Hoşgeldiniz!

sıcak hava

Sıcak Havalarda Bir Fırt Meme İyi Gider 00:42
Sıcak Havalarda Bir Fırt Meme İyi Gider 26.943 izlenme - 2 yıl önce Hava aşırı sıcak ve aracın içerisi daha sıcak. Adamın dili damağı kurumuş içecek bir şeyler olsa'da serinlesem diyor. Doğal kaynağı hemen yanı başında buluyor.
Sıcaktan Bunalınca İç Çamaşırını Çıkaran Bayan 02:36
Sıcaktan Bunalınca İç Çamaşırını Çıkaran Bayan 14.529 izlenme - 3 yıl önce YouTube prankster'lara yeni eklenen bir bağyan Melissa Flentzeris Arizona'nın sıcaklarından bunalmıştır ve sadece donunu çıkartıp rahatlamak istemiştir. Bunun neresi garip ki? Ben de evde sıcaklayınca donla geziyorum.
Belediye Personelinin Yerde Yumurta Pişirmesi 01:08
Belediye Personelinin Yerde Yumurta Pişirmesi 3.978 izlenme - 1 yıl önce Muğla'nın Menteşi Belediyesi personeli Tünay Ürper, 45 dereceyi bulan sıcak havanın kavurucu etkisini gösterebilmek için asfaltta yumurta pişirdi. Ürper'in sosyal paylaşım sitesi Facebook'a yüklediği video, izlenme rekoru kırdı. Mevsim normallerinin üzerinde seyreden aşırı sıcaklar yüzünden Menteşe'de, vatandaşlar öğle saatlerinde açık alanlara çıkamadı. Menteşe Belediyesi personeli Tünay Ürper, 45 dereceyi bulan sıcaklıkların kavurucu etkisini gösterebilmek için caddede, asfalt zeminde yumurta pişirdi. "Böyün Moğla'da asfaltta yımırta bişirdik" sloganıyla çektiği videoyu sosyal paylaşım sitesi Facebook'a yükleyen Ürper, "Muğla'da doğalgaza paydos. Artık bundan sonra bütün yemeklerimiz, yumurtalarımız güneş sıcaklığında yapılacak" dedi. Paylaşılan video, izlenme rekoru kırdı.
Aşırı Sıcaktan Asfalta Yapışan Yayalar 00:58
Aşırı Sıcaktan Asfalta Yapışan Yayalar 4.079 izlenme - 1 yıl önce Hindistan'ın Gujarat eyaletinde gölgede 50 dereceyi bulan sıcak hava dalgası nedeniyle eriyen asfalt yollar, özellikle yayalara zor anlar yaşatıyor. Valsad kentinde, aşırı sıcaktan eriyen yolun karşısına geçmeye çalışan yayaların terliklerinin asfalta yapışıp kalması işte bu görüntülere yol açtı.
Sıcak Hava Durumu Spikeri 00:28
Sıcak Hava Durumu Spikeri 13.962 izlenme - 9 yıl önce
Asfalt Eriten Sıcaklara Bulunan Çözüm 01:03
Asfalt Eriten Sıcaklara Bulunan Çözüm 129 izlenme - 4 hafta önce Yaşamak için klimaya bağlı olduğumuz şu dönemlerde bulunan en iyi çözüm. Tabi çoluk çocuk sahibi olmak istemiyorsanız.
Şanlıurfa'da Ramazanda Havalar Sıcak Olunca 01:58
Şanlıurfa'da Ramazanda Havalar Sıcak Olunca 5.436 izlenme - 7 yıl önce şanlıurfada ramazanda havalar sıcak olunca kahvede havuz keyfi
Sıcak Havadan Kurtulma Yöntemi 00:29
Sıcak Havadan Kurtulma Yöntemi 14 izlenme - 11 saat önce Bir asya ülkesinde etkili olan sıcak havadan kurtulmak için taşınabilir duş yaparak gezmeye başlayan genç çevredeki vatandaşların ilginç bakışlarına aldırış etmeden serinliğin tadını çıkarmış.
Küresel Isınma 04:06
Küresel Isınma 6.835 izlenme - 9 yıl önce çok dehşet görüntüler
Çizgi film - Çuf çuf tren (Bebekler için video) 03:19
Çizgi film - Çuf çuf tren (Bebekler için video) 3.381 izlenme - 2 yıl önce Tekrar tekrar izlenen video.Merhaba sevgili anne babalar ve çocuk gelişimciler.Çuf çuf trenimiz bebeklere 5 e kadar saymayı öğretiyor.Bebekler çufçuf trenin sesine bayılıyor.
Bodrum'da Sezon Açıldı, Türk Gençleri Kadın Turistleri Yakın Markaja Aldı 03:40
Bodrum'da Sezon Açıldı, Türk Gençleri Kadın Turistleri Yakın Markaja Aldı 563 izlenme - 1 yıl önce Bodrum'da hava sıcaklığının artması üzerine plajlar yavaş yavaş hareketlenirken, yabancı kadın turistleri göz hapsine alan gençlerin tavırları turistleri rahatsız etti.
sıcak hava ile lehimleme 01:36
sıcak hava ile lehimleme 2.327 izlenme - 7 yıl önce sıcak hava ile lehimleme nasıl yapılır bir fikir sahibi olunuz... USB bellekleriniz arızalandı ise içindekiler gitti diye üzülmeyiniz. http://xarismas.blogcu.com/
Çizgi Film 3D - Yap ve oyna (Build and Play) - Sıcak Hava Balonu 03:27
Çizgi Film 3D - Yap ve oyna (Build and Play) - Sıcak Hava Balonu 1.736 izlenme - 2 yıl önce Çocuklar sıcak hava balonu ile hiç yolculuk yaptınız mı? Haydi parçaları birleştirelim ve gökyüzüne sıcak hava balonu ile uçalım. Gök yüzünden yere kuşbakışı bakalım. Biliyormusunuz türkiyede Kapadokyada sıcak hava balonu ile seyahat ediliyor.Bir gün mutlaka balonla yolculuk yapın.
Düşmeyen Kağıt Uçak 01:32
Düşmeyen Kağıt Uçak 635 izlenme - 3 yıl önce Hepimizin bildiği kağıt uçağın, açılan elektrikli fırının yarattığı sıcak hava dalgası sayesinde dairesel hareketine düşmeden devam ediyor. Kimin aklına geldiyse tebrik ediyor sizleri düşmeyen kağıt uçak videosuyla basbasa bırakıyorum.
Asfalt İşçisinin Ateşle İmtihanı 05:17
Asfalt İşçisinin Ateşle İmtihanı 15 izlenme - 4 hafta önce İzmir'de termometrelerin 40 dereceye dayandığı bugünlerde, kavurucu sıcaklığı çok daha yakından hissedenler de var. İzmir Büyükşehir Belediyesinin asfalt işçileri, hem güneşin kavuran ışınları hem de asfaltın 160 dereceyi bulan sıcaklığıyla mücadele ediyor.
Sıcaktan Bunalan Orangutanın Serinleme Yöntemi 02:21
Sıcaktan Bunalan Orangutanın Serinleme Yöntemi 248 izlenme - 2 yıl önce Tokyo'da bir hayvanat bahçesinde çekilen görüntülerde sıcaktan bunalan akıllı bir orangutanın havluyu ıslatarak serinlemesi, evrime inanmayanları bile düşündürüyor.
Muhabirin Canlı Yayında Fenalaşması 00:45
Muhabirin Canlı Yayında Fenalaşması 245 izlenme - 2 yıl önce Zonguldak'ta yerel yayın yapan Pusula Tv'nin muhabiri Yeşim Özdoğan, Devrek İlçesi'ndeki heyelan bölgesinde canlı yayında röportaj yaparken sıcak hava nedeniyle fenalaştı.
Grup Göndoğarken - Aşık Oluyorum Eyvah 03:31
Grup Göndoğarken - Aşık Oluyorum Eyvah 260 izlenme - 2 yıl önce Havalar da ısınmaya başladı. Güneşli günler, kırlar bayırlar, neşeyle gezen insanlar aşk mevsimi geldi bi anlamda. Birazda içinizde kıpırtılar varsa hislere derman bir parça huzurlarınızda. Grup Gündoğarken'in 1993 senesindeki Ankaradan Abim Geldi adlı albümünden ıscacık bir parça. Afiyetle..
Çocuklar için eğlenceli film - Maria zor durumda!!! Ona yardım edelim 02:59
Çocuklar için eğlenceli film - Maria zor durumda!!! Ona yardım edelim 269 izlenme - 2 yıl önce Güzel ve güneşli bir gün. Maria sıcak hava balonuyla bir geziye çıkıyor. Ama birden hava bozuluyor. Kara bulutlar görünüyor ve yağmur yağıyor. Maria zor durumda. Bakalım ona kim yardım edecek. Bizimle renkleri öğrenmeye ne dersin? https://www.youtube.com/watch?v=Wkn1hly46JA
Serinletici Salıncak 01:32
Serinletici Salıncak 250 izlenme - 4 yıl önce erinletici Salıncak
Yılanın, Sıcak Asfaltta İmtihanı Herkesi Şaşkına Uğrattı 01:29
Yılanın, Sıcak Asfaltta İmtihanı Herkesi Şaşkına Uğrattı 143 izlenme - 2 yıl önce Sıcak asfaltla temas eden yılan olduğu yerden öteye gidemeyince yolunu değiştirip geri döndü. Otoyolda bu manzarayı gören sürücüler şaşkınlıklarını gizleyemedi.
Asfaltta Yumurta Pişirdiler 01:08
Asfaltta Yumurta Pişirdiler 149 izlenme - 2 yıl önce Lefkoşa'da 44 derece ulaşan sıcakığın etkisi asfaltta yumurta pişirme testiyle ölçüldü işte o görüntüler 04.08.2015 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Asfaltta Yumurta Pişirdiler' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
sıcak hava 01:01
sıcak hava 223 izlenme - 7 yıl önce sıcak hava
Sıcak Hava Elektrik Trafosunu Böyle Patlattı ! 02:16
Sıcak Hava Elektrik Trafosunu Böyle Patlattı ! 201 izlenme - 5 yıl önce Adıyaman ' da elektrik trafosu sıcaklara dayanamayınca kısa devre yapıp patladı; Sağlık Müdürlüğü ' nün elektronik cihazları yandı.
sıcak hava 00:38
sıcak hava 197 izlenme - 7 yıl önce sıcak hava
Sıcaktan Bunalan Pug, Keyfi ve Kahyası 00:37
Sıcaktan Bunalan Pug, Keyfi ve Kahyası 94 izlenme - 2 yıl önce Sıcak havalar malum insanları etkilediği kadar hayvanları da etkiliyor. Pug cinsi bir köpek de sahibinin sağladığı imkanlar ile havuzda serinleyerek şekerleme yapıyor. Güneş gözlüğü ve horlama da cabası...
Rizelilerden Sıcak Havaya Serinleten Çözüm 02:29
Rizelilerden Sıcak Havaya Serinleten Çözüm 58 izlenme - 1 yıl önce Sıcaktan bunalan Rizeliler kamyonun kasasına su doldurup serinlediler. Rize’nin Çayeli İlçesi'ne bağlı Büyükköy Beldesi’nde yaşayan Ramazan Çepni, 30 derecenin üzerine çıkan hava sıcakları nve yüksek nem dolayısı ile bunalınca, köyleri de denize uzak olunca serinlemek için Rizeliler'e yakışır bir çözüm buldu. Köyleri denize uzak olan Çepni, bulduğu ilginç çözüm ile denizi kendisi gibi sıcaklardan bunalan komşularının ve çocukların ayağına getirdi. Çepni, büyük bir kamyonun kasasını naylonla kaplayarak, köyde bulunan bir su değirmeninin arkına yerleştirdiği boru ile kamyonun kasasını suyla doldurdu. Çepni, komşuları ve çocuklar suyla dolu kasada yüzerek hem eğlendiler hem de serinlediler. Kamyon kasasında oluşturdukları havuzda horon oynamaktan da geri kalmadılar. =============================== Haber linki:http://goo.gl/jBHeqx İhlas Haber Ajansı Youtube kanalına Abone Ol: http://goo.gl/ZtrNFV İhlas Haber Ajansı Resmi Hesapları Websitesi: http://www.iha.com.tr Facebook: https://www.facebook.com/iha.com.tr Twitter: https://twitter.com/ihacomtr Instagram: https://instagram.com/ihacomtr/ Google+ : https://plus.google.com/+ihatr_ihacomtr/ İhlas Haber Ajansı hakkında https://goo.gl/7KEVuX İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için http://goo.gl/DYHET4 ===============================
sıcak hava 01:45
sıcak hava 151 izlenme - 7 yıl önce sıcak hava
Sıcak Hava Balonları Arasında Yürümek 04:25
Sıcak Hava Balonları Arasında Yürümek 114 izlenme - 3 yıl önce Adrenalin tutkunu, biraz da sorunlu abilerimiz sıcak hava balonu arasında ip germiş ve yürümeye çalışıyor. Ne biliyim harika, biraz da psikopatça. Kameraman nasıl duruyo orda onu düşünüyorum şimdi
Yılanın Sıcak Asfaltta Yaptıkları Görenleri Şaşkına Uğrattı 01:29
Yılanın Sıcak Asfaltta Yaptıkları Görenleri Şaşkına Uğrattı 54 izlenme - 2 yıl önce Sıcak asfaltla temas eden yılan olduğu yerden öteye gidemeyince yolunu değiştirip geri döndü. Zekasını konuşturan yılan geri geri giderek kavrulan asfalttan bu şekilde kurtuldu. Sıcak asfaltla temas eden yılan olduğu yerden öteye gidemeyince yolunu değiştirip geri döndü. Otoyolda bu manzarayı gören sürücüler şaşkınlıklarını gizleyemedi.