Hoşgeldiniz!

sıkmak

Javier Martos'a Sıradışı Sprey Tedavisi 00:15
Javier Martos'a Sıradışı Sprey Tedavisi 565.327 izlenme - 3 yıl önce Belçika liginde oynanan bu maçta İspanyalı defans Javier Martos'a yapılan faulden sonra uygulanan tedavi. Çiğköfteyi fazla kaçırdığımda ben de bundan istiyorum. http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-3192440/Spanish-defender-Javier-Martos-suffers-painful-injury-landing-backside.html
Devasa At Sivilcesini Patlatmak 03:06
Devasa At Sivilcesini Patlatmak 38.165 izlenme - 1 yıl önce At sivilcesini patlatan adam. Sağlam mide gerektirir!
Cine5'in Şifreli Yayına Geçmesi - HD 07:09
Cine5'in Şifreli Yayına Geçmesi - HD 1.698 izlenme - 2 hafta önce İşte Türkiye'in İlk Şifreli Televizyon Kanalı Olan Cine5'in 90'lı ve 2000'li Yıllarda Şifreli Yayına Geçiş Anı... Not:Bu Video'da Filmin Başlangıcı Tom Hanks ve Rita Wilson'ın Başrollerinde Oynadığı ''Volunteers'' Adlı Filme Ait...
Zorla Sürünen Kız 00:30
Zorla Sürünen Kız 35.691 izlenme - 3 yıl önce Artık konu nedir bilinmez ama kızın zorla malafatı sıkması, avuçlaması pek hayra alamet değil. Kıskançlık da olabilir. ''O siki açacaksın, onu beşi bilmem.''
Dinozor Kurban Ederken Sinirli Valideye Yakalanmak - Turp Hüseyin 02:56
Dinozor Kurban Ederken Sinirli Valideye Yakalanmak - Turp Hüseyin 3.081 izlenme - 4 ay önce Merhabalar şakşakçı dostlarım. Gereksiz bir video ile karşınızdayım. Bundan yıllar sonra, -nostalji bâbında- gözlerimizde tomurcuk yaşlarla izleyeceğimiz insanlardan birisi olan Hüseyin Aktepe kardeşimiz; bu sefer oyuncak bir dinozoru kurban ettikten saniyeler sonra, agresif anne ile yüzleşmek zorunda kalıyor ve olaylar her zamanki gibi gelişiyor. İzliyoruz.
Trump'ın Merkel'in Elini Sıkmaması 00:16
Trump'ın Merkel'in Elini Sıkmaması 6.096 izlenme - 1 yıl önce Merkel, “El sıkışmak ister misin?” diyerek Trump’a soru sordu. Trump ise Merkel’i duymazlıktan geldi.
Yıllanmış Sivilce 04:39
Yıllanmış Sivilce 22.429 izlenme - 3 yıl önce Ablamız artık ne kadardır orada bekletiyorsa ya da ne derece anormal bir durum oluştuysa sıktıkça çıkıyor sıktıkça çıkıyor, ohh missss. olsa da yisekk.
Atatürk İçin Ayağa Kalkmayanların Kafasına Sıkacağız! 01:27
Atatürk İçin Ayağa Kalkmayanların Kafasına Sıkacağız! 25.221 izlenme - 3 yıl önce Halk otobüsünde dokuzu beş gece Atatürk'e saygı duruşu esanasın bir vatandaşın ayağa kalkmayanların için söylediği malum sözü dinleyerek, izliyoruz. Kendi notu ise şöyle: CUMHURİYETİMİZİN KURUCUSU ULU ÖNDER ATATÜRK İÇİN SAYGI DURUŞUNA GEÇMEYENLERİN BİR GÜN KAFASINA SIKACAĞIZ... ATATÜRK ÖLMEZ.. SADECE ÖLDÜĞÜNÜ ZANNEDEN ANGUTLARA RASTLAYABİLİRSİNİZ.. 10 KASIM 2014 BU NE İLK NE DE SON EYLEMİM OLACAK.
Muzun Cılkını Çıkarmak - ASMR 05:49
Muzun Cılkını Çıkarmak - ASMR 1.314 izlenme - 3 ay önce ASMR tekniği ile bu sefer muzun bizde bıraktığı hislere tanık olacağız. Birçok kez site ahalisi olarak farklı çeşitlerine maruz kalmıştık. Bu seferki biraz vıcık vıcık.
Yıllanmış Sivilce 04:39
Yıllanmış Sivilce 10.395 izlenme - 3 yıl önce Ablamız artık ne kadardır orada bekletiyorsa ya da ne derece anormal bir durum oluştuysa sıktıkça çıkıyor sıktıkça çıkıyor, ohh missss. olsa da yisekk.
Bursa'da Sokak Ortasında İşlenen Cinayet ( 18) 00:43
Bursa'da Sokak Ortasında İşlenen Cinayet ( 18) 15.592 izlenme - 3 yıl önce Aralarında alacak verecek davası olan fabrika sahibi ve müteahhit arasındaki kavga önce yaralama ardından da yerde yatan yaralının kameralar önünde kafasına sıkmayla son buluyor. Bir imkan olsa da ilk kuru yük gemisine binip Yeni Zelanda'ya İzlanda'ya Guatemala'ya filan kaçıp kurtulsak artık ..
Yıkılmayan Adam Filminin Gerçek Olması ( 18) 00:37
Yıkılmayan Adam Filminin Gerçek Olması ( 18) 11.618 izlenme - 3 yıl önce Anladığıma göre adam polis memuru sevgilisiyle kavga ettikten sonra intihar etmiş.
Hollanda'yı Portakal Sıkarak Protesto Etmek 01:03
Hollanda'yı Portakal Sıkarak Protesto Etmek 3.815 izlenme - 1 yıl önce İZMİT'te Hollanda'yı protesto etmek için biraraya gelen Ak Partili gençler, portakal sıkıp, suyunu içti.
Türklerin Almanya'da Düğün Kutlaması 01:29
Türklerin Almanya'da Düğün Kutlaması 5.169 izlenme - 1 yıl önce Türkler Almanyada yol keserek ve havaya ateş açarak düğün eğlencesi yaptı.Bakalım ne cazalar gelecek önümüzdeki günlerde sanırım okuruz
Polislere Su Sıkan Toma 00:22
Polislere Su Sıkan Toma 7.756 izlenme - 3 yıl önce 28 Haziran 2015 Onur yürüşünde toma polislere yanlışlıkla su sıkıyor.
Düğünde Silah Sıkmayı Abartmak 00:42
Düğünde Silah Sıkmayı Abartmak 3.874 izlenme - 1 yıl önce Düğünde silah atmak nasıl bir adettir bu tehlikeli iş bizlere nerden bulaşmıştır bilinmez ama, Şırnak'taki düğünde amcamız işi bir üst levele taşımış.
Bedava Parfüm Bulunca Her Yerine Sıkan Hatun 00:34
Bedava Parfüm Bulunca Her Yerine Sıkan Hatun 1.223 izlenme - 5 ay önce Bir mağazanın güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler, görenleri şaşırtacak cinsten... Görüntülerde, çiçek desenli elbisesiyle mağazaya giren bir kadın, parfüm reyonuna yöneliyor. Çevresini kolaçan edip etrafta kimsenin olmadığından emin olduğunda ise elbisesini kaldırıyor, parfümü kasıklarına ve iç çamaşırına sıkmaya başlıyor. Kimse tarafından görülmek istemeyen kadının çabası işe gerçek anlamda boşa gidiyor, sosyal medyaya sızan video, şimdiden binlerce kişi tarafından izlendi bile.
Adnan Oktar'ın Elini Sıkan İspanya'nın En Güzel 2 Kadını 05:08
Adnan Oktar'ın Elini Sıkan İspanya'nın En Güzel 2 Kadını 8.379 izlenme - 3 yıl önce Adnan Hocamız bu sefer de ispanyalı güzellerimizle buluştu. Bakalım kedicikler neler yapmış.
Hangi Şerefsiz Su Sıktı - HDP'li Islak Vekil 02:03
Hangi Şerefsiz Su Sıktı - HDP'li Islak Vekil 4.192 izlenme - 2 yıl önce Hdp Batman Milletvekili Mehmet Ali Aslan, düzenledikleri izinsiz yürüyüşe müdahale eden polise, "Hangi şerefsiz su sıktı" diye çıkıştı.
En Kolay Ve En İlginç Limon Sıkma Yöntemi / Pratikbilgiler 02:18
En Kolay Ve En İlginç Limon Sıkma Yöntemi / Pratikbilgiler 4.180 izlenme - 2 yıl önce En kolay ve en ilginç şekilde limon sıkma nasıl olur Limonu çamaşır gibi sıkın!
Belediye Başkanının Gazetecinin Boğazını Sıkması 02:49
Belediye Başkanının Gazetecinin Boğazını Sıkması 2.542 izlenme - 2 yıl önce Haber : Belediye başkanı gazetecinin boğazını sıktı! Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın 2 yıllık faaliyetlerinin değerlendirildiği basın toplantısında olay çıktı. Bir gazetecinin belediyeyi eleştirmesi üzerine toplantıyı bitiren Başkan Albayrak salonu terk etti. Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan da, Başkan Albayrak ile tartışan gazetecinin boğazını sıktı. Not: Boğaz sıkan başkan CHP'li. Bu da yerel gazetecinin facebook adresi : https://www.facebook.com/nijat.ayvaz
Tartıştığı Müşterisinin Hayalarını Sıkan Hayat Kadını 04:32
Tartıştığı Müşterisinin Hayalarını Sıkan Hayat Kadını 4.315 izlenme - 3 yıl önce Aralarında neden bir anlaşmazlık çıktığı bilinmez ama bu hayat kadını müşterisiyle girdiği kavga sırasında hırsını acımasızca alıyor.
Buza Kurşun Sıkmak 01:03
Buza Kurşun Sıkmak 130 izlenme - 1 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Putin Şerefine 1000 Çift Meme 19:23
Putin Şerefine 1000 Çift Meme 3.683 izlenme - 4 yıl önce Youtube için subscriber kapmak çabasında olan arkadaşımızın emeline ulaşıp, ellediği göğüsleri izliyoruz. Sen elle biz de burda elleriz merak etme dostum.
Kafasına Sıkıp İntihar Etti 01:24
Kafasına Sıkıp İntihar Etti 4.150 izlenme - 4 yıl önce Kafasına Sıkıp İntihar Etti
Mehmet Öz'den Sivilce Önerisi: İğneyle Delin 01:21
Mehmet Öz'den Sivilce Önerisi: İğneyle Delin 3.699 izlenme - 3 yıl önce Birçok insan zararlı olduğunu bilmesine rağmen sivilceleriyle oynamadan duramaz ABD'li ünlü sunucu Oprah Winfrey'in programına konuk olan Dr Mehmet Öz sivilceler için sıkmak yerine bambaşka bir öneri getirdi: İğneyle delmek Daily Mail'de yer alan habere göre büyük bir maket üzerinde canlı olarak uygulama yapan Dr Mehmet Öz,alkol ile temizlenmiş bir iğnenin,sivilcenin sadece beyaz olan kısmından girilerek delinebileceğini söyledi Beyaz kısmın ölü deri olduğunu,ancak sivilce sıkıldığında canlı dokulara da zarar verildiğini belirtti Sivilce iğneyle delinirken cilde tamamen paralel bir şekilde bir taraftan girilip,diğer taraftan çıkılması gerekiyor Ayrıca ciltteki sivilceler sıkıldığında parmaklardaki mikrop cilde bulaştığı için yeni sivilce oluşumunu da tetikliyor Ancak paralel delme tekniği sağlıklı cilde dokunulmadığı için hiçbir zarar vermiyor
1 Günde 300 Kalça Ellemek 05:46
1 Günde 300 Kalça Ellemek 2.690 izlenme - 4 yıl önce Putin şerefine 1000 çift memeden sonra yeni elleme videomuzun teması karpuz olmuştur. Herkese böyle güzel bir gün diliyorum. İşte bunlar hep seks... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58278/alkislarlayasiyorum-senlikleri-putin-serefine-1000-cift-meme
Canlı Yayında Yanak Sıkmaca - Adnan Oktar 00:32
Canlı Yayında Yanak Sıkmaca - Adnan Oktar 2.131 izlenme - 3 yıl önce hadi bakalım genşler gözünüz aydın ufaktan ısınıyor gibi ortam, yoksa film geliyor mu haa ne dersiniz? canlı yayında kediciklere sürpriz yapan adnan oktar herkes birbirine iltifat yağdırdıktan sonra herkesin birbirinin yanağını sıkması gerektiğini söylemiş.
Yaramaz TOMA! 00:37
Yaramaz TOMA! 1.115 izlenme - 3 yıl önce Çapulcu TOMA'ya parmak sallıyor, TOMA ile çapulcu arasındaki hoş dialog, insan hiç sevdiğine su sıkar mı? Yer Taksim, tarih 06.07.13...
Yalçın Çakır - Ben de Onlara Sıktım 01:00
Yalçın Çakır - Ben de Onlara Sıktım 563 izlenme - 3 yıl önce Kızı kurtarılan anne yayına bağlandıktan sonra son gelişmeleri Yalçın Çakır a anlatmaya başlar...Fakat Yalçın Abi birden eski anılarını hatırlar ve yaşadığı önemli bir olayı tüm izleyicileriyle paylaşır...Büyük adamsın Yalçın Abi...