Hoşgeldiniz!

silah çekmek

Trafikte Silah Çekip Dayak Yiyen Adam 01:00
Trafikte Silah Çekip Dayak Yiyen Adam 10.151 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlar görüntüler Rusya'dan sanırım. İnternette rast geldim. Açıklama yapmaya gerek yok her şey net ve ortada. İzleyelim.
Trafikte Silah Çekip Dayak Yiyen Adam 01:00
Trafikte Silah Çekip Dayak Yiyen Adam 2.604 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar görüntüler Rusya'dan sanırım. İnternette rast geldim. Açıklama yapmaya gerek yok her şey net ve ortada. İzleyelim.
Sütyenden Silah Çekmek 02:35
Sütyenden Silah Çekmek 1.474 izlenme - 3 yıl önce ABD’de son yıllarda kadınlar hızla silahlanıyor. Nedeni ise okullara yönelik terörist saldırılar ve tecavüzlerin önlenememesi. Videodaki ürün ise kadınların sütyenlerinin içine silah sokabilmelerini sağlıyormuş. Bu silahın en önemli özelliği ise karşı taraf tarafından farkedilmesinin son derece güç olmasıymış. Videodaki kadın özel bir tabanca ile 1.39 saniyede usta bir atıcı gibi silah çekebiliyormuş.
Polisin Yanında Silah Çekmek 05:10
Polisin Yanında Silah Çekmek 562 izlenme - 3 yıl önce Köpek saldırısına maruz kalmış bu arkadaş taşıma ruhsatlı silahıyla bi havalara giriyor ki sormayın gitsin.. Taşıma ruhsatı almak silahı istediğin gibi heryer de kullanabilirsin anlamına gelmiyor.
Canlı Yayında Ayakkabı Fırlatıp Silah Çekmek 01:03
Canlı Yayında Ayakkabı Fırlatıp Silah Çekmek 528 izlenme - 3 yıl önce Olay Ürdün'ün yerel bir tv kanalında geçiyor... Muhtemelen tartışan kişiler parti vekilleri, bir birlerine laf sokup ortam iyice geriliyor. Tv programını sunan arkadaş her ne kadar tartışmaya mudehale etsede pek işe yaramıyor. Tartışan iki kişiden en agrasif olan adam önce karşısındaki kişiye ayakkabısını fırlatıyor bunlada yetinmeyen adam belinden silahını çekip tartıştığı kişiye canlı yayında silahını doğrultuyor.
Yalçın Çakır'a Silah Çekmek 01:08
Yalçın Çakır'a Silah Çekmek 359 izlenme - 3 yıl önce Bildiğiniz gibi yalçın abi bu programa başlarken tehdit telefonlarının hiç susmadığını sürekli tehdit edildiğini söylemişti fakat bu sefer durum daha farklı bakırköy'deki stüdyonun karşısına gelen saldırganlar yalçın abiye silah çekip tehdit etmişler izliyoruz.
Adnan Aybaba'nın Mehmet Baransu'ya Silah Çekmesi! 01:37
Adnan Aybaba'nın Mehmet Baransu'ya Silah Çekmesi! 209 izlenme - 3 yıl önce Tv em Kanalı’nda yayınlanan serbest Vuruş Programı’nın yorumcusu Adnan Aybaba, programın diğer yorumcusu Mehmet Baransu'ya silah çekti. Tv em Programı’nda yayınlanan serbest Vuruş Programı’nda akıl almaz olay yaşandı. A Milli takım kampındaki Gökhan Töre’nin silah olayı programa damgasını vurdu ve yorumcu Adnan Aybaba olayı anlatmak için çıkardığı oyuncak silahı programın bir diğer yorumcusu Mehmet Baransu’nun ağzına sokarak sen korkmaz mısın Baransu dedi.