Hoşgeldiniz!

Sıcak Su Videoları İzle

Buzhane Elmasının Sıcak Suya Tepkisi 02:20
Buzhane Elmasının Sıcak Suya Tepkisi 8.164 izlenme - 1 yıl önce Elmaların diri kalması için buzhaneye atılırken yapılan mumyalama işlemini sıcak su karşısındaki verdiği tepkimeyi izliyoruz. ben zenciyim oğlum bana bir şey olmaz diyebilirsiniz o bizi bağlamaz, bilinçli bireyler dikkatli olun.
Fantazi Seven Kaytan Bıyıklı Dayı 00:45
Fantazi Seven Kaytan Bıyıklı Dayı 3.310 izlenme - 4 ay önce Dayımızın ibretlik fantezisini izliyoruz.
Niloya Hem Sıcak Su ile Hemde Soğuk Su ile Yıkanıyor 12:01
Niloya Hem Sıcak Su ile Hemde Soğuk Su ile Yıkanıyor 2.876 izlenme - 7 ay önce https://www.youtube.com/channel/UCMONSnHxYpTbpIg50B42r5ww ABONEOL Niloya Hem Sıcak Su ile Hemde Soğuk Su ile Yıkanıyor
Birbirine Karışmayan Sular Deneyi 03:07
Birbirine Karışmayan Sular Deneyi 10.295 izlenme - 3 yıl önce Sıcak ve soğuk suyu kullanarak bir deney yaptık. Ortaya ilginç bir sonuç çıktı.
Jant İle Mangal ve Şofben Yapmak 02:15
Jant İle Mangal ve Şofben Yapmak 2.257 izlenme - 1 yıl önce Abimiz eski teneke jantını atmamış ve müthiş bir sanat eseri haline getirmiş. Gayet başarılı hoşuma gitti.. Hem mangalını yapıyor hemde mangaldan sonra soğan kokan ellerini sıcak suyla yıkayabiliyor.. Yada mangal yaparken 2. şahıs banyo yapabiliyor.. Tam hayalimdeki gibi
Artık Sonsuz Sıcak Su Elektrik Olmadan Üretebilirsiniz! 07:04
Artık Sonsuz Sıcak Su Elektrik Olmadan Üretebilirsiniz! 499 izlenme - 4 ay önce Roket sobaları, odunla çalışan bir soba türüdür. Alevlerin pişirme seviyesine gelmeden önce tamamen yanmasını sağlar ve son derece etkilidir. Videoda açıklanan ustaca teknik, taze ısıtılmış suyu rezervuara taşımak için termal sifon pompalamayı mimarisinden faydalanmayı esas alıyor. Bunlar da, şehirden uzakta yaşayan bir şahsın ihtiyaç duyduğu sürece sınırsız sıcak su temin etmesini sağlayacaktır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
-40 Derecede Havaya Sıcak Su Atmak 00:43
-40 Derecede Havaya Sıcak Su Atmak 411 izlenme - 3 ay önce Michael Davies, -40 derece soğukta termosundaki sıcak suya fırlatıyor. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.
kaynayan suyun hemen donma hali 00:32
kaynayan suyun hemen donma hali 8.618 izlenme - 6 yıl önce kaynayan suyun hemen donma hali
Ne Yapacağını Şaşıran Su Deneyi :) 02:18
Ne Yapacağını Şaşıran Su Deneyi :) 4.964 izlenme - 3 yıl önce Cem tencereyi ısıtıp içine su dökünce ortaya gayet enteresan görüntüler çıktı.
-45 °C Soğukta Kaynar Suyu Havaya Dökersek Ne Olur ? 01:24
-45 °C Soğukta Kaynar Suyu Havaya Dökersek Ne Olur ? 2.206 izlenme - 2 yıl önce Kaynar suyun -45 derecede havaya dökülürse ne olur? Kameraya yansıyan görüntüleri hep birlikte izliyoruz.
Tebelleş - Korku Filmi Fragmanı (Fehmi Dalsaldı) 02:28
Tebelleş - Korku Filmi Fragmanı (Fehmi Dalsaldı) 2.517 izlenme - 2 yıl önce Başarılı taklitçi Fehmi Dalsaldı'dan bir korku filmi fragmanı. Bu evde ters giden bir şeyler var. Bu fragmanı evde yanlızken izlemeyin.
İphone 7 Plus Ve Samsung Galaxy S8 Sıcak Su Testinde 03:59
İphone 7 Plus Ve Samsung Galaxy S8 Sıcak Su Testinde 142 izlenme - 2 ay önce Samsung Galaxy S8 Plus vs iPhone 7 Plus bir tavanın içine sıcak su konularak teste uğradı. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.
Sıcak Su ile Kaporta Nasıl Düzeltilir 00:50
Sıcak Su ile Kaporta Nasıl Düzeltilir 583 izlenme - 11 ay önce Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde günümüz arabalarının tamponları çoğunlukla plastik. sıcak suyu yiyince yumuşuyor muhtemelen…
Tebelleş - Korku Filmi Fragmanı (Fehmi Dalsaldı) 02:28
Tebelleş - Korku Filmi Fragmanı (Fehmi Dalsaldı) 3.480 izlenme - 5 yıl önce Bu fragmanı evde yanlızken izlemeyin.
Antep'in Hamamları - Şener Şen 01:14
Antep'in Hamamları - Şener Şen 1.375 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki Şener Şen ustanın bir videosu sitemize düşmesin. Düşsün efenim düşsün, çünkü yok böyle bir yetenek. Kısacası Şener Şen ustayı seviyoruz ve sayıyoruz.
Kola Kaynatılırsa Ne Olur? 02:31
Kola Kaynatılırsa Ne Olur? 1.080 izlenme - 3 yıl önce Kaynatılan kolanın kısa bir zaman içerisinde ne olduğuna buyurun birlikte şahit olalım. not: içmekten yine vazgeçmedim.
Domuzlara Son Kez Su İçirmek - Toronto 03:59
Domuzlara Son Kez Su İçirmek - Toronto 1.015 izlenme - 3 yıl önce Toronto'da insanlar 45 derece sıcakta metal araçlarla kesilmek üzere mezbahaya götürülen domuzlara son bir kez su içirmeye çalışıyorlar.
üniversite öğrencilerinden sıcak su ve kalorifer eylemi 03:50
üniversite öğrencilerinden sıcak su ve kalorifer eylemi 1.085 izlenme - 5 yıl önce üniversite öğrencilerinden sıcak su ve kalorifer eylemiizmir cihan - ege üniversitesi kampüsü içindeki yüksek öğrenim kredi ve yurtlar kurumu'nda kalan kız ve erkek öğrenciler yurtlarda yaklaşık iki aydır sıcak su olmadığını ve kaloriferlerin yanmadığını söyleyerek durumu protesto etti.yüzlerce öğrenci ellerinde banyo havluları boş su petleri olduğu halde yurt binalarının önüne kadar yürüdü. bazı öğrenciler de yurt bölgesindeki yemekhanede işgal eylemi başlattı. öğrenciler yetkililerin sorunu ç
Haymana 06:15
Haymana 1.365 izlenme - 8 yıl önce suyu sıcak havası sert insanı mert haymanadan kareler...
küresel ısınma 01:08
küresel ısınma 1.880 izlenme - 9 yıl önce küresel ısınmaya dur demeliyiz
Islak Bergen - Beni Alsalar 01:52
Islak Bergen - Beni Alsalar 694 izlenme - 2 yıl önce İnternet kafede giden günlerim oldu adlı parçayı söylerken Hisli Bergen'i izlemiştik. bkz: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/13384/hisli-bergen---beni-alsalar- Şimdi ise aynı vakanın bi üst modeli, ıslatılmışı karşımızda. Islatılmış, servise hazır. "Alın bunu, al al al"
Hamam Boğazı-Banaz-Uşak 02:46
Hamam Boğazı-Banaz-Uşak 1.142 izlenme - 7 yıl önce 06062010
Sıcak Suya Kuru Buz Sepetini Ekleyince 00:47
Sıcak Suya Kuru Buz Sepetini Ekleyince 69 izlenme - 4 ay önce Sıcak Suya Kuru Buz Sepetini Ekleyince Sıcak suya kuru buz sepetini ekleyince bakın neler oluyor. Hep birlikte izliyoruz.
Osman Sıcak Su 00:38
Osman Sıcak Su 1.148 izlenme - 8 yıl önce osman...
Bu Adam Hiç Bişi Olmuyor 00:26
Bu Adam Hiç Bişi Olmuyor 1.418 izlenme - 9 yıl önce kapıya eli sıkşıyor arabanın sıcak suyu yuzune fışkırıyor ancak nafile
Havuz Keyfi Yaparken Birden Fil Gelmesi 01:14
Havuz Keyfi Yaparken Birden Fil Gelmesi 298 izlenme - 2 yıl önce Durum tuhaf; sıcaktan bunalmışsınız ve havuzda keyf yapıyorsunuz ve bir anda susamış bir fil ziyaretinize geliyor. Hem de erkek ve en büyüğünden. Yapılacak tek bir şey var, ölü taklidi yapmak :) Neyseki filimiz gerçekten susamış ve tek derdi su içmek. Kimseye zarar vermek gibi bir niyeti yok. Suyunu içtikten sonra kameraya ve havuzdakilere son bir bakış atıp uzaklaşıyor. Hayvanları ve hayvanların yaşam hakkına saygı duyan insanları seviyorum.
Sıcak Suya Atılan Kurbağa Deneyi 01:26
Sıcak Suya Atılan Kurbağa Deneyi 326 izlenme - 3 yıl önce http://www.sosyalbetik.com Sosyal Paylaşım Platformu Sosyalbetik.com bir takip ve paylaşım sitesidir.
Rusya'da Otobüste Sıcak Su Paniği 00:51
Rusya'da Otobüste Sıcak Su Paniği 324 izlenme - 3 yıl önce rusya'da yolcu otobüsü geçerken yol çöktü ve sıcak su borusu patladı. kaynar su otobüse dolunca olay kaza olmaktan çıktı ve paniğe dönüştü. sıcak su borusu hattı üzerinden otobüs geçerken patladı. yolcu otobüsü bir anda kaynar su ile doldu. 13 kişi yaralandı.
Rusya'da sıcak su bile donuyor! 01:01
Rusya'da sıcak su bile donuyor! 455 izlenme - 4 yıl önce Rusya'da hava sıcaklığı -41 derece ve havaya atılan sıcak su bir anda donuyor.
Adana İtfaiyesinin Asli Görevi 01:34
Adana İtfaiyesinin Asli Görevi 289 izlenme - 2 yıl önce Efendim kendi memleketimdir diye söylemiyorum, çok çılgın manyak insanlarızdır. Havalarda sıcak malum. Maçlarda rica ediyoruz itfaiye de kırmıyor tabi şöyle baştan aşşaaaa bi sulayıveriyorlar. Eh bir nevi yangın söndürüyorlar tabi Admin Notu: Son 30 saniye için kameranı ayrıca tebrik ederim.