Hoşgeldiniz!

sihirbazlık numarası

Sihirbazlık Numarası 02:10
Sihirbazlık Numarası 16.502 izlenme - 7 yıl önce sihirbazlık numarası
harika bir illüzyon numarası izleyin mutlaka 00:37
harika bir illüzyon numarası izleyin mutlaka 9.480 izlenme - 8 yıl önce emre nin yaptığı videolardan biri daha bir uçma gösterisi harika bişi...
2 Tane Basit Sihirbazlık Numarası  00:37
2 Tane Basit Sihirbazlık Numarası 796 izlenme - 11 ay önce Basit belki ama eğlenceli oluyor Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
küçük sihir numarası 02:14
küçük sihir numarası 1.538 izlenme - 5 yıl önce küçük sihir numarası
Ahmet İle Sihirbazlık Dersi 17 01:20
Ahmet İle Sihirbazlık Dersi 17 635 izlenme - 2 yıl önce çok kolay sihirbazlık gösterisi....
Sihirbazlık 00:36
Sihirbazlık 4.026 izlenme - 7 yıl önce
Ahmet İle Sihirbazlık Dersi 18 01:00
Ahmet İle Sihirbazlık Dersi 18 421 izlenme - 2 yıl önce Yeni videomu gördünüz mü?
Ahmet İle Sihirbazlık Dersi 15 03:15
Ahmet İle Sihirbazlık Dersi 15 559 izlenme - 2 yıl önce Ahmet'in sihirbazlık numaraları devam ediyor. Bu sefer bir kart seçiyoruz ve Ahmet kartımızı tahmin edip bulmaya çalışıyor.
Bardaktaki Su Nereye Gitti? - Sihirbazlık Numarası 06:35
Bardaktaki Su Nereye Gitti? - Sihirbazlık Numarası 187 izlenme - 9 ay önce İlginç bir sihirbazlık numarası ile karşınızdayız. Cem gözümüzün önünde 1 bardak suyu yok ediyor. Tabii sonra da her zaman olduğu gibi numaranın sırrını açıklıyor. Hilesi basit ama yapıldığında bir o kadar etkileyici bir sihizbalık numarası! Diğer kanalımızdaki birbirinden ilginç videoları izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Sihirbazlık Numarası Yapılınca Çocuk Şaşırıyor 00:38
Sihirbazlık Numarası Yapılınca Çocuk Şaşırıyor 100 izlenme - 1 yıl önce Babası çocuğunu eğlendirmek için sihirbazlık numarası yapıyor.
6 Nasıl 9 Oldu? - Sihirbazlık Numarası 03:25
6 Nasıl 9 Oldu? - Sihirbazlık Numarası 92 izlenme - 8 ay önce Yeni bir sihirbazlık numarası ile karşınızdayız. Bu kez Cem iskambil kağıtlarıyla bir numara yaparak 6'yı 9'a dönüştürüyor. Önce numarayı gösteriyor. Sonra da her zaman olduğu gibi sırrını açıklıyor. Basit ama güzel bir illüzyon numarası. Diğer kanalımızdaki birbirinden ilginç videoları izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Peceteli Basit Ama İlginç Sihirbazlık Numarası 04:53
Peceteli Basit Ama İlginç Sihirbazlık Numarası 65 izlenme - 9 ay önce Yeni bir sihirbazlık numarası ile karşınızdayız. Bu kez Cem, peçete kullanarak bir numara yapıyor. Sonra da her zaman olduğu gibi bu ilginç numarayı nasıl yaptığımızı açıklıyoruz. Diğer kanalımızdaki birbirinden ilginç videoları izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Havada Asılı Duran Bardak - Sihirbazlık Numarası CEZALI 02:18
Havada Asılı Duran Bardak - Sihirbazlık Numarası CEZALI 52 izlenme - 8 ay önce Yeni bir sihirbazlık numarası ile karşınızdayız. Bir sürahiden suyu bardağa döküyoruz. Bir de bakıyoruz ki bardak havada asılı duruyor! Her zaman olduğu gibi önce numaramızı yapıyoruz. Sonra da bu ilginç sihirbazlık numarasının sırrını açıklıyoruz. Diğer kanalımızdaki birbirinden ilginç videoları izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.