Hoşgeldiniz!

sıkı dostlar

KFC’den Sıkı Dostlar Testi 01:23
KFC’den Sıkı Dostlar Testi 103.223 izlenme - 2 yıl önce #SıkıDostlar birbirini çok iyi tanır, kazanan tavukları alır! :) Karşınızda Sıkı Dostlar Testi!
Friends - İyi Dostlar Atv Dublajlı 01:34
Friends - İyi Dostlar Atv Dublajlı 6.676 izlenme - 2 yıl önce Bugüne kadar Friends(Sıkı Dostlar)karakterlerinin dublajsız hallerine alışmış birisi olarak , diziye başladığımdan bu yana aradığım videoyu bulmaktan son derece mutluyum , genelde böyle şeylerle raise90 kardeşimiz uğraşıyor ben de bir Friends hayranı olarak sitede azınlıkta olan nostalji severleri sevindirmek istedim Seslendirenlerin isimlerini bulamadığım için yazamadım.
knockaround guys 02:19
knockaround guys 2.362 izlenme - 7 yıl önce brooklyn'in en güçlü gangsterinin çocukları diesel green pepper davoli rüşvetçi bir şerif tarafından yönetilen montana'nın küçük bir kasabasındaki para dolu çantayı geri alabilmek için bir araya gelmek zorundadır. hikaye amcasının malkovich tavsiyesi üzerine matt demaret'in pepper çete reisinin hopper bir para teslimatı işine çıkmasıyla başlar. işler planlandığı gibi gitmez.
Goodfellas (Sıkı Dostlar) - En İyi Sahneler 10:25
Goodfellas (Sıkı Dostlar) - En İyi Sahneler 195 izlenme - 3 yıl önce Goodfellas (Sıkı Dostlar) filminin en sağlam ,iyi ve heyecanlı sahnelerinin bir arada olduğu çalışmayla bu güzel sahneleri tekrar hafızalarımızda tazelerken filmin o damaklarda kalan tadını da anımsayacağız.Ayrıca filmin delioğlanı Joe Pescinin o sesle o karizmayı nasıl yaratabildiğine yıllardır ben hayret ediyorum sizde edin....
Dj Girdap Sıkı Dostlar 02:47
Dj Girdap Sıkı Dostlar 379 izlenme - 8 yıl önce
Sarikamiş Hatirasi 00:25
Sarikamiş Hatirasi 402 izlenme - 10 yıl önce
Komik Olan Ne? - GoodFellas 03:52
Komik Olan Ne? - GoodFellas 139 izlenme - 3 yıl önce Sıkı Dostlar filminin akılda kalan sahnelerinden biridir. Mafya babalarının geyik muhabbetini ve espri anlayışlarını izliyoruz efendim.
Goodfellas - Sıkı Dostlar - Morrie'nin Perukları Reklamı 00:20
Goodfellas - Sıkı Dostlar - Morrie'nin Perukları Reklamı 62 izlenme - 3 yıl önce Sıkı Dostlar filminden Morrie'nin çılgın pek tutmayan peruklarının reklamı...