Hoşgeldiniz!

sıkıştırma

2 Yaşındaki Çocuğa Ticari Araç Kullandıran Baba 01:15
2 Yaşındaki Çocuğa Ticari Araç Kullandıran Baba 989 izlenme - 3 ay önce Motosiklet sürücüsünün kask kamerasına yansıyan bu görüntüler gerçekten eğitimin ne kadar önemli olduğunu bize bir kez daha hatırlatıyor. 35 HA 5472 plakalı Ford Transit aracını çocuğuna kullandıran ve ilk önce fren mesafesi bırakmadan motosikletin arkasına yaklaşan sonrada boş yolda şeridinde düzgünce giden motosikleti sanki başka şerit yokmuş gibi şerit içerisinde sıkıştırarak mesafe bırakmadan yanından geçmek nasıl bir ihmarkarlıktır gerçekten mantığa sığmıyor.
Motosikletin Önüne Kırıp Dayılanmak 00:37
Motosikletin Önüne Kırıp Dayılanmak 7.124 izlenme - 1 yıl önce YouTube'ta dolaşırken Emre Koçyiğit isimli birisinin kanalında bulduğum videoyu sizlerle paylaşmak istedim. Arabadaki adam arabada arkadaşlarının olmasına güveniyor olmalı ki motorcuya tavır yapıyor.
46 Rus Kızını 1 Araca Sığdırmak 07:25
46 Rus Kızını 1 Araca Sığdırmak 4.415 izlenme - 3 yıl önce Birbirinden güzel 46 rus kızını tek bir araca sığdırmaya çalışıyor abiler. Yalnız esneme, açma ve ısınma hareketlerine dikkatinizi çekmek isterim.
Motosiklete Kaza Yaptırtmak İsteyen Sürücü 01:17
Motosiklete Kaza Yaptırtmak İsteyen Sürücü 1.974 izlenme - 3 yıl önce Olay İstanbulda vuku buluyor. Videoda izleyeceğiniz gibi kırmızı doblolu abim tüm yolların kralı olmayı geçip Azrail olmaya girişiyor. İbretle izliyoruz.
Gizli Kamera - Sokakta Sıkıştırma 02:00
Gizli Kamera - Sokakta Sıkıştırma 623 izlenme - 5 yıl önce İnsanların Üstüne Saldırılırsa Çok Komikk
Zip Şifreleme 02:36
Zip Şifreleme 1.144 izlenme - 10 yıl önce zip,rar dosyalarını şifrelemeyi anlattım.
Harika Çalım-Bütün Dertlerimden Böyle Kurtulsam Keşke 00:03
Harika Çalım-Bütün Dertlerimden Böyle Kurtulsam Keşke 8 izlenme - 2 ay önce Adeta topun peşinde koşacağım derken iki köpek balığı kılıklı defansın kıskacında kalan bu topçu(futbolcu) kardeşimiz imkansızı başarıyor. Tüm dertlerinizden böyle kılçıksız sıyrılmanız temennisiyle dostlar
Winrar İle Dosya Arşivleme Çıkarma 01:14
Winrar İle Dosya Arşivleme Çıkarma 120 izlenme - 3 yıl önce http://www.indirshop.com/program/winrar.html Winrar ile dosya nasıl arşivlenir ve sıkıştırılır. Sıkıştırılan bu dosyalar nasıl açılır.
Winrar Nedir Nasıl Kullanılır 04:34
Winrar Nedir Nasıl Kullanılır 82 izlenme - 3 yıl önce http://www.indirshop.com/program/winrar.html winrar ile dosya sıştırma, şifreleme, dosya açma, exe oluşturma sfx oluşturma işlemleri nasıl yapılır.
Kiralık Vibrasyonlu Silindir Www.in-Ka.com.tr 00:41
Kiralık Vibrasyonlu Silindir Www.in-Ka.com.tr 31 izlenme - 2 yıl önce İn-ka kiralık vibrasyonlu silindir 3 ton -12 ton vibrasyonlu kiralık silindirler . İn-ka Ağır İş Makineleri Kiralama Hizmetleri www.in-ka.com.tr
 Eşeği Bagaja Attılar! 01:07
Eşeği Bagaja Attılar! 90 izlenme - 5 yıl önce Türkleri kıskandıracak hareket bunlar..
HEPA FİLTRE KUTULARI - YÜKSEKLİK SADECE 30 CM 01:30
HEPA FİLTRE KUTULARI - YÜKSEKLİK SADECE 30 CM 38 izlenme - 2 yıl önce İstanbul fabrikamızda lazer ve CNC teknolojisi ile DKP sacdan imal edilen Alp hepa filtre kutularının gövdeleri sızdırmaz kaynaklıdır. Conta yuvaları ise eksiz ve kaynaksızdır. Alp hepa filtre kutularının hava giriş yönleri üstten veya yandan dairesel olarak imal edilmektedir. İsteğiniz halinde kutu girişine sızdırmaz damper uygulaması yapılmaktadır. Alp hepa kutularının iç ve dış yüzeyleri RAL 7045 elektrostatik boya ile boyanmıştır. İsteğinize bağlı olarak hepa kutusu hava girişlerine klape uygulanmaktadır. Klape boyutları hepa filtre kutusu boğaz çaplarına uygun olarak imal edilmektedir. Alp hepa kutularında standart olarak 68, 78, 152 ve 292 mm yüksekliğindeki Alp hepa filtreleri kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için http://www.klimaci.com/hepa_filtre_ku... sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
İnsanların kusurlarını affederek ihsanda bulunmanın ahiretteki büyük karşılığı 10:07
İnsanların kusurlarını affederek ihsanda bulunmanın ahiretteki büyük karşılığı 68 izlenme - 6 yıl önce Bu sohbette, insanların kusurlarını affetmenin, ihsan etmenin ahiretteki büyük karşılığı nakillerle, menkıbelerle anlatılmaktadır