Hoşgeldiniz!

Sıdıka Saka Videoları İzle

Sıdıka - Saka Ailesi ve Müteahhit Kasketli'nin Yeni Saadet Zinciri 04:48
Sıdıka - Saka Ailesi ve Müteahhit Kasketli'nin Yeni Saadet Zinciri 656 izlenme - 2 yıl önce Ziya enişte Zeki Zede'nin saadet zincirinden hemen sonra Müteahhit Kasketli'nin daha hesaplı saadet zincirini keşfediyor.
Sıdıka - İyi Günler Ben Zekeriya Saka (Efsane Bölüm) 45:10
Sıdıka - İyi Günler Ben Zekeriya Saka (Efsane Bölüm) 938 izlenme - 2 yıl önce 90'ların efsane dizisi Sıdıka'nın efsane bölümlerinden birisi. Saka ailesi Baturalp Hoca'ya yardımcı oluyor.
Sıdıka - O'nun Babası Amatör Sarhoştur 02:51
Sıdıka - O'nun Babası Amatör Sarhoştur 813 izlenme - 2 yıl önce Televizyonlarda sıradan bir Türk ailesini görmek istediğimizde, akla gelen ilk diziydi bir zamanlar Sıdıka ya da benim için öyleydi, bilemiyorum. Zekeriya, Safiye,Samim ve Sıdıka'dan oluşan bu çekirdek ailenin maceraları gayet bizdendi, en azından ''Zekeriya mutfak!'' tarzında kavga eden bir anne-baba olmadığı ortadaydı. Hadi bu içerk de aile sırrı olarak kalsın.
Sıdıka - Sıdıka'nın Doğum Günü 11:27
Sıdıka - Sıdıka'nın Doğum Günü 682 izlenme - 2 yıl önce Sıdıka'nın doğum günüdür. Sinemaya gitmek için annesinden zorla izin alır. Doğum günü hediyesi olarak da birbirinden güzel hediyeler alır. Sıdıka'nın dayak yemediği nadir günlerden biri, margarin reklamı aileleri mutlulugunda geçer. Nostaljiniz bol olsun efenim..
Sıdıka - Samim'e Duygusal Ayar 03:56
Sıdıka - Samim'e Duygusal Ayar 361 izlenme - 2 yıl önce Samim'in bikaç kızla birlikte olmasına kızan Sıdıka'nın, Samim'e verdiği ayar ve Samim'in akla ziyan cevabı.. Not: İsmiyle müsemma bi insan olduğum için bunu da elbet ben yüklemeliydim efenim. Saygılar. Sıdıka Saka.
Sıdıka 01:19
Sıdıka 612 izlenme - 2 yıl önce Efenim,Sıdıka, Apartman yengesi, Samim Saka ve ninjası ile tanıdığımız ve vazgeçilmezlerimizden olan dizinin başlangıcı karşılarınızda.
Sıdıka - Bayram Günü 14:52
Sıdıka - Bayram Günü 308 izlenme - 2 yıl önce Nostalji kuşağımıza Sıdıka ile tam gaz devam ediyoruz... Efendim, bayram günüdür. Saka ailesili , Şon Li Hocalılı (Selim Naşit), Baturalp Hoca(Feridun Koç) ve Deli Zehralılı (Serra Yılmaz) bir bayram günüdür bu hem de... 39.Yaşamsal noktalardan kurban derisinin kime verileceğine, Fransız kiracılardan Şon Li hocanın uzatmalısı Goncagül teyzeye kadar neleeer neler ... Hadi bakalım keyifli ve bir o kadar kaliteli bir 14 dakika... (Aslında içerik ismiyle bağımlı olarak bayrama paylaşmam lazımdı ama dayanamadım)
Sıdıka Jenerik 01:19
Sıdıka Jenerik 474 izlenme - 3 yıl önce Efenim,Sıdıka, Apartman yengesi, Samim Saka ve ninjası ile tanıdığımız ve vazgeçilmezlerimizden olan dizinin başlangıcı karşılarınızda. İzleyelim ve duygulanalım.
Sıdıka Samim'le Duygusal Ayar 03:56
Sıdıka Samim'le Duygusal Ayar 351 izlenme - 3 yıl önce Samim'in bikaç kızla birlikte olmasına kızan Sıdıka'nın, Samim'e verdiği ayar ve Samim'in akla ziyan cevabı.. Not: İsmiyle müsemma bi insan olduğum için bunu da elbet ben yüklemeliydim efenim. Saygılar. Sıdıka Saka.
Sıdıka - Deli Zehra 1 14:46
Sıdıka - Deli Zehra 1 236 izlenme - 2 yıl önce Geceleri uyku aleminde bir tarafımızda pirelerimizi uçuştururken, mahallenin divaneleri sokağımızın gözü, kulağı oluverir. Kimsenin görmediği hissetmediği hadiselerin ve karakterlerin ev sahibi gece karanlığı (o divanelerden) kimilerinin saf yüreklerinin aydınlığını söndüremez, onlardan bişeycik gizleyemez. Öyleydi bizim Deli Zehra ablamız da. Efsane dizi Sıdıka`dan Zehra`nın ilk sahneleri . İçerik adı Deli Zehra altında ama bir çok hasreti çekilen karakteri de görmek cabası... Haydin izleyelim bakalım...
Sıdıka - Deli Zehra 3 12:37
Sıdıka - Deli Zehra 3 184 izlenme - 2 yıl önce O gadar yoğun isteklerin üzerine , bir de son partımızı atıverdik. Biraz geç oldu sizlerle buluşturmam ama inanın niyetim kimseyi kırmak , şurdakini buraya koymak değil diyerekten içerikle sizi baş başa bırakır ve aradan çekiliveririm. Admine zeval olmasın diye ; Part 1 : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/125666/sidika-deli-zehra-1 Part 2 : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/125681/sidika-deli-zehra-2
Sıdıka Bayram Günü 14:52
Sıdıka Bayram Günü 353 izlenme - 3 yıl önce Nostalji kuşağımıza Sıdıka ile tam gaz devam ediyoruz... Efendim, bayram günüdür. Saka ailesili , Şon Li Hocalılı (Selim Naşit), Baturalp Hoca(Feridun Koç) ve Deli Zehralılı (Serra Yılmaz) bir bayram günüdür bu hem de... 39.Yaşamsal noktalardan kurban derisinin kime verileceğine, Fransız kiracılardan Şon Li hocanın uzatmalısı Goncagül teyzeye kadar neleeer neler ... Hadi bakalım keyifli ve bir o kadar kaliteli bir 14 dakika... (Aslında içerik ismiyle bağımlı olarak bayrama paylaşmam lazımdı ama dayanamadım)
Safiye Sıdıka'ya Geleceği Hakkında Öğüt Vermek 01:58
Safiye Sıdıka'ya Geleceği Hakkında Öğüt Vermek 149 izlenme - 2 yıl önce Safiye Sıdıka'ya geleceği hakkın da öğüt veriyor. Zekeriya ve Samim'in muhabbeti de çok güzel.
Sıdıka - Titanlı Ziya Enişteli Ninjalı Özel Bölüm 07:35
Sıdıka - Titanlı Ziya Enişteli Ninjalı Özel Bölüm 339 izlenme - 3 yıl önce Sıdıka dizisinde Titan saadet zincirinin tiye alındığı, Ziya enişteli özel bölüm. Ninja (Baturalp Dinçdarı) da promosyonu. İzleyelim, duygulanalım.
Sıdıka - Sıdıka'nın Doğum Günü 11:27
Sıdıka - Sıdıka'nın Doğum Günü 223 izlenme - 3 yıl önce Sıdıka'nın doğum günüdür. Sinemaya gitmek için annesinden zorla izin alır. Doğum günü hediyesi olarak da birbirinden güzel hediyeler alır. Sıdıka'nın dayak yemediği nadir günlerden biri, margarin reklamı aileleri mutlulugunda geçer. Nostaljiniz bol olsun efenim..
Sıdıka - Kuntin Lokantası 12:51
Sıdıka - Kuntin Lokantası 170 izlenme - 2 yıl önce Atilla ATALAY`ın unutulmaz baş yapıtı , Türk dizi tarihinin minçheng taşısı Sıdıka`dan aynı baş yapıtlık değerindeki kesitlerden biri. Safiye eşsiz yemeklerini ticarete (bir tanıdık aracılığıyla) dökmeye hazırlanır... Entellektüeyşın gençlerin takıldığı bir menkanda artık fast-food`un değil Safiye`nin iktidarı söz konusudur. İşler bir süre daha böyle güzel giderken devamını da içerikten izleyin artık . Lafı fazla uzatmadan gelsin içeriğimiz...
Sıdıka Oynatalım Hocam 02:50
Sıdıka Oynatalım Hocam 194 izlenme - 3 yıl önce Gelmiş geçmiş en güzel dizilerden biri olan Sıdıka'da Zekeriya Saka ve Samim'in maç kritiği, üzerine gelişen kavgalar, forma giyen köpek vs.
Sıdıka - O'nun Babası Amatör Sarhoştur 02:51
Sıdıka - O'nun Babası Amatör Sarhoştur 192 izlenme - 3 yıl önce Televizyonlarda sıradan bir Türk ailesini görmek istediğimizde, akla gelen ilk diziydi bir zamanlar Sıdıka ya da benim için öyleydi, bilemiyorum. Zekeriya, Safiye,Samim ve Sıdıka'dan oluşan bu çekirdek ailenin maceraları gayet bizdendi, en azından ''Zekeriya mutfak!'' tarzında kavga eden bir anne-baba olmadığı ortadaydı. Hadi bu içerk de aile sırrı olarak kalsın.
Sıdıka - Matrah Vergisi 01:54
Sıdıka - Matrah Vergisi 117 izlenme - 3 yıl önce Düşük maliyetle çekilmesine karşın zamanının önemli dizilerinden biri olabilmiş, ara ara gündeme ilişkin dokundurmaları da olan, kanımca mahalle sitcom una en iyi örnek verilebilecek dizilerimizdendi. Dizinin baskın fanatiklerinin olduğu da bi gerçek tabii, özellikle Samim Saka ve hocasının. Başarılı bi çalışmaydı fakat Kaygısızlar benzeri çabuk siliniverdi …
Sıdıka - Zekeriya'nın Demokratikleşme Çabaları 08:25
Sıdıka - Zekeriya'nın Demokratikleşme Çabaları 135 izlenme - 3 yıl önce Sıdıka'nın hayat üniversitesinin zorluklarından dem vurması üzerine Safiye'nin önerisiyle Zekeriya demokratik olmaya çalışır. Aksi halde, Sıdıka manyaklaşmanın dozunu arttırıp kaçar maçar diye düşünürler. Artık Zekeriya o kadar demokrattır ki Sıdıka bağıra bağıra şarkı bile söyler. Hatta o kadar ki, Zekeriya Orhan Veli'nin ağzından konuşmaya başlar. "Sen mutluluğun resmini yapabilir misin Abidin?" Not: Gerçekten de güzel okuyor şiiri arkadaş has tiyatrocu olmak bu olsa gerek...
Sıdıka - Kuntin Lokantası 12:51
Sıdıka - Kuntin Lokantası 110 izlenme - 3 yıl önce Atilla ATALAY`ın unutulmaz baş yapıtı , Türk dizi tarihinin minçheng taşısı Sıdıka`dan aynı baş yapıtlık değerindeki kesitlerden biri. Safiye eşsiz yemeklerini ticarete (bir tanıdık aracılığıyla) dökmeye hazırlanır... Entellektüeyşın gençlerin takıldığı bir menkanda artık fast-food`un değil Safiye`nin iktidarı söz konusudur. İşler bir süre daha böyle güzel giderken devamını da içerikten izleyin artık . Lafı fazla uzatmadan gelsin içeriğimiz...