl önce Olayların bu denli gerçek ve çarpıcı bir şekilde anlatıldığı bir başka program yoktur dünyada.insanların en zayıf anlarını ve gerçek dünyayı anlatan geç keşfedilen sıcağı sıcağınanın efsane bir bölümü daha... 23.11.1994 Cem Kurtoğlu'na teşekkürler
Çivici Katil'in Akıl Hastanesinden Firarı - Sıcağı Sıcağına (1995) 16:04
Çivici Katil'in Akıl Hastanesinden Firarı - Sıcağı Sıcağına (1995) 2.600 izlenme - 7 yıl önce Çocukluğumuzun korkulu rüyası çivi katil Süleyman Aktaş dahiyene bir plan yaparak kendi tayfasıyla birlikte denizli ruh ve sinir hastalıkları hastanesinden mesir macunu şenliklerinin yapıldığı gün kaçar. İzliyoruz efenim... Not: Cem Kurtoğlu'na çok teşekkür ederiz
Küçük Kızı Öldürüp Tecavüz Eden Sapığın Kendini Asması 06:42
Küçük Kızı Öldürüp Tecavüz Eden Sapığın Kendini Asması 2.129 izlenme - 7 yıl önce Herkes hatırlayacaktır 90larda Bayrampaşa cezaevinde tecavüzcüler infaz edildi diye haberler çıkardı.İşte bu kesitte Bayrampaşa cezaevinin anlam ve önemini hatırlayacağız.Kendini astı diyorlar ama ben pek inanmıyorum.Neyse yorum sizlerin.
Sıcağı Sıcağına - Hırsızın Elllerini Kalaslara Çivilemek  (1994) 03:28
Sıcağı Sıcağına - Hırsızın Elllerini Kalaslara Çivilemek (1994) 1.958 izlenme - 7 yıl önce Yine bir Sıcağı Sıcağına kesiti ile karşı karşıyayız.Adamın önce ellerini çiviye çakıyor sonra röpartajda alkollü agızla "dinimizde el kesilir, dua etsin elini kesmedim" diyor. Nasıl bir psikopatlıktır lan bu?
Sıcağı Sıcağına - Türkiye'de Linç Kültürü 02:07
Sıcağı Sıcağına - Türkiye'de Linç Kültürü 2.086 izlenme - 8 yıl önce Televizyonlara yansımış en çarpıcı örneği sıcağı sıcağına programından karşımıza çıktı. Mahsus balkonda bekletmişler kamerayı gibime geliyor.
Çivici Katil'in Naif Koğuş Arkadaşı 00:44
Çivici Katil'in Naif Koğuş Arkadaşı 3.891 izlenme - 7 yıl önce zamanında çivici katil olarak ülke gündemini meşgul eden beyefendinin, çok ama çok naif koğuş arkadaşı. "bakkalım ben, erdal bakkal" edasıyla kurduğu cümleler ise naiflik yarışında bayrağı taşır cinsten; "basit bir katilim, ruh hastası bir katil."