Hoşgeldiniz!

sihirdarvadisi

Yeni Aram PBE Yayında! 03:47
Yeni Aram PBE Yayında! 649 izlenme - 3 yıl önce *********************************************************************************** -Umarım Paylaştığım Videodan Zevk Almışsındır. Daha Fazla Video Gelmesini İstiyorsan AboneOl ve Beğenmeyi Unutma, Teşekkürler. Abone Ol : http://bit.ly/TurkayAltintas *********************************************************************************** -Yorumlarınıza daha hızlı cevap verebilmem için çevrelerinize ekle : Çevrelerine Ekle : http://bit.ly/1KVvYFl *********************************************************************************** -Bana Ulaşa Bileceğiniz Adresler ; FaceBook :http://on.fb.me/1FSRBWU Twitter : http://bit.ly/1nuYB2W *********************************************************************************** -Canlı Yayın Adresime Göz Atmak İster Misin? Yayınlarımda Senide İstiyorum! Canlı Yayın : http://bit.ly/lethalitytv *********************************************************************************** -Web Sitelerime Göz Atmak İster Misin? Forum : http://bitly.com/csgoplaybet Blog Sitemiz : http://bit.ly/SteamAVMBlog Satış Sitemiz: http://bit.ly/SteamAVM *********************************************************************************** ** Video önerileri ** CS:GO 1vs5 de_inferno : http://bit.ly/1KVw8fT CS:GO Lucky Ace de_inferno : http://bit.ly/1KVwh38 CS:GO de_dust2 Haritasında AWP Ace : http://bit.ly/1KVwrYh *********************************************************************************** ** Video Listeleri ** League Of Legends : http://bit.ly/1KVwrrg CS : Global Offensive : http://bit.ly/1KVwzqz
Master Arcanist Ziggs Skin Spotlight - Pre-Release - League of Legends 02:10
Master Arcanist Ziggs Skin Spotlight - Pre-Release - League of Legends 305 izlenme - 3 yıl önce League of Legends, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan video oyunu. 27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır. Oyun Warcraft III haritası olan Defense of the Ancients örnek alınarak yapılmıştır
League of Legends - Türkiye Elmas Dereceli [Nidalee] - [Türkçe] |2| 39:34
League of Legends - Türkiye Elmas Dereceli [Nidalee] - [Türkçe] |2| 384 izlenme - 4 yıl önce Abone Ol : http://bit.ly/1lo13kN Facebook : http://on.fb.me/1lVVksK Twitter : http://bit.ly/1rzQ5Ok Twitch.Tv : http://bit.ly/1gDMbxf Beğendiyseniz abone olmadan gitmeyin lütfen. Nidalee orta koridor.
Vaskervon Arenası #75 02:56
Vaskervon Arenası #75 262 izlenme - 3 yıl önce League of Legends, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan video oyunu. 27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır. Oyun Warcraft III haritası olan Defense of the Ancients örnek alınarak yapılmıştır.
League of Legends Türkçe - İzleyicilerle Oyun - Varus (Komedi içerir) 33:36
League of Legends Türkçe - İzleyicilerle Oyun - Varus (Komedi içerir) 299 izlenme - 4 yıl önce League of Legends, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan video oyunu. 27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır. Oyun Warcraft III haritası olan Defense of the Ancients örnek alınarak yapılmıştır
Forsaken Jayce Skin Spotlight - Pre-Release - League of Legends 02:18
Forsaken Jayce Skin Spotlight - Pre-Release - League of Legends 206 izlenme - 3 yıl önce League of Legends, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan video oyunu. 27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır. Oyun Warcraft III haritası olan Defense of the Ancients örnek alınarak yapılmıştır
Classic Ryze (2015 Update), the Rogue Mage - Ability Preview - League of Legends. 01:23
Classic Ryze (2015 Update), the Rogue Mage - Ability Preview - League of Legends. 169 izlenme - 3 yıl önce Classic Ryze (2015 Update), the Rogue Mage - Ability Preview - League of Legends. League of Legends, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan video oyunu. 27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır. Oyun Warcraft III haritası olan Defense of the Ancients örnek alınarak yapılmıştır
Vaskervon Arenası #78 03:19
Vaskervon Arenası #78 204 izlenme - 3 yıl önce Vaskervon Arenası #78 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/leagueoflegends kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Prehistoric Renekton Skin Spotlight - Pre-Release - League of Legends 01:43
Prehistoric Renekton Skin Spotlight - Pre-Release - League of Legends 153 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/lolkostumleri kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Vaskervon Arenası #82 02:17
Vaskervon Arenası #82 186 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/leagueoflegends kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Vaskervon Arenası #80 03:27
Vaskervon Arenası #80 175 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/leagueoflegends kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ekko Şampiyon Tanıtımı 09:33
Ekko Şampiyon Tanıtımı 172 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/leagueoflegends kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ekko: Saniyeler 02:19
Ekko: Saniyeler 173 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/leagueoflegends kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Takım Savaşı Analizi: ACE-DD 06:08
Takım Savaşı Analizi: ACE-DD 159 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/leagueoflegends kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Takım Savaşı Analizi: BJK-DP 07:00
Takım Savaşı Analizi: BJK-DP 152 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/leagueoflegends kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Usta Oyuncu Tavsiyeleri: Ekko 02:46
Usta Oyuncu Tavsiyeleri: Ekko 149 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/leagueoflegends kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
ArminA Turnuvalarda Bölüm 26: Erzurum 11:11
ArminA Turnuvalarda Bölüm 26: Erzurum 139 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/leagueoflegends kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Prehistoric Anivia Skin Spotlight - Pre-Release - League of Legends 01:41
Prehistoric Anivia Skin Spotlight - Pre-Release - League of Legends 105 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/lolkostumleri kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
ArminA Turnuvalarda Bölüm 23: Malatya - Elazığ 11:10
ArminA Turnuvalarda Bölüm 23: Malatya - Elazığ 122 izlenme - 3 yıl önce ArminA Turnuvalarda Bölüm 23: Malatya - Elazığ. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/leagueoflegends kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
League of Legeds - Brave ile TR Elmas Nidalee 24:32
League of Legeds - Brave ile TR Elmas Nidalee 129 izlenme - 4 yıl önce Abone Ol : http://bit.ly/1lo13kN Facebook : http://on.fb.me/1lVVksK Twitter : http://bit.ly/1rzQ5Ok Twitch.Tv : http://bit.ly/1gDMbxf Beğendiyseniz abone olmadan gitmeyin lütfen. Brave ile Türkiye sunucusu DuoQ Nidalee,
ArminA Turnuvalarda Bölüm 30: Kahramanmaraş - Hatay 16:23
ArminA Turnuvalarda Bölüm 30: Kahramanmaraş - Hatay 109 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/leagueoflegends kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
League Of Legends: Fizz Mid! - PentaKill!! - Bölüm 4 32:42
League Of Legends: Fizz Mid! - PentaKill!! - Bölüm 4 117 izlenme - 3 yıl önce League of Legends, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan video oyunu. 27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır. Oyun Warcraft III haritası olan Defense of the Ancients örnek alınarak yapılmıştır.
Vaskervon Arenası #76 03:26
Vaskervon Arenası #76 115 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/leagueoflegends kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
League of Legends: Lee Sin(s) Jungler! w/Berk [FACECAM] 23:24
League of Legends: Lee Sin(s) Jungler! w/Berk [FACECAM] 111 izlenme - 3 yıl önce League of Legends, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan video oyunu. 27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır. Oyun Warcraft III haritası olan Defense of the Ancients örnek alınarak yapılmıştır.
Yama Durumu - 5.12 Yaması 04:46
Yama Durumu - 5.12 Yaması 101 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/leagueoflegends kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Siv HD Seri #25 - Rammus Oyunları 05:40
Siv HD Seri #25 - Rammus Oyunları 87 izlenme - 4 yıl önce Siv HD Best Moments 25 Hungry Rammus Games Siv HD Best Moments 25 Hungry Rammus Games Siv HD Best Moments 25 Hungry Rammus Games Siv HD Best Moments 25 Hungry Rammus Games
Yama Durumu - 5.7 Yaması 04:21
Yama Durumu - 5.7 Yaması 84 izlenme - 3 yıl önce Yama Durumu - 5.7 Yaması League of Legends, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan video oyunu. 27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır. Oyun Warcraft III haritası olan Defense of the Ancients örnek alınarak yapılmıştır
League of Legends - Türkiye Elmas Dereceli [Tryndamere] - [Türkçe] - İyi feedledim 45:38
League of Legends - Türkiye Elmas Dereceli [Tryndamere] - [Türkçe] - İyi feedledim 82 izlenme - 4 yıl önce Abone Ol : http://bit.ly/1lo13kN Facebook : http://on.fb.me/1lVVksK Twitter : http://bit.ly/1rzQ5Ok Twitch.Tv : http://bit.ly/1gDMbxf Beğendiyseniz abone olmadan gitmeyin lütfen. Tryndamere ile nasıl feedlenip kazanılır ?
2015 Şampiyonluk Ligi 24 Ocakta başlıyor 01:27
2015 Şampiyonluk Ligi 24 Ocakta başlıyor 73 izlenme - 4 yıl önce Türkiye’nin ilk profesyonel eSpor ligi için Riot Games, gnçtrkcll ve Coca-Cola Zero’dan dev işbirliği! İnternetiniz ne kadar hızlı,hızınızı keşfedin ! Riot Games, gnçtrkcll ve Coca-Cola Zero işbirliğiyle Türkiye’nin ilk profesyonel eSpor ligi olan “League of Legends Şampiyonluk Ligi” başladı. Sezon boyunca Türkiye’nin önde gelen profesyonel eSpor takımlarının çekişmeli mücadelelerine sahne olacak ligde, Ağustos’ta gerçekleştirilecek muhteşem finalle şampiyonluk kupası sahibini bulacak. Türkiye’de eSpor kavramının en büyük destekçisi Riot Games Türkiye, gnçtrkcll ve Coca-Cola Zero işbirliğiyle Türkiye’nin ilk profesyonel eSpor ligi olan ‘League of Legends Şampiyonluk Ligi’nin başladığını düzenlediği basın toplantısıyla duyurdu. Dünyada milyonlara hitap eden eSpor heyecanını Türkiye’ye taşıyan Şampiyonluk Ligi, sezon boyunca profesyonel takımların çekişmeli mücadelesine sahne olacak. İnternet üzerinden canlı yayınlanacak Lig boyunca gerçekleştirilecek müsabakalar sonucunda final mücadelesine hak kazanan takımlar, Ağustos’ta gerçekleştirilecek muhteşem finalde Türkiye Şampiyonluğu için mücadele edecek. Şampiyon takım ise uluslararası arenada Türkiye’yi temsil edecek. Beşiktaş, eSpor liginde mücadele edecek dünyadaki ilk spor kulübü oldu Türkiye’nin ilk ‘Profesyonel eSpor Ligi’ni hayata geçirmenin eSpor’u desteklemek adına ortaya koydukları çabalar için önemli bir dönüm noktası olduğuna dikkat çeken Riot Games Türkiye eSpor Yöneticisi Bora Koçyiğit, şunları söyledi: “Riot Games olarak Türkiye’de eSpor kavramını daha geniş kitlelerle buluşturmak ve yaygınlaştırmak için büyük çaba gösteriyoruz. Bu çabalarımız neticesinde dünyada bir ilk gerçekleşti ve Beşiktaş profesyonel eSpor ligine dahil oldu. Bunun bir benzeri daha yok.” “Geçtiğimiz yıl 10 binden fazla kişinin katılımıyla Ülker Sports Arena’da gerçekleştirdiğimiz League of Legends Türkiye Finali’nden lider ayrılan takımın Dünya Şampiyonası’nda bölge elemelerine kadar yükselmesi bizim için büyük bir adımdı. Bu yıl gnçtrkcll ve Coca-Cola Zero işbirliğiyle bu vizyonumuzu bir adım daha ileri taşıdık ve Türkiye’nin ilk Profesyonel eSpor Ligi olan Şampiyonluk Ligi’ni hayata geçirdik.” Türkiye’nin, sahip olduğu genç nüfusla eSpor alanında benzersiz bir potansiyel ortaya koyduğuna işaret eden Koçyiğit, şöyle devam etti: “Türkiye’de League of Legends’a gönül verenler arasından eSpor ateşini körükleyecek, uluslararası turnuvalarda ülkemizi gururlandıracak bireylerin ve takımların doğacağına inanıyorum. Türkiye’deki çabalarımızla bu potansiyeli keşfetmek ve güçlendirmek için çalışıyoruz. Bu yıl heyecan verici mücadelelere sahne olacak Şampiyonluk Ligi’nde öne çıkan takımların başarılarıyla Türkiye’yi eSpor alanında gururlandıracağı günlerin şimdiden heyecanını yaşıyoruz.” Turkcell Bireysel Pazarlama Gençlik Segment Direktörü Bahar Uçanlar ise konuyla ilgili açıklamasında şunları söyledi: “Türkiye’nin en büyük gençlik kulübü gnçtrkcll, oyun dünyasının gençler için ne ifade ettiğini çok iyi biliyor. Riot Games iş birliği ile Leauge of Legends efsanesine ortak olmamızın ardında, bu dünyaya yüklediğimiz anlam var. Oyunların kurduğu yeni dünyalar, artık bir vakit geçirme aracı olmanın çok ötesinde. Profesyonelleşen yeni dünyası, eSpora yaptığı yatırım ve lig tasarımıyla League of Legends gençliğe ilham veriyor, onları daha iyi olmak, mücadeleye katılmak için harekete geçiriyor. gnçtrkcll’i LoL Şampiyonluk Ligi’ne sponsor olmak üzere harekete geçiren, işte bu ilham verme gücüne sahip olması. Bugüne dek pek çok farklı alanda gençlere ilham kaynağı olmaya çalıştık ve bu kavramı çok önemsiyoruz. Amacımız, bir yandan gençlerin yaratıcılığını ve yeteneklerini desteklemek, bir yandan da eSpor dünyasının resmi olarak tanınmasına katkıda bulunmak. Bunu da yaparken, tabii ki hem profesyonel gençlerimizin hem de profesyonel olmayan ama bu oyuna gönül veren tüm izleyici ve oyuncuların iletişim anlamında ihtiyaçlarını karşılamak, GSM dışı oyun alanındaki ilgilerini desteklemek için tüm teknolojimizle var olacağız. gnçtrkcll olarak “iyi oynayan kazansın diyoruz. eSpora gönül veren arkadaşlarımız da gnçtrkcll’e ‘GG WP’* yanıtı verirse ne mutlu bize!” Coca-Cola Türkiye Sponsorluk ve Marka İşbirlikleri Müdürü Nazlı Berberoğlu konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Online oyunlar artık tüm dünyada başlı başına bir spor kategorisi olarak eSpor altında toplanıyor. Coca-Cola olarak, küresel düzeyde sporun en büyük destekçisi olmanın yanı sıra, hızla gelişen eSpora da yatırım yapıyoruz. Riot Games ile yaptığımız ortaklıkla, eSporun uluslararası spor dalları arasında önemli bir yere gelmesine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Coca-Cola Zero ile League of Legends oyuncularının en büyük destekçileri arasında yer alıyoruz; bu işbirliğimizle birlikte League of Legends oyuncuları, Coca-Cola Zero olarak gerçekleştireceğimiz birçok sürprize tanık olacaklar." Türkiye’de Lisanslı eSporcu Sayısı 3 Bine Yaklaştı Tüm dünyada kısa sürede büyük hayran kitlelerine ulaşan eSpor, ülkemizde de büyük bir ilgiyle karşılanıyor. Türkiye’de eSpor adına 7 bin 757 kayıtlı takım, 42 bin 664 takıma kayıtlı oyuncu ve 2 bin 560 lisanslı sporcu yer alıyor. Riot Games eSporun gelişmesi için 2014 yılı içerisinde 700’den fazla turnuva gerçekleştirdi. *GG WP= “Good Game Well Played” (güzel oyundu, iyi oynadınız). İnternet jargonunda genellikle karşı takıma oyun sonunda, o oyunu takdir ettiklerini göstermek için ifade ettiği kısaltma. Onbinleri Statlarda, Milyonları Ekran Başında Topluyor eSpor, seyirci konusunda da büyük bir kitleyi peşinden sürüklüyor. Geçtiğimiz yıl 12 Temmuz’da gerçekleştirilen League of Legends Türkiye Büyük Finali için 10 binden fazla eSpor sevdalısı Ülker Sports Arena’ya akın etmiş, 265 bin 550 kişi final mücadelesini bilgisayarları başından canlı olarak izlemişti. Seul’de gerçekleştirilen League of Legends Dünya Şampiyonası finali de 27 milyondan fazla izleyiciyi ekrana bağlamıştı. Şampiyonluk Ligi Her Hafta Canlı Yayınlanacak Şampiyonluk Ligi’nde 8 profesyonel takım sabit fikstür çerçevesinde her hafta sonu karşı karşıya gelecek. Riot Games Türkiye ofisindeki özel odalarda yapılacak maçlarda takımlar ligde üst sıralarda yer almaya çalışacak. Tüm karşılaşmalar Riot Games Türkiye’nin kendi stüdyosu ve resmi Twitch kanalı üzerinden yorumcuların anlatımıyla canlı olarak yayınlanacak. Her hafta sonu 10 binlerce hayranın internet yayınını izlemesi bekleniyor. Türkiye eSporda Başarılarıyla Göğsümüzü Kabartıyor Geçtiğimiz yıl League of Legends Türkiye Finali’nin galibi Dark Passage, ardından Almanya’daki Gamescom fuarında düzenlenen IWC’yi de kazanarak Türkiye’yi uluslararası arenada temsil etme hakkını kazanmış ve League of Legends Dünya Şampiyonasında mücadele ederek dünyanın en iyi 16 takımı arasında yer almaya hak kazanmıştı.
Nehrin Kralı 03:43
Nehrin Kralı 64 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/leagueoflegends kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."