Hoşgeldiniz!

sifon

Aşırı Garip Bira İçişi 02:24
Aşırı Garip Bira İçişi 3.608 izlenme - 1 yıl önce Sifon yapmak dedikleri videoda hanım kardeşimiz birayı lökür lökür içiyor.
Habertürk Canlı Yayınında Sifon Sesi 01:00
Habertürk Canlı Yayınında Sifon Sesi 8.483 izlenme - 3 yıl önce Habertürk canlı yayınında sifon sesi İlk olarak reklamdan dönüldüğünü farketmeyen sunucu, apar topar yayına girdiklerini karşısındaki monitörden fark etti. Çay servisi yapan görevlilere teşekkür ederek yayına devam ettiSonrasında da Hamza Türkmen, kapitalizm ve Türkiye ilişkisine dair görüşlerini açıklarken canlı yayında bir anda sifon çekme sesi duyuldu.
Kafasını Klozete Sokup Sifonu C 00:30
Kafasını Klozete Sokup Sifonu C 4.948 izlenme - 2 yıl önce Ankaranın Anıttepe Lisesinde okuyan bu arkadaş jackass'e özeniyor ve kafasını klozete sokup sifonu çekiyor açıkçası bir tebriği hak etmiyor değil. Tebrik ederim ama yerden yere vurmayıda bilirim insanda biraz mide olur kardeş biraz utanma olur sokuyon bari vidyosunu yayınlama ya.
Habertürk Canlı Yayınında Sifon Sesi 01:00
Habertürk Canlı Yayınında Sifon Sesi 2.806 izlenme - 3 yıl önce Habertürk canlı yayınında sifon sesi İlk olarak reklamdan dönüldüğünü farketmeyen sunucu, apar topar yayına girdiklerini karşısındaki monitörden fark etti. Çay servisi yapan görevlilere teşekkür ederek yayına devam ettiSonrasında da Hamza Türkmen, kapitalizm ve Türkiye ilişkisine dair görüşlerini açıklarken canlı yayında bir anda sifon çekme sesi duyuldu.
Habertürk Canlı Yayınında Sifon Sesi 01:00
Habertürk Canlı Yayınında Sifon Sesi 483 izlenme - 3 yıl önce Habertürk canlı yayınında sifon sesi!. Habertürk ekranlarında yayınlanan Öteki Gündem programının saat 00.30'daki bölümünde ilg.
Tuvalet Fuarı'nda Su Kullanmayan Klozetler (Hindistan) 00:20
Tuvalet Fuarı'nda Su Kullanmayan Klozetler (Hindistan) 448 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'ın Başkenti Yeni Delhi'de düzenlenen Tuvalet Fuarı'nda su kullanmayan klozetler dikkat çekti. Su kıtlığının yaşandığı ülkelere hitap edecek, tuvalet temizliği için su tüketen klozetlere alternatif tasarımlar ilgiyle karşılandı. Susuz klozetlerin ucuz bir tasarımla iki milyardan fazla insana ulaşabileceği tahmin ediliyor.
Shazam'a Sifon Sesi Dinletmek 00:19
Shazam'a Sifon Sesi Dinletmek 501 izlenme - 3 yıl önce Gelmiş geçmiş en iyi mobil uygulamalardan biri olan Shazam'a sifon sesini dinletmişler. Çıkan sonuç hiçte şaşırtıcı olmamış. Böylelikle Justin Bieber'ın ne denli boktan müzik yaptığı kanıtlanmış.
Canlı Yayında Sifon Çekildi İzleyici Şaşırdı 01:00
Canlı Yayında Sifon Çekildi İzleyici Şaşırdı 487 izlenme - 3 yıl önce Habertürk TV'de Pelin Çift'in sunumuyla ekrana gelen 'Öteki Gündem' programında dün gece ilginç anlar yaşandı. Programda ilk olarak sunucu yayına girdiklerini fark etmedi ve çay servisi yapan görevlilere teşekkür etti. Yayının ilerleyen dakikalarında ise duyulan sifon çekme sesi şaşkınlık yarattı. İşte, programa damga vuran anlar:
çok fonksiyonlu sifon :)) 01:43
çok fonksiyonlu sifon :)) 690 izlenme - 8 yıl önce sifondan neler yapılır :)
Sifonun Tazyikli Suyuna Meydan Okuyan Örümcek 01:09
Sifonun Tazyikli Suyuna Meydan Okuyan Örümcek 254 izlenme - 2 yıl önce Tuvaletinin sifonunda yaşayan örümceği tuvalete göndermek için sifonu çeken adam gördükleri karşısında şaşkına döndü.
sifon kazası:) 00:49
sifon kazası:) 672 izlenme - 8 yıl önce çok komik yaaa:)
Ölen Balığına Veda Eden Vefakar Çocuk 00:55
Ölen Balığına Veda Eden Vefakar Çocuk 279 izlenme - 2 yıl önce Ölen japon balığını öptükten sonra kılozete atan çocuk balığın gözden kaybolmasıyla duygu dolu anlar yaşıyor. Ne sevimli ne salak çocuk lan :)
Sifonu Çekmeyin Bırakın Koksun - Orhan Kural 00:34
Sifonu Çekmeyin Bırakın Koksun - Orhan Kural 359 izlenme - 3 yıl önce Prof. Dr. Orhan Kural, “Lütfen tuvaletlerdeki sifonları her seferinde çekmeyin, kokudan bir şey olmaz. 3-4 defa tuvaletinizi yapın, biraz koksun, ondan sonra sifonu çekersiniz. demiş, bence de kesinlikle haklı.
kokunun ve böceğin aşamadığı tek angel sukar 00:32
kokunun ve böceğin aşamadığı tek angel sukar 748 izlenme - 8 yıl önce sukar sorunsuz akar!!! yaklaşık 22 yıldır süzgeç uzmanı sukar olarak biz yalıtım uyumlu, ıslak zemin, teras,bahçe süzgeçleri ve ızgaraları konusunda yurtiçi ve yurtdışı birçok müşterimize deneyimli kadromuzla kaliteli hizmet vermekteyiz. 200 e yakın süzgeç çeşidimiz ve kalite belgeli üretimimizle büyük projelerin birinci tercihiyiz. yalıtım ürünleri ve süzgeçleri ile ilgili piyasadan gelebilecek her türlü fikir, öneri ve isteklere açığız.
Sifonu Çekmeyin Bırakın Koksun - Orhan Kural 00:34
Sifonu Çekmeyin Bırakın Koksun - Orhan Kural 200 izlenme - 3 yıl önce Prof. Dr. Orhan Kural, “Lütfen tuvaletlerdeki sifonları her seferinde çekmeyin, kokudan bir şey olmaz. 3-4 defa tuvaletinizi yapın, biraz koksun, ondan sonra sifonu çekersiniz. demiş, bence de kesinlikle haklı.
Harlem Shake Erkek Öğrenci Pansiyonu 00:50
Harlem Shake Erkek Öğrenci Pansiyonu 157 izlenme - 3 yıl önce Evet efendim bir harlem shake videosu daha. Gün geçmiyor ki biri daha Shake'lemesin. Üniversiteli arkadaşlarımızı kutluyoruz. Bu yolda başarılarının devamını diliyoruz.
Vacuum Pot Coffee 02:20
Vacuum Pot Coffee 442 izlenme - 8 yıl önce vacuum pot ile kahve hazırlanışı
Uzman Eğitmen Yunus CAKMAK Syphon Filitre Kahve Demleme 01:00
Uzman Eğitmen Yunus CAKMAK Syphon Filitre Kahve Demleme 100 izlenme - 2 yıl önce kahve uzmanı yunus çakmak Syphon Filitre Kahve Demleme
Belediye Meclis Üyesinin MikrofonlaTuvalete Gitmesi 02:16
Belediye Meclis Üyesinin MikrofonlaTuvalete Gitmesi 109 izlenme - 2 yıl önce Texas Georgetown'daki belediye meclisi toplantısında bir üye mikrofonunu açık unutup tuvalete gitti. Tüm ses meclise yansıdı.
Shazam İyi Program 00:06
Shazam İyi Program 124 izlenme - 4 yıl önce Sifon sesini Shazam' e dinletip hangi şarkı olduğunu anlamak. Miley Cyrus - Wrecking Ball (Sifon Sesi Versiyonu)
Haydan Kan Davası Olimpiyatları Bölüm 1 01:15
Haydan Kan Davası Olimpiyatları Bölüm 1 400 izlenme - 9 yıl önce
Sifonlu Yer Süzgeçi 00:45
Sifonlu Yer Süzgeçi 135 izlenme - 8 yıl önce sifonlu yer süzgeçi
Sifonu Çekmeden Önce Birkez Daha Düşünün 01:09
Sifonu Çekmeden Önce Birkez Daha Düşünün 55 izlenme - 4 yıl önce Sifonu Çekmeden Önce Birkez Daha Düşünün
Sifonu Gururla Çekmek - Yeniden Yeryüzü 05:41
Sifonu Gururla Çekmek - Yeniden Yeryüzü 29 izlenme - 2 yıl önce Yeniden Yeryüzü, Al Jazeera Türk'te yayınlanan bugünün çevre sorunlarına çözümleri, dünyanın her yerinden ekolojik, bilimsel, teknolojik ve tasarıma dayalı projeleri mercek altına alan belgeseller serisidir. Dünyada her yıl iki milyon ton atık su kanalizasyonlara ulaşıyor. Kaliforniya'daki Arcata şehri ise yenilikçi bir su arıtma tesisine sahip. Arcata Sazlığı ve Yaban Hayatı Koruma Alanı klasik su arıtma tesislerinin aksine yenilenebilir enerji kullanarak atık suları ekosistemde kullanılabilir hale getiriyor. Geleneksel yöntemlerde bu iş, enerji, makina ve kimyasal madde kullanılarak yapılıyor. Yeniden Yeryüzü ekibi, bu arıtma ve yaşam alanını gözlemlemek üzere Arcata'da.