Hoşgeldiniz!

sihirbazlar

Sihirbazlar Çetesi 2 (2016) Türkçe Altyazılı 2. Fragman 02:19
Sihirbazlar Çetesi 2 (2016) Türkçe Altyazılı 2. Fragman 406.971 izlenme - 1 yıl önce 10 Haziran 2016'da sinemalarda olacak Sihirbazlar Çetesi 2'nin (Now You See Me The Second Act) Türkçe altyazılı yeni fragmanı.
Taksim'de Sihirbaz Numarasıyla Kızlarla Öpüştü 04:44
Taksim'de Sihirbaz Numarasıyla Kızlarla Öpüştü 281.769 izlenme - 3 yıl önce İstiklal Caddesi ve Taksim Meydanı'nda karşısına çıkan kızlara küçük bir illüzyon gösterisi yapan genç arkadaşın asıl amacı küçük de olsa birer öpücük koparabilmek.
Adamı İkiye Bölme Numarasının Hilesini Gösteren Çinliler 00:39
Adamı İkiye Bölme Numarasının Hilesini Gösteren Çinliler 9.609 izlenme - 3 ay önce Çinliler yine güzel bir sihirbazlık numarasını ele verdiler. Adamı ikiye bölme numarasının nasıl yapıldığını gösteren komedi ekibini seyrediyoruz.
Sihir Numarasıyla Kızları Öpmek 04:52
Sihir Numarasıyla Kızları Öpmek 100.502 izlenme - 3 yıl önce Sahte kartlarla sihir numarası yapıp kaybeden kızlarla öpüşen eleman.
Sihirbazlar Çetesi 2 (Now You See Me: The Second Act) Türkçe Altyazılı Fragman 00:59
Sihirbazlar Çetesi 2 (Now You See Me: The Second Act) Türkçe Altyazılı Fragman 49.113 izlenme - 2 yıl önce 2016'da vizyona girecek Sihirbazlar Çetesi serisinin 2. filminin fragmanı. Filmde Jesse Eisenberg ve Woody Harrelson gibi isimler yer alıyor.
Now You See Me 2 (2016) 2. Fragman 01:00
Now You See Me 2 (2016) 2. Fragman 28.612 izlenme - 1 yıl önce 10 Haziran 2016'da gösterime girecek Now You See Me 2 filminin yeni fragmanı yayınlandı. Filmde Mark Ruffalo, Lizzy Caplan ve Daniel Radcliffe gibi birçok tanınmış isim yer alıyor.
Başı Kopan Güvercini Hayata Döndüren İllüzyonist 01:13
Başı Kopan Güvercini Hayata Döndüren İllüzyonist 32.373 izlenme - 2 yıl önce Başı kopmuş ölü güvercini, hayata döndürme illüzyon şakası ünlü mankeni ve çevreden geçenleri şok etti.
Sihirbazlar Çetesi - Fragman 01:44
Sihirbazlar Çetesi - Fragman 69.194 izlenme - 4 yıl önce Film, gösteri yaptıkları sırada banka soyabilen dünyanın en iyi sihirbazlarından oluşan bir grubun, peşine takılan FBI ile olan heyecanlı macerasını anlatacak. Ruffalo,filmde önde gelen bir FBI ajanını, güzel aktris Seyfried ise sihirbazlara soygunlarda yardımı dokunan makineleri icat eden bir teknisyeni canlandıracak.
Ateş Nasıl Yenir? - Ateş Yeme Dersi Aldık 14:00
Ateş Nasıl Yenir? - Ateş Yeme Dersi Aldık 1.249 izlenme - 1 ay önce İdil'in sosyal medya hesapları: http://www.instagram.com/idylleve www.facebook.com/idylleve www.artisttherapy.com www.idylleve.com Bu videoda son derece ilginç bir konuğumuz var. İdil ateş sanatları üzerine uzman bir performans sanatçısı. Bize önce ateş yalama, sonra da ateş yeme dersi verdi. Bakalım ne kadar başarılı olduk? YAPYAP'ın mobil uygulamasını şimdi indirebilirsiniz: Android cihazlar: https://goo.gl/F1WvEe iPhone ve iPad: https://goo.gl/LjfECj Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/ohaadiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Criss Angel Mindfreak 01:56
Criss Angel Mindfreak 44.405 izlenme - 9 yıl önce magic sihir İlizyon trick
Bozuk Parayla Sihirbazlık Hilesi 00:34
Bozuk Parayla Sihirbazlık Hilesi 38.522 izlenme - 9 yıl önce
3 Beyin Yakan Sihirbazlık Numarasının Sırrı 07:39
3 Beyin Yakan Sihirbazlık Numarasının Sırrı 1.503 izlenme - 4 ay önce Bu videoda konuğumuz Erman Terzi önce bizi şaşırtacak, sonra da yaptığı numaların sırlarını açıklayacak. Erman Terzi'nin kanalı Hokus Pokus tam şurada: https://goo.gl/yyiMZN Sihirbazlık sırları ile ilgili tüm videolarımız tam şurada: https://goo.gl/FNkxkY YAPYAP'ın mobil uygulamasını şimdi indirebilirsiniz: Android cihazlar: https://goo.gl/F1WvEe iPhone ve iPad: https://goo.gl/LjfECj Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/ohaadiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
İlizyon 00:42
İlizyon 30.018 izlenme - 9 yıl önce *****
Parmak Koparma Hilesini Başka Bir Boyuta Taşıyan Adam 00:16
Parmak Koparma Hilesini Başka Bir Boyuta Taşıyan Adam 1.033 izlenme - 3 ay önce Klasik bir hileye böylesine hayran bırakmak büyük yetenek doğrusu. İnsan oturup saatlerce izlemek istiyor.
Şaşırtıcı Sihirbazlık 01:20
Şaşırtıcı Sihirbazlık 24.914 izlenme - 9 yıl önce gösteri ilginç geldi bana
İlginç Bir Yetenek 00:32
İlginç Bir Yetenek 18.442 izlenme - 9 yıl önce Ortada görsel bir durum söz konusu,gönül mü yazar mehmet mi okur kadirmi inanir açıkcası beni cok fazla ilgilendirmiyo.
Bozuk Parayı Gül Yaprağına Dönüştürmek 01:40
Bozuk Parayı Gül Yaprağına Dönüştürmek 387 izlenme - 2 ay önce Yetenek yarışmasında yeteneği ile jürinin ağzını açık bırakan yarışmacının bozuk parayı güle dönüştürmesini izlicez
İllüzyon Hilesiyle Muazzam Gösteri 02:22
İllüzyon Hilesiyle Muazzam Gösteri 42 izlenme - 2 gün önce Çakmakları yok ederek etkilediği adamdan telefonunu isteyen Ryan, kahkaha atmaktan kendinizi alamayacağınız bir İllüzyon gösterisi sunuyor.
4 Şaşırtıcı Sihirbazlık Numarasının Sırrını Açıklıyoruz 10:12
4 Şaşırtıcı Sihirbazlık Numarasının Sırrını Açıklıyoruz 1.154 izlenme - 4 ay önce Erman Terzi'nin kanalı Hokus Pokus tam şurada: https://goo.gl/yyiMZN Bu videoda Hokus Pokus kanalının sahibi Erman Terzi bize 4 şaşırtıcı sihirbazlık numarası yapıyor, sonra da tabii sırlarını açıklıyor. Sihirbazlık sırları ile ilgili tüm videolarımız tam şurada: https://goo.gl/FNkxkY YAPYAP'ın mobil uygulamasını şimdi indirebilirsiniz: Android cihazlar: https://goo.gl/F1WvEe iPhone ve iPad: https://goo.gl/LjfECj Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/ohaadiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Karton ile Uçan Adam 00:28
Karton ile Uçan Adam 14.563 izlenme - 9 yıl önce karton İle uçan adam
Gösterisiyle Ağızları Açık Bırakan İllüzyonist 03:33
Gösterisiyle Ağızları Açık Bırakan İllüzyonist 238 izlenme - 2 ay önce İllüzyonist Will Tsai bir platform üzerinde kağıt ve madeni paralarla gösteri yapan Will'in o anları... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Performansıyla Herkesi Ayağa Kaldıran Çılgın İllüzyonist Yarışmacı 03:34
Performansıyla Herkesi Ayağa Kaldıran Çılgın İllüzyonist Yarışmacı 236 izlenme - 2 ay önce İllüzyonist TanBA, İngiltere Yetenek Yarışmasındaki performansıyla jüri dahil herkesi ayağa kaldırdı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sihirbazlar Çetesi 2 Türkçe Altyazılı Full 00:59
Sihirbazlar Çetesi 2 Türkçe Altyazılı Full 1.633 izlenme - 2 yıl önce Sihirbazlar Çetesi 2 Filminin ilk fragmanı sizlerle. Sihirbazlar Çetesi 2 filmini aktif ve HD izlemek isteyenler için http://hdfilmevreni.com/sihirbazlar-cetesi-2-izle.html linkini filmi full izlemeniz için aktif ettik... Sihirbazlar Çetesi 2,Sihirbazlar Çetesi 2 izle,Sihirbazlar Çetesi 2 full izle,Sihirbazlar Çetesi 2 Türkçe dublaj izle,Sihirbazlar Çetesi 2 hd izle,Sihirbazlar Çetesi 2 720p izle,Sihirbazlar Çetesi 2 tek parça izle,Sihirbazlar Çetesi 2 720p izle,Sihirbazlar Çetesi 2 Filmi,Sihirbazlar Çetesi 2 Fragmanı,Now You See Me 2,Now You See Me 2 izle,Now You See Me 2 full izle,Now You See Me 2 Türkçe Dublaj izle,Now You See Me 2 Fragmanı
Hırsızlıkta Çığır Açan Adam 01:47
Hırsızlıkta Çığır Açan Adam 252 izlenme - 2 ay önce Adam karşısındakine iskambil kartları vererek dikkatini dağıtıyor ve soyup soğana çeviriyor. Gerçekten sürükleyici bir video. Sizde benim gibi çaldığı noktaları geri sarıp izleyeceksiniz eminim
Amerika Yetenek Yarışmasında Muazzam Gösteri 04:02
Amerika Yetenek Yarışmasında Muazzam Gösteri 177 izlenme - 2 ay önce Eğlence dünyasının en başarılı isimlerinden olan Demian Aditya, Amerika Yetenek Yarışmasındaki performansıyla yürek hoplattı. Demian sınırlı zamanda kurtulması bağlı olduğu kilitlerden kurtulması gerekiyor. Yoksa hayatı tehlikeye girebilir...
Müthiş Sihirbazlık Gösterisi - Magic 01:19
Müthiş Sihirbazlık Gösterisi - Magic 11.725 izlenme - 9 yıl önce müthiş sihirbazlık gösterisi - magic
Criss Angel - Araba Çarpıyor ve Hiç Birşey Olmuyor 03:26
Criss Angel - Araba Çarpıyor ve Hiç Birşey Olmuyor 6.306 izlenme - 9 yıl önce
4 Gül Yaprağı ve Jetonla Yapılan İnanılmaz İllüzyon 03:28
4 Gül Yaprağı ve Jetonla Yapılan İnanılmaz İllüzyon 161 izlenme - 1 ay önce ABD'de yayımlanan America's Got Talent programına katılan 33 yaşındaki Will Tsai, yaptığı illüzyon gösterisiyle hem jürinin ağzını açık bıraktı hem de sosyal medyanın yeni fenomeni oldu. Tsai gösterisinde 4 tane jeton ve 4 tane de gül yaprağı kullandı ve performansını sergilemeden önce 'Gözünüzü bile kırpmadan izleyin' dedi.
Sihirbazlar Çetesi - Açılış Sahnesi 03:40
Sihirbazlar Çetesi - Açılış Sahnesi 4.961 izlenme - 4 yıl önce Film, gösteri yaptıkları sırada banka soyabilen dünyanın en iyi sihirbazlarından oluşan bir grubun, peşine takılan FBI ile olan heyecanlı macerasını anlatacak.
Sihirli Yatak 00:37
Sihirli Yatak 6.599 izlenme - 9 yıl önce