Hoşgeldiniz!

Sıfır Çizmek Videoları İzle

Trafiği Kesip Sıfır Çizen Adamın Façasını Bozmak - Sürpriz Sonlu 02:50
Trafiği Kesip Sıfır Çizen Adamın Façasını Bozmak - Sürpriz Sonlu 12.474 izlenme - 2 yıl önce Bu tiplere Türkiye'de de çok rastlarız fakat sanırım bu sefer video da ki yer Rusya. Umarsızca trafiği kesip spinler atan adamı beyaz pikaplı abimiz önce uyarıyor. Biraz tartışıyorlar. Ve sonrasında hiç beklenmedik birşey oluyor. Spoilerin fazlası zarardır diyerek videoya geçiyoruz...
Kartal'la Profesyonel Drift 03:34
Kartal'la Profesyonel Drift 1.317 izlenme - 3 yıl önce Piyasadaki bilimum şahinci, bmwci vb sadece sıfır çizerek kendini ken block sanan bir çok magandaya örnek olacak bir davranış sergilemiş abimiz. İzlemesi keyifli.
Driftle Kur Yapmak - Tofaş Kızları 00:51
Driftle Kur Yapmak - Tofaş Kızları 2.921 izlenme - 3 yıl önce Bu çalışmada drift yaparak nasıl kur yapılırı gözlemleyebileceğiz. Tamamen utandıracak bir video.
Mert Gumuş - Şahinler İle Sıfır Çizmek 00:47
Mert Gumuş - Şahinler İle Sıfır Çizmek 1.381 izlenme - 3 yıl önce Bu Polka Blue Klanına Aittir. Oyunda biri siyah renki, bir diğeri ise kırmızı renkli iki şahin model arabanın sıfır çizmesi.
Kartal'la Profesyonel Drift 03:34
Kartal'la Profesyonel Drift 1.204 izlenme - 3 yıl önce Piyasadaki bilimum şahinci, bmwci vb sadece sıfır çizerek kendini ken block sanan bir çok magandaya örnek olacak bir davranış sergilemiş abimiz. İzlemesi keyifli.
Yanlarken Önüne Çıkan Polis Otosunu Görmemezlikten Gelmek Vol 2 01:21
Yanlarken Önüne Çıkan Polis Otosunu Görmemezlikten Gelmek Vol 2 1.092 izlenme - 3 yıl önce Çok ama çok güçlü motoru ve kulakları sağır eden teyp ,4 anfi, 8 kabin, kapı kolları dahil olmak üzere 26 bass ve bagajında tam 48 akü bulunan mükemell kuş serisinin 2012 remix şarkılar eşliğinde polise denk gelinse bile önlenemeyen yanlama sevdası.
Tofaş'la Yanlama Hastalığı 00:15
Tofaş'la Yanlama Hastalığı 1.718 izlenme - 3 yıl önce Özellikle Ankara'nın Tofaşk'la yatıp Tofaşk'la kalkan yerlerinde sıkça görebileceğiniz bir manzara, arkadaşımız yerlerin ıslak olmasından da yararlanarak vermiş ayarı. aslında kaygan zeminde zapt etmek zor olabilir ama yine de idare eder.
Tofaş Şahin Hastalığı - Yanlamak (Küfür İçerir) 01:57
Tofaş Şahin Hastalığı - Yanlamak (Küfür İçerir) 710 izlenme - 3 yıl önce İlk izlediğinizde kanınız donabilir seyrettiğiniz bu olayın ne amaçla yapıldığını sorgulayabilir ve gece uykunuz kaçabilir. Ancak ortada aynen Bülent başgan durumu vardır sevinen insanların verdiği tepkiler, soğuk hava ve sivas , bu olaya Türkiye'nin heryerinde rastlayabilirsiniz fakat bu şekilde bir tepki başka memlekette olamaz...
Yanlarken Önüne Çıkan Polis Otosunu Görmemezlikten Gelmek 00:56
Yanlarken Önüne Çıkan Polis Otosunu Görmemezlikten Gelmek 346 izlenme - 3 yıl önce Çok ama çok güçlü motoru ve kulakları sağır eden teyp ,4 anfi, 8 kabin, kapı kolları dahil olmak üzere 26 bass ve bagajında tam 48 akü bulunan mükemell kuş serisinin 2012 remix şarkılar eşliğinde polise denk gelinse bile önlenemeyen yanlama sevdası.
motorla sıfır çizmek 00:20
motorla sıfır çizmek 901 izlenme - 8 yıl önce izleyin ve görün
Mini Model Tofaş Taksi 01:59
Mini Model Tofaş Taksi 316 izlenme - 2 yıl önce Fazla açıklamaya gerek yok. Bence güzel ve tofaş severlerin çocuklarına ya da çok isteyipte alamayanlara hediye edilecek güzel bir oyuncak. Tofaş tutkusu oyuncakçı dükkanlarına kadar girmiş efendim, yorum sizin. İyi seyirler!
Mafya Usulü Drift 00:45
Mafya Usulü Drift 107 izlenme - 3 yıl önce Harbi çüşş yani. Adamlar bildiğin yolu kapatmış, şovunu yapmış gitmiş. Mantık var mı? yok.
Ülkelerde Drift 00:06
Ülkelerde Drift 73 izlenme - 3 yıl önce Ülkeler Drift
megan 00:31
megan 142 izlenme - 9 yıl önce buda ben
dönüver 00:25
dönüver 137 izlenme - 9 yıl önce megan sıfır çiziyor
Amerika'dan Türkiye Manzaraları - Magandalar 02:52
Amerika'dan Türkiye Manzaraları - Magandalar 54 izlenme - 3 yıl önce Oakland'da yaşanan bu hareketler silsilesi Amerika'da en çok konuşulan olay olmuş. Herifler çok garip karşılamış. Bence hiç garip değil. Di mi lan Ramazan?