Hoşgeldiniz!

Sıkılmak Videoları İzle

Sıkılma Belirtileri 00:06
Sıkılma Belirtileri 56.527 izlenme - 3 yıl önce Sıkılma Belirtileri Bir insan sıkıldığında neler yapabilir ki, işte bunun bir sınırının olmadığını gösteren bir video.
Erdal İnönü ve Limon Gibi Sıkılmak 00:11
Erdal İnönü ve Limon Gibi Sıkılmak 1.689 izlenme - 2 yıl önce 1987 seçimleri öncesi Turgut Özal'ın ANAP'ı ile rekabet halinde olan Erdal İnönü'nün SHP'si, belki de Türkiye siyasetinin en ağız sulandırıcı kampanyalarından birine imza atacaktı. "Limon" metaforu üzerinden halkın geçim şartlarını eleştiren kampanya, ne var ki dolaylı anlatımdan haz etmeyen kamuoyu üzerinde etki etmeyecek, seçimlerde "12 Eylül öncesine geri mi dönmek istiyonguz hıı?" diyen ANAP'ı bir kez daha iktidara taşırken geride seçim otobüsü üzerinde limon sıkan bir Erdal İnönü imgesi bırakacaktı. Güncel siyaset hakkında yorum yapanlar tez zamanda ayak serçe parmağını sehpaya çarpsınlar.
Sıkıldığında Ne Yaparsın? - Sokak Röportajı 01:35
Sıkıldığında Ne Yaparsın? - Sokak Röportajı 155 izlenme - 4 ay önce Sokak röportajında vatandaşlara sıkıldığında ne yaparsın sorusu sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış.
Sevgilisi Olmayanların Duymaktan Sıkıldığı 11 Şey 02:19
Sevgilisi Olmayanların Duymaktan Sıkıldığı 11 Şey 100 izlenme - 2 ay önce Katiyen bitmiyorlar arkadaşlar... Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İş Yerinde İnsan Sıkılınca Ne Yapar Sonuçları 02:00
İş Yerinde İnsan Sıkılınca Ne Yapar Sonuçları 1.284 izlenme - 3 yıl önce İş Yerinde İnsan Sıkılınca Ne Yapar Sonuçları
Minecraft'ta Sıkılınca Yapabileceğiniz 24 Şey 04:22
Minecraft'ta Sıkılınca Yapabileceğiniz 24 Şey 1.073 izlenme - 3 yıl önce Minecrafftta Canınız Sıkılınca Yapabileceğiniz Bir Çok Şey ... İnşallah Beğenirsiniz Facebook Https://www.facebook.com/biyiklikafa Abone Olmayı Unutmayın.
Hayatından Mı Sıkıldın..izle O Zaman 05:16
Hayatından Mı Sıkıldın..izle O Zaman 2.004 izlenme - 7 yıl önce hayatından mı sıkıldın İzle o zaman
Portekiz Cumhurbaşkanı Silva ve Eşinin Aşırı Klasik Türk Müziğiyle İmtihanı (Sıkıntı İçerir) 34:11
Portekiz Cumhurbaşkanı Silva ve Eşinin Aşırı Klasik Türk Müziğiyle İmtihanı (Sıkıntı İçerir) 271 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Gül ve Bayan Gül, Portekiz Cumhurbaşkanı Silva ve eşi Maria Silva onuruna verdiği resepsiyon öncesinde klasik Türk müziği eserlerinin seslendirildiği Dilek Türkan konseri...
Taladro Sıkılırsa Ne Olur? ( Bingo ) 01:32
Taladro Sıkılırsa Ne Olur? ( Bingo ) 229 izlenme - 3 yıl önce Taladro ve kuzeninin sıkılırken eğlendiği dakikalar.. K.O ve Orontez'e saygılar..
Minecraftta Sıkılınca Yapılacaklar 07:59
Minecraftta Sıkılınca Yapılacaklar 274 izlenme - 3 yıl önce Minecraftta Sıkılınca Yapılacaklar
Ben De Köylü Ekrem'im... - Ekrem Öztürk 09:36
Ben De Köylü Ekrem'im... - Ekrem Öztürk 278 izlenme - 3 yıl önce Çiftçi heykeltraşın eserleri, üniversite hocalarını bile şaşırtıyor Çiftçilik, inşaatçılık ve çeşitli işlerde çalışan heykeltraş Ekrem Öztürk'ün (43) eserler...
Türk Erkekle Uçmak İsteyen İsviçreli Turist 01:05
Türk Erkekle Uçmak İsteyen İsviçreli Turist 154 izlenme - 2 yıl önce Yönetmenliğini Mehmet Aslan senaristliğini Adem Ayralın üstlendikleri, başrollerini Yalçın Gülhan ve Yılmaz Köksal'ın paylaştıkları krallar eğleniyor filminden bir kesit. Yalçın abimiz turistin bu isteğini geri çevirmez ve piste doğru yola koyulurlar.
Dreamer-Sıkıldım Bu Hayattan 03:02
Dreamer-Sıkıldım Bu Hayattan 205 izlenme - 6 yıl önce dreamer
Canları Sıkılan Kardeşler Aynayı Bulamıyor 00:11
Canları Sıkılan Kardeşler Aynayı Bulamıyor 66 izlenme - 3 yıl önce Canları Sıkılan Kardeşler Aynayı Bulamıyor
Canı Sıkılan Arkadaşların Oda Orkestrası Kurması 02:01
Canı Sıkılan Arkadaşların Oda Orkestrası Kurması 38 izlenme - 3 yıl önce Canı Sıkılan Arkadaşların Oda Orkestrası Kurması .
Bu Restoranda Tatlı Beklerken Sıkılmak İmkansız 03:10
Bu Restoranda Tatlı Beklerken Sıkılmak İmkansız 14 izlenme - 1 yıl önce Daha önce de aynı animasyon sunumunu yemek bekleyenler için hazırlayan sanatçı bu defa mükemmel bir tatlı sunumu hazırladı. Siparişleri hazır olana kadar sabırsızlanan müşteriler artık tatlılarının daha geç gelmesini isteyecek. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hasan Türkekul - Sıkılmak: Lkç 1 03:18
Hasan Türkekul - Sıkılmak: Lkç 1 31 izlenme - 3 yıl önce Kabasakal'dan ( Sıkılmak ) 1 bu benim 1 videom teşekkür ederim şimdiden NOT: arkadaşlar ses biraz kötü kusura bakmayın bu ilk amatör videom hepsinni telafisi olucatır
Sıkılmak 00:19
Sıkılmak 5 izlenme - 1 yıl önce güzel bir gün cok sıkıcı ghujhugugugugugugugugugugugugugugugugugugugugugugugugugugugugugugugugugugugugugugugugugugugugugugugugugugujguguguguguggugugugu
aa - ^#4 sıkıldıııım!!! 04:14
aa - ^#4 sıkıldıııım!!! 0 izlenme - 10 ay önce oyunu oynamak için- http://www.oyunskor.com/oyna51689.htm beğenmeyi, yorum atmayı, abone olmayı unutmayın. Videolarımı izlemeye devam edin. Anneler gününüz kutlu olsun. :) Her zaman mutluluk dilerim.