Hoşgeldiniz!

sigara içmek

Sigara ile Sevişen Dayı 00:45
Sigara ile Sevişen Dayı 3.733 izlenme - 3 hafta önce Sigara sağlığa zararlıdır sonuna kadar karşıyız ancak bu dayı öyle bir sigara içiyor ki adeta içtiği sigara ile sevişiyor.
Nur Yerlitaş'ın Programda Sigara İçmesi 00:16
Nur Yerlitaş'ın Programda Sigara İçmesi 125.161 izlenme - 3 yıl önce "Bu Tarz Benim" isimli yarışma programının jüri üyelerinden Nur Yerlitaş, program esnasında sigara içmiş. Ünlü modacının sigara içerken çekilen bu görüntüleri çok konuşulur.
Tapıyorum Sana - Okan Bayülgen & Müjde Ar 02:22
Tapıyorum Sana - Okan Bayülgen & Müjde Ar 58.917 izlenme - 2 yıl önce Yönetmenliğini Mustafa Altıoklar'ın üstlendiği, başrollerini usta oyuncular Okan Bayülgen, Müjde Ar ve rahmetli Savaş Dinçel'in rol aldığı 1997 yapımı Ağır Roman filminden ilginç bir sahne daha. NOT: Bu videonun aynısı sitede mevcut fakat full değildir. Bir önceki sahneler: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/275597/insanin-kan-kardesi-tekerlek-olur-mu-okan-bayulgen http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/30418/agir-roman-hastayim-sana
Dünyanın En Hızlı Sigara İçen Adamı 00:41
Dünyanın En Hızlı Sigara İçen Adamı 6.457 izlenme - 7 ay önce Dünyanın En Hızlı Sigara İçen Adamı Adam sigara içerken combo yapıyor. Çok dertli abimiz. Adam speed. Adam asılıyor. Mermi gibi sigara içiyor.
Sigara Kas Gelişimini Engeller Mi? Sigara İçmek Kaslara Zararlı Mı? 04:59
Sigara Kas Gelişimini Engeller Mi? Sigara İçmek Kaslara Zararlı Mı? 21.124 izlenme - 3 yıl önce Sigara Kas Gelişimini Engeller Mi? Sigara İçmek Kaslara Zararlı Mı?
Sigara İçenlerin Kendini Kandırmak İçin Söylediği 14 Laf 02:37
Sigara İçenlerin Kendini Kandırmak İçin Söylediği 14 Laf 1.492 izlenme - 4 ay önce Bu videoda sigara tiryakilerinin sigara içmeye devam etmek için söyledikleri laflar var. Yılbaşında bırakıyorum, bırakırsam obez olurum, zaten tütün içiyorum, bir sigaram var, ona da dokunmayın... Bunlarla hep kendilerini kandırıyorlar! YAPYAP kanalımızdaki Hayat Okulu videoları tam şurada: https://goo.gl/pKVnza YAPYAP'ın mobil uygulamasını şimdi indirebilirsiniz: Android cihazlar: https://goo.gl/F1WvEe iPhone ve iPad: https://goo.gl/LjfECj Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/ohaadiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
HDP'den Açlık Grevi Tiyatrosu 01:10
HDP'den Açlık Grevi Tiyatrosu 3.806 izlenme - 10 ay önce HDP'lilerin Pkk elebaşı Öcalan'dan 'haber alamadıkları' iddiasıyla Diyarbakır'da başlattıkları 'açlık grevi' sürüyor. 'Açlık grevi'nde çay, sigara ve su içilmesi serbest.
Sigara İçmek Yüzünüzü Nasıl Etkiler? 02:42
Sigara İçmek Yüzünüzü Nasıl Etkiler? 4.176 izlenme - 2 yıl önce Dünya'da 1 milyar insan sigara içiyor. Sigaranın zararları da saymaklar bitmez. Bu videoda ise sigaranın cilt üzerindeki zararını göreceksiniz.
Sigaramı Yakarım Ortalığı Birbirine Katarım 00:36
Sigaramı Yakarım Ortalığı Birbirine Katarım 2.917 izlenme - 1 yıl önce Bu sivri zekaya sahip çinli genç ilk önce sigarasını yakıyor sonra malum yerine gelen alevi söndürmek için ortalığı birbirine katıyor.
Balığa Sigara İçirmek (Brezilya) 00:33
Balığa Sigara İçirmek (Brezilya) 6.334 izlenme - 2 yıl önce Yurtdışında olmasına şaşırdım açıkçası çünkü yurdum insanı sever böyle hayvanlara birşeyler içirip eğlenip gülmeyi. Ya da http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/209616/pofur-pofur-sigara-icen-balik
Dünyanın En Hızlı Sigara İçen Adamı 01:38
Dünyanın En Hızlı Sigara İçen Adamı 15.283 izlenme - 8 yıl önce dayı yavaş tıkanacan
Sigara İçmeme İcadını Bulan Dayı 00:29
Sigara İçmeme İcadını Bulan Dayı 826 izlenme - 9 ay önce Gün geçmiyor ki yurdum insanı mükemmel icatlara imza atmasın. Sigaranın zararlarını bilmeyenimiz yoktur ama artık bu dayının yaptığı icat sayesinde artık sigara içmek yok.
Sigara Nasıl İçilir? 01:22
Sigara Nasıl İçilir? 1.845 izlenme - 3 yıl önce Espri anlayışı çok geniş bir arkadaşımız nasıl sigara içildiğini uygulayarak göstermek istemiş şu günlerde ihtiyacımız vardı diye düşünüyorum böyle şeylere iyi seyirler
Pipo Nasıl Yapılır? 14:50
Pipo Nasıl Yapılır? 811 izlenme - 2 yıl önce Pipo geçmişi milattan önce 1500'lü yıllara kadar dayanan en eski tütün içme yöntemidir.Tütün içmenin en keyifli yolu olarak görülse de içim için harcanan uğraş nedeniyle pratik bir içim yöntemi olan sigaraya popülerliği kaptırmıştır. Gül kökü, lüle taşı, su kabağı, mısır koçanı ve kil gibi geniş bir ham madde yelpazesine sahiptir. Bütün bu malzemelerin içinde içimi en keyifli piponun gül kökünden(briar) yapıldığı tüm piposeverler tarafından onay görür. Bu videoda yapımını izlediğimiz pipo, Birol Salman tarafından gül kökünden hazırlanmaktadır. Kendisi Türkiye'den dünyanın bir çok yerine pipo satışı gerçekleştiren bir pipo üreticisidir. Kendisini hayranlıkla izliyor ve alkışlarla yaşatıyoruz efendim.
Gaz Alırken Araç İçinde Sigara İçmek 00:28
Gaz Alırken Araç İçinde Sigara İçmek 741 izlenme - 2 yıl önce Gaz alırken çakmağı ateşleyince alevler içinde kaldı Çakmağı ateşlemesiyle araç alev topuna döndü Suudi Arabistan’da bir akaryakıt istasyonunda duran cip, gaz aldığı sırada, araçtakilerden biri sigara yakmak istedi. Şahsın çakmağı ateşlemesiyle araç bir anda alev topuna döndü. Gaz sızıntısından çıkan yangında cipte bulunan 2 kişi de feci şekilde yaralandı. Aracın arka kısmındaki yaralının ciddi yanıkları olduğu belirtildi.
Kafede Sigara İçerken Erdoğan'a Yakalanmak 02:31
Kafede Sigara İçerken Erdoğan'a Yakalanmak 1.000 izlenme - 3 yıl önce Kendileri klasikleşmiş gezilerinden birisini yaparken yanındaki heyetle beraber yürürken kapalı alanda sigara içen bir vatandaşı uyarıyor,vatandaş aslında kendisini kaale almıyor ve sonrasındaki serzenişi kameralara yansıyor. Konunun genel olarak 1.00'dan sonra başladığını söyleyebiliriz...
Sigara İçerken Çekildiğin Farkına Varan Çocuklar - Sülo Tut Çekiyo Lan 00:35
Sigara İçerken Çekildiğin Farkına Varan Çocuklar - Sülo Tut Çekiyo Lan 749 izlenme - 2 yıl önce Sigara içmeyi çok iyi bir olaymış gibi övüne övüne anlatan küçük çocuklardan diğeri tam içerken olayı çakıyor ve Sülo dutt çekiyo lağn nidaları eşliğinde sigarayı arkadaşına verip kaçması ile sonlanıyor. Ancak sigara sağlığa zararlıdır demekte fayda görüyorum. İyi seyirler.
Teyzenin Sigarayla İmtihanı 01:00
Teyzenin Sigarayla İmtihanı 428 izlenme - 1 yıl önce Otobüs durağında otobüs bekleyen teyzenin sigara içmesi (içmeye çalışması) gerçekten çok ilginç. Teyzenin sigarayla imtihanı görülmeye değer.
Velet Cigara İçiyor 01:04
Velet Cigara İçiyor 2.503 izlenme - 9 yıl önce rus veleti cigarayı çekiyor ne biçim :d:d
Sahnede Esrar İçen Miley Cyrus 00:34
Sahnede Esrar İçen Miley Cyrus 973 izlenme - 2 yıl önce Miley Cyrus mtv ema 2013 ödül töreninde en iyi video ödülünü almak için sahneye çıktığında yapıştırmış efenim bir cigara ve de sahnede esrar içerek sahnelerdeki çılgınlıklarına bir yenisini daha eklemiş.
Sigaranın İnsan Vücuduna Zararları 00:30
Sigaranın İnsan Vücuduna Zararları 1.089 izlenme - 3 yıl önce Sigaranın İnsan Vücuduna Zararları
Okan Bayülgen'in Yayında Sigara Tüttürmesi (1996) 02:09
Okan Bayülgen'in Yayında Sigara Tüttürmesi (1996) 818 izlenme - 2 yıl önce Sene 1996. Okan Bayülgen herzaman ki gibi son derece rahat... Cebinden çıkarıyor sigara paketini ve yakıyor sigarasını. Evin salonunda oturma rahatlığında giden yayında sigara paketi ve küllük önündeki masada mevcut. Bir yandan programda sohbetler ediliyor ara ara bir iki fırt çekiyor ciğerlere. Bu bir ilk mi? Elbette değil; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/96357/okan-bayulgenin-yayinda-sigara-icmesi-beyaz-show-1996
ben sana sigara içmak yasak demedimmi 00:30
ben sana sigara içmak yasak demedimmi 1.079 izlenme - 7 yıl önce ben sana sigara içmak yasak demedimmi
Sigara İçmenin Faydaları 03:05
Sigara İçmenin Faydaları 593 izlenme - 2 yıl önce Sigarayı bırakmamanız için inandırıcı sebepler.. Hemen çevrenizdekileri de sigarayla tanıştırın geriye kalan insanlığa faydanız olsun!
Dumansız Hava Sahasına Destek Veren Adam 01:50
Dumansız Hava Sahasına Destek Veren Adam 294 izlenme - 1 yıl önce Bu adam sigarayı içmiyor resmen körüklüyor. Bu da yetmezmiş gibi sigaranın dumanını bakın nasıl çıkarıyor.
sigara içmek yasak demedimmi sana :) 00:30
sigara içmek yasak demedimmi sana :) 1.040 izlenme - 8 yıl önce haha :)
Sigara İçen Ergene Anne Baskını 00:33
Sigara İçen Ergene Anne Baskını 393 izlenme - 3 yıl önce Sigara içmeye çalışan ergenin odasına annesi gelince...
Sigaraya yüklü bir zam kapıda :)) 00:45
Sigaraya yüklü bir zam kapıda :)) 1.093 izlenme - 7 yıl önce
45 Sene Sigara İçtim 00:03
45 Sene Sigara İçtim 469 izlenme - 2 yıl önce 45 Sene Sigara İçtim 45 Sene Sigara İçtim 45 Sene Sigara İçtim 45 Sene Sigara İçtim 45 Sene Sigara İçtim 45 Sene Sigara İçtim
Sigara İçen Çocuğa Böyle Tepki Verdiler 02:25
Sigara İçen Çocuğa Böyle Tepki Verdiler 298 izlenme - 3 yıl önce Sigara içen insanların yanına gidip ateş isteyen 9 yaşındaki çocuk, daha çok küçük olduğu bahanesiyle geri çevriliyor. Çocuğun "Peki sen neden içiyorsun?" sorusuna gelen cevaplar pişmanlık dolu. Daha fazlası için www.izlesene.com/keremvideo kanalına abone olabilirsiniz