Hoşgeldiniz!

sıcak su

Buzhane Elmasının Sıcak Suya Tepkisi 02:20
Buzhane Elmasının Sıcak Suya Tepkisi 8.543 izlenme - 2 yıl önce Elmaların diri kalması için buzhaneye atılırken yapılan mumyalama işlemini sıcak su karşısındaki verdiği tepkimeyi izliyoruz. ben zenciyim oğlum bana bir şey olmaz diyebilirsiniz o bizi bağlamaz, bilinçli bireyler dikkatli olun.
Birbirine Karışmayan Sular Deneyi 03:07
Birbirine Karışmayan Sular Deneyi 10.431 izlenme - 4 yıl önce Sıcak ve soğuk suyu kullanarak bir deney yaptık. Ortaya ilginç bir sonuç çıktı.
Niloya Hem Sıcak Su ile Hemde Soğuk Su ile Yıkanıyor 12:01
Niloya Hem Sıcak Su ile Hemde Soğuk Su ile Yıkanıyor 3.444 izlenme - 2 yıl önce https://www.youtube.com/channel/UCMONSnHxYpTbpIg50B42r5ww ABONEOL Niloya Hem Sıcak Su ile Hemde Soğuk Su ile Yıkanıyor
Fantazi Seven Kaytan Bıyıklı Dayı 00:45
Fantazi Seven Kaytan Bıyıklı Dayı 3.463 izlenme - 1 yıl önce Dayımızın ibretlik fantezisini izliyoruz.
kaynayan suyun hemen donma hali 00:32
kaynayan suyun hemen donma hali 8.708 izlenme - 7 yıl önce kaynayan suyun hemen donma hali
Ne Yapacağını Şaşıran Su Deneyi :) 02:18
Ne Yapacağını Şaşıran Su Deneyi :) 5.010 izlenme - 4 yıl önce Cem tencereyi ısıtıp içine su dökünce ortaya gayet enteresan görüntüler çıktı.
Jant İle Mangal ve Şofben Yapmak 02:15
Jant İle Mangal ve Şofben Yapmak 2.420 izlenme - 2 yıl önce Abimiz eski teneke jantını atmamış ve müthiş bir sanat eseri haline getirmiş. Gayet başarılı hoşuma gitti.. Hem mangalını yapıyor hemde mangaldan sonra soğan kokan ellerini sıcak suyla yıkayabiliyor.. Yada mangal yaparken 2. şahıs banyo yapabiliyor.. Tam hayalimdeki gibi
-45 °C Soğukta Kaynar Suyu Havaya Dökersek Ne Olur ? 01:24
-45 °C Soğukta Kaynar Suyu Havaya Dökersek Ne Olur ? 2.210 izlenme - 3 yıl önce Kaynar suyun -45 derecede havaya dökülürse ne olur? Kameraya yansıyan görüntüleri hep birlikte izliyoruz.
Tebelleş - Korku Filmi Fragmanı (Fehmi Dalsaldı) 02:28
Tebelleş - Korku Filmi Fragmanı (Fehmi Dalsaldı) 2.753 izlenme - 4 yıl önce Başarılı taklitçi Fehmi Dalsaldı'dan bir korku filmi fragmanı. Bu evde ters giden bir şeyler var. Bu fragmanı evde yanlızken izlemeyin.
40 Derecede Kaynar Su Balkondan Dokülürse Ne Olur 00:55
40 Derecede Kaynar Su Balkondan Dokülürse Ne Olur 202 izlenme - 3 ay önce kaynar su deneyi, soğuk havada kaynar su, soğuk hava, sıcak su dökmek, soğuk havada sıcak su dökmek, sıcak su deneyi, balkondan su dökmek, balkondan kaynar su dökmek,
Antep'in Hamamları - Şener Şen 01:14
Antep'in Hamamları - Şener Şen 2.413 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmiyor ki Şener Şen ustanın bir videosu sitemize düşmesin. Düşsün efenim düşsün, çünkü yok böyle bir yetenek. Kısacası Şener Şen ustayı seviyoruz ve sayıyoruz.
Tebelleş - Korku Filmi Fragmanı (Fehmi Dalsaldı) 02:28
Tebelleş - Korku Filmi Fragmanı (Fehmi Dalsaldı) 3.508 izlenme - 6 yıl önce Bu fragmanı evde yanlızken izlemeyin.
Artık Sonsuz Sıcak Su Elektrik Olmadan Üretebilirsiniz! 07:04
Artık Sonsuz Sıcak Su Elektrik Olmadan Üretebilirsiniz! 557 izlenme - 1 yıl önce Roket sobaları, odunla çalışan bir soba türüdür. Alevlerin pişirme seviyesine gelmeden önce tamamen yanmasını sağlar ve son derece etkilidir. Videoda açıklanan ustaca teknik, taze ısıtılmış suyu rezervuara taşımak için termal sifon pompalamayı mimarisinden faydalanmayı esas alıyor. Bunlar da, şehirden uzakta yaşayan bir şahsın ihtiyaç duyduğu sürece sınırsız sıcak su temin etmesini sağlayacaktır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sıcaktan Bunalan Kuşu Hayata Döndüren Güzel İnsan 00:49
Sıcaktan Bunalan Kuşu Hayata Döndüren Güzel İnsan 339 izlenme - 11 ay önce Suudi Arabistan’da 45 dereceye varan aşırı sıcakta kaldırıma yapışıp kalan ve ölmek üzere olan kuşu, bir vatandaş su dökerek kendine getirmiş.
-40 Derecede Havaya Sıcak Su Atmak 00:43
-40 Derecede Havaya Sıcak Su Atmak 483 izlenme - 1 yıl önce Michael Davies, -40 derece soğukta termosundaki sıcak suya fırlatıyor. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.
Sıcak Su ile Kaporta Nasıl Düzeltilir 00:50
Sıcak Su ile Kaporta Nasıl Düzeltilir 709 izlenme - 2 yıl önce Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde günümüz arabalarının tamponları çoğunlukla plastik. sıcak suyu yiyince yumuşuyor muhtemelen…
Kola Kaynatılırsa Ne Olur? 02:31
Kola Kaynatılırsa Ne Olur? 1.231 izlenme - 4 yıl önce Kaynatılan kolanın kısa bir zaman içerisinde ne olduğuna buyurun birlikte şahit olalım. not: içmekten yine vazgeçmedim.
Domuzlara Son Kez Su İçirmek - Toronto 03:59
Domuzlara Son Kez Su İçirmek - Toronto 1.068 izlenme - 4 yıl önce Toronto'da insanlar 45 derece sıcakta metal araçlarla kesilmek üzere mezbahaya götürülen domuzlara son bir kez su içirmeye çalışıyorlar.
-48 Derecede Sıcak Suyun Havada Donmasına Şaşıran Adam 02:06
-48 Derecede Sıcak Suyun Havada Donmasına Şaşıran Adam 161 izlenme - 6 ay önce -48 derece olan havaya elindeki kaynar suyu fırlatıp donuşuna test eden adam ilk kez görmüşcesine olağanüstü şekilde şaşırıyor
Haymana 06:15
Haymana 1.367 izlenme - 9 yıl önce suyu sıcak havası sert insanı mert haymanadan kareler...
üniversite öğrencilerinden sıcak su ve kalorifer eylemi 03:50
üniversite öğrencilerinden sıcak su ve kalorifer eylemi 1.086 izlenme - 7 yıl önce üniversite öğrencilerinden sıcak su ve kalorifer eylemiizmir cihan - ege üniversitesi kampüsü içindeki yüksek öğrenim kredi ve yurtlar kurumu'nda kalan kız ve erkek öğrenciler yurtlarda yaklaşık iki aydır sıcak su olmadığını ve kaloriferlerin yanmadığını söyleyerek durumu protesto etti.yüzlerce öğrenci ellerinde banyo havluları boş su petleri olduğu halde yurt binalarının önüne kadar yürüdü. bazı öğrenciler de yurt bölgesindeki yemekhanede işgal eylemi başlattı. öğrenciler yetkililerin sorunu ç
küresel ısınma 01:08
küresel ısınma 1.882 izlenme - 10 yıl önce küresel ısınmaya dur demeliyiz
Islak Bergen - Beni Alsalar 01:52
Islak Bergen - Beni Alsalar 877 izlenme - 3 yıl önce İnternet kafede giden günlerim oldu adlı parçayı söylerken Hisli Bergen'i izlemiştik. bkz: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/13384/hisli-bergen---beni-alsalar- Şimdi ise aynı vakanın bi üst modeli, ıslatılmışı karşımızda. Islatılmış, servise hazır. "Alın bunu, al al al"
Hamam Boğazı-Banaz-Uşak 02:46
Hamam Boğazı-Banaz-Uşak 1.180 izlenme - 8 yıl önce 06062010
Osman Sıcak Su 00:38
Osman Sıcak Su 1.148 izlenme - 10 yıl önce osman...
Yüreği Güzel İnsanın Elleriyle Serçeye Su İçirmesi 01:55
Yüreği Güzel İnsanın Elleriyle Serçeye Su İçirmesi 161 izlenme - 1 yıl önce Susuzluktan halsiz düşen minik serçeye elleriyle su içiren yüreği güzel amca izleyenleri kendine hayran bırakmış. Lütfen sokak hayvanları için bir kap su koymayı unutmayın!
Havuz Keyfi Yaparken Birden Fil Gelmesi 01:14
Havuz Keyfi Yaparken Birden Fil Gelmesi 423 izlenme - 3 yıl önce Durum tuhaf; sıcaktan bunalmışsınız ve havuzda keyf yapıyorsunuz ve bir anda susamış bir fil ziyaretinize geliyor. Hem de erkek ve en büyüğünden. Yapılacak tek bir şey var, ölü taklidi yapmak :) Neyseki filimiz gerçekten susamış ve tek derdi su içmek. Kimseye zarar vermek gibi bir niyeti yok. Suyunu içtikten sonra kameraya ve havuzdakilere son bir bakış atıp uzaklaşıyor. Hayvanları ve hayvanların yaşam hakkına saygı duyan insanları seviyorum.
Bu Adam Hiç Bişi Olmuyor 00:26
Bu Adam Hiç Bişi Olmuyor 1.419 izlenme - 10 yıl önce kapıya eli sıkşıyor arabanın sıcak suyu yuzune fışkırıyor ancak nafile
İphone 7 Plus Ve Samsung Galaxy S8 Sıcak Su Testinde 03:59
İphone 7 Plus Ve Samsung Galaxy S8 Sıcak Su Testinde 229 izlenme - 1 yıl önce Samsung Galaxy S8 Plus vs iPhone 7 Plus bir tavanın içine sıcak su konularak teste uğradı. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.
Sıcak Suya Atılan Kurbağa Deneyi 01:26
Sıcak Suya Atılan Kurbağa Deneyi 350 izlenme - 4 yıl önce http://www.sosyalbetik.com Sosyal Paylaşım Platformu Sosyalbetik.com bir takip ve paylaşım sitesidir.