Hoşgeldiniz!

şifo

Şifo Mehmet'in Ajax Golü 00:22
Şifo Mehmet'in Ajax Golü 1.059.289 izlenme - 3 yıl önce evet efenim belkide çoğumuzun hatırlayamayacağı o mor BJK forması ile kalede ise gencecik olan Van Der Sar ile asisti yapan Sergen ile Şifo Mehmet'in en güzel Avrupa golüdür...
Beşiktaşlı Futbolcuların Baş Belası Akın Sel 02:09
Beşiktaşlı Futbolcuların Baş Belası Akın Sel 8.627 izlenme - 1 yıl önce Televole zamanları..Akın Sel yine kendince orijinal bir şaka bulmuş ve Beşiktaşlı futbolculara musallat olmuş. Beşiktaş'ın Gordon Milne'den sonra uzun süre şampiyon olamamasının sebebi bence bu adamdır. Şaka bir yana Türkiye'de hoşgörü, huzur olan yıllar ne güzelmiş, kıymetini bilemedik ve Allah belamızı verdi..
Şifo Mehmet'ten Futbol Dersleri (Televole 1998) 04:50
Şifo Mehmet'ten Futbol Dersleri (Televole 1998) 3.988 izlenme - 2 yıl önce Şifo Mehmet'e zamanında böyle bir şey yaptırmışlar Televole için, zamanın ünlü futbolcusu Balıç de yardımcı olmuş. Kamera arkası da görüntülerde mevcut. Hazırlayan Akın Sel, o zamanlar bu adam Televoleleri hazırlayan adamdı, Acun'la birlikte mi çalıştılar? Acun bu adamın altında mıydı? Rakipler miydi? Ben çok bilmiyorum açıkçası. Sonuçta Akın Sel'i şu anda bilen yok.
Ece Erken Klip 98 - Konuk Şifo Mehmet 02:41
Ece Erken Klip 98 - Konuk Şifo Mehmet 982 izlenme - 3 yıl önce Ece Erken'in gençlik yıllarında sunduğu klip programında beşiktaşın unutulmaz oyuncusu şifo mehmetle yaptığı bir sohbeti izleyeceğiz. Nostaljik bir değeri olur diye yükleyeyim dedim. İyi seyirler.
Şifo Mehmet - Mehmet Özdilek'in Jübilesi 07:29
Şifo Mehmet - Mehmet Özdilek'in Jübilesi 777 izlenme - 3 yıl önce Şifo ismi ile akıllara kazınan Mehmet Özdilek'in bir dönemin unutamayacağı jübilesidir efendim. Bu güzel anıyı daha da perçinleyen ise, Şifo Mehmet'in jübileden kazanılan bütün geliri Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'na bağışlamasıdır.
Oğluma Ne Diyeceğim Kaptan (Valerenga Faciası) 00:28
Oğluma Ne Diyeceğim Kaptan (Valerenga Faciası) 1.125 izlenme - 3 yıl önce 5 Kasım 1998 de oynanan ilk yarısını 3-0 (Oktayx2,Tayfur) Beşiktaş'ın önde tamamladığı fakat iknci yarıda durumun 3-3 e geldiği maçtan sonraki bir babanın şifo mehmet'e feryadı. Dip not: john Carew'in 2 gol atıp 1 de asist yaparak piyasaya çıkacağı maç da olmuştur kendileri.
Şifo (Gng--Köyiçi )) 03:14
Şifo (Gng--Köyiçi )) 2.027 izlenme - 11 yıl önce yorumlar ve izleyenlere simdiden tşk..
Mizgin 03:01
Mizgin 712 izlenme - 8 yıl önce
Top Çizgiyi Geçti Mi Geçmedi Mi? 01:44
Top Çizgiyi Geçti Mi Geçmedi Mi? 807 izlenme - 3 yıl önce Tarih 16 Kasım 1991... Yer Şükrü Saracoğlu Stadyumu... Fenerbahçe'nin konuğu Beşiktaş... Stad tıklım tıklım, ana baba günü... Zemin futbola elverişli... Derken Ahmet Çakar'ın başlangıç düdüğü maçı başlatıyor ve daha ilk saniyelerinde Fenerbahçe defansının yaptığı hatayla Şifo Mehmet skoru 0-1 e getiriyor. Dakikalar 32'yi gösterirken Aykut, Fenerbahçe'nin beraberlik golünü kaydediyor ve İlk yarı bu skorla bitiyor. İkinci yarının ortalarında Aykut, kendisinin ve takımının ikinci golünü kaydediyor ve asıl olay olacak pozisyon, 18 yıldır tartışılan ama kesin bir sonuca varılamayan pozisyon 90+1 de gerçekleşiyor. Şifo, herkesin orta yapacağını sandığı bir anda topu kaleci Engin'in üzerinden kaleye yolluyor ve Ahmet Çakar golü veriryor. 15 dakikalık bir tartışmadan sonra maç sona eriyor. Erman Toroğlu ve Şansal Büyüka'nın studyoya tuvalet kağıdı sererek tartıştığı pozisyon, daha geçen seneye kadar "piero" denen alet sayesinde topun gol çizgisini 4 santimetre geçtiği tespit edildi. İtiraz edenler oldu mu? oldu. Ne kadar güvenilir olduğu tartışıldı ama akıllarda kalan bir diyalog vardı ki her şeyi unutturacak cinstendi: rıdvan: valla gol değildi hocam. ahmet çakar: bir karış içeride top rıdvan, bir karış içeride. bülent karpat: engin ne düşünüyosun, sence gol muydu? engin: ya yardımcı hakeme gol değil dedim, bana "ananı s.kerim senin" dedi ! Sahi top çizgiyi geçti mi geçmedi mi?
şifo mehmete unutulmaz şaka 00:17
şifo mehmete unutulmaz şaka 854 izlenme - 9 yıl önce
1 Yıldız 10 Gol: Şifo Mehmet 07:41
1 Yıldız 10 Gol: Şifo Mehmet 318 izlenme - 4 yıl önce 1 Yıldız 10 Gol: Şifo Mehmet
Şifo Mehmet'in Galatasaray'a Attığı Gol 00:28
Şifo Mehmet'in Galatasaray'a Attığı Gol 332 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş'lı Şifo Mehmet'in Galatasaray'a attığı unutulmaz gollerden... Sahalarda görmek istediğimiz çok güzel hareketler bunlar...
Gençlerbirliği'nde ikinci 'Şifo' dönemi başladı 04:20
Gençlerbirliği'nde ikinci 'Şifo' dönemi başladı 339 izlenme - 3 yıl önce Spor Toto Süper Lig takımlarından Gençlerbirliği, sezon sonuna kadar anlaşmaya vardığı teknik direktör Mehmet Özdilek ile sözleşme imzaladı.
Beşiktaşlı Şifo & Feyyaz & Şenol - Alaturka (Star1 - 1991) 03:27
Beşiktaşlı Şifo & Feyyaz & Şenol - Alaturka (Star1 - 1991) 334 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş'ın yıldızları Mehmet Özdilek, Feyyaz Uçar ve Şenol Fidan'dan MFO'nün Elaleme güldürme şarkısına hazırlanmış bir klip. Vokalde Feyyaz gitarda Şifo ve Şenol. Sitede yer alan versiyonun yarım olması sebebiyle paylaşma gereği duydum. İyi seyirler.
Şifo Mehmet Klibi - Barış Manço 03:16
Şifo Mehmet Klibi - Barış Manço 288 izlenme - 3 yıl önce Rahmetli Barış abimizin 1995 yılında çıkan "müsadenizle çocuklar" albümünde yer alan ve barış abimizin türkü formundaki son bestesi olan "en büyük mehmet bizim mehmet" şarkısına şu an antalyaspor'un teknik direktörlüğünü yapan beşiktaş'ın şifo mehmet lakaplı unutulmaz futbolcusu Mehmet özdilek için 90'lı yılların unutulmaz programı televole bu klibi hazırladı.
Elvis Presley Şifo 00:47
Elvis Presley Şifo 688 izlenme - 9 yıl önce ...ısarıtah kulonıtla
Şimdi Reklamlar 2 - Capri Sun & Chivi & Tadelle 02:37
Şimdi Reklamlar 2 - Capri Sun & Chivi & Tadelle 288 izlenme - 3 yıl önce 90'ların pek bulunamayan reklamlarından bir derleme... Asıl içerik için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2682/simdi-reklamlar
Mahmut Tuncer - Medyatik (Sor Sor Sor) 02:58
Mahmut Tuncer - Medyatik (Sor Sor Sor) 346 izlenme - 3 yıl önce İletişim fakülteleri bir gün gizlice aralarında bir anlaşma yaparlar; anlaşma gereği basın-yayın öğrencilerine verilecek dersler melodik formlara sokularak daha anlaşılabilir hale getirilecektir. Onlara bu melodik formlarda, ropörtaj yapmanın incelikleri, haberi nereden yakalayacakları ve yakaladıktan sonra doğrulamak için kime danışacakları işlenecektir. Mahmut Abimiz bu işe gönüllü olur ve girişimin ilk şarkısını oluşturur. Lakin bu şarkı, içerisinde adı geçen kişilerin üçte ikisinin mesleklerini bırakmaları sonucunda eski önemini gün geçtikçe yitirmiştir. Ama unutmamak gerekir ki, bu şarkı unutulmamalı, unutturulmamalı, unutanlar uyutulmamalı, ayıktırılmalıdır...
Şifo 04:46
Şifo 350 izlenme - 10 yıl önce gng alayina gİder((şifo)
Futbolculardan Kış Kreasyonu Kataloğu 02:32
Futbolculardan Kış Kreasyonu Kataloğu 105 izlenme - 2 yıl önce Hakan Şükür, Mehmet Özdilek ve Arif Erdem'in de aralarında olduğu ünlü futbolcular bir giyim firmasının kış kreasyonunun tanıtımı için kamera karşısına geçmişler . İyi Seyirler efenim..
Şifo & Feyyaz & Şenol - Elaleme Güldürme Kendini 00:58
Şifo & Feyyaz & Şenol - Elaleme Güldürme Kendini 129 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş'ın en güzel günleri olarak tahmin ettigim 80'lerin sonunda çekilen bu güzelim video elaleme güldürme kendini şifonun bacak hareketleriyle şarkı sözlerinin tam tersini yapmmaktadır.
Şifo Dayı 00:24
Şifo Dayı 73 izlenme - 8 yıl önce
Şifo Ve Dünden Bugüne Anıları 06:00
Şifo Ve Dünden Bugüne Anıları 61 izlenme - 6 yıl önce mehmet aydıncı hatıraları
Tesisleri'nin Açılışı  - Şifo Mehmet'ten Akıllara Zarar Aşırtma! 00:13
Tesisleri'nin Açılışı - Şifo Mehmet'ten Akıllara Zarar Aşırtma! 46 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş yenilenen Fulya Hakkı Yeten Tesisleri'nin açılışını yaptı.Beşiktaş'ın efsaneleri takımında Şifo Mehmet,Metin Tekin,Ali Gültiken,Feyyaz Uçar ve Rasim Kara gibi isimler forma giydiği özel maçta Feyyaz Uçar müthiş bir gole imza attı
Şifo 04:17
Şifo 57 izlenme - 8 yıl önce kısaca benn
Mc_kılıç Ft.casusnd 01:35
Mc_kılıç Ft.casusnd 21 izlenme - 7 yıl önce
şifo jübile 07:30
şifo jübile 52 izlenme - 7 yıl önce büyük kaptanın jübilesivideo indirme linkhttp//hotfile.com/dl/125870589/051ac8f/ifo_jbile.mp4.html
 Uçar'dan müthiş topuk golü! 00:09
Uçar'dan müthiş topuk golü! 22 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş, yenilenen Fulya Hakkı Yeten Tesisleri'nin açılışını yaptı. Beşiktaş'ın efsaneleri Şifo Mehmet,Metin Tekin,Ali Gültiken,Feyyaz Uçar ve Rasim Kara gibi isimlerin forma giydiği özel maçta Feyyaz Uçar müthiş bir gole imza attı
Çaykur Rizespor'da 03:37
Çaykur Rizespor'da "Şifo Mehmet" Dönemi Başladı 8 izlenme - 4 yıl önce Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor, daha önce prensipte anlaşmaya vardığı teknik direktör Mehmet Özdilek ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.