Hoşgeldiniz!

sıkışma

Köpeği Sıkıştığı Yerden Kurtaran Kedi 01:31
Köpeği Sıkıştığı Yerden Kurtaran Kedi 8.433 izlenme - 1 yıl önce 1.5 dakikalık, sanki uzun metrajlı bir dostluk filmi izlermişçesine izlenilen ve 1.5 dakikada içinde uzun metrajlı filmlerin bulundurduğu konuları (azim, istek, başarı, cesaret) barındıran video. kahramanımız bir kedi ama bu kedi mel gibsonlu william wallace kadar cesur. şaheser 59 saniye edit; deliğin içine girdiği anda arkadan ittirdi mi? diye soranlar olacaktır. evet net geo'da bu video hakkında araştırma yapmışlar ve arkadan olanca kuvvetiyle ittirdigine karar vermişler. bende videoyu buraya taşımadan önce net geo da izledim. video ve açıklama ekşiden alıntıdır. Seviyeyi yükseldiyse kusura bakmayın.
Bisiklete Testis Sıkıştırma Şakası 04:31
Bisiklete Testis Sıkıştırma Şakası 2.768 izlenme - 1 yıl önce Gün geçmiyor ki Vitaly adlı rus arkadaşımız bir şaka daha yapmasın. Bu şakasında bisiklete çakma testis sıkıştırarak milleti kandırıyor. yanında bfvsgf'den Jesse var. İyi seyirler.
pepsiden bomba yapımı 03:11
pepsiden bomba yapımı 8.897 izlenme - 8 yıl önce bir pepsi Şişesinden bomba örneği :)
Yanlış Zamanda Yanlış Yerde Olmak 00:47
Yanlış Zamanda Yanlış Yerde Olmak 1.933 izlenme - 2 yıl önce gerçekten rezalet bir durum bi ara emaneti indirmeye çalışıyor ama nafile sonunda olan oluyor burdan spoiler vermiyorum izleyelim görelim ne olduğunu
Maket Prenslerle Tokalaşan Arap Ziyaretçiler 00:45
Maket Prenslerle Tokalaşan Arap Ziyaretçiler 487 izlenme - 1 yıl önce Suudi Arabistan Kralı Abdullah bin Abdülaziz’in ölümünden sonra, tahta kardeşi, Veliaht Prens ve Savunma Bakanı 79 yaşındaki Salman Bin Abdülaziz geçmişti. Suudi Arabistan Kral'ı Abdullah için birçok lider taziye mesajı yayınlarken, sarayda da taziye töreni düzenlendi. Ancak taziye töreniyle ilgili ortaya çıkan bir görüntü büyük tartışmalara neden oldu. Görüntülerde kralın ailesine taziye için gelenleri, prenslerin kendisi yerine karton maketleri karşıladı. Kralın çocuklarının fotoğrafının bulunduğu karton maketlerin arkasından uzanan bir el, gelenlerin elini sıkıyor.
Suriye`de Protokol ve Diplomasi 00:37
Suriye`de Protokol ve Diplomasi 697 izlenme - 2 yıl önce Şirin komşumuz Suriye`de bayramlaşma ve karşılama seremonisinden bir kesit. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Celal İle Ceren -  Celal'in Tuvalete Sıkıştığı An 02:32
Celal İle Ceren - Celal'in Tuvalete Sıkıştığı An 683 izlenme - 2 yıl önce Celal ile Ceren - Celal'in Tuvalete Sıkıştığı An
Ayakları Geri Geri Giden Kız 00:38
Ayakları Geri Geri Giden Kız 482 izlenme - 2 yıl önce Ablamız otobüsten inmek istemiş belli ama otobüs onu brakmamış. Kötü bir durum gerçekten, yara almamış gibi görünüyor şükretmek lazım.
smart'a nasıl sığdılar hayret 02:57
smart'a nasıl sığdılar hayret 1.085 izlenme - 8 yıl önce
Eli Sıkılmayan Adam Neymar 00:52
Eli Sıkılmayan Adam Neymar 417 izlenme - 2 yıl önce Adam yerine konmamış Neymar kardeşimiz... Eksantrik çalımlar atarak komik duruma düşürdüğü futbolcuların halini bir nebze olsun anlamıştır. Fernanda Lima ablamızı alkışlıyoruz..
ağrı dağı efsanesi 05:16
ağrı dağı efsanesi 577 izlenme - 6 yıl önce hayatım boyunca sıkışıp kaldım dağ aralarında!
20 Saniye Süren El Sıkışma 00:20
20 Saniye Süren El Sıkışma 556 izlenme - 7 yıl önce 20 saniye süren el sıkışma
El Sıkışma Bahanesiyle Top Çalmak 00:20
El Sıkışma Bahanesiyle Top Çalmak 122 izlenme - 1 yıl önce Amerika'da oynanan Basketbol karşılaşmasında Portland State'li oyuncu el sıkışıp tebrik etme bahanesiyle çaldığı topu son dakikalarda böyle smaçlıyor.
Gintama Duvara Sıkışma 02:16
Gintama Duvara Sıkışma 60 izlenme - 1 yıl önce Gintama sıkışma sahnesi
Kafası Sıkışan Veleti Kurtarmak 01:18
Kafası Sıkışan Veleti Kurtarmak 110 izlenme - 2 yıl önce Oraya nasıl girdiğini bilmiyorum fakat çıkartması klasik Türk zekasıyla 5 saniye sürdü.
Rüvüş 00:25
Rüvüş 174 izlenme - 7 yıl önce sıkışmış çıkamıyo annnesi :) :)
Avustralya'da Yolcunun Bacağı Trene Böyle Sıkıştı 02:15
Avustralya'da Yolcunun Bacağı Trene Böyle Sıkıştı 71 izlenme - 2 yıl önce Avustralya’da Perth kentindeki bir tren istasyonunda bu sabah saatlerinde heyecan dolu dakikalar yaşandı. Stirling istasyonundan trene binmek isteyen bir yolcunun bacağı, peronla yaklaşık 10 bin ton ağırlığındaki taşıt arasına sıkıştı. Yerel saatle 08.50'de gerçekleşen olayda, talihsiz adamın imdadına diğer yolcular ve görevliler yetişti. Yaklaşık 10 dakika süren uğraşlar sonucunda kurtarılan adamın ciddi bir sağlık problemi olmadığı açıklandı.
Netanyahu'nun Elini Havada Bırakan Hollandalı Türk Vekil 00:25
Netanyahu'nun Elini Havada Bırakan Hollandalı Türk Vekil 3 izlenme - 2 ay önce İsrail Başbakanı, Hollanda Parlamentosu'nu ziyareti sırasında Filistin rozeti takan Türk vekil tarafından iplenmedi. İzliyoruz efendim.
Usain Bolt'dan müthiş el sıkışma figürleri! 00:44
Usain Bolt'dan müthiş el sıkışma figürleri! 13 izlenme - 2 yıl önce Ünlü atlet Usain Bolt arkadaşıyla el sıkışma figürlerini sosyal medyada paylaştı. Daha fazlası www.izlesene.com/sporx kanalında
Çin'in Kuzeybatısındaki Çongging Kentindeki Avm 'nin Yürüyen Merdivenin İçine Sıkıştı! 01:33
Çin'in Kuzeybatısındaki Çongging Kentindeki Avm 'nin Yürüyen Merdivenin İçine Sıkıştı! 3 izlenme - 5 ay önce Çin'in kuzeybatısındaki Çongging kentindeki bir AVM'nin yürüyen merdivenlerini tamir eden işçi, cihazın aniden çalışması sonrası merdivenin içinde sıkıştı.
El Bileğinde Sinir Sıkışması Neden Olur 00:37
El Bileğinde Sinir Sıkışması Neden Olur 12 izlenme - 1 yıl önce Karpal tünel sendromu nedenleri nelerdir, el bileğinde sinir sıkışmasına neler sebep olur Beyin Cerrahisi Uzmanı Opr Dr İlker Yassa konuyla ilgili bilgi veriyor.