Hoşgeldiniz!

Şiddetli Yağış Videoları İzle

Şiddetli Yağış Çiçek Açan Meyve Ağaçlarını Vurdu 02:21
Şiddetli Yağış Çiçek Açan Meyve Ağaçlarını Vurdu 2 izlenme - 2 hafta önce Şiddetli yağış çiçek açan meyve ağaçlarını vurdu Beytüşşebap'ta şiddetli yağmur hayatı olumsuz etkilediŞIRNAK - Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde etkili olan şiddetli yağmur çiçek açan meyve ağaçlarını olumsuz etkiledi.
Rize'de Heyelan 2 Can Aldı 01:51
Rize'de Heyelan 2 Can Aldı 10 izlenme - 6 ay önce Rize'nin Pazar İlçesi'nde şiddetli yağış sonrası meydana gelen heyelanda yıkılan evinde altında kalan 25 yıllık evli karı-koca hayatlarını kaybetti.
bodrumda şiddetli yağış 02:11
bodrumda şiddetli yağış 67 izlenme - 7 yıl önce bodrumda şiddetli yağış
Ev Ve İş Yerlerini Su Bastı, Araçlar Dereye Sürüklendi 03:05
Ev Ve İş Yerlerini Su Bastı, Araçlar Dereye Sürüklendi 26 izlenme - 3 yıl önce İstanbul'da Öğleden Sonra Etkili Olmaya Başlayan Yağış, Anadolu Yakasında Hayatı Olumsuz Etkiledi. Şiddetli Yağmur Sebebiyle Dereler Taştı, Ev Ve İş Yerlerin...
İstanbul'da Şiddetli Yağmur 02:33
İstanbul'da Şiddetli Yağmur 15 izlenme - 3 yıl önce Sabah saatlerinde başlayan şiddetli yağış etkisini artırarak yağmaya devam etti. Şiddetli yağmur hayatı olumsuz etkilerken, bazı mahalle aralarında su taşkınları olduğu görüldü. Araçlar yolda meydana gelen su birikintilerinde güçlükle ilerleyebildi.
İstanbul'da şiddetli yağış hayatı felç etti 01:52
İstanbul'da şiddetli yağış hayatı felç etti 43 izlenme - 4 yıl önce İstanbul'da sabah saatlerinde etkisini gösteren sağanak yağış sürücüleri ve vatandaşları hazırlıksız yakaladı. Fatih ve Beyoğlu'nda şiddetli yağmur nedeniyle çok sayıda araç su altında kaldı.
Edirne'de Şiddetli Yağış 01:28
Edirne'de Şiddetli Yağış 9 izlenme - 1 yıl önce Edirne'de yoğun yağış yaşamı olumsuz etkiliyor. Yağış nedeniyle pek çok yolda su birikintileri oluştu. Edirne caddeleri yağış nedeniyle sular altında kaldı
Ağaç Otomobilin Üzerinde Devrildi 00:35
Ağaç Otomobilin Üzerinde Devrildi 19 izlenme - 4 yıl önce İzmir'de dün sabah erken saatlerde başlayan ve etkisini sürdüren şiddetli yağış, kentte hayatı felç etti. Şehir merkezindeki sokaklar göle döndü. Vatandaşlar İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne isyan etti. Yüzlerce ev ve işyeri ile ana caddeleri su bastı. Birçok araç yolda kaldı. Yaklaşık 6 ay önce açılan karayolu çöktü. Rögar kapaklarının taşması sonucu kanalizasyon suları sokaklara aktı.
Antalya Şiddetli Yağışa Teslim 04:29
Antalya Şiddetli Yağışa Teslim 6 izlenme - 2 yıl önce Antalya’da öğle saatlerinde başlayan sağanak yağmur yaşamı felç etti. Aşırı yağmur nedeniyle bir çok araç yollarda mahsur kaldı. Meteorolojinin uyardığı aşırı yağış öğleden sonra Antalya'yı etkisi altına aldı. Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan eski lunapark kavşağında biriken sular sürücülere geçit vermedi. Yaklaşık 15 araç ve bir minibüs içindekilerle birlikte mahsur kaldı. Sürücüler boylarının yarısına kadar olan sudan kendi imkanlarıyla çıkarken, araçlarını ise Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri bulunduğu yerden kurtardı. Bölgede çöp toplayan çocuklar ise su birikintilerinin içinden geçmekte zorlandı. Yağmurdan ıslanan bir çocuk ise üzerindeki kıyafetlerle su birikintisinin içinde yüzde. Bazı vatandaşlar ise evlerine gidebilmek için boylarının yarısına kadar olan sudan geçerek evlerine ulaşmaya çalıştı. Bölgede oturan bir genç ise elindeki iki poşet ekmek ile su birikintisinin içinden geçti. Polis ve itfaiye ekipleri kavşağı trafiğe kapatırken, suyu tahliye işlemlerine başladı.
Rize'de Şiddetli Yağış Etkili Oldu Köprüler Çöktü Yollar Ulaşıma Kapandı 01:42
Rize'de Şiddetli Yağış Etkili Oldu Köprüler Çöktü Yollar Ulaşıma Kapandı 3 izlenme - 1 yıl önce Rize'de Şiddetli Yağış Etkili Oldu, Köprüler Çöktü, Yollar Ulaşıma Kapandı