Hoşgeldiniz!

Şike Davası Videoları İzle

Şike davasında flaş gelişme! 02:49
Şike davasında flaş gelişme! 64.445 izlenme - 4 yıl önce Yargıtay Başsavcılığı, Aziz Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu bazı sanıkların cezalarının onanmasını istedi. Yargıtay Başsavcılığı, başta Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım olmak üzere Futbolda Şike Davası'nda hüküm giyen bazı sanıkların cezasının onanmasını talep etti. 2 yıldır devam eden Futbolda Şike Davası ile ilgili kararda sona yaklaşıldı. Yerel mahkemenin verdiği kararın ardından hem sanıklar hem de savcının itirazları nedeniyle dava dosyası Yargıtay'a gitmişti. Gözler Yargıtay 5. Ceza Dairesi'nin vereceği karara çevrilmişken Yargıtay Başsavcısı'nın görüşü de netleşti. Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı tebliğnamesini hazırladı ve Yargıtay'a gönderdi. Tebliğnamede Aziz Yıldırım'ın yanı sıra Cemil Turan ve Bülent Uygun gibi isimlerin de cezalarının onanması isteniyor. Aziz Yıldırım geçtiğimiz yıl mahkeme tarafından verilen kararla toplamda 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılmıştı. Cezalarla ilgili nihai kararı Yargıtay verecek.
İlker Başbuğ: Fenerbahçe inanılmaz Bir Tarihi Direniş Gösterdi 00:45
İlker Başbuğ: Fenerbahçe inanılmaz Bir Tarihi Direniş Gösterdi 4.069 izlenme - 9 ay önce Başbuğ, FETÖ’nün 3 Temmuz 2011’de ‘şike’ bahanesiyle Fenerbahçe’yi de hedef aldığını fakat sarı lacivertli camianın başından sonuna kadar onurlu bir duruş sergileyip ayakta kaldığını anlattı.
Aziz Yıldırım adliyede 00:10
Aziz Yıldırım adliyede 984 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, kararın açıklanması beklenen “Futbolda Şike” davası için adliyeye geldi. “Futbolda Şike” iddialarına ilişkin 3 Temmuz 2011’de başlayan süreçte sona gelindi. Önümüzdeki dakikalarda İstanbul 13’üncü Ağır Ceza Mahkemesinde başlayacak duruşmada kararın açıklanması bekleniyor. Sanıklar arasında yer alan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, duruşmaya katılmak üzere adliyeye geldi.
Aziz Yıldırım imza töreninde çileden çıktı 00:52
Aziz Yıldırım imza töreninde çileden çıktı 824 izlenme - 1 yıl önce Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, futbolda şike davası sürecini anlatan "Sarı-lacivert öfkeli adam: Aziz Yıldırım" adlı kitabın imza organizasyonuna katıldı. Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde Maraton Tribünü'nün altında bulunan Fenerium Mağazası'nda düzenlenen organizasyona katılan Yıldırım, kitap imzalama sırasında taraftarlarla güvenlik görevlileri arasında çıkan tartışmaya müdahale etti. http://www.futbolarena.com/haber/fenerbahce/212941/29/aziz-yildirim-cileden-cikti-sert-uyarida-bulundu.html
Şike davasında flaş gelişme Savcı beraat istedi 01:58
Şike davasında flaş gelişme Savcı beraat istedi 659 izlenme - 2 yıl önce Yenilenen Şike Davası'nda savcı, verdiği mütalaasında Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve diğer sanıklar hakkında önceki hükmün iptali ile beraatlerini istedi.
Fenerbahçe'de kritik gün 03:39
Fenerbahçe'de kritik gün 627 izlenme - 2 yıl önce Futbolda Şike Davası'nda mahkeme bugün yapılacak. Savcının beraat mütalaası talebinin ardından sanıklar için mahkemeden beraat kararının çıkması bekleniyor. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Tayfut Havutçu da mahkemeye katıldı. Ayrıca çok sayıda sarı lacivertli taraftar da adliye önünde toplanmış durumda.
Mahmut Uslu: 'Hesabını soracağız' 05:57
Mahmut Uslu: 'Hesabını soracağız' 778 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe Kulübü Yöneticilerinden Mahmut Uslu şike davasından beraat edilmesinin ardından FB TV'ye konuştu. Uslu yaptığı açıkmada, "Öncelikle tüm Fenerbahçelilerin gözü aydın! 9 Ekim milat olacak inşallah. Mahkemede eğer savunmaları dinleseydiniz ne kadar büyük bir kumpasa gittiğimizi görürdünüz. Hem Fenerbahçe, hem Türkiye büyük bir kumpasa gitmiş. Yazık olacakmış! Hapiste yatanlar da haybeye yatmışlar. Elbette acısını çıkaracağız, hesabını soracağız. Tekrardan hepimizin gözü aydın" dedi.
Şike davasının ardından mahkeme çıkışından görüntüler 00:18
Şike davasının ardından mahkeme çıkışından görüntüler 595 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım beraat ettiği Şike davasının ardından mahkeme çıkışından görüntüler.
Fenerbahçe Son Kaledir, Teslim Olmaz - Aziz Yıldırım 02:06
Fenerbahçe Son Kaledir, Teslim Olmaz - Aziz Yıldırım 461 izlenme - 2 yıl önce Aziz Yıldırım'ın şikeden dolayı hapis cezasının onanmasının ardından, fransaya gidişi sessiz olan aziz başganın yurda dönüşü pek sessiz olmamış. Kendisi yine çok iddialı bir söylemde de bulunmuş.
Hacıosmanoğlu ve Otyakmaz'ın Kameralar Önünde Tartışması 01:34
Hacıosmanoğlu ve Otyakmaz'ın Kameralar Önünde Tartışması 515 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Futbol Federasyonu Mali Olağan Genel Kurulu Ankara'da yapıldı. Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ile Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz arasında yaşanan tartışma ise toplantıya damga vurmuş.
Aziz Yıldırım'dan şike davasına ilişkin açıklama 02:56
Aziz Yıldırım'dan şike davasına ilişkin açıklama 231 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, "futbolda şike" davasıyla ilgili, adaletin vereceği karara saygılı olduklarını söyledi. Aziz Yıldırım, Yandex Türkiye ile yaptıkları anlaşmanın tanıtımı için geldiği Konya’da, gazetecilerin "futbolda şike" davasıyla ilgili soruları üzerine, 5 Ekim’de mahkemenin olduğunu ifade etti. http://www.futbolarena.com/haber/fenerbahce/208733/38/aziz-yildirimdan-sike-aciklamasi.html
Trabzonspor bize teşvik primi teklif etti 07:45
Trabzonspor bize teşvik primi teklif etti 408 izlenme - 3 yıl önce Sivasspor Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz, Trabzonspor'un eski bir futbolcu kanalıyla futbolcularına teşvik primi teklif ettiğini öne sürdü.
Yılmaz Özdil Fenerbahçe ve Şike Üzerine 05:14
Yılmaz Özdil Fenerbahçe ve Şike Üzerine 264 izlenme - 2 yıl önce Şike davası olduğunda Fenerbahçe taraftarının belli bir kesimi (ulusalcı) bu davanın şike davası olmadığını savunmuştu. Hadda Aziz Yıldırım ne şikesi Vatan elden gidiyor demesi bu davanın ne amaçla olduğunu net bir şekilde açıklamıştır. Masasında darbe planları çıkan askerler, özel mahkemelerde yargılanırken birden bire Fenerbahçe davası patlamıştır. Hatta bu davayı yürüten ÖZEL MAHKEMELER ne kadar Atatürkçü Kemalist Bağımsızlık sevdalısı varsa hepsini içeri atmıştır. Bunları takip edenler bilirler bu söyledilerim sadece küçük bir anektod diyelim. İşin en anlamsız kısmı nekadar Atatürkçü olursan ol İşin ucuna fanatizm girince olayın boyutu değişiyor. Bütün bunları GS ve TS taraftarı bilmiyormu tabikide biliyor. Burda kör bir şekilde saldırılan kısım Fenerbahçedir. Buda Fenerbahçenin büyüklüğünü göstermektedir. Şimdi yargılayanlar yargılanıyor, unutmayınki onları yargılayanlarda birgün yargılanıcak. Bugün sırtını Başbakana dayıyan GS ve TS başkanı yarın başlarına ne geliceği asla belli değil. Unutmayın son gülen iyi güer
Mecnun Otyakmaz - Hacıosmanoğlu Sussun, Otursun 11:20
Mecnun Otyakmaz - Hacıosmanoğlu Sussun, Otursun 184 izlenme - 2 yıl önce Sivasspor başkanı Mecnun Otyakmaz'ın Trabzonspor ve Sivasspor arasında yaşanan konuşmaları ve gelişen olayları kendi ağzından dinliyoruz...
Beşiktaş'ın UEFA'dan Men Edilmesine Korsan Tehdit - Oldu Teşekkürler 01:05
Beşiktaş'ın UEFA'dan Men Edilmesine Korsan Tehdit - Oldu Teşekkürler 115 izlenme - 2 yıl önce Oldu Teşekkürler ekibinden Şevkat Yerimdar adlı karakterin UEFA'nın şike cezalarına yönelik tehdidini sizlere sunmakdan zevk duyarım efendim.
Rasim Ozan Kütahyalı: 03:03
Rasim Ozan Kütahyalı: "Aziz Yıldırım'ın Psikolojisi Yargıtay'la Alakalı" 55 izlenme - 1 yıl önce Beyaz Futbol yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım hakkında çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.
Mehmet Ali Aydınlar ne dediyse hepsi çıktı! 02:17
Mehmet Ali Aydınlar ne dediyse hepsi çıktı! 168 izlenme - 4 yıl önce 9 Şubat 2012'de 32. Gün'e konuk olan TFF eski Başkanı, “Tünelin ucu karanlık. F.Bahçe ileride çok büyük kayıplarla karşı karşıya kalabilir” demişti
Aziz Yıldırım: Ali İsmail Korkmaz Marşı'nın Söylenmesini Kimse Engelleyemez - Tarafsız Bölge - 02:54
Aziz Yıldırım: Ali İsmail Korkmaz Marşı'nın Söylenmesini Kimse Engelleyemez - Tarafsız Bölge - 145 izlenme - 3 yıl önce aziz yıldırım, cnntürk kanalında yayınlanan, sunuculuğunu ahmet hakan'ın yaptığı 'tarafsız bölge' programında gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. aziz yıldırım tribünlerde yapılan tezahüratlarla ilgili olarak 'ali ismail korkmaz marşı'nın söylenmesini kimse engelleyemez' dedi (12 şubat 2014) .
Yargıtay'dan Flaş 'Aziz Yıldırım' Talebi 00:23
Yargıtay'dan Flaş 'Aziz Yıldırım' Talebi 74 izlenme - 4 yıl önce Yargıtay'dan Flaş 'Aziz Yıldırım' Talebi
Aziz Yıldırım Canlı Yayında Gözyaşlarını Tutamadı - Tarafsız Bölge 03:24
Aziz Yıldırım Canlı Yayında Gözyaşlarını Tutamadı - Tarafsız Bölge 101 izlenme - 3 yıl önce aziz yıldırım, cnntürk kanalında yayınlanan, sunuculuğunu ahmet hakan'ın yaptığı 'tarafsız bölge' programında gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. aziz yıldırım programın sonunda yaptığı kapanış konuşması sırasında gözyaşlarına hakim olamadı (12 şubat 2014) .
Aziz Yıldırım Operasyonu Kimin Yaptığını Açıkladı 10:35
Aziz Yıldırım Operasyonu Kimin Yaptığını Açıkladı 78 izlenme - 3 yıl önce fenerbahçe başkanı aziz yıldırım 'şike davası' sürecini kimin başlattığını kendisi üzerinden fenerbahçe'ye yapılan operasyonu kimin yaptığını açıkladı.
Hsyk'dan Şike Davası Savcı Ve Hakimlerine İnceleme 01:04
Hsyk'dan Şike Davası Savcı Ve Hakimlerine İnceleme 20 izlenme - 1 yıl önce HSYK, Şike Davası'na bakan hakim ve savcılar için inceleme başlattı.
Fenerbahçe'de Cem Yılmaz çılgınlığı! 02:00
Fenerbahçe'de Cem Yılmaz çılgınlığı! 26 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçeli taraftarlar, şike davasında beraat edilmesinin ardından UEFA ve TFF'den alınabilecek tazminatları hesaplamaya başladı. Sarı-lacivertli taraftarlar, sıkı bir Fenerbahçeli olan Cem Yılmaz'ın da rol aldığı Organize İşler filmindeki meşhur golf sahnesindeki repliği de kullanarak (Dayak nedir, nasıl atılır?) "Tazminat nedir, nasıl alınır" şeklinde değiştirerek sosyal medyada paylaşmaya başladı.
Aziz Yıldırım Şikede Kumpas Duruşması İçin Silivri'de 02:12
Aziz Yıldırım Şikede Kumpas Duruşması İçin Silivri'de 3 izlenme - 2 ay önce Futbolda şike soruşturmasında kumpas kurulduğu iddiasıyla 108 sanığın yargılanmasına başlanıyor. Silivri'de görülecek duruşmaya Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve bazı yöneticiler de katılıyor. Şike soruşturmasında usulsüzlükler yapıldığı iddialarına ilişkin aralarında FETÖ lideri Fetullah Gülen, eski milletvekili İlhan İşbilen, iş adamı Muammer İhsan Kalkavan, eski Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı ve eski Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca’nın da bulunduğu 108 sanık, bugün ilk kez Silivri’de hakim karşısına çıkıyor. Duruşmanın görüleceği Silivri Ceza İnfaz Kurumu Duruşma Salonu'nda hazırlıklar tamamlandı. Çevrede yoğun güvenlik önlemleri alınırken, davayı takip etmek üzere spor camiasının önde gelen isimleri de Silivri'ye gelmeye başladı. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, bazı Fenerbahçe yöneticileri ile birlikte Silivri'ye geldi. İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekili Fuzuli Aydoğdu tarafından hazırlanan 434 sayfalık iddianamede şikayetçi olarak yer alan Aziz Yıldırım, herhangi bir açıklama yapmadan duruşma salonuna girdi. Tutuklu sanıkların da mahkeme salonuna getirilmesinin ardından duruşmanın başlaması bekleniyor.
Fenerbahçe UEFA'ya Karşı Elini Güçlendirecek 01:04
Fenerbahçe UEFA'ya Karşı Elini Güçlendirecek 58 izlenme - 3 yıl önce Yeniden yargılanmanın kabul edilmesi halinde Fenerbahçe'nin eli güçlenecek ve ilk hedef UEFA olacak.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Aziz Yıldırım'a Geçmiş Olsun Telefonu 00:36
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Aziz Yıldırım'a Geçmiş Olsun Telefonu 41 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önceki gün Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ı telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.
Şike Davası Yeniden Başladı 01:31
Şike Davası Yeniden Başladı 32 izlenme - 2 yıl önce "Futbolda şike" davasında haklarında verilen hüküm Yargıtay'ca onanan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Yıldırım'ın da aralarında yer aldığı 6 sanığın yeniden yargılanmasına başlandı.
UEFA: Fenerbahçe Avrupa Kupalarına Katılabilir 00:53
UEFA: Fenerbahçe Avrupa Kupalarına Katılabilir 33 izlenme - 2 yıl önce UEFA Disiplin ve Dürüstlük Birimi Başkanı Dr. Emilio Garcia Silvero, Fenerbahçe'nin Avrupa kupalarına katılmasıyla ilgili hiçbir sorunun kalmadığını açıkladı.
UEFA Şike Cezası Verirse Hangi Kulüpler Avrupa'ya Gidecek? 00:33
UEFA Şike Cezası Verirse Hangi Kulüpler Avrupa'ya Gidecek? 63 izlenme - 3 yıl önce UEFA, Sivas ve Eskişehir'i men ederse Avrupa'ya Bursaspor ve Karabükspor gidecek. UEFA, sıfır tölerans derse Gençlerbirliği ve Akhisar gidecek.
 Hacıosmanoğlu ve Otyakmaz'ın Kameralar Önünde Tartışması 01:34
Hacıosmanoğlu ve Otyakmaz'ın Kameralar Önünde Tartışması 33 izlenme - 3 yıl önce Türkiye Futbol Federasyonu Mali Olağan Genel Kurulu Ankara'da yapıldı. Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ile Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz arasında yaşanan tartışma ise toplantıya damga vurmuş.