Hoşgeldiniz!

sıçrama

Yatakta Sıçrama Oyununda Kötü Son 00:42
Yatakta Sıçrama Oyununda Kötü Son 42.200 izlenme - 5 yıl önce Yatakta Sıçrama Oyununda Kötü Son
Kaplanın sıçrayışı görülmeye değer 00:23
Kaplanın sıçrayışı görülmeye değer 5.669 izlenme - 3 yıl önce Bir hayvanat bahçesinde yemek saati gelen kaplanın ete sıçrayışı görenleri hayrete düşürüyor.
Zıp Zıp Zıplatan Yaylar! - Sıçrama Tahtaları Modu - Minecraft Mod Tanıtımı Türkçe - Batuhan Çelik 05:43
Zıp Zıp Zıplatan Yaylar! - Sıçrama Tahtaları Modu - Minecraft Mod Tanıtımı Türkçe - Batuhan Çelik 3.012 izlenme - 2 yıl önce Kanalıma Abone Ol: http://goo.gl/LouE6w Minecraft Haritaları - Modları - Texture Packleri indirmek için - http://minecraftstone.com ANDROİD MOBİL UYGULAMAMI İNDİRMEK İÇİN - https://goo.gl/WqU9IQ IOS MOBİL UYGULAMAMI İNDİRMEK İÇİN: https://goo.gl/C6HzXG Sponsorluk ve Reklam Teklifleri için - batus0534@gmail.com Bu Serilerime Bakmış mıydınız ? Minecraft Muhteşem Yüzyıl - https://goo.gl/StrBlg Minecraft GTA V - https://goo.gl/tpTeUQ GTA V Modları - https://goo.gl/8CZqNs Minecraft Mod Tanıtımları - https://goo.gl/mmpMXg Videolarımı izleyerek hem eğlenebilir hem de farklı teknikler öğrenerek minecraft oyun keyfini üst sıralara taşıyabilirsin. Bunun yanı sıra birçok farklı, yeni ve ücretsiz olarak minecraft map'leri minecraftstone.com sitemizden ulaşabilir ve indirebilirsiniz. İletişim Bilgileri Instagram Hesabım : https://instagram.com/batuhancelik31 Facebook Sayfamız : https://www.facebook.com/bthnclks Kişisel İnternet Sitem : http://batuhancelik.org Twitter Hesabım : http://twitter.com/batuhancelik31 Ask.fm Hesabım: http://ask.fm/batuhancelik31 Snapchat Kullanıcı Adım: batuhancelik31 Spring Boards Modunu indirmek için(1.7.10): http://adf.ly/1YI7hC Destekleyici Modu indirmek için(1.7.10): http://adf.ly/1YI7pZ
Scary Movie 4 (Çok Korkunç Bir film) - Tom Cruse Göndermesi 02:39
Scary Movie 4 (Çok Korkunç Bir film) - Tom Cruse Göndermesi 675 izlenme - 3 yıl önce Movie: Scary Movie 4 (2006)filminin bu final sahnesinin youtube linkini o kadar çok yorum olarak yazmışlar ki, ben de siteye eklemeye karar verdim. Bu sahne, 2005'de Tom'on, Oprah'ın tv şovunda saçmalamasına göndermedir. Bu görüntüler Türkiye'de pek yayınlanmadığı için Türk izleyiciler bu sahnenin espirisini pek anlamadı. Ama Amerika'da bu olayın çıkartmaları, oyunçakları ve tişörtleri moda olmuş. (Bizdeki oğlum bak git olayı gibi.) Hatta Amerikan İngilizcesine koltuğa sıçrama deyimini getirmiş. Bahsettiğim video: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/228693/tom-cruise-un-oprah-winfreyde-koltuga-sicramasi-2005
Dikey Sıçrama 01:15
Dikey Sıçrama 922 izlenme - 10 yıl önce www.besyohaber.com
İdman 2 01:41
İdman 2 752 izlenme - 8 yıl önce meskİ spor yaŞar hoca'nin İdmani
aldea füsun daĞli (kuantum yaşam koçu, enerji sist 01:06
aldea füsun daĞli (kuantum yaşam koçu, enerji sist 737 izlenme - 8 yıl önce aldea füsun daĞli (kuantum yaşam koçu, enerji sistemleri uzmanı) - melda tuncel ' nin 44 programının konuğu (airport tv)
Aslan Yürekli Polise Aniden Titreme Gelmesi! 00:06
Aslan Yürekli Polise Aniden Titreme Gelmesi! 278 izlenme - 3 yıl önce Okmeydanı'nda eylemcilere karşı tek başına silahığı ile korkusuzca yürüyen aslan yürekli polisimize gelen ani titreme.
doğadaki akrobatlar 01:49
doğadaki akrobatlar 347 izlenme - 8 yıl önce sadece madagaskarda yaşayan bu maymun türü muhteşem bir sıçrama kabiliyetine sahip
Rakibinin Üstünden Atlayıp Smaç Bastı! 00:16
Rakibinin Üstünden Atlayıp Smaç Bastı! 123 izlenme - 3 yıl önce Amerika’da liselerarası oynanan bir basketbol maçında Hafid Yassin adlı gencin attığı müthiş smaç izleyenleri büyüledi.
Yavru kedinin rekor atlayışı 00:06
Yavru kedinin rekor atlayışı 116 izlenme - 4 yıl önce Minik şirin yavru kedi rekor atlayış gerçekleştiriyor
Yunus Sıçrama - Ömer Hoca 00:18
Yunus Sıçrama - Ömer Hoca 118 izlenme - 5 yıl önce Yunus Sıçrama (Ömer hoca)
Sıçraya Sıçraya Normalden 2 Kat Daha Hızlı Kilo Veriyorlar 04:00
Sıçraya Sıçraya Normalden 2 Kat Daha Hızlı Kilo Veriyorlar 6 izlenme - 1 yıl önce Denge kaybını ortadan kaldırıp omurgaya baskıyı yüzde 80 oranında ortadan kaldıran kangoo jumps ayakkabıları, özellikle kilolarından kurtulmak isteyen kadınlar için yeni bir zayıflama yöntemi olarak ön plana çıkıyor.
Adeta havada yürüyor! 4 metre... 00:50
Adeta havada yürüyor! 4 metre... 7 izlenme - 2 yıl önce ABD'de Texas Longhorns takımı basketbol oyuncusu 190 santimetre uzunluğundaki Kerwin Roach antrenmanda yaptığı yaptığı zıplayış ile 4 metreye ulaşarak şaşkınlık yarattı.