Hoşgeldiniz!

Sigara Bırakma Videoları İzle

Sigarayı Bırakmak İsteyen Urfalı 03:15
Sigarayı Bırakmak İsteyen Urfalı 2.695 izlenme - 12 ay önce İsmail Kılıç Tamtepe adlı Urfalı abimiz sigarayı bırakmaya karar veriyor, sigara bırakma hattını arıyor ve tavsiye alıyor. Biz de bu kararı alan abimizi kutluyoruz.
Sigara Bırakmada Yeni Yöntem 01:03
Sigara Bırakmada Yeni Yöntem 371 izlenme - 10 ay önce Sigarayı bırakmak için bir çok ilaç ve yöntem bulundu ancak bu hiç birisine benzemiyor. Sigarayı içmemek için adamın bulduğu icat tam bir Zihni Sinir projesini andırıyor.
Kendi Kendine Sigara Bırakma Yöntemi 1 Bölüm 18:08
Kendi Kendine Sigara Bırakma Yöntemi 1 Bölüm 1.970 izlenme - 6 yıl önce 1.bölüm
Sigara Bırakmak İçin Özel Bir Teknik 01:34
Sigara Bırakmak İçin Özel Bir Teknik 5.594 izlenme - 9 yıl önce sigara bırakma yöntemlerini anlatan sigara.tv tarafından özel psikolojik bir teknikle hazırlanmış kısa ama izlendikçe etki gösteren bir sigara bırakma videosu
Sigara Birakma Hattı 12:18
Sigara Birakma Hattı 831 izlenme - 3 yıl önce 2014 Tüm Pöpüler Telefon Şakası sigara Bırakma Hattını Çıldırtıyor
Kendisine Aşırı Etkili Sigara Bıraktırma Aleti Yapan Dayı! 00:31
Kendisine Aşırı Etkili Sigara Bıraktırma Aleti Yapan Dayı! 118 izlenme - 10 ay önce Sigaradan kurtulmak isteyen dayı kendisine aşırı etkili bir alet yapmış. Çokta başarılı gözüküyor. İzliyoruz efendim.
Sigara ve İnsan Psikolojisi 00:53
Sigara ve İnsan Psikolojisi 573 izlenme - 2 yıl önce Sigaranın zararlarını artık hepimiz biliyoruz. Bu videomuzda sigara ve insan psikolojisi üzerinde bıraktığı etkiyi araştırıyoruz. Sigara kullanımına dair buradaki video da ilginizi çekebilir. http://migrostv.migros.com.tr/
Kendi Kendine Sigara Bırakma Yöntemi 6 Bölüm 13:24
Kendi Kendine Sigara Bırakma Yöntemi 6 Bölüm 562 izlenme - 6 yıl önce 6.bölüm
kendi kendine sigara bırakma yöntemi 2 bölüm 09:36
kendi kendine sigara bırakma yöntemi 2 bölüm 529 izlenme - 6 yıl önce 2.bölüm
Kendi Kendine Sigara Bırakma Yöntemi 3 Bölüm 13:50
Kendi Kendine Sigara Bırakma Yöntemi 3 Bölüm 452 izlenme - 6 yıl önce 3.bölüm
Kendi Kendine Sigara Bırakma Yöntemi 5 Bölüm 10:21
Kendi Kendine Sigara Bırakma Yöntemi 5 Bölüm 431 izlenme - 6 yıl önce 5.bölüm
Sigara Bize Zarar Vermeye Ne Zaman Başlar? 00:57
Sigara Bize Zarar Vermeye Ne Zaman Başlar? 374 izlenme - 2 yıl önce Sigara, zamanla içimizi kemiren bir mikrop adeta. Peki, sigara bize zarar vermeye ne zaman başlar? Gün içerisinde yaktığımız tek bir sigara ne kadar zararlıdır? Sigara ile Savaşanlar Derneği Kurucu Üyesi Dr. Zafer Özok anlatıyor. http://migrostv.migros.com.tr/
Bırakmak İstiyorum  Çocukça Bahaneler 00:58
Bırakmak İstiyorum Çocukça Bahaneler 345 izlenme - 3 yıl önce Unutma! Çocuklar Taklit Eder. Dünyanın İlk Ve Tek Sigara Bıraktıran Filmi "bırakmak İstiyorum" 4 Nisan'da Tüm Sinemalarda!
Kendi Kendine Sigara Bırakma Yöntemi 4 Bölüm 14:53
Kendi Kendine Sigara Bırakma Yöntemi 4 Bölüm 385 izlenme - 6 yıl önce 4.bölüm
sigarayı bırakmak 01:48
sigarayı bırakmak 299 izlenme - 5 yıl önce sigarayı bırakmak hiç bu kadar kolay olmamıştı...
Sıradışı Sigara Bırakma Yöntemi - Sigara Öyle Değil, Böyle Bırakılır 09:13
Sıradışı Sigara Bırakma Yöntemi - Sigara Öyle Değil, Böyle Bırakılır 43 izlenme - 7 ay önce Çünkü sigarayı bırakabilirsin. Sigara bırakmak için sıradışı bir yöntem. Zihinsel kökleri kurutan ve yeni bir hayata başlatan harika bir başlangıç...
Sigara Bize Nasıl Zarar Veriyor? 01:03
Sigara Bize Nasıl Zarar Veriyor? 270 izlenme - 2 yıl önce Sigara ile Savaşanlar Derneği Kurucu Üyesi Dr. Zafer Özok sigara ile ilgili bilgilerini bizlerle paylaşıyor. Sigara bize nasıl zarar veriyor öğrenmek için röportajımıza göz atmaya ne dersiniz? Sigara bırakma arzusunda olanların özellikle ilgisini çekecek videomuz için buyurun! http://migrostv.migros.com.tr/
Bir Hayalim Var Derneği 09:37
Bir Hayalim Var Derneği 323 izlenme - 8 yıl önce sigaranın zararları
HİPNOZLA SİGARA BIRAKMA 01:42
HİPNOZLA SİGARA BIRAKMA 83 izlenme - 2 yıl önce insanlar çoğu zaman öğütlere kulak asmaz.bilinç düşünmeye, akıl yürütmeye ve önceden öğrendiklerini eyleme dökmeye yatkındır. Oysa bilinçdışı, söz dinleyen bir çocuk gibidir. İşte hipnozun gücü buradadır. Bilinçdışına güçlü telkinler pompalayarak istenilen sonuca varılır. Sigara ile bağımız genel olarak psikolojik birazda fizyolojiktir. Sigarayı bırakmanın temelinde kişinin sigarayı bırakmayı istemesi ve bırakmaya karar vermesi yatar. Sigara alışkanlığını zihinden silip atmada hipnoz iyi bir aracıdır. Hipnoz uygulayan, kişinin isteğinin gerçekleşmesine yardım eder. Hipnoz değişimi gerçekleştiren en etkin metottur. Sigara bağımlılığı, bilinçaltına yerleşmiş ve bu nedenle otomatikleşmiş güçlü bir bağımlılıktır.Sıkça tekrarlanan her düşünce veya davranış bilinçaltına geçerek kaydedilir ve alışkanlık halini alır.Hipnoz gerçekten de sigarayı bırakmak için en etkili yöntemdir.Çünkü hipnozla bilinçaltına ulaşılarak sigara içmeye neden olan alışkanlığın kökleri bilinçaltından silinir.Sigara bilinçaltı tarafından bir arkadaş, bir dost, sosyalleşme aracı, keyif verici bir madde olarak programlandığı için bu programlar değişmeden sigaradan kurtulmak zordur.Yaklaşık 3-5 seans hipnoza giren tiryakilerin çoğu, sıkılmadan, bunalmadan, sinirlenmeden sigarayı bırakmaktadırlar. Üstelik hipnotik telkinler sayesinde, kilo almaları da önlenmektedir. TÜBİTAK’ın yaptığı bir araştırma sonucuna göre, hipnoz dünyadaki en etkili sigara bırakma yöntemi olarak tanımlanmaktadır. Sigara içmek bir tören gibidir . Hiç farkında olmadan birçok şey size sigarayı hatırlatır ve otomatik olarak sigarayı yakarsınız. Sıkıldığınızda,üzüldüğünüzde,yemeklerden sonra, bilgisayarda çalışırken, çay kahve içerken, araba sürerken vs... Hipnoz bu alışkanlıkları kırmanın ,bu otomatik pilotu devreden çıkarmanın en etkili yoludur.
Halil Söyletmez | Canlı Yayın | Trolleme | 08.01.2015 48:45
Halil Söyletmez | Canlı Yayın | Trolleme | 08.01.2015 175 izlenme - 2 yıl önce Halil Söyletmez canlı yayında taksi durağını aradı ardından sigara bırakma hattını aradı trolledi ve son olarak fake vasip şahin hesabı açarak okullar 8 gün tatil olduğunu kendi hesabından retweet ederek herkesin görmesini sağladı.
Nikotin Yerine Koyma Tedavisi Nedir? 01:14
Nikotin Yerine Koyma Tedavisi Nedir? 61 izlenme - 2 yıl önce Nikotin ihtiyacının sigara haricinde belirli yöntemlerle giderilmesine nikotin yerine koyma tedavisi denir. Nikotin yerine koyma tedavisinde nikotin bandı, nikotin sakızı veya nikotin spreyi kullanılabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nikotin Yoksunluk Belirtileri Nelerdir? 01:05
Nikotin Yoksunluk Belirtileri Nelerdir? 38 izlenme - 2 yıl önce Nikotin ihtiyacı, ciddi boyutta dalgınlığa sebep olur. Sigara bırakma sürecinde kişi asabileşmeye başlayabilir. Bazı uyku problemleri de söz konusu olabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sigara Bırakma Merkezi'nde hangi işlemler yapılmaktadır ? 02:12
Sigara Bırakma Merkezi'nde hangi işlemler yapılmaktadır ? 27 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/fatihtip kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ramazan ayı sigarayı bırakmak için bir fırsat olabilir mi? 01:37
Ramazan ayı sigarayı bırakmak için bir fırsat olabilir mi? 24 izlenme - 2 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Fatma Fidan, sigara bırakma hakkında bilgilendiriyor. www.hastane.fatih.edu.tr Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Doktorları Ramazan Ayında sağlıkla ilgili merak ettiğiniz soruları sizler için yanıtlıyor. Ramazan ayı sigarayı bırakmak için bir fırsat olabilir mi? Sigara kullanımı bağımlılık yapan bir durum olduğu için sigara içmeyi bir hastalık kabul ediyoruz tıbben. Çünkü sigaranın içindeki nikotin maddesi çok güçlü bağımlılık yapan bir madde. Beyinden belli dopamin gibi maddeler salgılatıp kişilerde rahatlama hissi hem de içmediği zaman sinirlilik, aşırı içme isteği, baş ağrısı, konsantrasyon zorluğu belli şikayetler yapabiliyor. Hem fiziksel bağımlılık hem psikolojik davranışsal bağımlılık yapar. Yemekten sonra çayla, kahveyle belli ortamlarda ramazanın belli avantajı o dönemlerde oruç tutan insanlar gündüz içemiyor ama belli yoksunluk şikayetleri hissedip hemen sigara bağımlılığı yüksekse kullanabiliyorlar. Ama bir gündüz mecburi hissettikleri için kendilerini psikolojik davranışsal bağlılık yönünden daha kolay atlatabiliyorlar ama bağımlılığı yüksek olan kişilere gerekirse ilaç desteği öneriyoruz. Ramazanla birlikte bu motivasyonları daha fazla olup gündüz zaten içmiyor tutan kişiler. Ama bağımlılığı yüksekse gece iftardan sonra hemen içiyorlar sigaralarını. O yüzden bırakmakta zorlanan böyle hafif bağımlılığı olan kişiler hiçbir destek olmadan da sıfırlamaya karar verip ramazanda gündüz içmeyip gecede içmezse bırakmayı başarabilirler. Ama iftar olur olmaz sigara içme isteği duyan, baş ağrısı, belli şikâyetleri hisseden kişiler zorlanabilir. Onlara ilaç desteği öneririz.
Sigaraya Tekrar Başlamamak İçin Nelere Dikkat Edilmeli? 01:28
Sigaraya Tekrar Başlamamak İçin Nelere Dikkat Edilmeli? 24 izlenme - 2 yıl önce Sigara bırakma sürecinde kilo almaya başlamak, kişiyi bu karardan vazgeçmeye itebilir. Bu yüzden sigaranın yerine yüksek kalorili besinler koymamak gerekiyor. Bunun yanı sıra sigarayı bırakmaya çalışan kişi, bol su içmeyi alışkanlık haline getirmeli. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sigara İçme İsteği Yoğunlaştığında Neler Yapılabilir? 01:01
Sigara İçme İsteği Yoğunlaştığında Neler Yapılabilir? 17 izlenme - 2 yıl önce Sigara bırakma sürecinde bol bol su içilmesi gerekiyor. Sigara içme isteği yoğunlaştığında su içmek, bu isteğin bastırılmasını sağlayabilir. Bu süreçte bedensel aktivitelere de önem vermek gerekiyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Psikoterapiyle Sigara Bırakılabilir Mi? 00:32
Psikoterapiyle Sigara Bırakılabilir Mi? 15 izlenme - 2 yıl önce Davranış tedavisiyle sigara bırakılabilir. Bu tedaviler, kişinin motivasyonunu yükseltmeye yönelik nitelikler taşır. Bunun yanı sıra motivasyonun yükselmesinde kişinin yakın çevresinden aldığı destek de önemli rol oynar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sigara bırakmada akupunkturdan nasıl faydalanılır? 01:41
Sigara bırakmada akupunkturdan nasıl faydalanılır? 10 izlenme - 2 yıl önce Akupunktur sigara bırakma kararı olan kişide öncelikle yoksunluk sendromunu tedavi eder. Yoksunluk sendromu, nikotin olmamasına bağlı olarak ortaya çıkan aşırı sinir, konsantrasyon bozukluğu, aşırı yemek tüketmek ve kabızlık gibi semptomlarının ortaya çıkamasıdır. Akupunktur bu etkileri ortadan kaldırarak kişinin sigaraya ihtiyaç duymadan hayatını sürdürebilmesini sağlar.