Hoşgeldiniz!

sıkmak

Javier Martos'a Sıradışı Sprey Tedavisi 00:15
Javier Martos'a Sıradışı Sprey Tedavisi 564.592 izlenme - 1 yıl önce Belçika liginde oynanan bu maçta İspanyalı defans Javier Martos'a yapılan faulden sonra uygulanan tedavi. Çiğköfteyi fazla kaçırdığımda ben de bundan istiyorum. http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-3192440/Spanish-defender-Javier-Martos-suffers-painful-injury-landing-backside.html
Zorla Sürünen Kız 00:30
Zorla Sürünen Kız 34.471 izlenme - 1 yıl önce Artık konu nedir bilinmez ama kızın zorla malafatı sıkması, avuçlaması pek hayra alamet değil. Kıskançlık da olabilir. ''O siki açacaksın, onu beşi bilmem.''
Atatürk İçin Ayağa Kalkmayanların Kafasına Sıkacağız! 01:27
Atatürk İçin Ayağa Kalkmayanların Kafasına Sıkacağız! 24.863 izlenme - 2 yıl önce Halk otobüsünde dokuzu beş gece Atatürk'e saygı duruşu esanasın bir vatandaşın ayağa kalkmayanların için söylediği malum sözü dinleyerek, izliyoruz. Kendi notu ise şöyle: CUMHURİYETİMİZİN KURUCUSU ULU ÖNDER ATATÜRK İÇİN SAYGI DURUŞUNA GEÇMEYENLERİN BİR GÜN KAFASINA SIKACAĞIZ... ATATÜRK ÖLMEZ.. SADECE ÖLDÜĞÜNÜ ZANNEDEN ANGUTLARA RASTLAYABİLİRSİNİZ.. 10 KASIM 2014 BU NE İLK NE DE SON EYLEMİM OLACAK.
Yıllanmış Sivilce 04:39
Yıllanmış Sivilce 16.232 izlenme - 2 yıl önce Ablamız artık ne kadardır orada bekletiyorsa ya da ne derece anormal bir durum oluştuysa sıktıkça çıkıyor sıktıkça çıkıyor, ohh missss. olsa da yisekk.
Yıkılmayan Adam Filminin Gerçek Olması ( 18) 00:37
Yıkılmayan Adam Filminin Gerçek Olması ( 18) 11.374 izlenme - 1 yıl önce Anladığıma göre adam polis memuru sevgilisiyle kavga ettikten sonra intihar etmiş.
Bursa'da Sokak Ortasında İşlenen Cinayet ( 18) 00:43
Bursa'da Sokak Ortasında İşlenen Cinayet ( 18) 14.178 izlenme - 1 yıl önce Aralarında alacak verecek davası olan fabrika sahibi ve müteahhit arasındaki kavga önce yaralama ardından da yerde yatan yaralının kameralar önünde kafasına sıkmayla son buluyor. Bir imkan olsa da ilk kuru yük gemisine binip Yeni Zelanda'ya İzlanda'ya Guatemala'ya filan kaçıp kurtulsak artık ..
Belediye Başkanının Gazetecinin Boğazını Sıkması 02:49
Belediye Başkanının Gazetecinin Boğazını Sıkması 2.507 izlenme - 4 ay önce Haber : Belediye başkanı gazetecinin boğazını sıktı! Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın 2 yıllık faaliyetlerinin değerlendirildiği basın toplantısında olay çıktı. Bir gazetecinin belediyeyi eleştirmesi üzerine toplantıyı bitiren Başkan Albayrak salonu terk etti. Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan da, Başkan Albayrak ile tartışan gazetecinin boğazını sıktı. Not: Boğaz sıkan başkan CHP'li. Bu da yerel gazetecinin facebook adresi : https://www.facebook.com/nijat.ayvaz
Yıllanmış Sivilce 04:39
Yıllanmış Sivilce 5.617 izlenme - 1 yıl önce Ablamız artık ne kadardır orada bekletiyorsa ya da ne derece anormal bir durum oluştuysa sıktıkça çıkıyor sıktıkça çıkıyor, ohh missss. olsa da yisekk.
Polislere Su Sıkan Toma 00:22
Polislere Su Sıkan Toma 7.409 izlenme - 1 yıl önce 28 Haziran 2015 Onur yürüşünde toma polislere yanlışlıkla su sıkıyor.
Hangi Şerefsiz Su Sıktı - HDP'li Islak Vekil 02:03
Hangi Şerefsiz Su Sıktı - HDP'li Islak Vekil 4.098 izlenme - 10 ay önce Hdp Batman Milletvekili Mehmet Ali Aslan, düzenledikleri izinsiz yürüyüşe müdahale eden polise, "Hangi şerefsiz su sıktı" diye çıkıştı.
Adnan Oktar'ın Elini Sıkan İspanya'nın En Güzel 2 Kadını 05:08
Adnan Oktar'ın Elini Sıkan İspanya'nın En Güzel 2 Kadını 7.746 izlenme - 1 yıl önce Adnan Hocamız bu sefer de ispanyalı güzellerimizle buluştu. Bakalım kedicikler neler yapmış.
En Kolay Ve En İlginç Limon Sıkma Yöntemi / Pratikbilgiler 02:18
En Kolay Ve En İlginç Limon Sıkma Yöntemi / Pratikbilgiler 3.757 izlenme - 9 ay önce En kolay ve en ilginç şekilde limon sıkma nasıl olur Limonu çamaşır gibi sıkın!
Putin Şerefine 1000 Çift Meme 19:23
Putin Şerefine 1000 Çift Meme 3.244 izlenme - 2 yıl önce Youtube için subscriber kapmak çabasında olan arkadaşımızın emeline ulaşıp, ellediği göğüsleri izliyoruz. Sen elle biz de burda elleriz merak etme dostum.
Mehmet Öz'den Sivilce Önerisi: İğneyle Delin 01:21
Mehmet Öz'den Sivilce Önerisi: İğneyle Delin 3.050 izlenme - 2 yıl önce Birçok insan zararlı olduğunu bilmesine rağmen sivilceleriyle oynamadan duramaz ABD'li ünlü sunucu Oprah Winfrey'in programına konuk olan Dr Mehmet Öz sivilceler için sıkmak yerine bambaşka bir öneri getirdi: İğneyle delmek Daily Mail'de yer alan habere göre büyük bir maket üzerinde canlı olarak uygulama yapan Dr Mehmet Öz,alkol ile temizlenmiş bir iğnenin,sivilcenin sadece beyaz olan kısmından girilerek delinebileceğini söyledi Beyaz kısmın ölü deri olduğunu,ancak sivilce sıkıldığında canlı dokulara da zarar verildiğini belirtti Sivilce iğneyle delinirken cilde tamamen paralel bir şekilde bir taraftan girilip,diğer taraftan çıkılması gerekiyor Ayrıca ciltteki sivilceler sıkıldığında parmaklardaki mikrop cilde bulaştığı için yeni sivilce oluşumunu da tetikliyor Ancak paralel delme tekniği sağlıklı cilde dokunulmadığı için hiçbir zarar vermiyor
1 Günde 300 Kalça Ellemek 05:46
1 Günde 300 Kalça Ellemek 2.482 izlenme - 2 yıl önce Putin şerefine 1000 çift memeden sonra yeni elleme videomuzun teması karpuz olmuştur. Herkese böyle güzel bir gün diliyorum. İşte bunlar hep seks... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58278/alkislarlayasiyorum-senlikleri-putin-serefine-1000-cift-meme
Tartıştığı Müşterisinin Hayalarını Sıkan Hayat Kadını 04:32
Tartıştığı Müşterisinin Hayalarını Sıkan Hayat Kadını 1.867 izlenme - 1 yıl önce Aralarında neden bir anlaşmazlık çıktığı bilinmez ama bu hayat kadını müşterisiyle girdiği kavga sırasında hırsını acımasızca alıyor.
Fişek Tabancısını Kafasına Sıkan Kaçık Adam 00:45
Fişek Tabancısını Kafasına Sıkan Kaçık Adam 258 izlenme - 6 ay önce Bir delilik videosu ile karşınızdayım,videoda geçen adam elinde bir silah var fişek tabancısına benzettim ben yada başka bir şey kafasına sıkıyo sonra kafası yarılımu ne siz izleyin karar verin bakalım. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Kafasına Sıkıp İntihar Etti 01:24
Kafasına Sıkıp İntihar Etti 1.530 izlenme - 3 yıl önce Kafasına Sıkıp İntihar Etti
Canlı Yayında Yanak Sıkmaca - Adnan Oktar 00:32
Canlı Yayında Yanak Sıkmaca - Adnan Oktar 1.589 izlenme - 1 yıl önce hadi bakalım genşler gözünüz aydın ufaktan ısınıyor gibi ortam, yoksa film geliyor mu haa ne dersiniz? canlı yayında kediciklere sürpriz yapan adnan oktar herkes birbirine iltifat yağdırdıktan sonra herkesin birbirinin yanağını sıkması gerektiğini söylemiş.
Yaramaz TOMA! 00:37
Yaramaz TOMA! 984 izlenme - 2 yıl önce Çapulcu TOMA'ya parmak sallıyor, TOMA ile çapulcu arasındaki hoş dialog, insan hiç sevdiğine su sıkar mı? Yer Taksim, tarih 06.07.13...
Dakikada 1200 Mermi Atan Silah 00:59
Dakikada 1200 Mermi Atan Silah 318 izlenme - 1 yıl önce Dakikada 1200 Mermi Atan Silah en yeniler için; www.izlesene.com/kadirbaykal Dakikada 1200 Mermi Atan Silah
Havaya Sıkmalı, Alahu Ekber'li Lezginka 00:21
Havaya Sıkmalı, Alahu Ekber'li Lezginka 494 izlenme - 2 yıl önce Çeçen arkadaşlar Moskovada toplanmış Lezginka oynuyorlar iyi güzelde son çıkan arkadaş belinden silahı çıkarıp havaya sıkıyor birde Allahu ekber diyor böyle şey olmaz!
1940'ların Öldürücü İç Çamaşırları 00:54
1940'ların Öldürücü İç Çamaşırları 587 izlenme - 2 yıl önce Yine kadınlar , yine güzel görünmek uğruna çekilen çileler , acılar efendim.1940' larda model ablamızın üzerinde; o dönemin modası korse ve çamaşırları görmekteyiz nasıl nefes aldığı konusu tam bir muamma. Modasının geçmiş olmasına hiç üzülmediğimiz birşey kendisi.
Rabin Meydanı Su Savaşları - Tel Aviv 03:33
Rabin Meydanı Su Savaşları - Tel Aviv 508 izlenme - 2 yıl önce Tel Aviv Rabin Meydanında yapılan su savaşı görüntüleridir. Meydana toplananlar birbirlerine su atıp ıslatarak çocuklar gibi eğlenmişlerdir. Bu eğlenceden o esnada yoldan geçen araçlarda nasibini almıştır. Videonun sonunda ise elemanın polis arabasına su atması en ilginç görüntü olmuştur.
Yalçın Çakır - Ben de Onlara Sıktım 01:00
Yalçın Çakır - Ben de Onlara Sıktım 410 izlenme - 2 yıl önce Kızı kurtarılan anne yayına bağlandıktan sonra son gelişmeleri Yalçın Çakır a anlatmaya başlar...Fakat Yalçın Abi birden eski anılarını hatırlar ve yaşadığı önemli bir olayı tüm izleyicileriyle paylaşır...Büyük adamsın Yalçın Abi...
Savaşa Gider Gibi Kız İstemeye Gitmek 00:29
Savaşa Gider Gibi Kız İstemeye Gitmek 615 izlenme - 2 yıl önce Görüntülerin nereden olduğunu ben de çok merak ediyorum ama ortadoğu olduğu kesin. Heralde benim evime böyle kız istemeye gelseler değil kızı evi de verir kaçardım heralde.
Yolculara Biber Gazı Sıkan Metrobüs Şoförü 01:05
Yolculara Biber Gazı Sıkan Metrobüs Şoförü 417 izlenme - 2 yıl önce Metrobüs sürücüsü alkollü olduğu iddia edilen iki yolcuyla yaşadığı tartışma sonrası yolculara biber gazıyla müdahale etti. Sıkılan gazdan metrobüste bulunan diğer yolcularda etkilendi.
27 Nefes  SertfLow ft. Üstad - Kafama SıkMak istiyorum 2012 (Beat Dj Güven) 04:02
27 Nefes SertfLow ft. Üstad - Kafama SıkMak istiyorum 2012 (Beat Dj Güven) 1.746 izlenme - 5 yıl önce
 Sihirbazlıkla Sapıklığı Harmanlayan Eleman 00:20
Sihirbazlıkla Sapıklığı Harmanlayan Eleman 409 izlenme - 2 yıl önce Millet ne bok yiyeceğini şaşırmış, acaba bizde böyle bir şey denesek diyorum, hani ...?
Gol Sevincini İbrahimovic'İn Burnunu Sıkarak Yaşamak 00:18
Gol Sevincini İbrahimovic'İn Burnunu Sıkarak Yaşamak 300 izlenme - 1 yıl önce Burnuna olan hassasiyetini şuradan da: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/158966/barajda-burnunu-koruyan-zlatan-ibrahimovic bildiğimiz İbrahimovic'in takım arkadaşı Lavezzi tarafından avuçlanması. Harika bir gol sevinci şekli bence. Ampır ampır konuşacağınızı bildiğimden not; Videonun arka planindaki çirkin gülme ve 3 tekrara yapabilecek bir şeyim yok. Fransız mizahı böyle bir şey arkadaşlar. Az biraz kültürlenin lan.