Hoşgeldiniz!

sıcaktan

Serinlemek İçin Arabasıyla Kanala Giren Adanalı (!) 01:34
Serinlemek İçin Arabasıyla Kanala Giren Adanalı (!) 1.640 izlenme - 3 hafta önce Şakası bir yana arabasıyla Adana'da kanala düşen adamın yardımına çevredekiler yetişirken, arabası kanalda sürüklenmeye devam ediyor.
Sıcaktan Bunalınca Donunu Çıkaran Bağyan 02:36
Sıcaktan Bunalınca Donunu Çıkaran Bağyan 18.007 izlenme - 4 yıl önce YouTube prankster'lara yeni eklenen bir bağyan Melissa Flentzeris Arizona'nın sıcaklarından bunalmıştır ve sadece donunu çıkartıp rahatlamak istemiştir. Bunun neresi garip ki? Ben de evde sıcaklayınca donla geziyorum.
Sıcaktan Bunalan Köpekler Buzdolabındaki Buzları Yedi 00:28
Sıcaktan Bunalan Köpekler Buzdolabındaki Buzları Yedi 275 izlenme - 6 yıl önce Sıcaktan Bunalan Köpekler Buzdolabındaki Buzları Yedi
Sıcaktan Bunalınca Donunu Çıkaran Bayan 02:36
Sıcaktan Bunalınca Donunu Çıkaran Bayan 235 izlenme - 4 yıl önce Melissa Flentzeris İsimli Bir Kadın Arizona'nın Sıcaklarından Bunalınca İlginç Bir Şaka Ve Sadece İç Çamaşırını Çıkartıp Rahatlamak İstemiştir...ilginç Şaka ))
Sıcaktan Bunalan Hayvanların Serinlemeye Çalışmaları 03:07
Sıcaktan Bunalan Hayvanların Serinlemeye Çalışmaları 1 izlenme - 2 gün önce Sıcaklar hayvanat bahçelerindeki hayvanları da bunaltmaya başladı. Peki onlar nasıl serinlemeyi tercih ediyor? İzliyoruz efendim...
sıcaktan bunalan serçelerin su keyfi 01:48
sıcaktan bunalan serçelerin su keyfi 455 izlenme - 10 yıl önce sıcaktan bunalan serçelerin su keyfi
sıcaktan bunalan kedi ve köpek karpuz yiyor! 00:59
sıcaktan bunalan kedi ve köpek karpuz yiyor! 199 izlenme - 6 yıl önce
sıcaktan bunalan doğubayazıtlılar sarısu'ya koşuyor 02:12
sıcaktan bunalan doğubayazıtlılar sarısu'ya koşuyor 273 izlenme - 7 yıl önce sıcaktan bunalan doğubayazıtlılar sarısu'ya koşuyorağrı cihan - ağrı'nın doğubayazıt ilçesinde bunaltan sıcaklardan korunmak isteyen vatandaşlar su kenarlarına koşuyor. 37 dereceyi bulan sıcaklar ramazan ile birleşince vatandaşlar sarısu deresi'ne akın etti. iftar saatine kadar derede serinleyerek vakit geçiren vatandaşlar susuzluk dışında hallerinden memnun olduklarını dile getirdi.
sıcaktan bunalan ayılar karpuz yiyerek serinliyor 03:05
sıcaktan bunalan ayılar karpuz yiyerek serinliyor 253 izlenme - 7 yıl önce sıcaktan bunalan ayılar karpuz yiyerek serinliyorbursa cihan - türkiye'nin en büyük hayvanat bahçelerinden bursa hayvanat bahçesi'nin en meşhur sakinlerinden ayılar öğle sıcağında karpuz yiyerek serinliyor. eylül ayına girilmesine rağmen etkisini sürdüren sıcak hava bursa'da ki hayvanat bahçesinde bulunan hayvanları da etkiliyor. büyükşehir belediyesi bursa hayvanat bahçesi zoo park'ta bulunan hayvanlar sıcak havada hem serinleme hem de mevsim meyvelerinden yeme imkanı buluyor. yetkil
Sıcaktan kaçtı terörün hedefi oldu 01:36
Sıcaktan kaçtı terörün hedefi oldu 172 izlenme - 6 yıl önce 11 yaşındaki Sevgi Gülperi İnanç, Adana'da okullar tatil olduktan sonra sıcaktan kurtulmak için Gaziantep'teki anneannesinin yanına gitmişti.
Sıcaktan Bunalan Banyocu Badem 02:04
Sıcaktan Bunalan Banyocu Badem 155 izlenme - 5 yıl önce Sıcaktan Bunalan Banyocu Badem
Sıcaktan Bunalan Bebek 00:43
Sıcaktan Bunalan Bebek 93 izlenme - 4 yıl önce Sıcaktan Elindeki Biberonu Yere Döküp Serinlemeye Çalışan Bebek
Her Gördüğüne Söven Taksici 06:44
Her Gördüğüne Söven Taksici 74 izlenme - 4 yıl önce Her Gördüğüne Söven Taksici
Sıcaktan bunalan geyikler böyle serinliyor 01:45
Sıcaktan bunalan geyikler böyle serinliyor 50 izlenme - 5 yıl önce Bursa'da hava sıcaklığının artmasıyla birlikte bunalan geyikler, suni göletlere girerek serinliyor.