Hoşgeldiniz!

Sıkıştırma Videoları İzle

Motosikletin Önüne Kırıp Dayılanmak 00:37
Motosikletin Önüne Kırıp Dayılanmak 6.937 izlenme - 4 ay önce YouTube'ta dolaşırken Emre Koçyiğit isimli birisinin kanalında bulduğum videoyu sizlerle paylaşmak istedim. Arabadaki adam arabada arkadaşlarının olmasına güveniyor olmalı ki motorcuya tavır yapıyor.
46 Rus Kızını 1 Araca Sığdırmak 07:25
46 Rus Kızını 1 Araca Sığdırmak 2.266 izlenme - 1 yıl önce Birbirinden güzel 46 rus kızını tek bir araca sığdırmaya çalışıyor abiler. Yalnız esneme, açma ve ısınma hareketlerine dikkatinizi çekmek isterim.
Motosiklete Kaza Yaptırtmak İsteyen Sürücü 01:17
Motosiklete Kaza Yaptırtmak İsteyen Sürücü 742 izlenme - 2 yıl önce Olay İstanbulda vuku buluyor. Videoda izleyeceğiniz gibi kırmızı doblolu abim tüm yolların kralı olmayı geçip Azrail olmaya girişiyor. İbretle izliyoruz.
Gizli Kamera - Sokakta Sıkıştırma 02:00
Gizli Kamera - Sokakta Sıkıştırma 590 izlenme - 4 yıl önce İnsanların Üstüne Saldırılırsa Çok Komikk
Zip Şifreleme 02:36
Zip Şifreleme 1.033 izlenme - 8 yıl önce zip,rar dosyalarını şifrelemeyi anlattım.
Winrar İle Dosya Arşivleme Çıkarma 01:14
Winrar İle Dosya Arşivleme Çıkarma 111 izlenme - 2 yıl önce http://www.indirshop.com/program/winrar.html Winrar ile dosya nasıl arşivlenir ve sıkıştırılır. Sıkıştırılan bu dosyalar nasıl açılır.
Kiralık Vibrasyonlu Silindir Www.in-Ka.com.tr 00:41
Kiralık Vibrasyonlu Silindir Www.in-Ka.com.tr 25 izlenme - 7 ay önce İn-ka kiralık vibrasyonlu silindir 3 ton -12 ton vibrasyonlu kiralık silindirler . İn-ka Ağır İş Makineleri Kiralama Hizmetleri www.in-ka.com.tr
Winrar Nedir Nasıl Kullanılır 04:34
Winrar Nedir Nasıl Kullanılır 76 izlenme - 2 yıl önce http://www.indirshop.com/program/winrar.html winrar ile dosya sıştırma, şifreleme, dosya açma, exe oluşturma sfx oluşturma işlemleri nasıl yapılır.
iPhone 6s'i Motosiklet Zincirine Sıkıştırma Testi 04:05
iPhone 6s'i Motosiklet Zincirine Sıkıştırma Testi 19 izlenme - 1 yıl önce Sözün Bittiği Yerd: iPhone'lara yapılan en insafsız testlerle tanıdığımız TechRax bizi yine şaşırtmadı. Her zaman olduğu gibi yine farklı ve acı dolu bir yol seçen kanal iPhone'u bu defa motosiklet zincirine sıkıştırdı. Bakalım sağ çıkabilmiş mi? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Karın Egzersizleri: Ayak Ayağa Sıkıştırma 01:15
Karın Egzersizleri: Ayak Ayağa Sıkıştırma 27 izlenme - 1 yıl önce Bu egzersiz oblik karın kaslarını çalıştırmak için en etkili ve en çok bilinen egzersizlerden birisidir. Ayak Ayağa sıkıştırma yan karın bandını çok etkin bir şekilde çalıştırır sürekli olarak gergin ve sıkı olan kaslar ve kolların ve omuzların hafifçe kalkık pozisyonu ağırlığın dengelenmesini ve egzersizin doğru bir şekilde yapılmasıni sağlar.
HEPA FİLTRE KUTULARI - YÜKSEKLİK SADECE 30 CM 01:30
HEPA FİLTRE KUTULARI - YÜKSEKLİK SADECE 30 CM 28 izlenme - 10 ay önce İstanbul fabrikamızda lazer ve CNC teknolojisi ile DKP sacdan imal edilen Alp hepa filtre kutularının gövdeleri sızdırmaz kaynaklıdır. Conta yuvaları ise eksiz ve kaynaksızdır. Alp hepa filtre kutularının hava giriş yönleri üstten veya yandan dairesel olarak imal edilmektedir. İsteğiniz halinde kutu girişine sızdırmaz damper uygulaması yapılmaktadır. Alp hepa kutularının iç ve dış yüzeyleri RAL 7045 elektrostatik boya ile boyanmıştır. İsteğinize bağlı olarak hepa kutusu hava girişlerine klape uygulanmaktadır. Klape boyutları hepa filtre kutusu boğaz çaplarına uygun olarak imal edilmektedir. Alp hepa kutularında standart olarak 68, 78, 152 ve 292 mm yüksekliğindeki Alp hepa filtreleri kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için http://www.klimaci.com/hepa_filtre_ku... sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 Eşeği Bagaja Attılar! 01:07
Eşeği Bagaja Attılar! 88 izlenme - 4 yıl önce Türkleri kıskandıracak hareket bunlar..
İnsanların kusurlarını affederek ihsanda bulunmanın ahiretteki büyük karşılığı 10:07
İnsanların kusurlarını affederek ihsanda bulunmanın ahiretteki büyük karşılığı 60 izlenme - 5 yıl önce Bu sohbette, insanların kusurlarını affetmenin, ihsan etmenin ahiretteki büyük karşılığı nakillerle, menkıbelerle anlatılmaktadır