Hoşgeldiniz!

Sıcak Su Videoları İzle

Buzhane Elmasının Sıcak Suya Tepkisi 02:20
Buzhane Elmasının Sıcak Suya Tepkisi 7.996 izlenme - 9 ay önce Elmaların diri kalması için buzhaneye atılırken yapılan mumyalama işlemini sıcak su karşısındaki verdiği tepkimeyi izliyoruz. ben zenciyim oğlum bana bir şey olmaz diyebilirsiniz o bizi bağlamaz, bilinçli bireyler dikkatli olun.
Niloya Hem Sıcak Su ile Hemde Soğuk Su ile Yıkanıyor 12:01
Niloya Hem Sıcak Su ile Hemde Soğuk Su ile Yıkanıyor 2.530 izlenme - 3 ay önce https://www.youtube.com/channel/UCMONSnHxYpTbpIg50B42r5ww ABONEOL Niloya Hem Sıcak Su ile Hemde Soğuk Su ile Yıkanıyor
Birbirine Karışmayan Sular Deneyi 03:07
Birbirine Karışmayan Sular Deneyi 10.100 izlenme - 2 yıl önce Sıcak ve soğuk suyu kullanarak bir deney yaptık. Ortaya ilginç bir sonuç çıktı.
Jant İle Mangal ve Şofben Yapmak 02:15
Jant İle Mangal ve Şofben Yapmak 2.199 izlenme - 12 ay önce Abimiz eski teneke jantını atmamış ve müthiş bir sanat eseri haline getirmiş. Gayet başarılı hoşuma gitti.. Hem mangalını yapıyor hemde mangaldan sonra soğan kokan ellerini sıcak suyla yıkayabiliyor.. Yada mangal yaparken 2. şahıs banyo yapabiliyor.. Tam hayalimdeki gibi
Ne Yapacağını Şaşıran Su Deneyi :) 02:18
Ne Yapacağını Şaşıran Su Deneyi :) 4.899 izlenme - 2 yıl önce Cem tencereyi ısıtıp içine su dökünce ortaya gayet enteresan görüntüler çıktı.
kaynayan suyun hemen donma hali 00:32
kaynayan suyun hemen donma hali 8.531 izlenme - 6 yıl önce kaynayan suyun hemen donma hali
-45 °C Soğukta Kaynar Suyu Havaya Dökersek Ne Olur ? 01:24
-45 °C Soğukta Kaynar Suyu Havaya Dökersek Ne Olur ? 2.199 izlenme - 2 yıl önce Kaynar suyun -45 derecede havaya dökülürse ne olur? Kameraya yansıyan görüntüleri hep birlikte izliyoruz.
Sıcak Su ile Kaporta Nasıl Düzeltilir 00:50
Sıcak Su ile Kaporta Nasıl Düzeltilir 539 izlenme - 6 ay önce Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde günümüz arabalarının tamponları çoğunlukla plastik. sıcak suyu yiyince yumuşuyor muhtemelen…
Tebelleş - Korku Filmi Fragmanı (Fehmi Dalsaldı) 02:28
Tebelleş - Korku Filmi Fragmanı (Fehmi Dalsaldı) 2.406 izlenme - 2 yıl önce Başarılı taklitçi Fehmi Dalsaldı'dan bir korku filmi fragmanı. Bu evde ters giden bir şeyler var. Bu fragmanı evde yanlızken izlemeyin.
Tebelleş - Korku Filmi Fragmanı (Fehmi Dalsaldı) 02:28
Tebelleş - Korku Filmi Fragmanı (Fehmi Dalsaldı) 3.452 izlenme - 4 yıl önce Bu fragmanı evde yanlızken izlemeyin.
Antep'in Hamamları - Şener Şen 01:14
Antep'in Hamamları - Şener Şen 1.154 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki Şener Şen ustanın bir videosu sitemize düşmesin. Düşsün efenim düşsün, çünkü yok böyle bir yetenek. Kısacası Şener Şen ustayı seviyoruz ve sayıyoruz.
Kola Kaynatılırsa Ne Olur? 02:31
Kola Kaynatılırsa Ne Olur? 982 izlenme - 2 yıl önce Kaynatılan kolanın kısa bir zaman içerisinde ne olduğuna buyurun birlikte şahit olalım. not: içmekten yine vazgeçmedim.
Domuzlara Son Kez Su İçirmek - Toronto 03:59
Domuzlara Son Kez Su İçirmek - Toronto 981 izlenme - 2 yıl önce Toronto'da insanlar 45 derece sıcakta metal araçlarla kesilmek üzere mezbahaya götürülen domuzlara son bir kez su içirmeye çalışıyorlar.
üniversite öğrencilerinden sıcak su ve kalorifer eylemi 03:50
üniversite öğrencilerinden sıcak su ve kalorifer eylemi 1.084 izlenme - 5 yıl önce üniversite öğrencilerinden sıcak su ve kalorifer eylemiizmir cihan - ege üniversitesi kampüsü içindeki yüksek öğrenim kredi ve yurtlar kurumu'nda kalan kız ve erkek öğrenciler yurtlarda yaklaşık iki aydır sıcak su olmadığını ve kaloriferlerin yanmadığını söyleyerek durumu protesto etti.yüzlerce öğrenci ellerinde banyo havluları boş su petleri olduğu halde yurt binalarının önüne kadar yürüdü. bazı öğrenciler de yurt bölgesindeki yemekhanede işgal eylemi başlattı. öğrenciler yetkililerin sorunu ç
Haymana 06:15
Haymana 1.363 izlenme - 8 yıl önce suyu sıcak havası sert insanı mert haymanadan kareler...
Islak Bergen - Beni Alsalar 01:52
Islak Bergen - Beni Alsalar 652 izlenme - 2 yıl önce İnternet kafede giden günlerim oldu adlı parçayı söylerken Hisli Bergen'i izlemiştik. bkz: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/13384/hisli-bergen---beni-alsalar- Şimdi ise aynı vakanın bi üst modeli, ıslatılmışı karşımızda. Islatılmış, servise hazır. "Alın bunu, al al al"
küresel ısınma 01:08
küresel ısınma 1.879 izlenme - 9 yıl önce küresel ısınmaya dur demeliyiz
Hamam Boğazı-Banaz-Uşak 02:46
Hamam Boğazı-Banaz-Uşak 1.123 izlenme - 7 yıl önce 06062010
Osman Sıcak Su 00:38
Osman Sıcak Su 1.147 izlenme - 8 yıl önce osman...
Havuz Keyfi Yaparken Birden Fil Gelmesi 01:14
Havuz Keyfi Yaparken Birden Fil Gelmesi 275 izlenme - 2 yıl önce Durum tuhaf; sıcaktan bunalmışsınız ve havuzda keyf yapıyorsunuz ve bir anda susamış bir fil ziyaretinize geliyor. Hem de erkek ve en büyüğünden. Yapılacak tek bir şey var, ölü taklidi yapmak :) Neyseki filimiz gerçekten susamış ve tek derdi su içmek. Kimseye zarar vermek gibi bir niyeti yok. Suyunu içtikten sonra kameraya ve havuzdakilere son bir bakış atıp uzaklaşıyor. Hayvanları ve hayvanların yaşam hakkına saygı duyan insanları seviyorum.
Sıcak Suya Atılan Kurbağa Deneyi 01:26
Sıcak Suya Atılan Kurbağa Deneyi 289 izlenme - 2 yıl önce http://www.sosyalbetik.com Sosyal Paylaşım Platformu Sosyalbetik.com bir takip ve paylaşım sitesidir.
Rusya'da Otobüste Sıcak Su Paniği 00:51
Rusya'da Otobüste Sıcak Su Paniği 319 izlenme - 3 yıl önce rusya'da yolcu otobüsü geçerken yol çöktü ve sıcak su borusu patladı. kaynar su otobüse dolunca olay kaza olmaktan çıktı ve paniğe dönüştü. sıcak su borusu hattı üzerinden otobüs geçerken patladı. yolcu otobüsü bir anda kaynar su ile doldu. 13 kişi yaralandı.
Rusya'da sıcak su bile donuyor! 01:01
Rusya'da sıcak su bile donuyor! 451 izlenme - 4 yıl önce Rusya'da hava sıcaklığı -41 derece ve havaya atılan sıcak su bir anda donuyor.
 Havuz Keyfi Yaparken Birden Fil Gelmesi 01:14
Havuz Keyfi Yaparken Birden Fil Gelmesi 295 izlenme - 3 yıl önce Durum tuhaf; sıcaktan bunalmışsınız ve havuzda keyf yapıyorsunuz ve bir anda susamış bir fil ziyaretinize geliyor. Hem de erkek ve en büyüğünden. Yapılacak tek bir şey var, ölü taklidi yapmak :) Neyseki filimiz gerçekten susamış ve tek derdi su içmek. Kimseye zarar vermek gibi bir niyeti yok. Suyunu içtikten sonra kameraya ve havuzdakilere son bir bakış atıp uzaklaşıyor. Hayvanları ve hayvanların yaşam hakkına saygı duyan insanları seviyorum.
Adana İtfaiyesinin Asli Görevi 01:34
Adana İtfaiyesinin Asli Görevi 256 izlenme - 2 yıl önce Efendim kendi memleketimdir diye söylemiyorum, çok çılgın manyak insanlarızdır. Havalarda sıcak malum. Maçlarda rica ediyoruz itfaiye de kırmıyor tabi şöyle baştan aşşaaaa bi sulayıveriyorlar. Eh bir nevi yangın söndürüyorlar tabi Admin Notu: Son 30 saniye için kameranı ayrıca tebrik ederim.
Sıcak Su İle Kaporta Göçüğü Nasıl Düzeltilir?  00:49
Sıcak Su İle Kaporta Göçüğü Nasıl Düzeltilir? 100 izlenme - 1 yıl önce Sıcak su ile kaporta göçüğü nasıl düzeltilir? İşte cevabı... Taylan'da uygulanan bir sistem görenleri şaşırttı. Amatör olarak çekilen görüntülerde sıcak su yardımıyla göçük olan kaporta düzeltiliyor. Çok basit olan bu sistem ise izleyenleri olduka şaşırtmayı başarıyor.
boğazlıyanda termal su kaynağı bulundu 01:22
boğazlıyanda termal su kaynağı bulundu 1.052 izlenme - 8 yıl önce yozgat boğazlıyanda bulunan termal su haberi
Sıcak Suyun Sizleri Şaşırtacak 12 Faydası 04:39
Sıcak Suyun Sizleri Şaşırtacak 12 Faydası 257 izlenme - 2 yıl önce Genel Kültürünüze Hergün Biraz Yatırım Yapmak ve Bunu Yaparken Eğlenmek İçin Abone Olun.Abone olmak için Tıklayın http://www.youtube.com/user/AlfaninDunyasi?sub_confirmation=1 sıcak suyun ile ilgili aramalar sıcak suyun faydaları nelerdir sıcak suyun damarlara etkisi sıcak suyun cilde faydaları sıcak suyun ayaklara faydası sıcak suyun cilde zararları sıcak suyun zararları sıcak suyun zayıflamaya etkisi sıcak suyun vücuda zararları sıcak suyun faydaları nelerdir ile ilgili aramalar sıcak su içmenin faydaları nelerdir karbonatlı suyun faydaları nelerdir limonlu suyun faydaları nelerdir suyun faydaları ve zararları nelerdir sıcak suyun vücuda faydaları şekerli sıcak suyun faydaları ballı sıcak suyun faydaları suyun faydaları nedir sıcak su içmenin faydaları nelerdir ile ilgili aramalar bütün sıcak suyun faydaları sıcak su içmek sıcak su fayda suyun faydalari nelerdir sicak su icmenin faydalari limonlu sıcak su içmenin faydaları sabahları sıcak su içmenin faydaları ılık su içmenin faydaları ilginç bilgiler ilginç arabalar bilgisayar hakkında bilgi bilgisayar oyunları ile ilgili aramalar bilgisayar oyunları indir bilgisayar oyunları listesi pc oyunları bilgisayar oyunları indir bedava bilgisayar oyunları oyna 2010 bilgisayar oyunları bilgisayar kırma oyunları bilgisayar oyunları 2013 bilgisayar toplama ile ilgili aramalar bilgisayar toplama sitesi bilgisayar toplama sihirbazı vatan bilgisayar bilgisayar parçaları bilgisayar toplama fiyat bilgisayar toplama vatan bilgisayar toplama resimli anlatım bilgisayar toplama video ilginç videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar youtube korkunç videolar komik videolar ilginç olaylar facebook ilginç videolar ilginç videolar dini ilginç videolar facebook ta paylaş ilginç haberler bilgilendirici videolar ile ilgili aramalar bilgilendirici videolar dini bilgilendirici videolar izle dini bilgilendirici videoları bilgilendirici yemek videoları izle bilgilendirici yemek videosu izle bilgilendirici yemek video izle bilgilendirici film izle ilginç videolar video ile ilgili aramalar video youtube video indir google video video komik video indirme programı video dönüştürücü video çekme programı video indirme programı gezginler şaşırtıcı videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar komik videolar komik ve en şaşırtıcı videolar şaşırtıcı video izle şaşırtıcı videolar video şaşırtıcı videosu şaşırtıcı olaylar şaşırtıcı itiraf inanılmaz videolar ile ilgili aramalar inanılmaz videolar youtube korkunç videolar ilginç videolar inanılmaz olaylar komik videolar inanılmaz videolar facebook inanılmaz videolar izle inanılmaz videolar video
Damacana Erol 00:30
Damacana Erol 115 izlenme - 2 yıl önce Damacana ile iliskiye giren adam, Recep diye birine elindeki cismin damacana oldugunu anlatmaya calisiyor şizofren arkadas.
Sıcak Suyla Abdest İçin Şadırvana Güneş Enerjili Sistem Kurdular 02:58
Sıcak Suyla Abdest İçin Şadırvana Güneş Enerjili Sistem Kurdular 94 izlenme - 2 yıl önce Güneysu ilçesine bağlı Ballıdere Köyü Camisi'ne ait şadırvana yaşlıların kış aylarında sıcak suyla abdest almaları amacıyla kurulan güneş enerjili sistem, sıcak su ihtiyacını gidermek isteyen köylülerden de yoğun ilgi görüyor.