Hoşgeldiniz!

Sıkılaşma Videoları İzle

Bacak ve Kalça Sıkılaştırıcı Etkili Egzersiz 00:13
Bacak ve Kalça Sıkılaştırıcı Etkili Egzersiz 2.452 izlenme - 2 yıl önce Kalçanızı ve bacaklarınızı forma sokacak kolay bir egzersiz. 15x2 set yapın ve farkı hemen görün! Videoları takip etmek için kanala abone olun.
Evde Kalça Bacak Basen Sıkılaştırma Yağ Eritme İncelme Bayanlar İçin Antrenman Egzersiz 2 02:59
Evde Kalça Bacak Basen Sıkılaştırma Yağ Eritme İncelme Bayanlar İçin Antrenman Egzersiz 2 6.432 izlenme - 3 yıl önce Özellikle bayanlar olmak üzere her yaştan her bir bireyin kolaylıkla ve rahatlıkla uygulayabileceği bacak basen kalça sıkılaştırma antrenman programı videoları serisinin ilk videosunda squat hareketini 2 set geniş 2 set dar olmak üzere 4 setten 15 tekrar olarak toplamda 60 tekrar uygulayacağız Squat hareketimizde hedef bölgemiz quadriceps femoris ( uyluğun ön bölgesi ) ve gluteal ( kalça ) kaslarımız. İdmanlardan önce ısınma programımızı atlamamanızı ve www.facebook.com/hakanfitness adresinde yayınlamış olduğumuz çizelgeye uymanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Unutmayın ki fit bir vücuda sahip olmak yalnızca sizin elinizde kalça sıkılaştırma, sıkılaştıran, basen eritme, eriten, bacak inceltme, incelten eritme hareketleri, yağ yakma idmanı
Karın Yağlarınızı Eritecek Egzersiz 00:13
Karın Yağlarınızı Eritecek Egzersiz 1.097 izlenme - 2 yıl önce Kolay ve yormayan bu etkili egzersiz sayesinde karın yağlarınızdan kurtulacaksınız. 12x3 set yaptığınızda etkisini hissedeceksiniz. Videoları takip etmek için kanala abone olun.
Selülitler İçin Etkili Egzersiz 00:13
Selülitler İçin Etkili Egzersiz 1.020 izlenme - 2 yıl önce Selülitlerinizden kurtulmak ve selülit oluşumunu etkilemek için etkili bu egzersizi 15x2 set yapın! Videoları takip etmek için kanala abone olun.
Duygu Arabacı, Pure Nature İle Nasıl İnceldiğini Anlatıyor 01:46
Duygu Arabacı, Pure Nature İle Nasıl İnceldiğini Anlatıyor 1.640 izlenme - 3 yıl önce 28 günde daha pürüzsüz, yumuşak ve selülitlerinizin azaldığı bir cilde kavuşmak için Pure Nature teknolojisi ile tanışın! Detaylı bilgi için: www.purenature.com.tr
Kol Kaslarınızı Güçlendirecek Egzersiz 00:14
Kol Kaslarınızı Güçlendirecek Egzersiz 783 izlenme - 2 yıl önce Bu egzersizi yarı şınav pozisyonunda yaparak kollarınızı sıkılaştırıp, güçlendiriyoruz! 12x3 set yapıldığında farkı hemen hissedeceksiniz. Videoları takip etmek için kanala abone olun.
Bayanlar İçin Kalça - Bacak - Basen Sıkılaştıran Antrenman Egzersiz Programlar Serisi Tanıtım 00:37
Bayanlar İçin Kalça - Bacak - Basen Sıkılaştıran Antrenman Egzersiz Programlar Serisi Tanıtım 1.953 izlenme - 3 yıl önce Merhaba HakanFitness takipçileri, özellikle bayanlar için hazırladığımız bu antrenman serisini her yaştan spor yapmak isteyen herkes uygulayabilir. Bu serimizde amacımız mümkün olan en az aletle hatta mümkünse hiçbir ek malzeme kullanmadan ev ortamında spor yaparak bacaklarınızı sıkı bir görünüme kavuşturmak. Öyle sanıyoruz ki kadın erkek farketmeksizin herkes bu egzersiz serisi ile daha şekilli daha toplu kalça ve basenlere sahip olabilecek. Videomuzda gördüğünüz bacak antrenmanlarımız sayesinde belki de 1 hatta 2 beden küçülebilceksiniz. Ancak unutmamalısınız ki antrenmanları www. facebook.com/hakanfitness adresinde yayınladığımız programa göre takip etmeli, bir yandan beslenmenize de mümkün şartlar altında öze göstermeniz. Yağ eritmek ve mankenler gibi sıkı kalçalara sahip olmak hikaye olmamalı... Var mı kalça ve bacaklarındaki yağları eritmek isteyen
İç Bacak Yumuşamaları İçin Egzersiz 00:13
İç Bacak Yumuşamaları İçin Egzersiz 697 izlenme - 2 yıl önce Her gün 15x2 set yaptığınızda bir hafta içinde etkisini göreceksiniz. Bacaklar için olduğu kadar popo içinde güzel bir egzersiz. Videoları takip etmek için kanala abone olun.
Kol Sıkılaştırıcı Etkili Egzersiz 00:12
Kol Sıkılaştırıcı Etkili Egzersiz 578 izlenme - 1 yıl önce Bu egzersizle kol kaslarınızı çalıştıracak ve kollarınızı sıkılaştıracaksınız. Her kol için 15x2 set yapmayı unutmayın. Videoları takip etmek için kanala abone olun.
Squat Yaparak Kalçalarınızı Sıkılaştırın 00:14
Squat Yaparak Kalçalarınızı Sıkılaştırın 565 izlenme - 2 yıl önce Kalçalarını sıkılaştıracak bu egzersizi 15x2 set yaptığınızda etkisini ilk günden hissedeceksiniz. Yıkılsın kalçalar! Videoları takip etmek için kanala abone olun!
Kollarınızın Sıkılaşmasını Sağlayacak Egzersiz 00:13
Kollarınızın Sıkılaşmasını Sağlayacak Egzersiz 318 izlenme - 2 yıl önce Bu egzersizle vücudunuzdaki ödemlerden ve aynı zamanda selülitlerden de kurtulabilirsiniz. 1'er kilo ağırlık yada pet su şişesiyle çalıştığınızda kollarınızı toparlanmayı ve sıkılaşmayı görebilirsiniz. Videoları takip etmek için kanala abone olun!
Bacaklarınızı Geliştirecek Kolay Pilates Hareketleri 00:15
Bacaklarınızı Geliştirecek Kolay Pilates Hareketleri 288 izlenme - 1 yıl önce Bu keyifli pilates egzersinizi 15x2 set yapmayı unutmayın. :) Videoları takip etmek için kanala abone olun.
Ebru Şallı - Hem Bacak Hem Kalça Çalıştıracak Egzersiz 00:15
Ebru Şallı - Hem Bacak Hem Kalça Çalıştıracak Egzersiz 254 izlenme - 1 yıl önce Aynı anda hem bacağınızı hem de kalçanızı çalıştıracak bu egzersizi 15*2 set yapın ve farkı hemen görün! Videoları takip etmek için kanala abone olun.
Ebru Şallı : Skinny Jeans Pilates Egzersizleri 00:13
Ebru Şallı : Skinny Jeans Pilates Egzersizleri 241 izlenme - 1 yıl önce Karda skinny jeans egzersizleriyle yıkılsın kalçalar! Videoları takip etmek için kanala abone olun. Ebru Şallı, Türk model, jimnastikçi ve sunucu. 1995 yılı Queen of Turkey yarışması birincisidir
İnce Bacaklar, Sıkı Kalça 02:31
İnce Bacaklar, Sıkı Kalça 483 izlenme - 3 yıl önce Vücudun Alt Kısmı İçin Dört Mükemmel Hareket. Jen Ator'ın taktikleriyle bacaklarınızı forma sokabilirsiniz.
Hem Bel Hem Kalça İçin Kolay & Etkili Egzersiz 00:15
Hem Bel Hem Kalça İçin Kolay & Etkili Egzersiz 194 izlenme - 1 yıl önce Hem belinizi inceltecek hem de kalçanızı sıkılaştıracak bu egzersizi her gün 15x2 set yapın. Farklı hemen hissedeceksiniz! Videoları takip etmek için kanala abone olun.
Bacak & Kalça Kaslarını Çalıştıran Egzersiz 00:15
Bacak & Kalça Kaslarını Çalıştıran Egzersiz 214 izlenme - 2 yıl önce Bacak ve kalçalarınızı çalıştıracak bu egzersizi her bacak 15x2 set olacak şekilde çalışın. Daha ilk günden adele ağrılarını hissetmeye başlayacaksınız. Bu egzersizi isterseniz evde topu tutarakta yapabilirsiniz. Videoları takip etmek için kanala abone olun.
Dr.hüseyin Tırman/Aklımıza Takıldı Programı 11:20
Dr.hüseyin Tırman/Aklımıza Takıldı Programı 368 izlenme - 6 yıl önce medikal estetik hekimi/dr.hüseyin tırman
Evde 1 Ayda Plaj Vücudu -  22.gün - HIIT Kardiyo 12:55
Evde 1 Ayda Plaj Vücudu - 22.gün - HIIT Kardiyo 149 izlenme - 1 yıl önce Kısa Sürede Vücut Yapma Programı - En Hızlı Yağ Yaktıran Zayıflatan Kilo Verdiren Çalışma 22.gün DİKKAT ! Lütfen videolarımızı bilgisayarınıza İNDİRMEYİNİZ. Direkt olarak YOUTUBE üzerinden izleyiniz FACEBOOK - http://www.facebook.com/HakanFitness TWITTER - https://twitter.com/HakanFitness INSTAGRAM : http://www.Instagram.com/hknfitness Reklam ve Projeleriniz için : dthakanbulbul@gmail.com* * Kişisel mail göndermeyiniz 5 dk warmp up(ısınma) 2 hareket x 2,5 dk - Jog in Place - Jumping Jack 30 sn dinlenme Lunge :30 sn Boxer Shuffle : 10 sn Burpee : 30 sn Boxer Shuffle : 10 sn Squat Jump : 30 sn Boxer Shuffle : 10 sn * Her hareketi 3 tur yapmalı ve 3 tur arasında hareketi değiştirmeden önce 30 sn dinlenmelisiniz. evde yağ yakıcı egzersizler yağ yakıcılar yağ yakmanın en kolay en kısa yolu yağ yakmanın yolları teknikleri nasıl yağ yakılır evde yağ yakan yaktıran egzersizler kilo verdiren egzersizler spor fitness zayıflatan hareketler yağ yakımını artıran hareketler yağ yakımını artıran egzersizler kilo vermenin en kolay yolu kilo verdiren bölgesel yağ yakımı zayıflama hareketleri zayıflatan zayıflamak için bacak karın inceltme
10 Dakikada Vucüt Sıklaştırması Mümkün Mü? 10:06
10 Dakikada Vucüt Sıklaştırması Mümkün Mü? 69 izlenme - 4 yıl önce 10 dakikada vucüt sıklaştırması mümkün mü 10 dakikada yüzde sıklaştırma mümkün mü Bacak eğriliği estetiği nasıl yapılıyor Eğri bacaklara estetik operasyonda silikonmu koyulur Estetik olarak latin kalçası şekli her bayana uygulanabilir mi Estetik operasyonu sonrasında hastaya verilen görevler önemlidir Kol altlarına nasıl bir estetik tedavisi uygulanabilir
Pilates Topu İle Egzersizler ~ İncelme, Sıkılaşma ve Zayıflama Hareketleri 03:38
Pilates Topu İle Egzersizler ~ İncelme, Sıkılaşma ve Zayıflama Hareketleri 8 izlenme - 3 ay önce Pilates Topu İle Egzersizler ~ İncelme, Sıkılaşma ve Zayıflama Hareketleri Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler