Hoşgeldiniz!

Silahlı Baskın Videoları İzle

Şişli Belediyesi'ne Silahlı Baskın (18 Temmuz 2016) 00:50
Şişli Belediyesi'ne Silahlı Baskın (18 Temmuz 2016) 56 izlenme - 9 ay önce Şişli Belediyesi binasına gelen bir şahıs İmardan Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Cemil Candaş’ın odasına girerek kurşun yağdırdı. Başkan yardımcısı Candaş saldırganın silahından çıkan kurşunlarla ağır yaralanırken polis şahsı etkisiz hale getirmek için operasyon başlattı. Saldırgan etkisiz hale getirildi.
Şişli Belediyesi'ne Silahlı Baskın 00:50
Şişli Belediyesi'ne Silahlı Baskın 19 izlenme - 9 ay önce Şişli Belediyesi binasına gelen bir şahıs İmardan Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Cemil Candaş’ın odasına girerek kurşun yağdırdı. Başkan yardımcısı Candaş saldırganın silahından çıkan kurşunlarla ağır yaralanırken polis şahsı etkisiz hale getirmek için operasyon başlattı. Saldırgan etkisiz hale getirildi.
Devlet Tiyatrosu'na Silahlı Baskın 00:32
Devlet Tiyatrosu'na Silahlı Baskın 33 izlenme - 3 yıl önce Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğünün Ankara - Macunköy'deki İrfan Şahinbaş Atölye Sahnesi özel güvenlik görevlilerinin, bölgede iş merkezi yapan inşaat firması çalışanlarınca darbedildiği öne sürüldü.
Recep Bulbulses'in Ablasını Kaçırılması 01:38
Recep Bulbulses'in Ablasını Kaçırılması 44 izlenme - 2 yıl önce recep bülbülses, görmeye pek alışık olmadığımız bir rolde çıkıyor karşımıza. işler tıkırında, kerhanenin müptelası balıkçı dayı saatini hiç şaşmıyor. ama bekleyecek dayı viziteyi fazla vermesine+balık vermesine rağmen bekleyecek. çünkü evde çalışan tek eleman var oda recep bülbülses'in ablası.
Antalya'nın Konyaaltı İlçesinde Silahlı Otel Baskını: 2 Yaralı 02:08
Antalya'nın Konyaaltı İlçesinde Silahlı Otel Baskını: 2 Yaralı 20 izlenme - 1 yıl önce Antalya'nın Konyaaltı ilçesindeki bir oteli tabancayla basan kimliği belirsiz iki kişi, 2 otel çalışanını tabancayla yaralayıp, birini de darp etti.
 Veli Efendi'ye silahlı baskın kamerada 01:14
Veli Efendi'ye silahlı baskın kamerada 14 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/aksamtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
 İlkokula silahlı baskın 00:21
İlkokula silahlı baskın 9 izlenme - 1 yıl önce Sancaktepe'de kimliği bilinmeyen bir kişi, ilköğretim okulunu basıp öğretmeni silahla yaraladı.
Şişli Belediyesi'ne Silahlı Baskın 00:50
Şişli Belediyesi'ne Silahlı Baskın 5 izlenme - 9 ay önce Şişli Belediyesi binasına gelen bir şahıs İmardan Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Cemil Candaş’ın odasına girerek kurşun yağdırdı. Başkan yardımcısı Candaş saldırganın silahından çıkan kurşunlarla ağır yaralanırken polis şahsı etkisiz hale getirmek için operasyon başlattı. Saldırgan etkisiz hale getirildi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Pakistan'da Üniversiteye Silahlı Baskın 00:42
Pakistan'da Üniversiteye Silahlı Baskın 4 izlenme - 1 yıl önce Pakistan'ın kuzeybatısındaki Hayberpaktunhuva eyaletinin Çaharsada kentinde, silahlı bir grup Baça Han Üniversitesi'nin kampüsüne saldırdı. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya