Hoşgeldiniz!

şikayetçi

Şikayetçi Nagihan, Eda'dan: Uyum Sağlayamıyor Takıma! (Survivor 2016 - 12 Mart Cumartesi) 01:33
Şikayetçi Nagihan, Eda'dan: Uyum Sağlayamıyor Takıma! (Survivor 2016 - 12 Mart Cumartesi) 251 izlenme - 7 ay önce Nagihan uzun süredir aralarının açık olduğu Eda'nın adadaki varlığından rahatsız olduğunu söyledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
hala otobüslerden şikayetçi misiniz? 00:55
hala otobüslerden şikayetçi misiniz? 1.472 izlenme - 5 yıl önce hiç benimkini izlediniz mi? www.facebook.com/vebizz
Atarlı Vatandaş 01:30
Atarlı Vatandaş 121 izlenme - 2 yıl önce Efenim Ülkemizin nacizene eğlenceli röportajlarından birisi ile karşınızdayım Belediyeden şekayetçi olan atarlı vatandaşımız dertlerini sıralıyor kendi şivesiyle mekanı merak edenlere Elazığ
Takımdaki O İsimden Yattara Şikayetçi: Adam Madam Değil! (Survivor 2016 - 1 Mart Salı) 00:10
Takımdaki O İsimden Yattara Şikayetçi: Adam Madam Değil! (Survivor 2016 - 1 Mart Salı) 60 izlenme - 8 ay önce Ünlüler takımında yarışan Yattara, kendi yanlarından ayrılan ve Tuğba Özay ile Yılmaz Morgül'le yakınlaşan Eda Akkaya'yı yerden yere vurdu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Şarkıcı Ali Güven telif hakları için kendini tamburuna zincirledi 04:56
Şarkıcı Ali Güven telif hakları için kendini tamburuna zincirledi 236 izlenme - 3 yıl önce Güven, müzisyenlerin haklarını alamamasından da şikayetçi oldu.Besteleri ve yorumlarıyla tanınan Ali Güven, Mustafa Sandal'ın karısı Emina Sandal'a verdiği "Yolcu" isimli bestesinin Bosna Hersek'te hit olması ve bunun karşılığında 40 bin TL telif alması gerekirken kendisine MESAM tarafından 100 TL ödenmesine tepki için zincirli eylem yaptı.
Nihal, Hangi Tutumundan İbrahim'in Şikayetçi? (Survivor 2016 - 18 Mart Cuma) 02:25
Nihal, Hangi Tutumundan İbrahim'in Şikayetçi? (Survivor 2016 - 18 Mart Cuma) 41 izlenme - 7 ay önce Gönüllüler takımında yer alan Nihal, İbrahim'in yemek konusundaki tutumundan şikayetçi olduğunu söyledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hırsız Mal Sahibinden Şikayetçi Oldu 04:37
Hırsız Mal Sahibinden Şikayetçi Oldu 141 izlenme - 2 yıl önce Antalya'da hırsızlık için girdiği apartmanda, elindeki satırla kendisini durduran kasaptan şikayetçi olan 32 yaşındaki Cem K., polise "Onu da gözaltına alın. Ben onun üç kuruşluk malına, o benim canıma kast etti" dedi. (DHA)
Nihal'in Performansından,Gönüllüler Şikayetçi! (Survivor 2016 - 5 Mart Cumartesi) 03:44
Nihal'in Performansından,Gönüllüler Şikayetçi! (Survivor 2016 - 5 Mart Cumartesi) 23 izlenme - 8 ay önce Hamburger oyununu kaybeden Gönüllüler takımında, ekibin neredeyse tamamı Nihal'in performansından şikayetçi olduklarını dile getirdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Fatih Terim, Ahmet Çakar Ve Rasim Ozan Kütahyalı'dan Şikayetçi Oldu 00:45
Fatih Terim, Ahmet Çakar Ve Rasim Ozan Kütahyalı'dan Şikayetçi Oldu 108 izlenme - 3 yıl önce A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, Kendisine Hakaret Ettiği Gerekçesiyle Ahmet Çakar Ve Rasim Ozan Kütahyalı Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu.
Tuncer Bal - Şikayetçi 04:47
Tuncer Bal - Şikayetçi 91 izlenme - 5 yıl önce
Fatura`dan Ve Bilgisayarın Ağırlığından Şikayetçi Çocuk 06:12
Fatura`dan Ve Bilgisayarın Ağırlığından Şikayetçi Çocuk 68 izlenme - 4 yıl önce Fatura`dan Ve Bilgisayarın Ağırlığından Şikayetçi Çocuk
isyan etmek 11:49
isyan etmek 113 izlenme - 6 yıl önce bu sohbette dert bela ve sıkıntıların allahü tel nın takdiri ile geldiği ve sabretmek lazım geldiği isyan etmenin ve şikayetçi olmanın kulluğa yakışmadığı anlatılmaktadır.
Metalci Bebekten Herkez Şikayetçi Olursa 01:47
Metalci Bebekten Herkez Şikayetçi Olursa 34 izlenme - 4 yıl önce Metalci Bebekten Herkez Şikayetçi Olursa
Münafıklar şükretmeyi bilmezler sürekli homurtulu konuşmalar yapar her şeyden mutsuz ve şikayetçidir 15:46
Münafıklar şükretmeyi bilmezler sürekli homurtulu konuşmalar yapar her şeyden mutsuz ve şikayetçidir 3 izlenme - 4 ay önce Münafıklar şükretmeyi bilmezler, sürekli homurtulu konuşmalar yapar, her şeyden mutsuz ve şikayetçidir Adnan Oktar’ın 6 Haziran 2016 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
Saç dökülmesinden şikayetçi olanlar ne yapmalı? 00:57
Saç dökülmesinden şikayetçi olanlar ne yapmalı? 10 izlenme - 1 yıl önce Saç dökülmesinden şikayetçi olanlar kozmetik uygulamalardan önce bir uzman doktora başvurmalı."Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/mplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."