Hoşgeldiniz!

Sığır Videoları İzle

Sığır Irkının Spor Salonunda Vücut Çalışmış Üyesi 00:37
Sığır Irkının Spor Salonunda Vücut Çalışmış Üyesi 126.797 izlenme - 2 yıl önce Sığır Irkının Spor Salonunda Vücut Çalışmış Üyesi: Belçika İneği Belçika Mavisi (Sığır) Görünümü ilk olarak 1807’de bir çiftlik hayvanları gözlemcisi olan George Culley tarafından belgelenmiştir. Bu tür 19. yüzyılda Belçika’nın merkezi ve kuzeyinde yerel türlerin İngiltere kökenli Shorthorn sığırları ile melezleştirilmesi sonucu elde edilmiştir. Melezlemede Charolais sığırlarının da kullanılmış olması bir ihtimaldir. Belçika mavisi ilk olarak sütçü-etçi melez ırk olarak kullanılmıştır. Modern etçi tür 1950’deLiege ilinde suni tohumlama merkezinde çalışan Professor Hanset tarafından geliştirilmiştir. Türün karakterik (çift kaslılık) mutasyonu düz hat yetiştirme (linebreeding) ile artık ırkın sabit bir özelliği haline gelene kadar sağlanmıştır Yeni doğan buzağının çok büyük olmasından dolayı sezaryen operasyonu bu tür için rutin olarak yapılmaktadır. Ayrıca diğer etçi, sütçü veya kombine türlerle melezleme yapıldığında da doğum kanalının darlığından dolayı zor doğum görülebilir. Belçika Mavisi’ni yetiştirmenin karlı olup olmadığı doğum sırasında yaşanan sıkıntılar ve konsantre yemlere olan metabolik ihtiyaçtan dolayı tartışılır durumdadır. Ancak değerli etlerin yüksek oranı, etin yapısı gibi nedenlerle çift kaslı hayvanların karkas değerleri arttırılabilir. Yağ depolamasındaki yavaşlık çoğu zaman kesimi geciktirir bu da bakım giderlerinin artışına neden olur. Belçika Mavisi sığırları yoğun şekilde bakım ve yönetim istediğinden zor koşullarda yetişemezler. Bu gibi nedenlerden dolayı bu türün genel verimi ekonomik olarak halen belirsizdir. Görünümü ilk olarak 1807’de bir çiftlik hayvanları gözlemcisi olan George Culley tarafından belgelenmiştir. Bu tür 19. yüzyılda Belçika’nın merkezi ve kuzeyinde yerel türlerin İngiltere kökenli Shorthorn sığırları ile melezleştirilmesi sonucu elde edilmiştir. Melezlemede Charolais sığırlarının da kullanılmış olması bir ihtimaldir. Belçika mavisi ilk olarak sütçü-etçi melez ırk olarak kullanılmıştır. Modern etçi tür 1950’deLiege ilinde suni tohumlama merkezinde çalışan Professor Hanset tarafından geliştirilmiştir. Türün karakterik (çift kaslılık) mutasyonu düz hat yetiştirme (linebreeding) ile artık ırkın sabit bir özelliği haline gelene kadar sağlanmıştır.
Traktörle iki Teker Üzerinde Malzeme Taşımak 00:24
Traktörle iki Teker Üzerinde Malzeme Taşımak 1.354 izlenme - 2 hafta önce Traktöre yüklediği dev sığır yemi çuvalını traktörle arka teker üzerinde götüren hintli adamın kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz.
belçika mavisi 04:44
belçika mavisi 75.176 izlenme - 7 yıl önce seleksiyona tabi tutulmuş belçika mavisi sığırı
Vietnam'da Domuz Olmak 09:30
Vietnam'da Domuz Olmak 3.782 izlenme - 10 ay önce Vietnam'da çok rağbet gören Domuz şişin yapılışına tanık olacağız . İzlerken kendinizi şişe takılmış bir domuz gibi hissetmeniz ümidiyle .
Şizofreni Kavramina Cübbeli Ahmet Hoca Yorumu 09:47
Şizofreni Kavramina Cübbeli Ahmet Hoca Yorumu 1.863 izlenme - 10 ay önce Bir beyin hastalıgı olarak bilinen Şizofreni rahatsızlığını , Türkiyenin sayılı Akil adamlarından cübbeli ahmet hocadan dinliyoruz .
Çin Sokak Lezetleri - Sığır Etli Hamburger 06:26
Çin Sokak Lezetleri - Sığır Etli Hamburger 3.756 izlenme - 11 ay önce Kameralarımızı Çin'e çeviriyoruz ve bu lezzetli hamburger yapımını izliyoruz. (kusura bakmayın yumurta yok onlar adına ben özür dilerim)
Otomobil İle Sığır Çaldılar 01:28
Otomobil İle Sığır Çaldılar 1.322 izlenme - 8 ay önce Hindistan'ın Gujarrat eyaletinde sıra dışı bir olay yaşandı. Lüks bir otomobil ile sokak arasına gelen iki kişi uzun bir süre etrafı gözetledi. Yol kenarında bırakılmış sığırları gözüne kestiren ikili aotomobilin arka kapısını açarak sığırlardan birisini aracın içine bindirmeyi başardı. Olay güvenlik kamerasına böyle yansıdı.Hindistan'da inanılan Hinduizm dininde kutsal kabul edilen ineklerin kesilememesi sonucu, et temini büyüyen bir sorun haline gelmiş durumda. Hindistan'da bu gibi çeteler hayvanları çalarak mezbahalarda satmak için ilginç yollara başvurmaya devam edecek gibi görünüyor.
Keçi Kaşıma Makinesi 00:51
Keçi Kaşıma Makinesi 2.756 izlenme - 1 yıl önce Adamlar keçi besi çiftliğinde her türlü rahatlığı düşünüp keçiler için kaşıma aleti almışlar.. Kaşıdıkça ben burda rahatladım. Hayvanlarında keyfine diyecek yok doğrusu tebrik ediyorum
çomak besicilik yem saati 06:13
çomak besicilik yem saati 13.566 izlenme - 6 yıl önce çomak besicilikte akşam yem dağıtımı
Özgürlük ve Sevgi 02:39
Özgürlük ve Sevgi 1.798 izlenme - 1 yıl önce Kötü şartlarda özgürlüğünden mahrum bir sığırı o ortamdan çıkartıp, ona daha iyi koşullar sağlayan adama sığırın duyduğu sevgi.
Balya Toplama Makina 04:00
Balya Toplama Makina 7.257 izlenme - 4 yıl önce Balya Toplama Makina
Sığır Sürüsünü Şarkıyla Çağırmak 01:02
Sığır Sürüsünü Şarkıyla Çağırmak 881 izlenme - 12 ay önce İsveç'in geleneklerinden biri olarak belirtilen ve adına 'Kulning' denilen bu eylemde hayvan sürüleri şarkıyla çağrılıyor. Vİdeodaki İsveçli kız ise ülkenin ünlü simalarından Jonna Jinton...
Hareket Halindeki Arabanın Üstüne Çıkan Gerizekalı 00:53
Hareket Halindeki Arabanın Üstüne Çıkan Gerizekalı 334 izlenme - 1 yıl önce Gün geçmiyor ki bir trafik canavarı daha özürlü hareketlerde bulunmasın. Videodaki sığırı hep beraber izleyelim.
Tayland Usulü Güveçte Sığır 00:40
Tayland Usulü Güveçte Sığır 825 izlenme - 3 yıl önce Yine bir uzakdoğu ülkesi ve yine bir ilginç video. Tayland'ta gerçekleşen bu olaya şaşırmamak elde değil. İşin sırrı uzak doğu. İzleyip görelim.
Rize'de Kız İsteme Ve Sonrası Yaşananlar 03:08
Rize'de Kız İsteme Ve Sonrası Yaşananlar 874 izlenme - 2 yıl önce Rize'de kız isteme ve sonrası yaşananları anlatan hikayeyi dinleyeceğiz. Bakalım kimi istemişler?
kütük tokatı yiyince gene kafa atıyor xd xd xd 01:43
kütük tokatı yiyince gene kafa atıyor xd xd xd 1.515 izlenme - 7 yıl önce kütük tokatı yiyince gene kafa atıyor xd xd xd
Çanakkale İçinde Vurdular Beni 03:30
Çanakkale İçinde Vurdular Beni 782 izlenme - 2 yıl önce Aslında insanların cehaleti ile eğlenmeyi seven biri değilim bununla eğlenenleri seven biri değilim zaten bu videoda şahit olduğum diyaloglar beni eğlendirmedi ve bu videoda olanları açıklamak için cehalet kelimesi yeterli değil.özellikle biz 250.000 şehit verdih gene veririh; diyen lavuğa dikkat.sanki cebinden mahallenin veletlerine para dağıtıyor malinho.sinire kesti her yanım.bi de resmini görsem tanırım diyen bir labunya var ki o tarafa hiç girmeyeceğim.oynatalım uğurcum.adamı derin düşüncelere sevk eden site.
Motoruyla Artislik Yapmaya Çalışırken Artistliğin Kralını Gören Adam 00:30
Motoruyla Artislik Yapmaya Çalışırken Artistliğin Kralını Gören Adam 609 izlenme - 3 yıl önce Motoruyla Artislik Yapmaya Çalışırken Artistliğin Kralını Gören Adam
Ofsayt Kuralını Bilmeyen Kadın Yan Hakem 00:46
Ofsayt Kuralını Bilmeyen Kadın Yan Hakem 461 izlenme - 2 yıl önce Western Sydney Wanderers ile Newcastle Jets arasında oynanan maçta konuk ekibin attığı nizami gol hakem tarafından ofsayt kararı gerekçesiyle iptal edildi.
İşte Yayçep Sizlerle... 01:22
İşte Yayçep Sizlerle... 356 izlenme - 2 yıl önce Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nın ülkemiz yetiştiricilerini eğitmek amaçlı hazırladığı, amma velakin prime-time'da yayınlanması sebebiyle birçok insanın 10'larca bölümünü baştan sona seyrettiği ulvi program YAYÇEP'in jeneriği. Özellikle "haydi koşun gelin bize, peşpeşe..." gibi sıcacık sözleriyle içimizi ısıtan şahane müziğiyle bir fenomen...
eskişehir tarım fuarı damızlık sığır yetiştiricileri birliği röportajı 02:21
eskişehir tarım fuarı damızlık sığır yetiştiricileri birliği röportajı 739 izlenme - 6 yıl önce eskişehir tarım fuarı damızlık sığır yetiştiricileri birliği röportajıwww.tarimvehayvancilik.net - www.tarimsalfuar.net
Onlarda Baba & Oğul - Bizde Baba & Oğul 02:22
Onlarda Baba & Oğul - Bizde Baba & Oğul 222 izlenme - 2 yıl önce Onların modernliği ile bizim gelenekselliğimiz karşı karşıya bakalım baba oğul ilişkileri nasılmış?
Ludwig Van Beethoven - Große Fuge 14:21
Ludwig Van Beethoven - Große Fuge 122 izlenme - 2 yıl önce Beethoven bu yapitini ilk basta op. 130 no'lu yayli dortlusunun son bolumu olarak bestelemis. ancak dinleyiciler parcayi zamaninin otesinde, icracilar da calinmasi zor bulduklari icin, yayincisi beethoven'dan op. 130 dortlusu icin bir baska final bolumu bestelemesini istemis. o da buna bir sekilde razi olmus. op. 130 icin daha "hafif", yeni bir bolum bestelemis ve buyuk fugu baska bir opus numarasi (133) altinda yayinlamis. Birde bu parçanın bir hikayesi vardır : -Ludwig van beethoven, yazdigi 13 nolu yayli quartet'in (op. 130) ilk performansi esnasinda gidip bir barda icmeyi tercih etmis.Konser bittikten sonra bir ogrencisi yanina gelip performans hakkinda kendisine bilgiler verirken, ozellikle ikinci ve dorduncu kisimlari seyircinin yogun istegi uzerine nasil tekrar calmak zorunda kaldiklarindan bahsetmis.Beethoven ise bununla ilgilenmeyip asil son kisma verilen tepkiyi sormus ve seyircilerin o kismi pek sevmedikleri cevabini almis.Bunun uzerine o bilindik tavriyla "demek ki yine eserimi dinlemeye sigirlar gelmis" gibisinden bir cevap vermis ve sinirle kalkip evine gitmis.
chhk 01:00
chhk 367 izlenme - 9 yıl önce tirnak kesİmİ
Kendi Kazdığı Çukura Düşmek 01:02
Kendi Kazdığı Çukura Düşmek 181 izlenme - 2 yıl önce Kendi kazdığı çukura düşme deyiminin vücut bulma durumu, adeta ibretlik bir kesit izleyeceğiz.
sığır 04:46
sığır 115 izlenme - 6 yıl önce sığır
Sığır Sürüsünden Kurtlara Karşı İnanılmaz Strateji 02:41
Sığır Sürüsünden Kurtlara Karşı İnanılmaz Strateji 97 izlenme - 2 yıl önce Aç kurtların saldırısına uğrayan sığır sürüsü, yavrularını ortaya alarak oluşturdukları çember ile hedeflerine ulaştı.
Kızı Etkilemeye Çalışırken Rezil Olan Sığır 00:48
Kızı Etkilemeye Çalışırken Rezil Olan Sığır 35 izlenme - 6 ay önce Kızı Etkilemeye Çalışırken Rezil Olan Sığır
Boz Sığır Irkı 02:33
Boz Sığır Irkı 77 izlenme - 2 yıl önce KARS HAYVAN PAZARI İstediğiniz Sayıda ve Kalitede En Uygun Fiyatlara Hayvan Temin Edilir. https://www.facebook.com/karshayvansatis Bilgi İçin : Kenan BEKİRHAN 0 539 613 73 73 0 542 270 98 91
JERSEY SÜTÇÜ SIĞIR IRKI ÖZELLİKLERİ 01:04
JERSEY SÜTÇÜ SIĞIR IRKI ÖZELLİKLERİ 70 izlenme - 2 yıl önce Kars Hayvan Pazarı İstediğiniz Sayıda ve Kalitede En Uygun Fiyatlara Hayvan Temin Edilir. +90539 613 73 73