Hoşgeldiniz!

sıçış

Windows 7' nin İlk Sıçışı 02:24
Windows 7' nin İlk Sıçışı 955 izlenme - 3 yıl önce Vista dahi tam oturmamışken götü kaşınan Microsoft, Windows 7' yi piyasaya sürdü.Her Msn açışımızda veya Microsoft ile ilgili bir siteye girdiğimizde karşımıza çıkan "Windows 7' yi keşfedin" ibaresinden çok etkilenen caponlar, işletim sistemini bizzat canlı yayında denemişler. Ha dokunmatik ekran senkronizasyonu bambaşkaymış.Lan adamın .mcığı!!! Mouse varken ben niye elimle ekranı elleyeyim? Belki cips yemiş olurum, belki de elim o an başka bir yerdedir.Bu mu senin teknolojin? "Vista'da bize ne verdin de utanmadan 7' sini çıkardın Bill?" diye soran site. Not: Boku Caponlara veya Sony' e atmayınız.Bizzat Hp TouchSmart' ın camına vura vura ekranı kırdım.Ben beklerdim ki fermuarımı açtığım an porno oynatsın.Bir duble rakımı koyduğum zaman Zeki Müren çalsın.Yazıklar olsun Bill Gates...
Hasan Şaş'ın Zor Anları - GS & ManU 00:06
Hasan Şaş'ın Zor Anları - GS & ManU 517 izlenme - 3 yıl önce 21 Kasım'da oynanan Galatasaray - Manchester Utd maçında Hasan Şaş'ın kalelelerinde gol tehlikesini gördüğünde verdiği tepkidir. Bu takımın iman gücüyle sahaya çıktıklarını bir kez daha gösteriyor bu. Profesyonellikten önemli tutuyorlar bunu. Ferguson'un şeyinde olmayan, Hasan Şaş'ın iliklerine kadar boşalmasına neden olabiliyor.
sıçış mavisi 00:29
sıçış mavisi 288 izlenme - 8 yıl önce
South Park - En Büyük Bok 00:37
South Park - En Büyük Bok 286 izlenme - 3 yıl önce South Park 9. sezonunun 11. bölümünde "More Crap" yer alan bu sahnede, Randy Marsh insanlık tarihinin gelmiş geçmiş en büyük sıçışını gerçekleştiriyor.
slap bass 00:40
slap bass 204 izlenme - 8 yıl önce jazz basla bu kadar olur en fazla d
Sıla'dan Radyoculara Şaka - Alper Tunga Öldü mü? 01:36
Sıla'dan Radyoculara Şaka - Alper Tunga Öldü mü? 83 izlenme - 3 yıl önce Sıla yeni albümünün çıkış şarkısını tanıtıcam deyip radyoculara da bunu bir güzel izletmiş, kısa süreli şokun ardından gülüşmeler filan işte. ilahi sıla gül gül öldük ne kaa da güldürükçü çıktın sen. Çıkış parçası değil sıçış parçası olmuş ya la.
Çerezlik - Slender: The Arrival - O NEY LANN?! (CO-OP|FACECAM) 32:19
Çerezlik - Slender: The Arrival - O NEY LANN?! (CO-OP|FACECAM) 60 izlenme - 2 yıl önce Abone olmayı, like ve yorum atmayı unutmayın. İyi seyirler! :D --------------------------------------- Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın! https://www.facebook.com/oyunbaztivi --------------------------------------- Ucuza oyun satın alın! https://www.g2a.com/r/oyunbaz --------------------------------------- Ucuza kaliteli server sahibi olun! http://bit.ly/NitradoTR-Oyunbaz