Hoşgeldiniz!

silahlı soygun

Eczahane Soymak İsterken Sivil Polis Gelmesi 01:43
Eczahane Soymak İsterken Sivil Polis Gelmesi 13.785 izlenme - 9 ay önce İki tane soyguncu eczahaneyi soymak için içeri girerler ve tam soygunu yapacakken içeri polis girer. Sonrasında polis durumu anlar ve olay gelişir. Full aksiyon.
Silahlı Soyguna Karşı Soğuk Kanlılığını Koruyan Kasiyer 01:22
Silahlı Soyguna Karşı Soğuk Kanlılığını Koruyan Kasiyer 270 izlenme - 3 ay önce ABD'de yaşanan soygunda eli silahlı bir kişi kafasına silah dayamışken kasiyerin sakin ve hiç bir şey yokmuş gibi davranışları izleyenleri şaşkına çevirdi.
konya'da silahlı soygun 00:45
konya'da silahlı soygun 619 izlenme - 6 yıl önce konya'da silahlı soygun
Silahı Değnek Gibi Kullanmak - Bir Yemen Soygunu 01:41
Silahı Değnek Gibi Kullanmak - Bir Yemen Soygunu 254 izlenme - 3 yıl önce Olay taze efendim. Soygun için gelen bu abimiz elindekinin ne olduğunun farkında değil. Madem bir şeyleri göze aldın bi yerlere ateş aç ya da siktir ol çık git. Yemen'de dükkn sahiplerinin haydarları değil de silahları meşhur galiba.
İstanbul’da Silahlı Banka Soygunu 00:45
İstanbul’da Silahlı Banka Soygunu 282 izlenme - 4 yıl önce Esenyurt’ta bulunan bir banka şubesinden 7 bin 500 lira çalan silahlı soyguncular yakalandı.
Beyoğlu'nda Silahlı Market Soygunu 01:33
Beyoğlu'nda Silahlı Market Soygunu 1 izlenme - 2 gün önce Beyoğlu'nda silahlı market soygunu Okmeydanı'nda silahlı soygunİSTANBUL - Beyoğlu Okmeydanı'nda bulunan bir marketin şubesi, kar maskeli ve silahlı üç kişi tarafından soyuldu.
Kadıköy'de Fastfood Restoranına Silahlı Soygun: 4 Yaralı 02:33
Kadıköy'de Fastfood Restoranına Silahlı Soygun: 4 Yaralı 10 izlenme - 2 ay önce Kadıköy’de bir fastfood restorana gelen silahlı ve maskeli 5 kişi, personeli etkisiz hale getirerek, kasadan yaklaşık 10 Bin TL’yi alarak kayıplara karıştı.
Antalya'da Alışveriş Merkezinde Silahlı Soygun 01:12
Antalya'da Alışveriş Merkezinde Silahlı Soygun 5 izlenme - 2 hafta önce Antalya'da alışveriş merkezinde silahlı soygun Yüzü maskeli 3 kişi bayan kasiyerlere silah doğrultup 2 bin lirayı alarak kayıplara karıştıANTALYA - Antalya'da bir alışveriş marketine giren yüzü maskeli 3 kişi, girdiği alışveriş merkezinde bayan kasiyerlere silah doğrultup kasadaki paraları...
  Formayla silahlı soygun kamerada 02:54
Formayla silahlı soygun kamerada 126 izlenme - 4 yıl önce Sultangazi’de bir otobüs firmasının acentesini silahla soyan zanlı, kendisiyle aynı semtte oturdukları ortaya çıkan kadın personelin teşhisiyle yakalandı. Acemi hırsızın gerçekleştirdiği silahlı soygun, işyerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.Olay, Sultangazi Meydanı’nda faaliyet gösteren bir otobüs firması acentesinde 25 Eylül 2013’te meydana geldi. Acentenin güvenlik kamerasına takılan soygun anı işyerinin güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde; üzerinde sporcu kıyafeti bulunan şüpheli bir şahıs, işyerine girerek acente görevlisi kadın personel ile bir süre konuştu. Ardından çantasından çıkardığı silahı genç kadına doğrultan şüpheli, elindeki poşeti uzatarak çekmecedeki paraları içine doldurmasını istedi. Kısa bir süre tereddüt eden ancak silah tehdidi üzerine çekmeceleri açan genç kadın, yaklaşık 2 bin TL’yi tek tek poşete koydu ve ardından şüpheliye uzattı. Paraları alan şüpheli daha sonra hiçbir şey olmamış gibi işyerinden çıktı. Rahat hareketleriyle dikkat çeken şüpheli işyerinden çıktıktan sonra çantasını omzuna atarak yürüyerek uzaklaştı. Neye uğradığını şaşıran genç kadın, bir süre sonra işyerinin kapısına yönelerek korku içerisinde şüphelinin ardından baktı. SİLAHLI GASPI POLİSE İHBAR ETTİ Genç kadın, daha sonra 155 Polis İmdat Hattı’nı arayarak polisten yardım istedi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri, işyerinin güvenlik kamera kayıtlarını inceleme altına aldı. Bu sırada genç kadın, kamera kayıtlarındaki şüpheliyi oturdukları semtte sık sık karşılaştığını hatırladığını anlattı. Bunun üzerine eşkalleri belirleyen polis ekipleri, kısa sürede şüphelinin kimliğini tespit etti. Ardından harekete geçen ekipler şüpheli İlhami Ö.(25)’yü gözaltına aldı. Emniyette sorguya alınan İlhami Ö. Suçunu itiraf etti ve paraya çok ihtiyacı olduğu için soyguna kalkıştığını anlattı. Sorgusunun ardından adliyeye sevkedilen İlhami Ö. Tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Fatih'te Silahlı Soygun... 1 Yaralı 02:53
Fatih'te Silahlı Soygun... 1 Yaralı 6 izlenme - 3 ay önce Fatih'te Silahlı Soygun... 1 Yaralı İSTANBUL - Fatih'de 4 katlı bir apartmanın ikinci katında bulunan bir daireye giren yüzleri maskeli ve silahlı 5 kişi, kendilerine direnen 1 kişiyi silahla yaralayıp 10 bin lira değerindeki ziynet eşyasını çalarak kayıplara karıştı.