Hoşgeldiniz!

silah

Ak 47 İle Ateş Eden Sevgilinin Sakarlığından Tırsmak 00:49
Ak 47 İle Ateş Eden Sevgilinin Sakarlığından Tırsmak 27.539 izlenme - 7 yıl önce Sevgilisine AK 47 ile ateş ettirip vidyosunu çeken arkadaşımız çoğu acemi askerin seslendiğinde namluyu doğrultup efendim demesi gibi manitasına silahı doğrultup he gardaş demiş ve bebe de haliyle tırsmıştır aha bana da sıkacak diye
Kültürel Alan Olarak Genelev İsteyen Genç 03:10
Kültürel Alan Olarak Genelev İsteyen Genç 18.115 izlenme - 6 yıl önce Ordu'nun Fatsa ilçesinde insanlara Fatsa'nın kültürel etkinliklerinin yeterli olup olmadığı sorulmuş gençlerden biri de genelev istemiş.. Orjinalini şuradan aldım sonra şeyapmasınlar.. https://youtu.be/26-LSp-flOg
Yeryüzünde Patlatılmış En Büyük Nükleer Bomba - Tsar 01:01
Yeryüzünde Patlatılmış En Büyük Nükleer Bomba - Tsar 17.027 izlenme - 8 yıl önce Çar Bombası olarakta bilinen Rusya tarafından yapılmış olan nükleer silahın patlama anı. Hiroşimaya atılan atom bombası 15 megaton gücündeyken, Tsar 50 megaton gücündedir ki bu bile ne kadar güçlü olduğunu açıklamaya yeter. Bomba özel olarak geliştirilmiş Tupolev Tu-95 uçağından, yaklaşık 800 kg ağırlığındaki düşmeyi geciktirici bir paraşüt ile fırlatılmış, bu da uçağın güvenli bir bölgeye kadar uzaklaşabilmesini sağlamıştır. Zamanında Rusya bu bombadan 2 adet üretmiş sonrasında ise 'beyler biz napıyoruz' moduna girerek bu sevdasından vazgeçmiştir. Bombanın biri Yeni Zelanda'da denenirken ikincisinin nerede olduğu ise merak konusu.
es-55 havali tabanca 04:38
es-55 havali tabanca 34.397 izlenme - 13 yıl önce
Audi'de Asla Bulamayacağınız Aksesuarlar 00:38
Audi'de Asla Bulamayacağınız Aksesuarlar 17.788 izlenme - 7 yıl önce Bugün ders çalışırken denk geldiğim bir olay üzerine biraz araştırdım ve reklamın 2 videosuna ulaşabildim. 1996 yılında gerçekleşen susurluk kazasından esinlenilerek hazırlanmış bir reklam. Doğuş gurubunun Audi'nin Türkiye temsilciliğini aldığı yıllarda yayınlanmıştır. 4 parçadan oluşmaktadır ancak diğer 2 videoya ulaşamadım ayrıca bagajda silah bulunan reklam sakıncalı bulunarak yayınlanmamıştır. http://i.hizliresim.com/1nov9j.jpg http://i.hizliresim.com/Lo6AJo.jpg http://i.hizliresim.com/rdDMqm.jpg
Silahlar Ve Tabancalar 04:04
Silahlar Ve Tabancalar 25.088 izlenme - 13 yıl önce çok güzel islenmiş tabancalar ve 2.cihan harbinde kullanılmış bazı silahlar
Yunan Medyasının Türk Yapımı Silahları İncelemesi 16:45
Yunan Medyasının Türk Yapımı Silahları İncelemesi 7.145 izlenme - 3 yıl önce Yunanistan'ın TV100 kanalında bir süre önce yayınlanan programda, Türk savunma sanayinin yerli ve milli silahlarından büyük bir ilgiyle bahsedildi.
Magnum Mermisini Durdurmak İçin Kaç Balon Gerekir? 03:25
Magnum Mermisini Durdurmak İçin Kaç Balon Gerekir? 12.152 izlenme - 7 yıl önce Magnum Mermisini Durdurmak İçin Kaç Balon Gerekir? İçerisi su dolu olan balonlara magnum tabancasıyla ateş eden adamlar bakalım kaç balon deliyor?
1. Dünya Savaşı 03:52
1. Dünya Savaşı 22.883 izlenme - 14 yıl önce Birinci dünya savaşı
Kocasını Döven Motorculara Silah Çeken Kadın 01:47
Kocasını Döven Motorculara Silah Çeken Kadın 11.019 izlenme - 5 yıl önce Trafikte başlayan tartışmada motorcular adama dalıyor, kocasının dayak yediğini gören kadın arabadan inip motorculara silah çekiyor
Kart Şeklinde Suikast Silahı Yapmak 00:37
Kart Şeklinde Suikast Silahı Yapmak 4.248 izlenme - 3 yıl önce Adamların işi gücü yok yaptıkları şeye bak. iyi bir şeymiş gibi bir de gösteriyorlar
Dakikada 1200 Mermi Atan Tabanca 00:59
Dakikada 1200 Mermi Atan Tabanca 13.549 izlenme - 7 yıl önce Bu tabanca otomatik modunda dakikada 1200 mermi atıyormuş, bireysel silahlanmaya karşıyız diyip izliyoruz, bu arada silahla ilgi bilgim yok kel abimiz birseyler anlatiyor bizim ingilizce bilen acar üyeler birseyler söyler artik
Yanlış Yerden Girdin, Delikanlı 00:39
Yanlış Yerden Girdin, Delikanlı 16.542 izlenme - 7 yıl önce Erkeklerden ölesiye korkan Zerrin Doğan bu macerasında acaba neler yaşayacaktır. Merakla izliyoruz. Demek isterdik fakat aslında olay basir bir hırsızlık hikayesidir. Hayatın anlamını bulabileceğiniz bir kesit, kısa ama özdür.
Teslim Olan PKK'lıların Üç Buçuk Atması 05:34
Teslim Olan PKK'lıların Üç Buçuk Atması 19.745 izlenme - 7 yıl önce Türk askeri hangi güneydoğu şehrinde bilmiyorum birkaç PKK'lıyı esir alıyor.Esir aldığı PKK'lılar korkudan üçbuçuk atıyor.Merhametli Türk Mehmetçiği ise PKK'lıları sakinleştirip onlara su verip yaralarını sarıyor.İyi seyirler.
Ereğli'de Köpek Saldırısı - İsmet Yapma 05:10
Ereğli'de Köpek Saldırısı - İsmet Yapma 8.741 izlenme - 5 yıl önce Malum başı boş köpekler vergisini veren işine gücüne bakan insanlara bela. En çok da küçük sokak sahipleri için sıkıntı. Çünkü sokak köpeklerinde bölgecilik olduğu için başka bir köpek gördüklerinde saldırırlar. Ereğli de de benzer bir durum olmuş tek suçu köpeğini gezdirmek olan bir kadına bir sokak köpeği sebepsizce saldırmış. Gerçi şimdi köpek fetişistlerine göre o köpeğin suçu yok. Suçlu her gün kendini köpeğe ısırtmayan normal insanlar. bu arada size bir liste sunayım. amerika birleşik devletleri ,ingiltere ,irlanda, fransa, danimarka,finlandiya, norveç, isveç, isviçre, hollanda, arnavutluk,ermenistan, belarus,bosna-hersek, bulgaristan, romanya, hırvatistan, macaristan, estonya, litvanya, malta ,moldova, polonya, portekiz, sırbistan, slovenya, ukrayna. bu ülkelerde sokak köpeklerini devlet toplayıp öldürmektedir. ha derseniz ki türkiye gibi sokak köpekleriyle beraber yaşayıp bokunu sidiğini çekip üzerine kendini ısırtan sokakları geceleri köpeklere teslim eden ülke var mı. evet var. Hindistan. Hadi hayırlı küfürleşmeler size. not: ah be ismet ağbi elini korkak alıştırmasaydın iki sıkaydın keşke.
Kızların Silah Ve Tüfekle İmtihanı 00:45
Kızların Silah Ve Tüfekle İmtihanı 13.851 izlenme - 7 yıl önce Karşısındaki hedefe peş peşe ateş eden genç kadınlar, kovanlardan birinin tişörtünden içeri kaçması sonucu neye uğradığını şaşırdı.
Silahını Bırakmayan Asker 03:00
Silahını Bırakmayan Asker 14.710 izlenme - 13 yıl önce silahını bırakmayan asker
G3 Piyade Tüfeğinin Tanıtımı 02:21
G3 Piyade Tüfeğinin Tanıtımı 16.496 izlenme - 7 yıl önce Askere gidenlerin eline tutuşturulur. En başta elinize aldığınızda kendinizi şovalye gibi hissedersiniz. Ama çoğunun kurma kolu mekanizmasında sorun olduğunu görürsünüz. Ve çoğunun kabzasında bir kızın isminin yazılı olduğunu görürsünüz. İlk olarak eline alanlardan bazıları işgüzarlık yapıp daha önce bu tüfeği kullanmış gibi sağını solunu çıkarığ takıp hava atar. Ama ilk atışlara gittiğinizde çoğu zaman tutukluk yapar ve yarı yolda bırakır. İşte karşınızda Alman yapımı, ordumuzun medar-ı iftiharı G3 piyade tüfeği. Literatürel tanımı: 7.62 mm çapında,4.250 gram ağırlığında 102 cm uzunluğunda; barut gazının sıkışması geri tepmesi,icra yayının geri itmesi prensibiyle çalışan;tek ve seri ateş edebilen; hava ile soğuyan bir erin en yakın muharebe silahıdır.
Hakkari Dağlıca'dan Gelen İlk Görüntüler 02:50
Hakkari Dağlıca'dan Gelen İlk Görüntüler 18.166 izlenme - 7 yıl önce Dün 15.30'da Hakkari Dağlıca'da PKK'lı teröristlerin 200 kişi ile verdikleri baskın sonucu çatışma çıktı.Şuanda alınan bilgilere göre 2 zırhı araç kullanılamaz hale gelirken olay yerinden birçok şehit ve yaralı sayısı geliyor ama tam rakam verilmiyor ve Genelkurmay Başkanlığın'dan bir açıklama bekleniyor.
silah sesinden müzik yapmışlar 01:33
silah sesinden müzik yapmışlar 21.108 izlenme - 12 yıl önce silahlardan disco şarkısı
Türk Yapımı Silahlar 01:50
Türk Yapımı Silahlar 28.421 izlenme - 11 yıl önce 0 türk yapımı silahlar.
Korna Çalan Motorcuya Silah Çeken Maganda 00:59
Korna Çalan Motorcuya Silah Çeken Maganda 11.288 izlenme - 4 yıl önce Trafikte kendisine korna çalan motorcuyu durdurup belinden silah çeken ve küfür eden trafik magandasının kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz efendim.
Kornaya Silahla Karşılık Vermek 01:03
Kornaya Silahla Karşılık Vermek 2.398 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da trafiği engelleyen sürücüye korna ile tepki gösteren sürücü hiç beklemediği bir cevap almış.
cs altın silah paketi nasıl yüklenir 02:00
cs altın silah paketi nasıl yüklenir 10.066 izlenme - 10 yıl önce
Tabanca Atışı 00:22
Tabanca Atışı 20.293 izlenme - 10 yıl önce Amatör tabanca atışları.
Gerçek Hayatta Kurtlar Vadisi 01:16
Gerçek Hayatta Kurtlar Vadisi 8.457 izlenme - 6 yıl önce Videoki barzolar eline silah alıp yoldan gelen geçenleri korkutmakta tabi en sonda neyse orayı anlatmiyim izleyin...
Saniyede 90 Mermi Atan Hayvani Silah 00:08
Saniyede 90 Mermi Atan Hayvani Silah 7.359 izlenme - 8 yıl önce Dosta bile korku salan bir silahla karşınızdayım sevgili site sakinleri. Saniyede 90 tane mermi atıyor. Mermi deyip geçmeyin mermiler kafam kadar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Torbacıların Birbirlerine Karşı İmha Girişimi 05:59
Torbacıların Birbirlerine Karşı İmha Girişimi 11.247 izlenme - 7 yıl önce Ana teması "buradan bir adam geçti mi" şakası olsa da uyuşturucu ticaretinin ele alınıp, arka sokaklardaki puslu tezgâhın ince ince işlendiği; hırçınlığı, kabullenememeyi, tahammülsüzlüğü anlatan önemli bir kayıt ile karşı karşıyayız. Silahların yere doğru paralel şekilde tutulup ortamı savuşturma görevinin de eksik olmadığı, doğaçlama performans ile oyunculuğun hakkını fazlasıyla vermiş, müthiş kareler çıkartmış ölümcül diyaloglara imza atmış olan bu arkadaşları tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
İzli Mermi ile Atış Yapmak 00:31
İzli Mermi ile Atış Yapmak 475 izlenme - 3 ay önce İzli mermi, hedef işaretlemek, yön tayin etmek, iletişim kurmak, yangın çıkarmak gibi ana görevlere sahiptir. Özellikle gece atışlarında çok işe yarar lakin atılan yeri belirtmesi bir yana atan silahın yerini de belirttiği için dikkatli kullanılması gerekiyor.