Hoşgeldiniz!

silah

Kurşun Geçirmez Yelek Gerçekten Kurşun Geçirmez mi? 01:37
Kurşun Geçirmez Yelek Gerçekten Kurşun Geçirmez mi? 206 izlenme - 4 ay önce Küçük bir bilimsel eğlenceli bir deney karşımızda. Acaba kurşun geçirmez yelek gerçekten kurşun geçirmez mı?
Kosovalı'nın Silah Seçimi - Acı Hayat 04:17
Kosovalı'nın Silah Seçimi - Acı Hayat 4.097 izlenme - 5 yıl önce 2005-2007 yılları arasında yayınlanan Acı Hayat dizisinden bir kesit izliyoruz.
Erbaa Silah Atışı 00:53
Erbaa Silah Atışı 6.411 izlenme - 10 yıl önce Çoklu Hedef Vurma - Fahri Kanat
Atış Gösterisi 00:09
Atış Gösterisi 7.943 izlenme - 10 yıl önce Tabanca atışları
En Az Üç Milim Sapma Var - Jackal 03:52
En Az Üç Milim Sapma Var - Jackal 4.253 izlenme - 6 yıl önce Başrollerini Richard Gere, Jack Black ve Bruce Willis'in rol aldığı 1997 yapımı 'Jackal' filminden muhteşem bir sahne.
Sivil Polisin Otobüs Şöförünü Yumruklaması 02:01
Sivil Polisin Otobüs Şöförünü Yumruklaması 5.248 izlenme - 7 yıl önce Zaman zaman denk geldiğimiz bu tip olaylara bir yenisi daha eklendi.İstanbul da yaşanan olayda sivil polis olduğunu iddaa ettiği şahıs kartını cüzdanın içinden okutmak istedi fakat makina okumayınca cüzdanını gösterdi.Bu anda tartışmanın kıvılcımı baş göstermiş olmalıki kendini ringte sanan ayı oğlu ayı şöföre sağ sol aparkatlarla girmeye hatta bu yetmezmiş gibi silah çekmeye kadar götürmüş olayı pezo.Bu ve bunun gibi kendini bilmezlerin cezalarını alıp görevlerine son verilmelerini bekliyoruz.
İsrail Askeri'nin 1 Adamı Gözaltına Alırken Zorlanması 03:30
İsrail Askeri'nin 1 Adamı Gözaltına Alırken Zorlanması 6.343 izlenme - 7 yıl önce İsrail askerleri 1 tane adamla bir tartışma yaşıyorlar. Önce hafif bir dalaşma oluyor sonra ise birçok İsrail askeri gelmesine rağmen zar zor gözaltına alıyorlar adamı.İyi seyirler.
Kadınlara Değer Veren Ali G 02:54
Kadınlara Değer Veren Ali G 4.868 izlenme - 5 yıl önce Ülkemizde 2002 yılında vizyona giren başrolünü Sacha Baron Cohen'in rol aldığı absürd komedi içerikli Ali G filminin giriş sahnesi.
Umudumuz Şaban Türk 00:20
Umudumuz Şaban Türk 2.357 izlenme - 4 yıl önce video
Dinozor Kurban Ederken Sinirli Valideye Yakalanmak - Turp Hüseyin 02:56
Dinozor Kurban Ederken Sinirli Valideye Yakalanmak - Turp Hüseyin 3.314 izlenme - 4 yıl önce Merhabalar şakşakçı dostlarım. Gereksiz bir video ile karşınızdayım. Bundan yıllar sonra, -nostalji bâbında- gözlerimizde tomurcuk yaşlarla izleyeceğimiz insanlardan birisi olan Hüseyin Aktepe kardeşimiz; bu sefer oyuncak bir dinozoru kurban ettikten saniyeler sonra, agresif anne ile yüzleşmek zorunda kalıyor ve olaylar her zamanki gibi gelişiyor. İzliyoruz.
Harika Silahlar 02:41
Harika Silahlar 6.151 izlenme - 13 yıl önce
Suriye'de Bir POV (Türkmen Cephesi Savaşçıları) 10:41
Suriye'de Bir POV (Türkmen Cephesi Savaşçıları) 4.043 izlenme - 6 yıl önce Birinci Şahıs Görüşü Türkiye ile Suriye arasındaki sınır bölgesindeki Suriye Arap Ordusu ile şiddetli çatışmalarda Türk destekli Türkmen gruplarının GoPro görüntüsü. Burada gördüğünüz savaşçılar, Suriyeli Türkmen Tugayı'larının bir parçası olup, öncelikle Suriye Ordusu, Irak İslam Devleti ve Levant (ISIS) ve Suriye Demokratik Güçleri (YPG FSA) ile savaşan Suriye Türkmenlerinden oluşan resmi olmayan bir silahlı muhalefet yapısıdır. . Suriyeli muhaliflerle hizlandılar ve Türkiye tarafından büyük miktarda destek verildi. Türkiye, topçu ve hava desteği ile birlikte fonlar ve askeri eğitimler de yapıyor. Gruplar İslamcılıktan laik Türk milliyetçiliğine kadar geniş bir ideoloji yelpazesini temsil etmektedir. Ana faaliyet alanı Halep'in kuzeyinde, Türkmen Dağı'nda, Türk sınırında komşu olan şiddetli çatışmalar sırasında çekilen video, Halep ve Lazkiye civarındaki bölgeler. İki Türk F-16, 24 Kasım 2015'te Suriye'de bulunan iki Rus Su-24 savaş uçağından birine saldırdı. Her iki pilot da güvenli bir şekilde atıldı, ancak bir pilot Türkmen savaşçıları tarafından öldürüldü. Video, çoğunlukla SAA karakollarındaki saldırılar sırasında Suriye Ordusu ile şiddetli çatışma, şiddetli kavga ve ağır dövüş mağlubiyetleri sırasında Türkmen savaşçılarının GoPro Pov görüntülerini gösteriyor.
Taksim Delisi Cenk: ''24 Haziran'da Ortalık Karışacak'' 04:23
Taksim Delisi Cenk: ''24 Haziran'da Ortalık Karışacak'' 4.774 izlenme - 4 yıl önce Taksim Delisi Cenk Nam-ı diğer Buse yine trolledi...
Silah mermisi nasıl yapılır? 02:02
Silah mermisi nasıl yapılır? 3.128 izlenme - 4 yıl önce Namludan çıkış hızı saniyede 350 ile 450 kilometre arasında değişen mermi bakın nasıl yapılıyor...
Milli Piyade Tüfeği MPT-76 Atış Testleri 02:14
Milli Piyade Tüfeği MPT-76 Atış Testleri 4.401 izlenme - 6 yıl önce İlginizi çekecek Başka bir video: https://www.youtube.com/watch?v=-XV9RbE8IWI&nohtml5=False Türkiye’nin milli imkanlarla tasarlanarak üretilen ilk piyade tüfeği -40°C soğuk ve 60°C sıcak ortamlarda, çamurlu, tozlu iken arazi çalışma testleri ile beraber toplam 42 ayrı teknik testte üstün başarı sağlayan MPT-76’da emniyet mandalı, kurma mandalı ve şarjör mandalı diğer silahlardan farklı olarak her iki tarafta da yer alıyor. Sessiz kurma özelliği olan silah birliklere dağıtılmaya devam ediyor Azerbaycan Ordu'su da kendi bünyesinde bulunan ana silah'ı olan AK-47'i, MPT-76'lar ile değiştirmek istediği bilinmektedir.
Kurşunun Namlu ile Hedef Arasında Geçen Anları 03:08
Kurşunun Namlu ile Hedef Arasında Geçen Anları 3.553 izlenme - 7 yıl önce Nereli oldukları hakkında fikrim olmayan mühendis lobisi, bir merminin namlu ve hedef arasında geçen anlarını canlandırmalarını izleyeceksiniz. Bu lanet şey hayatımıza keşke girmeseydi demeyi ihmal etmiyorum.
Sağa Sola Rastgele Ateş Eden Psikopat Teyze 00:29
Sağa Sola Rastgele Ateş Eden Psikopat Teyze 3.720 izlenme - 5 yıl önce Nerde ne zaman çekildiğine dair bilgimin olmadığı videoda bir teyze elindekini oyuncak sanacak ki sağa sola psikopatça ateş ediyor. Umarım kuru sıkıdır.
Killa Hakan Geleneksel Yılbaşı Mesajı 2019 00:44
Killa Hakan Geleneksel Yılbaşı Mesajı 2019 2.992 izlenme - 3 yıl önce Killa Hakan her yıl adeta ritüel haline getirdiği pencereden ateş etme olayına bu yıl da devam ederek,sevenlerinin yeni yılını kutlamış.
Silahın Üstüne Yürümek 01:03
Silahın Üstüne Yürümek 2.974 izlenme - 3 yıl önce Yan baktın kavgasında üstüne gelen adama tabanca çekip yere 1 el uyarı ateşi yapan adam diğer şahıs üstüne gelmeye devam edince çareyi kaçmakta bulmuş.
3 Çocuğun Çevreye Ateş Açması 01:17
3 Çocuğun Çevreye Ateş Açması 2.997 izlenme - 4 yıl önce Show Haber'de yer alan görüntülere göre, Ankara'da bellerinde taşıdıkları silahları çıkaran 12-13 yaşlarındaki 3 çocuktan 2'si defalarca tetiğe bastı. Çocuklar seken merminin kendilerine gelebileceğini düşünmeden yere ateş etti.
7 Yaşındaki Kızına Geyik Vurdurtan Baba 02:03
7 Yaşındaki Kızına Geyik Vurdurtan Baba 4.773 izlenme - 5 yıl önce ABD'nin Texas Eyaleti'nde yaşayan bir baba, kızıyla birlikte, geyik avlamak için pusuya yatmış ve bu avı gerçekleştirmesi için silahı kızına vermiş. Küçük kız ise dikkatlice nişan alıp tek seferde geyiği öldürmüş. En azından o gelişmiş silahı alabilecek güçte olan bir ailenin yiyecek sorunu çekmediği ortada iken; sırf spor olsun diye bir geyiğin öldürülmesi ve bu caniliği küçük kızına yaptırması insanı düşündürüyor. Görüntü 28-11-2016'ya ait. Silahın ateşlendiği kısım sonlara doğru...
GTA Filipinler 01:46
GTA Filipinler 2.653 izlenme - 6 yıl önce Filipinlerde yaşanan sokak çatışması. Arabanın orada durması kaçmak için manevra yapmaması sanki fake gibi geldi ama yine de bilemedim. İzleyelim karar verelim
3'lü Füze Atan Kıskaçlı Türk İşi Patriot 04:28
3'lü Füze Atan Kıskaçlı Türk İşi Patriot 5.742 izlenme - 7 yıl önce Giresunlu boyacı gencin icat ettiği füze, atarı gören düşman ülkeler inanıyorum ki bu silahtan sonra tüm silahlı kuvvetlerini en kısa sürede tasfiye edecektir.
Filmlerde Silah Olarak Kullanılan Sıradışı Öğeler 03:18
Filmlerde Silah Olarak Kullanılan Sıradışı Öğeler 2.899 izlenme - 7 yıl önce Filmlerde silah olarak kullanılan nesnelerden oluşan eğlenceli videoda; merdiven, şemsiye, karpuz, kredi kartı gibi sıradışı öğeleri silah olarak kullanılmış. 19.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Filmlerde Silah Olarak Kullanılan Sıradışı Öğeler' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
S2 Son Silah Dark Angel 01:33
S2 Son Silah Dark Angel 5.184 izlenme - 9 yıl önce S2: Son Silah, Türkiye'nin Web Tabanlı Ve Client Tabanlı Online Oyun Portalı joygame'in, Yepyeni Online Fps Oyunu! Birbirinden Farklı Kostümleri, Çeşit Çeşit Silahları, Modifiye Edilebilir Ürünleri, Taktiksel Ve Stratejik Haritaları, Bitmek Bilmeyen Aksiyonu İle Son Silah - S2, Online First Person Shooter Oyunlarını Seven Ve Keyif Alan Herkesi Bekliyor. Yeni Nesil Grafikler, Kendinizi Savaş Alanında Hissettiren Ses Efektleri Ve Yepyeni Modlar Mmofps Son Silah - S2'de Hayat Buluyor. Hemen S2 Son Silah Sayfasına Git Ve Bu Heyecanı Yaşamaya Başla.
Turkıs Kovboylar 05:02
Turkıs Kovboylar 5.798 izlenme - 12 yıl önce bu şarkıyla büyüdüm
Kurtlar Kuşlar Alemi 5 Kızgın Mermi 01:53
Kurtlar Kuşlar Alemi 5 Kızgın Mermi 6.906 izlenme - 13 yıl önce kafası bozulursa tutmaz ayarı sökmez artık ne ihtar ne de uyarı İster ufak olsun ister iriyarı anında yer tuzlamadan her cins hıyarı
Makaralı Barabeli 01:54
Makaralı Barabeli 5.003 izlenme - 12 yıl önce barabelli
Suriye Savaşı Fabrika Hatalı Silahlar 03:09
Suriye Savaşı Fabrika Hatalı Silahlar 3.389 izlenme - 6 yıl önce Suriye savaşında fabrika hatası olan silahların ne kadar tehlikeli olduğunu görüyoruz.Bizim M:K:E yapımı mermilerimiz bombalarımız patlamayınca kızan arkadasların dünyada üretilen her silahın hatalı olabileceğini görmesi dileğimle.
Rize'de Gelin Almak 00:30
Rize'de Gelin Almak 1.903 izlenme - 3 yıl önce Bol silahlı, teyzeli Rize gelin alma görüntüsü.