Hoşgeldiniz!

sihir

Zack King'den 2016'nın Beyin Mıncıran En İyi Sihirli Videoları 11:04
Zack King'den 2016'nın Beyin Mıncıran En İyi Sihirli Videoları 6.143 izlenme - 3 gün önce Vine yıldızı Zach King'i artık tanımayan yoktur. Yaptığı kısa ve eğlenceli sihir dolu videolarıyla günümüze katıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Coca-Cola Sihirli Şişe 01:29
Coca-Cola Sihirli Şişe 261.041 izlenme - 2 yıl önce İyi bir sihir numarası herkesi şaşırtır. Bazen sihirbazları bile!
Barbie Ve Sihirli Dünyası - Türkçe Dublajlı İlk Fragman 01:15
Barbie Ve Sihirli Dünyası - Türkçe Dublajlı İlk Fragman 129.466 izlenme - 2 yıl önce BARBİE VE SİHİRLİ DÜNYASI Türkçe Dublajlı İlk Fragman Film Hakkında: Barbie'yi son müzikal macerasında içine kapanık bir prenses olan Alexa rolünde görüyoruz. Prenses olmanın getirdiği sıkıcı sorumluluklar yerine kendine kurduğu dünyada kitap okuyarak daha mutlu olan Alexa bir gün krallık bahçesinde dolaşırken tıpkı okuduğu bir kitapta olduğu gibi gizli bir kapı keşfeder; içeriye adım attığındaysa kendini büyülü yaratık ve sürprizlerle dolu bir dünya beklemektedir. Alexa burada bir denizkızı olan Romy ve peri Nori ile tanışır ve onlardan Malucia adlı birinin bu evrendeki tüm sihri almaya çalıştığını öğrenir. Alexa da artık bu dünyaya dahil olduktan sonra sihirli güçlere sahip olmuştur ve yeni arkadaşları bu sorunu yalnızca onun çözebileceğinden emindir.
Gözden Kaybolma Şakası 04:10
Gözden Kaybolma Şakası 188.036 izlenme - 3 yıl önce Gözden Kaybolma Şakası Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
PEPEE SİHİR YAPIYOR! Sihirbaz Pepee; Niloya için Tosbik ve Mıncırı şaşırtı şapkasından çıkarıyor 02:12
PEPEE SİHİR YAPIYOR! Sihirbaz Pepee; Niloya için Tosbik ve Mıncırı şaşırtı şapkasından çıkarıyor 26.414 izlenme - 4 ay önce Bu bölüm dışında Pepee ile Niloya peluş tiyatrosu, gösterisi gibi başka bölümleri aşağıdaki linkleri tıklayarak 1080p FULL HD 60 FPS olarak izleyebilirsiniz. Pepee tiyatro, Pepee oyuncak, Niloya oyuncak, Şila oyuncak, Pepee Şov, Pepee kukla şov, Pepee show, Niloya kukla şov, Niloya kukla Şov, Canım Kardeşim, Canım Kardeşim Mine, Canım Kardeşim Müge, Mine, Müge, Mine Peluş oyuncak, Müge Peluş oyuncak, Mıncır, Mıncır oyuncak, Müge Mıncır, Mine Mıncır, Canım kardeşim gösteri, Pepee gösteri, Pepee gösterisi, canım kardeşim şov, canım kardeşim show, mine müge kukla şov, mine müge mıncır gösterisi, Canım kardeşim tiyatro, Dede ve Şila ile birlikte Pepe ve Niloya kukla show, Pepee etkinliği, kukla etkinliği. Bu kukla şovumuzda Pepee'nin Niloya ile yeni etkinliğini de bulacaksınız. Pepee, bebe, şila, niloya, dede, nene oyuncak şov. Mini toy show, düşyeri oyuncak, lisanslı pepee oyuncak, RGG Ayas Oyuncak, Leli oyuncak,Leliko, Pepee çizgifilm olarak çocuklar tarafından çok sevildi. Düşyeri lisanslı oyuncaklar çocukların yeni gözdesi oldu. Pepee Niloya Peluş oyuncak hikayesi bölümlerimizi izlerken içeriğin çocuklarınızın yaşlarına uygun olup olmadığına ve izleme süresi limitine ebeveynler kendileri karar vermelidir. Bu bölümde Neco toys, Düşyeri lisanslı oyuncakları ve Canım Kardeşim Bambi lisanlı oyuncakları kullanılmıştır. Pepee ve Niloya'nın bu bölümünü beğendiyseniz, kanalımıza abone olun yeni bölümleri ilk siz izleyin! HİKAYE: SİHİRBAZ PEPEE Pepee'nin sihirli dünyasına hoş geldiniz! Pepee ve sihirli şapkası bu kez arkadaşı Niloya, RGG Ayas ve Canım Kardeşim Mine'nin işine yarıyor. Pepee sihirli şapkasıyla sihirbazlık numaraları yapıyor. Pepee sihirbaz olmuş, Leliko Leli ise Pepee'ye asistanlık yapıyor. Gel gelelim Canım Kardeşim Mine'nin kedisi Mıncır kaybolmuştur. Sihirbaz Pepe, büyülü şapkasını kullanarak Mıncır'ı şapkasından çıkararak herkesi şaşırtır! Diğer yandan Niloya'nın kaplumbağası Tosbik kaybolmuştur. Niloya'nın sevgili dostu Tosbiği bulmak için Pepee yine sihirli şapkasını kullanır ve Tosbik sihirli şapkanın içinden çıkar. RGG Ayas ise önceki bölümlerde kendisine yılbaşı hediyesi olarak verilen Harika Kanatlar helikopteri Dizzy oyuncağını kaybetmiştir, Pepee'nin büyülü şapkası yine sihir sayesinde Ayas'ın oyuncağını geri getirir. Leli bu süreçte Pepee'ye yardımcı olur. PEPEE SİHİR YAPIYOR! Sihirbaz Pepee, Niloya için Tosbik ve Mine için Mıncır kediyi şaşırtı şapkasından çıkarıyor!
Tek Elle Havada Yolculuk Yapmak 00:45
Tek Elle Havada Yolculuk Yapmak 174.521 izlenme - 3 yıl önce Tek Elle Havada Yolculuk Yapmak "Dynamo" lakaplı İngiliz illüzyonist Steven Frayne'in Londra'da herkesin gözü önünde yaptığı gösteri, görenleri şaşkınlık içinde bıraktı. 2011'de Thames Nehri üzerinde yürüyerek üne kavuşan Frayne, bu kez Londra'daki iki katlı bir otobüsün dışında ikinci katına tek elle tutunarak yolculuk etti.
Sihirli Kristal Top 00:06
Sihirli Kristal Top 103.145 izlenme - 2 yıl önce Sihirli Kristal Top Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Harika Vine Sihri 00:06
Harika Vine Sihri 123.614 izlenme - 3 yıl önce Harika Vine Sihri
Sihir Numarasıyla Kızları Öpmek 04:52
Sihir Numarasıyla Kızları Öpmek 90.932 izlenme - 2 yıl önce Sahte kartlarla sihir numarası yapıp kaybeden kızlarla öpüşen eleman.
Düşünce Gücüyle Uçtu, Jüri Korktu! 03:17
Düşünce Gücüyle Uçtu, Jüri Korktu! 149.858 izlenme - 3 yıl önce Yetenek sizsiniz amerika'da daha önce uçan adam bu kez de kayboldu..
Vine Sihri 00:06
Vine Sihri 89.148 izlenme - 3 yıl önce Vine Sihri
Futbol Topu ile Sihir Yapmak 04:04
Futbol Topu ile Sihir Yapmak 55.287 izlenme - 2 yıl önce Top cambazları, yaptıkları hareketlerle izleyenleri kendilerine hayran bırakıyorlar.
İskambil Kağıdı Numarası 00:06
İskambil Kağıdı Numarası 79.989 izlenme - 3 yıl önce İskambil Kağıdı Numarası
Taladro - Sihir 03:59
Taladro - Sihir 62.242 izlenme - 3 yıl önce Taladro - Sihir
Gerçek Mucizeler 06:55
Gerçek Mucizeler 236.120 izlenme - 7 yıl önce gözlerinize inanamayacaksınız! İşte sıradışı bir yetenek. yaptıklarıyla adından söz ettirecek bir isim.
winx 01:22
winx 96.539 izlenme - 7 yıl önce haydi winx kızları vidioya saldırın.....
Köpeklere Sihirbazlık Yapan Adam 02:11
Köpeklere Sihirbazlık Yapan Adam 8.356 izlenme - 8 ay önce Bir kardeşimiz düşünmüş taşınmış, köpeklere ilüzyon yapsam nasıl olur demiş. Anlamsız bakışları çok sevimli lan.
Orangutanın Sihir Gösterisine Verdiği Tepki 00:38
Orangutanın Sihir Gösterisine Verdiği Tepki 4.091 izlenme - 5 ay önce Bir kardeşimiz orangutana sihir gösterisi hazırlamış ve sunduğu gösteriden sonra orangutandan aldığı tepki görülmeye değer.
Sihir Yapıyorum Ayağına Kızlarla Öpüşmek 03:29
Sihir Yapıyorum Ayağına Kızlarla Öpüşmek 17.402 izlenme - 1 yıl önce Bir Türkiye'de olsa... videosu daha. ama harbiden Türkiye böyle rahat bir ülke olsa ne güzel olurdu arkadaş... iyi seyirler
Sabahları kendim kahvaltı yapmayı sevmem. 00:05
Sabahları kendim kahvaltı yapmayı sevmem. 23.313 izlenme - 2 yıl önce Sihir
En İnanılmaz Sihirbazlık Gösterisi 02:14
En İnanılmaz Sihirbazlık Gösterisi 18.987 izlenme - 2 yıl önce İngiltere'nin Yetenek Sizsiniz yarışması; British Got Talent, dün çok ilginç bir sihirbazı, Darcy Oake'yi sahneye çıkardı. Kuşlarla yaptığı akıl almaz gösteriyi kesinlikle izlemelisiniz!
Taladro - Sihir (Yeni) 03:58
Taladro - Sihir (Yeni) 5.707 izlenme - 9 ay önce Şarkının alt yapısı Afil Azur'a, prodüksiyon işlemleri ise Mehmet Karaçaylı'ya (Miming'e) aittir. Tasarım: Kaan Eren Özmen 14.08.2015 günü taladroofficial kanalına yüklediğim 'Taladro - Sihir (Yeni)' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/taladro kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İster inan ister inanma 01:39
İster inan ister inanma 74.709 izlenme - 10 yıl önce
İllüzyonla Canlı Yayını Trollemek 01:02
İllüzyonla Canlı Yayını Trollemek 8.170 izlenme - 9 ay önce Canlı yayını müthiş bir şekilde trollemeyi başaran elemanları izliyoruz.
Yeşilçam Usulü Deniz Kızı - Minik Cadı (+18) 01:57
Yeşilçam Usulü Deniz Kızı - Minik Cadı (+18) 9.915 izlenme - 12 ay önce Hulusi Kentmen, Adile Naşit ve minik cadımızın konuştuğu deniz kızımız Yeşilçam için bile hayal kırıklığıdır. Meme severlerin oldukça fazla olduğu sitemizde yürek burkan bir kesit... Esta piti piti...
Sabrina Dizisinin Final Sahnesi (2003) 05:21
Sabrina Dizisinin Final Sahnesi (2003) 3.221 izlenme - 5 ay önce Ülkemizde sihirli dizilerin artmasında büyük rol oynayan ve yayınlandığı dönemde büyük bir keyifle izlediğimiz Sabrina dizisinin son bölümünü çoğumuz kaçırmışızdır belki de.Merak edenler için son sahne sizlerle.
Taladro - Sihir (Tanıtım) 00:49
Taladro - Sihir (Tanıtım) 4.262 izlenme - 9 ay önce Taladro'nun yakında yayınlayacak olduğu "Sihir" parçasının tanıtımı sizlerle.. Altyapı: Afil Azur Mix,Mastering: Mehmet Karaçaylı ( Miming )
winx bacılar 01:22
winx bacılar 51.217 izlenme - 7 yıl önce ismine bakmayın kolay bulunsun diye adını böyle bulunmaz eşsiz bir isim koydum.. haydi winx kızları vidioya saldırın.....
Adnan Oktar'ın Programında İllüzyon Gösterisi  03:00
Adnan Oktar'ın Programında İllüzyon Gösterisi 1.564 izlenme - 3 ay önce Adnan Hocam Oktar Usta dünkü programı dün gene şenşakraktı eğlence programı gibiydi dün sihirbazlık vardı.Erkek kediciklerinden biri hocasına sihir yani ilizyon yaptı
İllüzyon Yaparak Göğüs Ellemek 00:40
İllüzyon Yaparak Göğüs Ellemek 21.461 izlenme - 4 yıl önce Ne sihirdir ne keramet el çabukluğu marifet dedikleri bu muymuş yoksa :)