Hoşgeldiniz!

sifon

Habertürk Canlı Yayınında Sifon Sesi 01:00
Habertürk Canlı Yayınında Sifon Sesi 8.516 izlenme - 4 yıl önce Habertürk canlı yayınında sifon sesi İlk olarak reklamdan dönüldüğünü farketmeyen sunucu, apar topar yayına girdiklerini karşısındaki monitörden fark etti. Çay servisi yapan görevlilere teşekkür ederek yayına devam ettiSonrasında da Hamza Türkmen, kapitalizm ve Türkiye ilişkisine dair görüşlerini açıklarken canlı yayında bir anda sifon çekme sesi duyuldu.
Aşırı Garip Bira İçişi 02:24
Aşırı Garip Bira İçişi 3.633 izlenme - 2 yıl önce Sifon yapmak dedikleri videoda hanım kardeşimiz birayı lökür lökür içiyor.
Kafasını Klozete Sokup Sifonu C 00:30
Kafasını Klozete Sokup Sifonu C 4.985 izlenme - 2 yıl önce Ankaranın Anıttepe Lisesinde okuyan bu arkadaş jackass'e özeniyor ve kafasını klozete sokup sifonu çekiyor açıkçası bir tebriği hak etmiyor değil. Tebrik ederim ama yerden yere vurmayıda bilirim insanda biraz mide olur kardeş biraz utanma olur sokuyon bari vidyosunu yayınlama ya.
Habertürk Canlı Yayınında Sifon Sesi 01:00
Habertürk Canlı Yayınında Sifon Sesi 3.085 izlenme - 3 yıl önce Habertürk canlı yayınında sifon sesi İlk olarak reklamdan dönüldüğünü farketmeyen sunucu, apar topar yayına girdiklerini karşısındaki monitörden fark etti. Çay servisi yapan görevlilere teşekkür ederek yayına devam ettiSonrasında da Hamza Türkmen, kapitalizm ve Türkiye ilişkisine dair görüşlerini açıklarken canlı yayında bir anda sifon çekme sesi duyuldu.
Tuvalet Fuarı'nda Su Kullanmayan Klozetler (Hindistan) 00:20
Tuvalet Fuarı'nda Su Kullanmayan Klozetler (Hindistan) 517 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'ın Başkenti Yeni Delhi'de düzenlenen Tuvalet Fuarı'nda su kullanmayan klozetler dikkat çekti. Su kıtlığının yaşandığı ülkelere hitap edecek, tuvalet temizliği için su tüketen klozetlere alternatif tasarımlar ilgiyle karşılandı. Susuz klozetlerin ucuz bir tasarımla iki milyardan fazla insana ulaşabileceği tahmin ediliyor.
Habertürk Canlı Yayınında Sifon Sesi 01:00
Habertürk Canlı Yayınında Sifon Sesi 485 izlenme - 4 yıl önce Habertürk canlı yayınında sifon sesi!. Habertürk ekranlarında yayınlanan Öteki Gündem programının saat 00.30'daki bölümünde ilg.
Sifon - Larva Çizgi Film | Larva Tam Bölüm 33:08
Sifon - Larva Çizgi Film | Larva Tam Bölüm 21 izlenme - 1 ay önce ? SEZON 1 - Fırtına Drenajı? Kırmızı ve Sarı, fırtına boşaltması altında yaşayan iki garip Larva, dış dünyadan yeraltı evrene düşen birçok sürprizle karşılaşır. Bu iki kıvrımlı arkadaş için, her şey eğlenmek için iyi bir mazeret. Kırmızı ve Sarı'nın bakış açısıyla dünyayı görün ve dünyanın böyle küçük arkadaşlar için tehlikeli ve heyecan verici bir yer olduğunu deneyin. ? SEZON 2 - KONUT? Yukarıdaki dünyayı keşfetmek için istekli olan Kırmızı ve Sarı çöp eski bir evde büyük şehirde yüksek katlı binalar arasında sıkışmış. Yeni evlerini keşfetmek ve yeni canlılarla tanışmak, komik ikiliye daha fazla gülmek demektir. Bazen kavga ederler. Bazen birlikte kendilerini belada buluyorlar. İki sevimli ve komik larva hikayesi. ? SEZON 3 - YENİ YORK? Şimdi New York City. Şehri keşfederken Red and Yellow'un inanılmaz yeteneklerini izleyin. Daha büyük ölçekli yepyeni bir macera! New York'taki iki küçük Larva'nın heyecanlı hayat hikayesi. ? KARAKTERLER ? ? Sarı ? Sarı, karanlık, şaşkın şaşkın sarı renkte bir larva ve bir de antenli. Sarı daima Kırmızı tarafından istismar edilir, ancak bu asla dostluğunu tehlikeye atmaz. Her ne kadar genellikle Red'e itaat ederse de, aklını yiyecek önünde kaybeder. ? Kırmızı? Kırmızı, çoğunlukla ateşli ve açgözlü kırmızı renkli larvandır. Özelliği Bruce Lee gibi bağırıyor ve tekmeliyor. Her zaman sarıyı gösteriyor ve Sarı kötüye kullanıyor, fakat sık sık kendine zarar vermeyi bırakıyor. ? Mor mu? Violet büyük boy bir hayalet sümüktür. Bazen alt yarıları yere gömülmüş olarak gösterilir. Tehdit edildiğinde, bütün vücudu ve kükrüklerini ortaya çıkarır. ? Brown mu? Brown kılık toplayan salak bir gübre böceği. Ona göre, poop yemeğidir ya da hazinesi. Diğer böceklerin kıymetli kıçına dokunduğunda nefret ediyor. Sağ yanağında uzun saç telleri var. ? Siyah ? Siyah, büyük gücü olan ve genellikle bir kozaya (ki bu da yumruk torba olarak kullandığı) atan bir boynuzlu atlas böceği. Agresif ve onunla karışık olduğunu düşündüğü kişileri döver. "Merhaba, Siyah" da böcek zırhı takan bir sümüklü olduğu ortaya çıktı. ? Gökkuşağı mu? Gökkuşağı kırmızı ve yeşil kabuklu bir salyangoz. Kabuğunun içindeyken, hareketi yavaş, ancak bunun altında insan benzeri bir vücuda sahip ve insanlar gibi işlev görebilir. ? Pembe mi? Pembe iki anteni olan pembe bir larva. Tek tekrarlayan kadın karakter. Sarıyı sever ama Kırmızı onu sever. Sevimli, güzel yüzünün arkasında büyük bir güç gizliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
çok fonksiyonlu sifon :)) 01:43
çok fonksiyonlu sifon :)) 690 izlenme - 8 yıl önce sifondan neler yapılır :)
Shazam'a Sifon Sesi Dinletmek 00:19
Shazam'a Sifon Sesi Dinletmek 523 izlenme - 3 yıl önce Gelmiş geçmiş en iyi mobil uygulamalardan biri olan Shazam'a sifon sesini dinletmişler. Çıkan sonuç hiçte şaşırtıcı olmamış. Böylelikle Justin Bieber'ın ne denli boktan müzik yaptığı kanıtlanmış.
Canlı Yayında Sifon Çekildi İzleyici Şaşırdı 01:00
Canlı Yayında Sifon Çekildi İzleyici Şaşırdı 492 izlenme - 4 yıl önce Habertürk TV'de Pelin Çift'in sunumuyla ekrana gelen 'Öteki Gündem' programında dün gece ilginç anlar yaşandı. Programda ilk olarak sunucu yayına girdiklerini fark etmedi ve çay servisi yapan görevlilere teşekkür etti. Yayının ilerleyen dakikalarında ise duyulan sifon çekme sesi şaşkınlık yarattı. İşte, programa damga vuran anlar:
Sifonun Tazyikli Suyuna Meydan Okuyan Örümcek 01:09
Sifonun Tazyikli Suyuna Meydan Okuyan Örümcek 266 izlenme - 3 yıl önce Tuvaletinin sifonunda yaşayan örümceği tuvalete göndermek için sifonu çeken adam gördükleri karşısında şaşkına döndü.
Ölen Balığına Veda Eden Vefakar Çocuk 00:55
Ölen Balığına Veda Eden Vefakar Çocuk 324 izlenme - 3 yıl önce Ölen japon balığını öptükten sonra kılozete atan çocuk balığın gözden kaybolmasıyla duygu dolu anlar yaşıyor. Ne sevimli ne salak çocuk lan :)
Sifonu Çekmeyin Bırakın Koksun - Orhan Kural 00:34
Sifonu Çekmeyin Bırakın Koksun - Orhan Kural 374 izlenme - 3 yıl önce Prof. Dr. Orhan Kural, “Lütfen tuvaletlerdeki sifonları her seferinde çekmeyin, kokudan bir şey olmaz. 3-4 defa tuvaletinizi yapın, biraz koksun, ondan sonra sifonu çekersiniz. demiş, bence de kesinlikle haklı.
Sifon Kazası:) 00:49
Sifon Kazası:) 674 izlenme - 9 yıl önce çok komik yaaa:)
kokunun ve böceğin aşamadığı tek angel sukar 00:32
kokunun ve böceğin aşamadığı tek angel sukar 748 izlenme - 9 yıl önce sukar sorunsuz akar!!! yaklaşık 22 yıldır süzgeç uzmanı sukar olarak biz yalıtım uyumlu, ıslak zemin, teras,bahçe süzgeçleri ve ızgaraları konusunda yurtiçi ve yurtdışı birçok müşterimize deneyimli kadromuzla kaliteli hizmet vermekteyiz. 200 e yakın süzgeç çeşidimiz ve kalite belgeli üretimimizle büyük projelerin birinci tercihiyiz. yalıtım ürünleri ve süzgeçleri ile ilgili piyasadan gelebilecek her türlü fikir, öneri ve isteklere açığız.
Sifonu Çekmeyin Bırakın Koksun - Orhan Kural 00:34
Sifonu Çekmeyin Bırakın Koksun - Orhan Kural 200 izlenme - 3 yıl önce Prof. Dr. Orhan Kural, “Lütfen tuvaletlerdeki sifonları her seferinde çekmeyin, kokudan bir şey olmaz. 3-4 defa tuvaletinizi yapın, biraz koksun, ondan sonra sifonu çekersiniz. demiş, bence de kesinlikle haklı.
Harlem Shake Erkek Öğrenci Pansiyonu 00:50
Harlem Shake Erkek Öğrenci Pansiyonu 163 izlenme - 3 yıl önce Evet efendim bir harlem shake videosu daha. Gün geçmiyor ki biri daha Shake'lemesin. Üniversiteli arkadaşlarımızı kutluyoruz. Bu yolda başarılarının devamını diliyoruz.
Vacuum Pot Coffee 02:20
Vacuum Pot Coffee 444 izlenme - 9 yıl önce vacuum pot ile kahve hazırlanışı
Uzman Eğitmen Yunus CAKMAK Syphon Filitre Kahve Demleme 01:00
Uzman Eğitmen Yunus CAKMAK Syphon Filitre Kahve Demleme 108 izlenme - 3 yıl önce kahve uzmanı yunus çakmak Syphon Filitre Kahve Demleme
Belediye Meclis Üyesinin MikrofonlaTuvalete Gitmesi 02:16
Belediye Meclis Üyesinin MikrofonlaTuvalete Gitmesi 124 izlenme - 3 yıl önce Texas Georgetown'daki belediye meclisi toplantısında bir üye mikrofonunu açık unutup tuvalete gitti. Tüm ses meclise yansıdı.
Shazam İyi Program 00:06
Shazam İyi Program 124 izlenme - 4 yıl önce Sifon sesini Shazam' e dinletip hangi şarkı olduğunu anlamak. Miley Cyrus - Wrecking Ball (Sifon Sesi Versiyonu)
Haydan Kan Davası Olimpiyatları Bölüm 1 01:15
Haydan Kan Davası Olimpiyatları Bölüm 1 401 izlenme - 9 yıl önce
Sifonlu Yer Süzgeçi 00:45
Sifonlu Yer Süzgeçi 136 izlenme - 9 yıl önce sifonlu yer süzgeçi
Yeni Buluş Hijyen Aparatı 01:08
Yeni Buluş Hijyen Aparatı 6 izlenme - 3 ay önce yeni buluş hijyen aparatı 1 lt sıvı deterjanla her sifonda 200 defa kendi kendine yıkama her zaman hoş koku ve temizlik firmalar görüşleri için tel numaram 05374024417
Sifonu Çekmeden Önce Birkez Daha Düşünün 01:09
Sifonu Çekmeden Önce Birkez Daha Düşünün 57 izlenme - 4 yıl önce Sifonu Çekmeden Önce Birkez Daha Düşünün
Sifonu Gururla Çekmek - Yeniden Yeryüzü 05:41
Sifonu Gururla Çekmek - Yeniden Yeryüzü 31 izlenme - 3 yıl önce Yeniden Yeryüzü, Al Jazeera Türk'te yayınlanan bugünün çevre sorunlarına çözümleri, dünyanın her yerinden ekolojik, bilimsel, teknolojik ve tasarıma dayalı projeleri mercek altına alan belgeseller serisidir. Dünyada her yıl iki milyon ton atık su kanalizasyonlara ulaşıyor. Kaliforniya'daki Arcata şehri ise yenilikçi bir su arıtma tesisine sahip. Arcata Sazlığı ve Yaban Hayatı Koruma Alanı klasik su arıtma tesislerinin aksine yenilenebilir enerji kullanarak atık suları ekosistemde kullanılabilir hale getiriyor. Geleneksel yöntemlerde bu iş, enerji, makina ve kimyasal madde kullanılarak yapılıyor. Yeniden Yeryüzü ekibi, bu arıtma ve yaşam alanını gözlemlemek üzere Arcata'da.