Hoşgeldiniz!

Sıçramak Videoları İzle

İnanılmaz Sıçrayan Adamlar - İrfan Atasoy & Tamer Yiğit 01:10
İnanılmaz Sıçrayan Adamlar - İrfan Atasoy & Tamer Yiğit 2.335 izlenme - 2 yıl önce Cüneyt Arkın abimizle başlayan fantastik sıçrama merakının diğer iki temsilcisi İrfan Atasoy ve Tamer Yiğit'in farklı filmlerde yaşadıkları inanılmaz sıçrama deneyimini izleyeceksiniz. Filmler sırasıyla, "Ölmek Var Dönmek Yok" ve "Şehitler". İnanılmaz Dövüşen Adam - İrfan Atasoy için de; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/88291/inanilmaz-dovusen-adam-irfan-atasoy-aytekin-akkaya
Bebek Panda Hapşırması 00:30
Bebek Panda Hapşırması 783 izlenme - 2 yıl önce Sakin sakin elindekini yiyen pandamızın, yavrusunun çıkardığı sese verdiği tepkiyi izliyoruz.
Süper Mario oyunun sesi kediyi çıldırttı! 01:22
Süper Mario oyunun sesi kediyi çıldırttı! 2.023 izlenme - 4 yıl önce Süper Mario adlı bilgisayar oyununun sesleri evdeki kediyi adeta çıldırttı.
Tek Sıçrayışta Dört Tekme 00:06
Tek Sıçrayışta Dört Tekme 727 izlenme - 3 yıl önce Süper Tekme
Kaplanın Fil Üzerindeki Avcıya Saldırması 00:36
Kaplanın Fil Üzerindeki Avcıya Saldırması 649 izlenme - 2 yıl önce Seneler önce National Geographic dergisinde bir fotoğraf kolajı görmüştüm.Altında 'Yavrularının bulunduğu bölgedeki avcıları tehdit olarak gören anne kaplanın fil üzerindeki adama saldırısı' şeklinde bir şey yazıyordu hatırladığım kadarıyla.Neyse geçenlerde olayın videosu rastgele karşıma çıktı ve sizlerle paylaşmak istedim.İzlediğimde gördüğüm şey karşısında tekrar şok olmuştum,Böyle inanılmaz bir sıçramayla fil üstündeki adamın kolunu kapmak her hayvanın harcı olmasa gerek. Not:Video eski olduğundan Mağara esprisi yapacak arkadaşlar yorum yazmasın lütfen onlar için paylaşmıyorum.
Yemi Kapmak İçin Metrelerce Havaya Sıçrayan Kaplan 00:32
Yemi Kapmak İçin Metrelerce Havaya Sıçrayan Kaplan 188 izlenme - 2 yıl önce Verilen eti ani bir refleksle havaya uçarak alan kaplan ziyaretçileri şaşırttı. O anlar ise amatör bir kameraya yansımış , Gelecek sezon Ayı Volkan'ın yerine bu arkadaşımızı alırsak gol yemeden ligi kapatırız idda ediyorum
Uçurumdan Denize Tangayla Atlayan Kızlar 03:24
Uçurumdan Denize Tangayla Atlayan Kızlar 357 izlenme - 2 yıl önce Evet beyler izleyeceğiniz bu görüntüleri sakın denemeyin. Her yıl bu şekilde yüzlerce insan ölmekte ya da felç kalmaktadır. Videoyu izleyin hatunlara bakın falan işte..
Tom Cruise 'un Oprah Winfrey'de Koltuğa Sıçraması (2005) 04:16
Tom Cruise 'un Oprah Winfrey'de Koltuğa Sıçraması (2005) 276 izlenme - 2 yıl önce 2005 yılından kalma videoda, o zamanlar 42 yaşında olan Tom Cruse, 26 yaşındaki Katie Holms'a aşkını, Oprah Winfrey'in programında saçmalayarak anlatıyor. Oprah hanım da buna anlam veremiyor. 1.24 de ve daha sonra bir kaç kere Tom, koltuğa sıçrıyor, Katei'i seviyorum falan diyor, Oprah hanım da ortamı sakinleştirmeye çalışıyor. Tom'un karizmasının çöküşünü izliyoruz.
Atlamada Başarısız Kediler 00:50
Atlamada Başarısız Kediler 353 izlenme - 4 yıl önce Atlamada Başarısız Kediler
Yatakta Sıçrama Oyunu Kötü Son 00:42
Yatakta Sıçrama Oyunu Kötü Son 173 izlenme - 3 yıl önce Yatakta Sıçrama Oyunu Kötü Son
Air Up There - Smaç Sanatı 03:45
Air Up There - Smaç Sanatı 72 izlenme - 2 yıl önce Hayvani ve güç gerektiren poster smaçların yanı sıra basketbolun estetik zevkini ve insanın sınırlarını vurduğu akılalmaz smaçlarla gösteren Air Up There diğer adıyla Mr.720...
Bay Tahmin - Angut Cefakar Hayvandır 04:09
Bay Tahmin - Angut Cefakar Hayvandır 70 izlenme - 2 yıl önce Türk televizyonlarının vazgeçilmez programı Bay Tahmin'den gene geyik bir kesit izleyeceksiniz. Yağda yumurta pişirmek, angut kuşu, ihtiras hepsi bu programda izleyeceksiniz.
olamaz!!! vuvuzela beyzbola da sıçradı!!! 01:58
olamaz!!! vuvuzela beyzbola da sıçradı!!! 72 izlenme - 7 yıl önce