Hoşgeldiniz!

sigara içmek

Nur Yerlitaş'ın Programda Sigara İçmesi 00:16
Nur Yerlitaş'ın Programda Sigara İçmesi 125.545 izlenme - 3 yıl önce "Bu Tarz Benim" isimli yarışma programının jüri üyelerinden Nur Yerlitaş, program esnasında sigara içmiş. Ünlü modacının sigara içerken çekilen bu görüntüleri çok konuşulur.
Tapıyorum Sana - Okan Bayülgen & Müjde Ar 02:22
Tapıyorum Sana - Okan Bayülgen & Müjde Ar 87.924 izlenme - 2 yıl önce Yönetmenliğini Mustafa Altıoklar'ın üstlendiği, başrollerini usta oyuncular Okan Bayülgen, Müjde Ar ve rahmetli Savaş Dinçel'in rol aldığı 1997 yapımı Ağır Roman filminden ilginç bir sahne daha. NOT: Bu videonun aynısı sitede mevcut fakat full değildir. Bir önceki sahneler: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/275597/insanin-kan-kardesi-tekerlek-olur-mu-okan-bayulgen http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/30418/agir-roman-hastayim-sana
Dünyanın En Hızlı Sigara İçen Adamı 00:41
Dünyanın En Hızlı Sigara İçen Adamı 6.592 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın En Hızlı Sigara İçen Adamı Adam sigara içerken combo yapıyor. Çok dertli abimiz. Adam speed. Adam asılıyor. Mermi gibi sigara içiyor.
Sigara ile Sevişen Dayı 00:45
Sigara ile Sevişen Dayı 4.100 izlenme - 8 ay önce Sigara sağlığa zararlıdır sonuna kadar karşıyız ancak bu dayı öyle bir sigara içiyor ki adeta içtiği sigara ile sevişiyor.
Sigara Kas Gelişimini Engeller Mi? Sigara İçmek Kaslara Zararlı Mı? 04:59
Sigara Kas Gelişimini Engeller Mi? Sigara İçmek Kaslara Zararlı Mı? 21.395 izlenme - 4 yıl önce Sigara Kas Gelişimini Engeller Mi? Sigara İçmek Kaslara Zararlı Mı?
Sigara İçmek Yüzünüzü Nasıl Etkiler? 02:42
Sigara İçmek Yüzünüzü Nasıl Etkiler? 4.343 izlenme - 2 yıl önce Dünya'da 1 milyar insan sigara içiyor. Sigaranın zararları da saymaklar bitmez. Bu videoda ise sigaranın cilt üzerindeki zararını göreceksiniz.
HDP'den Açlık Grevi Tiyatrosu 01:10
HDP'den Açlık Grevi Tiyatrosu 3.833 izlenme - 1 yıl önce HDP'lilerin Pkk elebaşı Öcalan'dan 'haber alamadıkları' iddiasıyla Diyarbakır'da başlattıkları 'açlık grevi' sürüyor. 'Açlık grevi'nde çay, sigara ve su içilmesi serbest.
Balığa Sigara İçirmek (Brezilya) 00:33
Balığa Sigara İçirmek (Brezilya) 6.364 izlenme - 3 yıl önce Yurtdışında olmasına şaşırdım açıkçası çünkü yurdum insanı sever böyle hayvanlara birşeyler içirip eğlenip gülmeyi. Ya da http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/209616/pofur-pofur-sigara-icen-balik
Dünyanın En Hızlı Sigara İçen Adamı 01:38
Dünyanın En Hızlı Sigara İçen Adamı 15.300 izlenme - 9 yıl önce dayı yavaş tıkanacan
Sigaramı Yakarım Ortalığı Birbirine Katarım 00:36
Sigaramı Yakarım Ortalığı Birbirine Katarım 2.930 izlenme - 2 yıl önce Bu sivri zekaya sahip çinli genç ilk önce sigarasını yakıyor sonra malum yerine gelen alevi söndürmek için ortalığı birbirine katıyor.
Sigara İçenlerin Kendini Kandırmak İçin Söylediği 14 Laf 02:37
Sigara İçenlerin Kendini Kandırmak İçin Söylediği 14 Laf 1.576 izlenme - 11 ay önce Bu videoda sigara tiryakilerinin sigara içmeye devam etmek için söyledikleri laflar var. Yılbaşında bırakıyorum, bırakırsam obez olurum, zaten tütün içiyorum, bir sigaram var, ona da dokunmayın... Bunlarla hep kendilerini kandırıyorlar! YAPYAP kanalımızdaki Hayat Okulu videoları tam şurada: https://goo.gl/pKVnza YAPYAP'ın mobil uygulamasını şimdi indirebilirsiniz: Android cihazlar: https://goo.gl/F1WvEe iPhone ve iPad: https://goo.gl/LjfECj Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/ohaadiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Sigara Nasıl İçilir? 01:22
Sigara Nasıl İçilir? 2.088 izlenme - 3 yıl önce Espri anlayışı çok geniş bir arkadaşımız nasıl sigara içildiğini uygulayarak göstermek istemiş şu günlerde ihtiyacımız vardı diye düşünüyorum böyle şeylere iyi seyirler
Sigara İçmeme İcadını Bulan Dayı 00:29
Sigara İçmeme İcadını Bulan Dayı 829 izlenme - 1 yıl önce Gün geçmiyor ki yurdum insanı mükemmel icatlara imza atmasın. Sigaranın zararlarını bilmeyenimiz yoktur ama artık bu dayının yaptığı icat sayesinde artık sigara içmek yok.
Pipo Nasıl Yapılır? 14:50
Pipo Nasıl Yapılır? 943 izlenme - 2 yıl önce Pipo geçmişi milattan önce 1500'lü yıllara kadar dayanan en eski tütün içme yöntemidir.Tütün içmenin en keyifli yolu olarak görülse de içim için harcanan uğraş nedeniyle pratik bir içim yöntemi olan sigaraya popülerliği kaptırmıştır. Gül kökü, lüle taşı, su kabağı, mısır koçanı ve kil gibi geniş bir ham madde yelpazesine sahiptir. Bütün bu malzemelerin içinde içimi en keyifli piponun gül kökünden(briar) yapıldığı tüm piposeverler tarafından onay görür. Bu videoda yapımını izlediğimiz pipo, Birol Salman tarafından gül kökünden hazırlanmaktadır. Kendisi Türkiye'den dünyanın bir çok yerine pipo satışı gerçekleştiren bir pipo üreticisidir. Kendisini hayranlıkla izliyor ve alkışlarla yaşatıyoruz efendim.
Gaz Alırken Araç İçinde Sigara İçmek 00:28
Gaz Alırken Araç İçinde Sigara İçmek 802 izlenme - 2 yıl önce Gaz alırken çakmağı ateşleyince alevler içinde kaldı Çakmağı ateşlemesiyle araç alev topuna döndü Suudi Arabistan’da bir akaryakıt istasyonunda duran cip, gaz aldığı sırada, araçtakilerden biri sigara yakmak istedi. Şahsın çakmağı ateşlemesiyle araç bir anda alev topuna döndü. Gaz sızıntısından çıkan yangında cipte bulunan 2 kişi de feci şekilde yaralandı. Aracın arka kısmındaki yaralının ciddi yanıkları olduğu belirtildi.
Kafede Sigara İçerken Erdoğan'a Yakalanmak 02:31
Kafede Sigara İçerken Erdoğan'a Yakalanmak 1.002 izlenme - 3 yıl önce Kendileri klasikleşmiş gezilerinden birisini yaparken yanındaki heyetle beraber yürürken kapalı alanda sigara içen bir vatandaşı uyarıyor,vatandaş aslında kendisini kaale almıyor ve sonrasındaki serzenişi kameralara yansıyor. Konunun genel olarak 1.00'dan sonra başladığını söyleyebiliriz...
Sigara İçerken Çekildiğin Farkına Varan Çocuklar - Sülo Tut Çekiyo Lan 00:35
Sigara İçerken Çekildiğin Farkına Varan Çocuklar - Sülo Tut Çekiyo Lan 843 izlenme - 2 yıl önce Sigara içmeyi çok iyi bir olaymış gibi övüne övüne anlatan küçük çocuklardan diğeri tam içerken olayı çakıyor ve Sülo dutt çekiyo lağn nidaları eşliğinde sigarayı arkadaşına verip kaçması ile sonlanıyor. Ancak sigara sağlığa zararlıdır demekte fayda görüyorum. İyi seyirler.
Velet Cigara İçiyor 01:04
Velet Cigara İçiyor 2.506 izlenme - 10 yıl önce rus veleti cigarayı çekiyor ne biçim :d:d
Sahnede Esrar İçen Miley Cyrus 00:34
Sahnede Esrar İçen Miley Cyrus 1.060 izlenme - 3 yıl önce Miley Cyrus mtv ema 2013 ödül töreninde en iyi video ödülünü almak için sahneye çıktığında yapıştırmış efenim bir cigara ve de sahnede esrar içerek sahnelerdeki çılgınlıklarına bir yenisini daha eklemiş.
Üşengeçlikte Zirve Yapan Adam 00:57
Üşengeçlikte Zirve Yapan Adam 97 izlenme - 4 ay önce Görüntüde bir sigara yakmaya üşenen adam sigara içmeyi kolaylaştırmak için makine icat etti
Okan Bayülgen'in Yayında Sigara Tüttürmesi (1996) 02:09
Okan Bayülgen'in Yayında Sigara Tüttürmesi (1996) 965 izlenme - 3 yıl önce Sene 1996. Okan Bayülgen herzaman ki gibi son derece rahat... Cebinden çıkarıyor sigara paketini ve yakıyor sigarasını. Evin salonunda oturma rahatlığında giden yayında sigara paketi ve küllük önündeki masada mevcut. Bir yandan programda sohbetler ediliyor ara ara bir iki fırt çekiyor ciğerlere. Bu bir ilk mi? Elbette değil; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/96357/okan-bayulgenin-yayinda-sigara-icmesi-beyaz-show-1996
Sigaranın İnsan Vücuduna Zararları 00:30
Sigaranın İnsan Vücuduna Zararları 1.100 izlenme - 4 yıl önce Sigaranın İnsan Vücuduna Zararları
Teyzenin Sigarayla İmtihanı 01:00
Teyzenin Sigarayla İmtihanı 445 izlenme - 2 yıl önce Otobüs durağında otobüs bekleyen teyzenin sigara içmesi (içmeye çalışması) gerçekten çok ilginç. Teyzenin sigarayla imtihanı görülmeye değer.
ben sana sigara içmak yasak demedimmi 00:30
ben sana sigara içmak yasak demedimmi 1.079 izlenme - 8 yıl önce ben sana sigara içmak yasak demedimmi
Sigara İçmenin Faydaları 03:05
Sigara İçmenin Faydaları 627 izlenme - 3 yıl önce Sigarayı bırakmamanız için inandırıcı sebepler.. Hemen çevrenizdekileri de sigarayla tanıştırın geriye kalan insanlığa faydanız olsun!
sigara içmek yasak demedimmi sana :) 00:30
sigara içmek yasak demedimmi sana :) 1.040 izlenme - 9 yıl önce haha :)
Sigara İçen Ergene Anne Baskını 00:33
Sigara İçen Ergene Anne Baskını 451 izlenme - 3 yıl önce Sigara içmeye çalışan ergenin odasına annesi gelince...
Dumansız Hava Sahasına Destek Veren Adam 01:50
Dumansız Hava Sahasına Destek Veren Adam 296 izlenme - 2 yıl önce Bu adam sigarayı içmiyor resmen körüklüyor. Bu da yetmezmiş gibi sigaranın dumanını bakın nasıl çıkarıyor.
Sigaraya yüklü bir zam kapıda :)) 00:45
Sigaraya yüklü bir zam kapıda :)) 1.094 izlenme - 7 yıl önce
Sigara İçen Çocuğa Böyle Tepki Verdiler 02:25
Sigara İçen Çocuğa Böyle Tepki Verdiler 308 izlenme - 3 yıl önce Sigara içen insanların yanına gidip ateş isteyen 9 yaşındaki çocuk, daha çok küçük olduğu bahanesiyle geri çevriliyor. Çocuğun "Peki sen neden içiyorsun?" sorusuna gelen cevaplar pişmanlık dolu. Daha fazlası için www.izlesene.com/keremvideo kanalına abone olabilirsiniz