Hoşgeldiniz!

Sigarayı Bırakmak Videoları İzle

Sigarayı Bırakamayanların 20 Bahanesi 02:58
Sigarayı Bırakamayanların 20 Bahanesi 14.774 izlenme - 1 yıl önce Sende Bize Katıl : https://goo.gl/nYDsVN Sigarayı bırakmak üzerine bu kadar muhabbet yapılmasının, elektronik sigaralar, nikotin çikletleri üretilmesinin bir sebebi var. Sigarayı bırakmak kolay, her gün bırakabilirsiniz. Ama kurtulabilir misiniz, orası meçhul. Bu sıkıntının farkında olan ve bir kısır döngünün içinde sıkışıp kalan insanların kesin anlayacağı o 20 evre ise şöyle: Kaynak: Onedio.com Tişörtlerimiz: http://babofilm.com/store WEB SİTEMİZ: http://www.babofilm.com ABONE OL: http://www.youtube.com/BaboFilms TWİTTER HESABIMIZ: https://twitter.com/BaboFilm BABOFİLMS2: http://www.youtube.com/BaboFilms2 FACEBOOK'TA BİZ: https://www.facebook.com/BaboFilms2 MÜZİKLERİMİZ: https://soundcloud.com/babofilms İNSTAGRAM VE BİZ: http://instagram.com/babofilms GOOGLE+: https://plus.google.com/+BaboFilms
Sigarayı Birakmanın Kolay Yolu - Allen Carr 01:06:02
Sigarayı Birakmanın Kolay Yolu - Allen Carr 15.404 izlenme - 2 yıl önce Kafası çalışan ve gördüklerini algılayabilen her içicinin sakin kafayla bir kez izledikten sonra bir daha sigara içmeyeceğine inandığım bir video. Enteresan şekilde bu video sürekli siliniyor youtube da.Bu videoyu seyreden her 100 kişiden 98'i bir daha başlamamak üzere sigarayı bırakıyor.Bu açıdan bakınca bu videonun seyredilmesini kim ve niye engelliyor tahmin etmek çok zor değil.
Sigarayı Birakmanın Yolu Kesin 01:06:02
Sigarayı Birakmanın Yolu Kesin 789 izlenme - 3 yıl önce Sıgarayı Bırakmakmı Istıyuorsunuz Öyleyse İzleyin Ve Artık Bir Daha İçmeyin
Sigara İçmenin Faydaları 03:05
Sigara İçmenin Faydaları 575 izlenme - 2 yıl önce Sigarayı bırakmamanız için inandırıcı sebepler.. Hemen çevrenizdekileri de sigarayla tanıştırın geriye kalan insanlığa faydanız olsun!
Sigarayı Bıraktı Kucak Dolusu Para Biriktirdi 03:40
Sigarayı Bıraktı Kucak Dolusu Para Biriktirdi 36 izlenme - 5 ay önce Muş'ta sigara içmeyi bırakarak günlük bir paket parasını yaptırdığı kumbaraya atan vatandaş, 2 yılda 6 bin 800 TL para biriktirdi. Hizmet İş Sendikası Muş Şube Başkanı Yaşar Kalır, 30 yıl içtiği sigarayı terk ederek örnek bir davranış sergilerken, yaptığı uygulama ile de sigaranın maddi zararlarını gözler önüne serdi. 15 Ekim 2014 tarihinde sigarayı bırakan evli ve 4 çocuk babası Yaşar Kalır, demirden bir kumbara yaptırıp asma kilit takarak anahtarı da çöpe attı. Günde bir paket sigara içen Kalır, her gün sigara için harcadığı parayı iş yerinde bulundurduğu kumbaraya atmaya başladı. Yaklaşık iki yıl boyunca sigara parasını kumbarada biriktiren Kalır, kumbaranın dolması ve bozuk paralar sebebiyle ağır olmasından ötürü açınca kimsenin beklemediği bir birikimin sahibi oldu. Hizmet İş Sendikası Muş Şubesinde çağrılan çilingirin kilidi keserek açtığı kumbaradan çıkan paraları görenler şaşkınlığını gizleyemezken, Kalır ve yanındakiler paraları güçlükle toplayıp sayabildiler. Muş Belediye Başkan Vekili Şeref Subaşı ve belediyedeki mesai arkadaşları ile biriktirdiği paraları sayan Yaşar Kalır'ın, 6 bin 800 TL para biriktirdiği belirlendi. Sigarayı tavsiye üzerine bırakmaya karar verdiğini belirten Kalır, sigaranın hem sağlık hem de maddi zararlarını herkesin görmesi için böyle bir yola baş vurduğunu belirterek, sigarayı bırakmaktan ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 30 yıl boyunca günde bir paket sigara içtiğini kaydeden Kalır, "Sigaranın birçok zararını gördüm. Yürüyemez duruma geldim ve nefesim kesilmeye başladı. Birilerinin tavsiyesi ile sigarayı bırakmaya karar verdim ve sigarayı beynimden sildim. Herhangi bir ilaç veya tedavi ile değil, içmiyorum dedim ve bıraktım. Arkadaşlarım da belediyenin atölyesinde büyük bir kumbara yaptılar bana ve ben de her gün sigara parasını bu kumbaraya attım. Bugünde kumbaramız doldu ve iş yerinde arkadaşlarımızla birlikte açtık" dedi. Sigara kullananlara tavsiyelerde bulunan Kalır, herkesin sigarayı bırakması gerektiğini ifade ederek, "Sigara hem cebe hem sağlığa hem de ülkemize zarar. Sigaraya hobi olarak başladım. Sigara içenlerin en büyük bahanesi stresten içildiği yönündedir. Hal bu ki sigara daha çok stres veriyor. Sigarayı bıraktım ve stresten kurtuldum. Maddi olarak kazancım oldu, ülkemiz kazandı. Sağlık yönünden de sigaranın zararları çoktur herkesin bildiği gibi. Bu sebeple herkesin sigarayı bırakmasını istiyorum" diye konuştu.
Sigarayı Bırakmak - Türk Vine 00:06
Sigarayı Bırakmak - Türk Vine 204 izlenme - 4 yıl önce Sigarayı Bırakmak - Türk Vine
partagaspro - sigarayı bırakmak 01:48
partagaspro - sigarayı bırakmak 185 izlenme - 5 yıl önce sigarayı bırakmak mı istiyorsunuz? sigarayı bırakmak için mucizevi icat....
Havana Purosuyla Rövanş Yapan Adam 01:37
Havana Purosuyla Rövanş Yapan Adam 68 izlenme - 2 yıl önce Milattan sonra başlayacak olan tütünsüz yeni hayatına, abdestsiz girmeme hususunda ısrar eden abimizi kutluyoruz. Rüzgarına geliyoruz abi.
Sigarayı Bırakmak Kilo Almaya Sebep Olur Mu? 01:52
Sigarayı Bırakmak Kilo Almaya Sebep Olur Mu? 18 izlenme - 2 yıl önce Sigarayı bırakma döneminde metabolizma az da olsa yavaşlar. Bunun yanı sıra sigarayı bırakan kişilerin tat alma duyularında artış söz konusu olur. Bu tip faktörler, sigarayı bırakan kişilerde kilo alma eğilimini artırır.
Sigarayı Azaltarak Bırakmak Mümkün Mü? 00:48
Sigarayı Azaltarak Bırakmak Mümkün Mü? 20 izlenme - 2 yıl önce Sigara, azaltılarak bırakılamaz. Kişinin alışkanlıktan tamamen kurtulabilmesi için net bir şekilde tarih belirleyip hiç içmemeye odaklanması gerekiyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sigarayı Bırakmak Kişiye Neler Kazandırır? 01:31
Sigarayı Bırakmak Kişiye Neler Kazandırır? 13 izlenme - 2 yıl önce Sigarayı bırakmanın öncelikle fiziksel sağlık açısından çok önemli getirileri var. Sigarayı bırakan kişi, kendini daha pozitif ve enerjik hissetmeye başlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sigarayı Bırakmak İsteyenlere Ne Tür Tedaviler Uygulanabilir? 01:33
Sigarayı Bırakmak İsteyenlere Ne Tür Tedaviler Uygulanabilir? 6 izlenme - 2 yıl önce Sigarayı bırakmak isteyen kişiye ilaçlı tedaviler, davranış terapileri veya akupunktur tedavileri uygulanabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."