Hoşgeldiniz!

sigara içmek

Nur Yerlitaş'ın Programda Sigara İçmesi 00:16
Nur Yerlitaş'ın Programda Sigara İçmesi 123.638 izlenme - 2 yıl önce "Bu Tarz Benim" isimli yarışma programının jüri üyelerinden Nur Yerlitaş, program esnasında sigara içmiş. Ünlü modacının sigara içerken çekilen bu görüntüleri çok konuşulur.
Sigara İçmeme İcadını Bulan Dayı 00:29
Sigara İçmeme İcadını Bulan Dayı 801 izlenme - 2 hafta önce Gün geçmiyor ki yurdum insanı mükemmel icatlara imza atmasın. Sigaranın zararlarını bilmeyenimiz yoktur ama artık bu dayının yaptığı icat sayesinde artık sigara içmek yok.
HDP'den Açlık Grevi Tiyatrosu 01:10
HDP'den Açlık Grevi Tiyatrosu 3.746 izlenme - 2 ay önce HDP'lilerin Pkk elebaşı Öcalan'dan 'haber alamadıkları' iddiasıyla Diyarbakır'da başlattıkları 'açlık grevi' sürüyor. 'Açlık grevi'nde çay, sigara ve su içilmesi serbest.
Tapıyorum Sana - Okan Bayülgen & Müjde Ar 02:22
Tapıyorum Sana - Okan Bayülgen & Müjde Ar 19.796 izlenme - 1 yıl önce Yönetmenliğini Mustafa Altıoklar'ın üstlendiği, başrollerini usta oyuncular Okan Bayülgen, Müjde Ar ve rahmetli Savaş Dinçel'in rol aldığı 1997 yapımı Ağır Roman filminden ilginç bir sahne daha. NOT: Bu videonun aynısı sitede mevcut fakat full değildir. Bir önceki sahneler: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/275597/insanin-kan-kardesi-tekerlek-olur-mu-okan-bayulgen http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/30418/agir-roman-hastayim-sana
Sigara Kas Gelişimini Engeller Mi? Sigara İçmek Kaslara Zararlı Mı? 04:59
Sigara Kas Gelişimini Engeller Mi? Sigara İçmek Kaslara Zararlı Mı? 20.102 izlenme - 3 yıl önce Sigara Kas Gelişimini Engeller Mi? Sigara İçmek Kaslara Zararlı Mı?
Sigaramı Yakarım Ortalığı Birbirine Katarım 00:36
Sigaramı Yakarım Ortalığı Birbirine Katarım 2.892 izlenme - 5 ay önce Bu sivri zekaya sahip çinli genç ilk önce sigarasını yakıyor sonra malum yerine gelen alevi söndürmek için ortalığı birbirine katıyor.
Balığa Sigara İçirmek (Brezilya) 00:33
Balığa Sigara İçirmek (Brezilya) 6.243 izlenme - 1 yıl önce Yurtdışında olmasına şaşırdım açıkçası çünkü yurdum insanı sever böyle hayvanlara birşeyler içirip eğlenip gülmeyi. Ya da http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/209616/pofur-pofur-sigara-icen-balik
Sigara İçmek Yüzünüzü Nasıl Etkiler? 02:42
Sigara İçmek Yüzünüzü Nasıl Etkiler? 3.872 izlenme - 1 yıl önce Dünya'da 1 milyar insan sigara içiyor. Sigaranın zararları da saymaklar bitmez. Bu videoda ise sigaranın cilt üzerindeki zararını göreceksiniz.
Sigara Nasıl İçilir? 01:22
Sigara Nasıl İçilir? 1.356 izlenme - 2 yıl önce Espri anlayışı çok geniş bir arkadaşımız nasıl sigara içildiğini uygulayarak göstermek istemiş şu günlerde ihtiyacımız vardı diye düşünüyorum böyle şeylere iyi seyirler
Gaz Alırken Araç İçinde Sigara İçmek 00:28
Gaz Alırken Araç İçinde Sigara İçmek 614 izlenme - 1 yıl önce Gaz alırken çakmağı ateşleyince alevler içinde kaldı Çakmağı ateşlemesiyle araç alev topuna döndü Suudi Arabistan’da bir akaryakıt istasyonunda duran cip, gaz aldığı sırada, araçtakilerden biri sigara yakmak istedi. Şahsın çakmağı ateşlemesiyle araç bir anda alev topuna döndü. Gaz sızıntısından çıkan yangında cipte bulunan 2 kişi de feci şekilde yaralandı. Aracın arka kısmındaki yaralının ciddi yanıkları olduğu belirtildi.
Teyzenin Sigarayla İmtihanı 01:00
Teyzenin Sigarayla İmtihanı 396 izlenme - 8 ay önce Otobüs durağında otobüs bekleyen teyzenin sigara içmesi (içmeye çalışması) gerçekten çok ilginç. Teyzenin sigarayla imtihanı görülmeye değer.
Pipo Nasıl Yapılır? 14:50
Pipo Nasıl Yapılır? 551 izlenme - 1 yıl önce Pipo geçmişi milattan önce 1500'lü yıllara kadar dayanan en eski tütün içme yöntemidir.Tütün içmenin en keyifli yolu olarak görülse de içim için harcanan uğraş nedeniyle pratik bir içim yöntemi olan sigaraya popülerliği kaptırmıştır. Gül kökü, lüle taşı, su kabağı, mısır koçanı ve kil gibi geniş bir ham madde yelpazesine sahiptir. Bütün bu malzemelerin içinde içimi en keyifli piponun gül kökünden(briar) yapıldığı tüm piposeverler tarafından onay görür. Bu videoda yapımını izlediğimiz pipo, Birol Salman tarafından gül kökünden hazırlanmaktadır. Kendisi Türkiye'den dünyanın bir çok yerine pipo satışı gerçekleştiren bir pipo üreticisidir. Kendisini hayranlıkla izliyor ve alkışlarla yaşatıyoruz efendim.
Kafede Sigara İçerken Erdoğan'a Yakalanmak 02:31
Kafede Sigara İçerken Erdoğan'a Yakalanmak 996 izlenme - 2 yıl önce Kendileri klasikleşmiş gezilerinden birisini yaparken yanındaki heyetle beraber yürürken kapalı alanda sigara içen bir vatandaşı uyarıyor,vatandaş aslında kendisini kaale almıyor ve sonrasındaki serzenişi kameralara yansıyor. Konunun genel olarak 1.00'dan sonra başladığını söyleyebiliriz...
Dumansız Hava Sahasına Destek Veren Adam 01:50
Dumansız Hava Sahasına Destek Veren Adam 287 izlenme - 7 ay önce Bu adam sigarayı içmiyor resmen körüklüyor. Bu da yetmezmiş gibi sigaranın dumanını bakın nasıl çıkarıyor.
45 Sene Sigara İçtim 00:03
45 Sene Sigara İçtim 452 izlenme - 2 yıl önce 45 Sene Sigara İçtim 45 Sene Sigara İçtim 45 Sene Sigara İçtim 45 Sene Sigara İçtim 45 Sene Sigara İçtim 45 Sene Sigara İçtim
Sigara İçerken Çekildiğin Farkına Varan Çocuklar - Sülo Tut Çekiyo Lan 00:35
Sigara İçerken Çekildiğin Farkına Varan Çocuklar - Sülo Tut Çekiyo Lan 449 izlenme - 1 yıl önce Sigara içmeyi çok iyi bir olaymış gibi övüne övüne anlatan küçük çocuklardan diğeri tam içerken olayı çakıyor ve Sülo dutt çekiyo lağn nidaları eşliğinde sigarayı arkadaşına verip kaçması ile sonlanıyor. Ancak sigara sağlığa zararlıdır demekte fayda görüyorum. İyi seyirler.
Sahnede Esrar İçen Miley Cyrus 00:34
Sahnede Esrar İçen Miley Cyrus 815 izlenme - 2 yıl önce Miley Cyrus mtv ema 2013 ödül töreninde en iyi video ödülünü almak için sahneye çıktığında yapıştırmış efenim bir cigara ve de sahnede esrar içerek sahnelerdeki çılgınlıklarına bir yenisini daha eklemiş.
Sigaranın İnsan Vücuduna Zararları 00:30
Sigaranın İnsan Vücuduna Zararları 1.077 izlenme - 3 yıl önce Sigaranın İnsan Vücuduna Zararları
Okan Bayülgen'in Yayında Sigara Tüttürmesi (1996) 02:09
Okan Bayülgen'in Yayında Sigara Tüttürmesi (1996) 626 izlenme - 1 yıl önce Sene 1996. Okan Bayülgen herzaman ki gibi son derece rahat... Cebinden çıkarıyor sigara paketini ve yakıyor sigarasını. Evin salonunda oturma rahatlığında giden yayında sigara paketi ve küllük önündeki masada mevcut. Bir yandan programda sohbetler ediliyor ara ara bir iki fırt çekiyor ciğerlere. Bu bir ilk mi? Elbette değil; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/96357/okan-bayulgenin-yayinda-sigara-icmesi-beyaz-show-1996
Sigara İçmenin Faydaları 03:05
Sigara İçmenin Faydaları 468 izlenme - 2 yıl önce Sigarayı bırakmamanız için inandırıcı sebepler.. Hemen çevrenizdekileri de sigarayla tanıştırın geriye kalan insanlığa faydanız olsun!
ben sana sigara içmak yasak demedimmi 00:30
ben sana sigara içmak yasak demedimmi 1.078 izlenme - 6 yıl önce ben sana sigara içmak yasak demedimmi
bu nasıl sigara içmek 00:20
bu nasıl sigara içmek 1.243 izlenme - 7 yıl önce bu nasıl sigara içmek )
bazen sigara içmek tehlikelidir:)) 00:48
bazen sigara içmek tehlikelidir:)) 1.257 izlenme - 8 yıl önce bazen sigara içmek tehlikelidir:))
Sigara İçen Ergene Anne Baskını 00:33
Sigara İçen Ergene Anne Baskını 370 izlenme - 2 yıl önce Sigara içmeye çalışan ergenin odasına annesi gelince...
sigara içmek yasak demedimmi sana :) 00:30
sigara içmek yasak demedimmi sana :) 1.039 izlenme - 7 yıl önce haha :)
Sigara İçen Çocuğa Böyle Tepki Verdiler 02:25
Sigara İçen Çocuğa Böyle Tepki Verdiler 283 izlenme - 2 yıl önce Sigara içen insanların yanına gidip ateş isteyen 9 yaşındaki çocuk, daha çok küçük olduğu bahanesiyle geri çevriliyor. Çocuğun "Peki sen neden içiyorsun?" sorusuna gelen cevaplar pişmanlık dolu. Daha fazlası için www.izlesene.com/keremvideo kanalına abone olabilirsiniz
Sigaraya yüklü bir zam kapıda :)) 00:45
Sigaraya yüklü bir zam kapıda :)) 1.090 izlenme - 6 yıl önce
Ahmet Çakar'ın Canlı Yayında Sigara İçmesi 00:19
Ahmet Çakar'ın Canlı Yayında Sigara İçmesi 305 izlenme - 1 yıl önce Beyaz tv'de yayınlanan derin futbol programında sanırım yayına yanlış zamanda girilmesi ve ardından yaşananları izliyoruz.
burda sigara içilmez:) 00:30
burda sigara içilmez:) 619 izlenme - 7 yıl önce bu evdesigara içmek yasak dememdim mi sana ben
Timurtaş Hoca - Sigara 04:20
Timurtaş Hoca - Sigara 215 izlenme - 2 yıl önce Günümüz İslâm bilginlerinin genel eğilimini yansıtan bir değerlendirme yapmak gerekirse şunlar söylenebilir: Her şeyden önce, sigara içme hakkında dinî bir hükmün ve şâriin yasağının bulunmadığını söylemek doğru olmaz. Şer‘î hükümler belli ilkelere dayalıdır ve birtakım gayelere yöneliktir. Naslar her mesele hakkında ayrıntılı ve münferit hüküm vermek yerine genel kurallar ve ölçüler koymuş olup, müslümanlar önlerine çıkan meseleleri nasların koyduğu bu ilke ve ölçülere, gözettiği gayelere göre anlamak ve değerlendirmek zorundadırlar. Bu itibarla sigara hakkında muhtemel fıkhî hükmü, belli açılardan ele alıp tartışmak ve çıkan sonuca paralel bir değerlendirmeye gitmek gerekmektedir.