Hoşgeldiniz!

Sigara İçmek Videoları İzle

Dünyanın En Hızlı Sigara İçen Adamı 00:41
Dünyanın En Hızlı Sigara İçen Adamı 6.207 izlenme - 4 hafta önce Dünyanın En Hızlı Sigara İçen Adamı Adam sigara içerken combo yapıyor. Çok dertli abimiz. Adam speed. Adam asılıyor. Mermi gibi sigara içiyor.
Nur Yerlitaş'ın Programda Sigara İçmesi 00:16
Nur Yerlitaş'ın Programda Sigara İçmesi 124.053 izlenme - 2 yıl önce "Bu Tarz Benim" isimli yarışma programının jüri üyelerinden Nur Yerlitaş, program esnasında sigara içmiş. Ünlü modacının sigara içerken çekilen bu görüntüleri çok konuşulur.
Tapıyorum Sana - Okan Bayülgen & Müjde Ar 02:22
Tapıyorum Sana - Okan Bayülgen & Müjde Ar 29.842 izlenme - 1 yıl önce Yönetmenliğini Mustafa Altıoklar'ın üstlendiği, başrollerini usta oyuncular Okan Bayülgen, Müjde Ar ve rahmetli Savaş Dinçel'in rol aldığı 1997 yapımı Ağır Roman filminden ilginç bir sahne daha. NOT: Bu videonun aynısı sitede mevcut fakat full değildir. Bir önceki sahneler: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/275597/insanin-kan-kardesi-tekerlek-olur-mu-okan-bayulgen http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/30418/agir-roman-hastayim-sana
HDP'den Açlık Grevi Tiyatrosu 01:10
HDP'den Açlık Grevi Tiyatrosu 3.779 izlenme - 4 ay önce HDP'lilerin Pkk elebaşı Öcalan'dan 'haber alamadıkları' iddiasıyla Diyarbakır'da başlattıkları 'açlık grevi' sürüyor. 'Açlık grevi'nde çay, sigara ve su içilmesi serbest.
Sigara Kas Gelişimini Engeller Mi? Sigara İçmek Kaslara Zararlı Mı? 04:59
Sigara Kas Gelişimini Engeller Mi? Sigara İçmek Kaslara Zararlı Mı? 20.496 izlenme - 3 yıl önce Sigara Kas Gelişimini Engeller Mi? Sigara İçmek Kaslara Zararlı Mı?
Balığa Sigara İçirmek (Brezilya) 00:33
Balığa Sigara İçirmek (Brezilya) 6.269 izlenme - 2 yıl önce Yurtdışında olmasına şaşırdım açıkçası çünkü yurdum insanı sever böyle hayvanlara birşeyler içirip eğlenip gülmeyi. Ya da http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/209616/pofur-pofur-sigara-icen-balik
Sigaramı Yakarım Ortalığı Birbirine Katarım 00:36
Sigaramı Yakarım Ortalığı Birbirine Katarım 2.902 izlenme - 8 ay önce Bu sivri zekaya sahip çinli genç ilk önce sigarasını yakıyor sonra malum yerine gelen alevi söndürmek için ortalığı birbirine katıyor.
Sigara İçmek Yüzünüzü Nasıl Etkiler? 02:42
Sigara İçmek Yüzünüzü Nasıl Etkiler? 4.014 izlenme - 1 yıl önce Dünya'da 1 milyar insan sigara içiyor. Sigaranın zararları da saymaklar bitmez. Bu videoda ise sigaranın cilt üzerindeki zararını göreceksiniz.
Sigara İçmeme İcadını Bulan Dayı 00:29
Sigara İçmeme İcadını Bulan Dayı 821 izlenme - 3 ay önce Gün geçmiyor ki yurdum insanı mükemmel icatlara imza atmasın. Sigaranın zararlarını bilmeyenimiz yoktur ama artık bu dayının yaptığı icat sayesinde artık sigara içmek yok.
Sigara Nasıl İçilir? 01:22
Sigara Nasıl İçilir? 1.498 izlenme - 2 yıl önce Espri anlayışı çok geniş bir arkadaşımız nasıl sigara içildiğini uygulayarak göstermek istemiş şu günlerde ihtiyacımız vardı diye düşünüyorum böyle şeylere iyi seyirler
Gaz Alırken Araç İçinde Sigara İçmek 00:28
Gaz Alırken Araç İçinde Sigara İçmek 692 izlenme - 1 yıl önce Gaz alırken çakmağı ateşleyince alevler içinde kaldı Çakmağı ateşlemesiyle araç alev topuna döndü Suudi Arabistan’da bir akaryakıt istasyonunda duran cip, gaz aldığı sırada, araçtakilerden biri sigara yakmak istedi. Şahsın çakmağı ateşlemesiyle araç bir anda alev topuna döndü. Gaz sızıntısından çıkan yangında cipte bulunan 2 kişi de feci şekilde yaralandı. Aracın arka kısmındaki yaralının ciddi yanıkları olduğu belirtildi.
Pipo Nasıl Yapılır? 14:50
Pipo Nasıl Yapılır? 632 izlenme - 1 yıl önce Pipo geçmişi milattan önce 1500'lü yıllara kadar dayanan en eski tütün içme yöntemidir.Tütün içmenin en keyifli yolu olarak görülse de içim için harcanan uğraş nedeniyle pratik bir içim yöntemi olan sigaraya popülerliği kaptırmıştır. Gül kökü, lüle taşı, su kabağı, mısır koçanı ve kil gibi geniş bir ham madde yelpazesine sahiptir. Bütün bu malzemelerin içinde içimi en keyifli piponun gül kökünden(briar) yapıldığı tüm piposeverler tarafından onay görür. Bu videoda yapımını izlediğimiz pipo, Birol Salman tarafından gül kökünden hazırlanmaktadır. Kendisi Türkiye'den dünyanın bir çok yerine pipo satışı gerçekleştiren bir pipo üreticisidir. Kendisini hayranlıkla izliyor ve alkışlarla yaşatıyoruz efendim.
Kafede Sigara İçerken Erdoğan'a Yakalanmak 02:31
Kafede Sigara İçerken Erdoğan'a Yakalanmak 998 izlenme - 2 yıl önce Kendileri klasikleşmiş gezilerinden birisini yaparken yanındaki heyetle beraber yürürken kapalı alanda sigara içen bir vatandaşı uyarıyor,vatandaş aslında kendisini kaale almıyor ve sonrasındaki serzenişi kameralara yansıyor. Konunun genel olarak 1.00'dan sonra başladığını söyleyebiliriz...
Teyzenin Sigarayla İmtihanı 01:00
Teyzenin Sigarayla İmtihanı 406 izlenme - 11 ay önce Otobüs durağında otobüs bekleyen teyzenin sigara içmesi (içmeye çalışması) gerçekten çok ilginç. Teyzenin sigarayla imtihanı görülmeye değer.
Sigara İçerken Çekildiğin Farkına Varan Çocuklar - Sülo Tut Çekiyo Lan 00:35
Sigara İçerken Çekildiğin Farkına Varan Çocuklar - Sülo Tut Çekiyo Lan 648 izlenme - 1 yıl önce Sigara içmeyi çok iyi bir olaymış gibi övüne övüne anlatan küçük çocuklardan diğeri tam içerken olayı çakıyor ve Sülo dutt çekiyo lağn nidaları eşliğinde sigarayı arkadaşına verip kaçması ile sonlanıyor. Ancak sigara sağlığa zararlıdır demekte fayda görüyorum. İyi seyirler.
45 Sene Sigara İçtim 00:03
45 Sene Sigara İçtim 457 izlenme - 2 yıl önce 45 Sene Sigara İçtim 45 Sene Sigara İçtim 45 Sene Sigara İçtim 45 Sene Sigara İçtim 45 Sene Sigara İçtim 45 Sene Sigara İçtim
Sahnede Esrar İçen Miley Cyrus 00:34
Sahnede Esrar İçen Miley Cyrus 882 izlenme - 2 yıl önce Miley Cyrus mtv ema 2013 ödül töreninde en iyi video ödülünü almak için sahneye çıktığında yapıştırmış efenim bir cigara ve de sahnede esrar içerek sahnelerdeki çılgınlıklarına bir yenisini daha eklemiş.
Dumansız Hava Sahasına Destek Veren Adam 01:50
Dumansız Hava Sahasına Destek Veren Adam 288 izlenme - 9 ay önce Bu adam sigarayı içmiyor resmen körüklüyor. Bu da yetmezmiş gibi sigaranın dumanını bakın nasıl çıkarıyor.
Sigaranın İnsan Vücuduna Zararları 00:30
Sigaranın İnsan Vücuduna Zararları 1.080 izlenme - 3 yıl önce Sigaranın İnsan Vücuduna Zararları
Okan Bayülgen'in Yayında Sigara Tüttürmesi (1996) 02:09
Okan Bayülgen'in Yayında Sigara Tüttürmesi (1996) 703 izlenme - 2 yıl önce Sene 1996. Okan Bayülgen herzaman ki gibi son derece rahat... Cebinden çıkarıyor sigara paketini ve yakıyor sigarasını. Evin salonunda oturma rahatlığında giden yayında sigara paketi ve küllük önündeki masada mevcut. Bir yandan programda sohbetler ediliyor ara ara bir iki fırt çekiyor ciğerlere. Bu bir ilk mi? Elbette değil; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/96357/okan-bayulgenin-yayinda-sigara-icmesi-beyaz-show-1996
Sigara İçmenin Faydaları 03:05
Sigara İçmenin Faydaları 522 izlenme - 2 yıl önce Sigarayı bırakmamanız için inandırıcı sebepler.. Hemen çevrenizdekileri de sigarayla tanıştırın geriye kalan insanlığa faydanız olsun!
ben sana sigara içmak yasak demedimmi 00:30
ben sana sigara içmak yasak demedimmi 1.079 izlenme - 7 yıl önce ben sana sigara içmak yasak demedimmi
bu nasıl sigara içmek 00:20
bu nasıl sigara içmek 1.244 izlenme - 8 yıl önce bu nasıl sigara içmek )
bazen sigara içmek tehlikelidir:)) 00:48
bazen sigara içmek tehlikelidir:)) 1.257 izlenme - 8 yıl önce bazen sigara içmek tehlikelidir:))
sigara içmek yasak demedimmi sana :) 00:30
sigara içmek yasak demedimmi sana :) 1.040 izlenme - 7 yıl önce haha :)
Sigara İçen Ergene Anne Baskını 00:33
Sigara İçen Ergene Anne Baskını 378 izlenme - 2 yıl önce Sigara içmeye çalışan ergenin odasına annesi gelince...
Sigaraya yüklü bir zam kapıda :)) 00:45
Sigaraya yüklü bir zam kapıda :)) 1.092 izlenme - 6 yıl önce
Sigara İçen Çocuğa Böyle Tepki Verdiler 02:25
Sigara İçen Çocuğa Böyle Tepki Verdiler 287 izlenme - 2 yıl önce Sigara içen insanların yanına gidip ateş isteyen 9 yaşındaki çocuk, daha çok küçük olduğu bahanesiyle geri çevriliyor. Çocuğun "Peki sen neden içiyorsun?" sorusuna gelen cevaplar pişmanlık dolu. Daha fazlası için www.izlesene.com/keremvideo kanalına abone olabilirsiniz
Sigarayı Bıraktı Kucak Dolusu Para Biriktirdi 03:40
Sigarayı Bıraktı Kucak Dolusu Para Biriktirdi 28 izlenme - 2 ay önce Muş'ta sigara içmeyi bırakarak günlük bir paket parasını yaptırdığı kumbaraya atan vatandaş, 2 yılda 6 bin 800 TL para biriktirdi. Hizmet İş Sendikası Muş Şube Başkanı Yaşar Kalır, 30 yıl içtiği sigarayı terk ederek örnek bir davranış sergilerken, yaptığı uygulama ile de sigaranın maddi zararlarını gözler önüne serdi. 15 Ekim 2014 tarihinde sigarayı bırakan evli ve 4 çocuk babası Yaşar Kalır, demirden bir kumbara yaptırıp asma kilit takarak anahtarı da çöpe attı. Günde bir paket sigara içen Kalır, her gün sigara için harcadığı parayı iş yerinde bulundurduğu kumbaraya atmaya başladı. Yaklaşık iki yıl boyunca sigara parasını kumbarada biriktiren Kalır, kumbaranın dolması ve bozuk paralar sebebiyle ağır olmasından ötürü açınca kimsenin beklemediği bir birikimin sahibi oldu. Hizmet İş Sendikası Muş Şubesinde çağrılan çilingirin kilidi keserek açtığı kumbaradan çıkan paraları görenler şaşkınlığını gizleyemezken, Kalır ve yanındakiler paraları güçlükle toplayıp sayabildiler. Muş Belediye Başkan Vekili Şeref Subaşı ve belediyedeki mesai arkadaşları ile biriktirdiği paraları sayan Yaşar Kalır'ın, 6 bin 800 TL para biriktirdiği belirlendi. Sigarayı tavsiye üzerine bırakmaya karar verdiğini belirten Kalır, sigaranın hem sağlık hem de maddi zararlarını herkesin görmesi için böyle bir yola baş vurduğunu belirterek, sigarayı bırakmaktan ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 30 yıl boyunca günde bir paket sigara içtiğini kaydeden Kalır, "Sigaranın birçok zararını gördüm. Yürüyemez duruma geldim ve nefesim kesilmeye başladı. Birilerinin tavsiyesi ile sigarayı bırakmaya karar verdim ve sigarayı beynimden sildim. Herhangi bir ilaç veya tedavi ile değil, içmiyorum dedim ve bıraktım. Arkadaşlarım da belediyenin atölyesinde büyük bir kumbara yaptılar bana ve ben de her gün sigara parasını bu kumbaraya attım. Bugünde kumbaramız doldu ve iş yerinde arkadaşlarımızla birlikte açtık" dedi. Sigara kullananlara tavsiyelerde bulunan Kalır, herkesin sigarayı bırakması gerektiğini ifade ederek, "Sigara hem cebe hem sağlığa hem de ülkemize zarar. Sigaraya hobi olarak başladım. Sigara içenlerin en büyük bahanesi stresten içildiği yönündedir. Hal bu ki sigara daha çok stres veriyor. Sigarayı bıraktım ve stresten kurtuldum. Maddi olarak kazancım oldu, ülkemiz kazandı. Sağlık yönünden de sigaranın zararları çoktur herkesin bildiği gibi. Bu sebeple herkesin sigarayı bırakmasını istiyorum" diye konuştu.
Ahmet Çakar'ın Canlı Yayında Sigara İçmesi 00:19
Ahmet Çakar'ın Canlı Yayında Sigara İçmesi 318 izlenme - 2 yıl önce Beyaz tv'de yayınlanan derin futbol programında sanırım yayına yanlış zamanda girilmesi ve ardından yaşananları izliyoruz.