Hoşgeldiniz!

silah

Psikopattan Büyük Psikopat Var 09:01
Psikopattan Büyük Psikopat Var 11.456 izlenme - 5 yıl önce evet beyler el elden üstündür diye boşa dememişler youtube da rasgele gezerken bir motorcu arkadaşın paylaştığı video ya denk geldim sizlerle paylaşmak istedim hayatımızda aynen böyle trafikte kimseyle kavga etmeyin hatta hayatınızda dahi kimseyle kavga etmeyin bazılarının kaybedecek hiçbirşeyi yoktur çünkü...çekim yapan motorcu arkadaşın sayfaları ArslaN 07 MotoVlog ... facebook:motorcunun akibeti ınstagram:arslan07motorcununakibeti
Foça’da Trafikte Tartıştığı Kişiyi Silahla Vuran Adam 00:48
Foça’da Trafikte Tartıştığı Kişiyi Silahla Vuran Adam 6.075 izlenme - 4 yıl önce efendim o mevkiide nasıl bir kaza olmuşsa artık tartışan iki grubun bir tarafı sallamayla saldırınca, emekli albay olduğu söylenen dayı önce yere sonrada saldırgana ateş ediyi.
Bıçaklı, Silahlı, Köpekli Kız Kavgası (Bol Küfür İçerir) 02:06
Bıçaklı, Silahlı, Köpekli Kız Kavgası (Bol Küfür İçerir) 15.638 izlenme - 7 yıl önce İç anadolu da sıradan olaylar bunlara alıştık ama işte köpeğe üzüldüm bu tür kişilerin elinde olmasından dolayı.
Tüfek Sıfırlama Nasıl Yapılır.flv 03:33
Tüfek Sıfırlama Nasıl Yapılır.flv 12.651 izlenme - 11 yıl önce nasıl tüfek sıfırlanır? konuyu detaylı anlatan bir 3d animasyon. www.trsilah.com
Kahraman Astsubay Ömer Halisdemir'in Generali Vurma Anı 02:23
Kahraman Astsubay Ömer Halisdemir'in Generali Vurma Anı 10.350 izlenme - 6 yıl önce 15 Temmuz darbe girişiminin kaderini değiştiren kahraman Astsubay Ömer Halisdemir’in darbeci general Semih Terzi’yi öldürdüğü anın görüntüleri. Rahmet ve saygı ile anıyoruz. Ve... Kahramanlar can verir, Yurdu yaşatmak için "ATSIZ"
Motor Sürücüsü Gasp Ederken Sivil Polisin Gelmesi 01:16
Motor Sürücüsü Gasp Ederken Sivil Polisin Gelmesi 13.655 izlenme - 5 yıl önce Motor sürücü kendi halinde işinde gücünde gideceği yere kurallara riayet ederek giderken, 2 tane ne olduğu belirsiz kişi geliyor silah çekerek motorunu ve anahtarını gasp ediyor. Adam can haliyle motorunu ve anahtarını teslim ediyor, dirense kesin sıkar şerefsiz, ama o sırada orada olan sivil polis olaya müdahil oluyor ve hadise mutlu sonla bitiyor,
S2 Son Silah Fbı X Slayer 01:39
S2 Son Silah Fbı X Slayer 13.134 izlenme - 9 yıl önce S2: Son Silah, Türkiye'nin Web Tabanlı Ve Client Tabanlı Online Oyun Portalı joygame'in, Yepyeni Online Fps Oyunu! Birbirinden Farklı Kostümleri, Çeşit Çeşit Silahları, Modifiye Edilebilir Ürünleri, Taktiksel Ve Stratejik Haritaları, Bitmek Bilmeyen Aksiyonu İle Son Silah - S2, Online First Person Shooter Oyunlarını Seven Ve Keyif Alan Herkesi Bekliyor. Yeni Nesil Grafikler, Kendinizi Savaş Alanında Hissettiren Ses Efektleri Ve Yepyeni Modlar Mmofps Son Silah - S2'de Hayat Buluyor. Hemen S2 Son Silah Sayfasına Git Ve Bu Heyecanı Yaşamaya Başla.
Trabzonlu Tamircinin Dosta Güven Düşmana Korku Veren Çift Namlulu Silahı 00:57
Trabzonlu Tamircinin Dosta Güven Düşmana Korku Veren Çift Namlulu Silahı 6.986 izlenme - 6 yıl önce Trabzonlu tamirci atölyesinde yaptığı silahla dosta güven düşmana korku veriyor. Tamamen el yapımı olan silahı diğer silahlardan ayıran özellik ise hem çift namlulu oluşu hem de bitmek bilmeyen seri atış becerisi.
Somalili Korsanların Yanlış Gemiye Saldırması 01:49
Somalili Korsanların Yanlış Gemiye Saldırması 7.083 izlenme - 5 yıl önce Somalili korsanlar gemiye saldırmak isterken mermi manyağı oluyorlar ve kaçmak zorunda kalıyorlar.
Silah Tutukluk Yapınca Hayatta Kaldı 00:25
Silah Tutukluk Yapınca Hayatta Kaldı 83 izlenme - 3 hafta önce Alacak verecek meselesi yüzünden motosiklet mağazasının önüne gelen saldırgan öldürmek istediği kişiye silahı doğrultmuş. Saldırganın silahı tutukluk yapınca motosiklet mağazası sahibi hayatta kalmış.
1860 Model Tabanca 04:55
1860 Model Tabanca 2.605 izlenme - 3 yıl önce Bu videoda 1860 yılında üretilmiş Pietta 1860 tabancanın dolduruluşunu izleyeceğiz. Tabanca sadece 5 mermi alabiliyormuş.
hatsan mod 125 test atısı 01:25
hatsan mod 125 test atısı 15.132 izlenme - 13 yıl önce umarım beğenirsiniz
Koşamayan Kız! 00:21
Koşamayan Kız! 10.386 izlenme - 6 yıl önce Kızımız oldukça havalı ama; daha koşmayı bilmiyor! Yoksa yarışı kesin kazanacak.
Ortadoğu'da Sıradan Bir Düğün 01:00
Ortadoğu'da Sıradan Bir Düğün 7.841 izlenme - 5 yıl önce Yok artık diyeceğiniz bir video sizlerler arkadaşlar. Ortadoğu'da sıradan bri düğünü izliyoruz.
Mermi Çalışma Prensibi 00:30
Mermi Çalışma Prensibi 7.268 izlenme - 6 yıl önce Merminin çalışma prensibini animasyon ile canlandırılmış hali.. Aslında çoğumuz biliyoruz nasıl bir sisteme sahip ama yine de izlemesi zevkli oluyor namussuzu..
Mke Kırıkkale Silah Fabrikası Müdürü Milli Silah Projesini Sattı 03:47
Mke Kırıkkale Silah Fabrikası Müdürü Milli Silah Projesini Sattı 10.061 izlenme - 6 yıl önce Söyleyecek söz bulamıyorum. Üstelik ihbar üzerine yakalanıyor. Yazıklar olsun... Bu kadar önemli bir bilgi nasıl olurda tek kişinin insiyatifine bırakılır ?? Dünyada bir içecek firması bile 125 sene formülünü sır gibi saklayabiliyorken. Böyle hayati, milli bir projeyi bir müdür hop diye usb belleğe atabiliyorsa, oturup düşünmek gerek. Bir banka kasasını bile farklı kişilerde bulunan en az 3 anahtar açıyor.. Bu adamın cezası idam olmalı.. Diğer yetkililer ise hemen görevden alınmalı. Her gün onlarca şehit verirken, böyle milli bir silahı düşmana pazarlayan adam akıllara gelebilecek her türlü hainliği yapar.. Umarım yetkililer bu olayıda paralel'e bağlayıp işin içinden sıyrılmazlar.. Başka bir ülkede olsa yer yerinden oynar. En alt kademeden en üst kademeye kadar ilgisi olan herkes görevden alınır yada istifa ederlerdi. Umudum pek yok ama umarım gereken yapılır..
Kırıkkale Mühimmat Patlaması (1997) 01:33
Kırıkkale Mühimmat Patlaması (1997) 11.752 izlenme - 7 yıl önce Makine Kimya Endüstrisi Kurumu Mühimmat Fabrikası İşletmesinde 3 Temmuz 1997'de meydana gelen ve Kırıkkale'yi savaş alanına çeviren büyük patlamada, 2'si çocuk 4 kişi ölmüş, fabrika işçi ve yakındaki evlerde oturanların aralarında bulunduğu onlarca kişi yaralanmış, kent merkezinde 40 bin konut hasar görmüş, halk 3 gün boyunca şehir dışında konaklamıştı. Temeli 1925 yılında Atatürk tarafından atılan Makine Kimya Endüstrisi (MKE) fabrikalarının 83 yıllık tarihinde daha önce de dört büyük patlama meydana geldi: MKE’deki ilk patlama 18 Haziran 1986 yılında meydana geldi. Yahşihan yakınlarındaki askeri mühimmat deposunda aşırı sıcaktan meydana gelen patlamada can kaybı olmadı. İkinci patlama ilkinden iki ay kadar sonra meydana geldi. Bu patlamada yedi itfaiye eri yangını söndürmek isterken can verdi. 2.5 ton TNT bulunan binada kuvvetli patlamalar, kentte büyük paniğe neden oldu. Kentteki birçok işyeri ve evlerin camları kırıldı, patlama deprem etkisi yaratmıştı. 2 Şubat 1988 yılında yine mühimmat fabrikasında bir patlama meydana geldi. Bu patlamada can kaybı olmadı. 3 Temmuz 1997 yılında yaşanan patlamada biri işçi üç kişi hayatını kaybederken, Kırıkkale hayalet şehre döndü. Patlamanın şiddeti o kadar yüksekti ki patlama kentte deprem etkisi yaratmıştı.
Trafikte Silah Çekip Dayak Yiyen Adam 01:00
Trafikte Silah Çekip Dayak Yiyen Adam 10.279 izlenme - 8 yıl önce Arkadaşlar görüntüler Rusya'dan sanırım. İnternette rast geldim. Açıklama yapmaya gerek yok her şey net ve ortada. İzleyelim.
Önemli Kudüs Açıklaması (Evde Silah Sıkıp Annesinden Azar Yiyen Genç) 16:18
Önemli Kudüs Açıklaması (Evde Silah Sıkıp Annesinden Azar Yiyen Genç) 8.878 izlenme - 4 yıl önce Evde silah sıkıp annesinden azar yemesi, takla atarken annesine yakalanması, Komşular kafayı yedi performansı ile tanınan arkadaşın kudüs açıklaması izliyoruz efenim
Elindeki silah parçalandı 00:13
Elindeki silah parçalandı 8.713 izlenme - 9 yıl önce Adam birden ak47 ile ateş ederken silahı parçalandı. Adam birden ak47 ile ateş ederken silahı parçalandı.
Türkiye'de Vurulma Şakası Yapmak 01:55
Türkiye'de Vurulma Şakası Yapmak 14.964 izlenme - 7 yıl önce Çin başta olmak üzere birçok Asya ülkesinde oldukça yaygın olan vurulma şakalarını örnek alan iki genç, aynı şakayı Türkiye'de yaparsa.
Yeşil Nasim Amerika'daki Son Görüntüsü 00:42
Yeşil Nasim Amerika'daki Son Görüntüsü 3.517 izlenme - 2 yıl önce Türkiye’de de viral videolarıyla tanınan 39 yaşındaki Nasim Najafi Aghdam YouTube ana merkezine silahlı saldırıda bulunmuştu. Yesil Nasim'in ölmeden önceki son görüntüleri.
TSK Komandoları vs Airsoft Oyuncuları | Dünya'da İLK ! 07:54
TSK Komandoları vs Airsoft Oyuncuları | Dünya'da İLK ! 4.917 izlenme - 4 yıl önce Herkese merhaba Bugün Alemdağ Jandarma Komando Birliğindeyiz, Türk silahlı kuvvetlerinin kahraman askerleriyle beraber eğitim oyunu yapıcaz ayrıca Alemdağ jandarma komando birliğine kapılarını açtığı için çok teşekkür etmek istiyorum, Oynayacağımız oyun modu Saldır savun, Türk silahlı kuvvetlerinin mavi bereli askerlerinin görevi binayi ele geçirmek, bizim görevimiz ise binayı korumak. Organizasyonda emeği geçen başta Milsim Airsoft Shop ve katılan tüm kahraman Türk askerimize ve Airsoft oyuncularımıza ayrıca teşekkür etmek istiyorum Bu tip videoları daha çok görmek istiyorsanız kanalıma abone olmayı yorum yapmayı beğenmeyi ve videoyu sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı unutmayın sevgilerle... Bu video Türk Silahlı Kuvvetlerin iziniyle koyulmuştur.
Silah Atışı 00:15
Silah Atışı 8.493 izlenme - 12 yıl önce
uğur karakuş 04:43
uğur karakuş 11.108 izlenme - 12 yıl önce ibrahim tatlıses ve uğur karakuş parçalıyor
Silah Sıkarak Seçimi Kutlamak 14:21
Silah Sıkarak Seçimi Kutlamak 3.990 izlenme - 4 yıl önce işte size ülkemizden kutlama görüntüleri!bunlara dur çüş diyen olmadıkça böyle manzaraları daha çok göreceğiz,tam otomatik silahların da nereden bu insanların eline geçtiği de ayrı bir muamma,video biraz uzun arkadaşlar zaten fazla tahammül edebileceğinizi sanmıyorum..
SEN HANGİ ÇAĞDAN KALDIN BİRADER? 00:16
SEN HANGİ ÇAĞDAN KALDIN BİRADER? 21.507 izlenme - 15 yıl önce TÜFEK İCAT OLDU YA,SENİN TEKNOLOJİDEN HABERİN YOK MU?
Tv Muhabirine Sosyal Deney Sırasında Silah Çekmek 04:21
Tv Muhabirine Sosyal Deney Sırasında Silah Çekmek 6.415 izlenme - 6 yıl önce Muhabir başkan gene yollarda sokaklarda millete deney yaparkene 2 çocukla karşılaşıyor sanırım öncedende görüşmüşler konuşmuşlar Sosyal deney adı altında bir arkadaşı muhabire röportaj sırasında laf falan atıyor sonra çocuk silahı çektiği gibi tam sıkacak kene muhabir araya giriyor gerçekten çok ilginç bir video çok ses getireceğe benziyor.
Brezilya Polisinin Cesaret İsteyen Atış Eğitimi 01:07
Brezilya Polisinin Cesaret İsteyen Atış Eğitimi 3.084 izlenme - 3 yıl önce Brezilya polisine atış eğitimi veren 20 yıllık eğitmen atış sırasında sergilediği hareketle canına susamışcasına hareketler yapmış.
S2 Son Silah Cixslower Hile 00:29
S2 Son Silah Cixslower Hile 12.409 izlenme - 9 yıl önce S2 Son Silah Cixslower Hile