Hoşgeldiniz!

silahlı baskın

Şişli Belediyesi'ne Silahlı Baskın (18 Temmuz 2016) 00:50
Şişli Belediyesi'ne Silahlı Baskın (18 Temmuz 2016) 56 izlenme - 1 yıl önce Şişli Belediyesi binasına gelen bir şahıs İmardan Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Cemil Candaş’ın odasına girerek kurşun yağdırdı. Başkan yardımcısı Candaş saldırganın silahından çıkan kurşunlarla ağır yaralanırken polis şahsı etkisiz hale getirmek için operasyon başlattı. Saldırgan etkisiz hale getirildi.
Şişli Belediyesi'ne Silahlı Baskın 00:50
Şişli Belediyesi'ne Silahlı Baskın 20 izlenme - 1 yıl önce Şişli Belediyesi binasına gelen bir şahıs İmardan Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Cemil Candaş’ın odasına girerek kurşun yağdırdı. Başkan yardımcısı Candaş saldırganın silahından çıkan kurşunlarla ağır yaralanırken polis şahsı etkisiz hale getirmek için operasyon başlattı. Saldırgan etkisiz hale getirildi.
Antalya'nın Konyaaltı İlçesinde Silahlı Otel Baskını: 2 Yaralı 02:08
Antalya'nın Konyaaltı İlçesinde Silahlı Otel Baskını: 2 Yaralı 24 izlenme - 1 yıl önce Antalya'nın Konyaaltı ilçesindeki bir oteli tabancayla basan kimliği belirsiz iki kişi, 2 otel çalışanını tabancayla yaralayıp, birini de darp etti.
Recep Bulbulses'in Ablasını Kaçırılması 01:38
Recep Bulbulses'in Ablasını Kaçırılması 45 izlenme - 3 yıl önce recep bülbülses, görmeye pek alışık olmadığımız bir rolde çıkıyor karşımıza. işler tıkırında, kerhanenin müptelası balıkçı dayı saatini hiç şaşmıyor. ama bekleyecek dayı viziteyi fazla vermesine+balık vermesine rağmen bekleyecek. çünkü evde çalışan tek eleman var oda recep bülbülses'in ablası.
 Veli Efendi'ye silahlı baskın kamerada 01:14
Veli Efendi'ye silahlı baskın kamerada 14 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/aksamtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
 İlkokula silahlı baskın 00:21
İlkokula silahlı baskın 9 izlenme - 2 yıl önce Sancaktepe'de kimliği bilinmeyen bir kişi, ilköğretim okulunu basıp öğretmeni silahla yaraladı.
Şişli Belediyesi'ne Silahlı Baskın 00:50
Şişli Belediyesi'ne Silahlı Baskın 5 izlenme - 1 yıl önce Şişli Belediyesi binasına gelen bir şahıs İmardan Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Cemil Candaş’ın odasına girerek kurşun yağdırdı. Başkan yardımcısı Candaş saldırganın silahından çıkan kurşunlarla ağır yaralanırken polis şahsı etkisiz hale getirmek için operasyon başlattı. Saldırgan etkisiz hale getirildi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."