Hoşgeldiniz!

Sildi Videoları İzle

LYS Sınavında Arkadaşının Tercihlerini Silmek 03:22
LYS Sınavında Arkadaşının Tercihlerini Silmek 7.565 izlenme - 4 ay önce LYS sınavına girerek yüksek puan alan ve üniversite tercihlerini yaparak heyecanla bekleyen Mine Seda Y., sonuçların açıklanmasıyla büyük bir şok yaşadı. Üniversiteye yerleşemediğini öğrenen genç kız, ÖSYM'nin sitesine girip üniversite tercih listesini kontrol ettiğinde ise bütün tercihlerinin silinmiş olduğunu gördü. Bunun üzerine talihsiz öğrenci savcılığa suç duyurusunda bulundu. ÖSYM'den yapılan İP bildirimleri sonucu Sadettin Y. isimli kişiye ait internet hattının kullanılarak sisteme giriş yapıldığı belirlendi. Sadettin Y.'nin bilgisayarında herhangi bir suç deliline rastlanmadı. İfadesine başvurulan Sadettin Y., Mine Seda Y.'yi tanıdığını ve kızının arkadaşı olduğunu söyledi. Sorguya alınan Sadettin Y.'nin kızı Didem Y. arkadaşı Mine Seda Y.'nin tercihlerini sildiğini itiraf etti. Mine Seda Y., şikayetinden vazgeçmesine rağmen kamu adına soruşturmayı sürdüren savcılık, Didem Y. hakkında "bilişim sistemindeki verileri yok etme" iddiasıyla 3 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.
Gizem Kerimoğlu, Tamamen Sildi Nihal'i: Bu Kızı Yazacağım Ben! (Survivor 2016 - 6 Mart Pazar) 01:08
Gizem Kerimoğlu, Tamamen Sildi Nihal'i: Bu Kızı Yazacağım Ben! (Survivor 2016 - 6 Mart Pazar) 81 izlenme - 10 ay önce Dokunulmazlık oyununda galip gelen Gönüllülerde Gizem Kerimoğlu, Nihal'i hayli eleştirdi ve ilk ada konseyinde gitmesi yönünde oy kullanacağını açıkladı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İl Özel Dairesini Hackleyen Redhack Borç Faturalarını Sildi 01:04
İl Özel Dairesini Hackleyen Redhack Borç Faturalarını Sildi 89 izlenme - 4 yıl önce Redhackin bu sabaha karşı yaptığı operasyonda il özel dairesi başkanlığı hackledi, il özel dairesi başkanlığı öğle saatlerine doğru sistemi kapatmak zorunda kaldı.
Rihanna Filistin İçin Destek Tweeti Atıp Sonra Sildi 01:10
Rihanna Filistin İçin Destek Tweeti Atıp Sonra Sildi 29 izlenme - 3 yıl önce dünyaca ünlü şarkıcı rihanna, resmi twitter hesabından #freepalestine yani özgür filistin şeklinde paylaşılan hashtage destek veren tweet attı fakat 8 dakika sonra attığı tweet'i sildi. rihanna'nın tweet'i, takipçilerinin baskısı nedeniyle silmesi dikkat çekti.
Tamamen Sildi Yunus Atakan'ı! (Survivor 2016 - 27 Mart Pazar) 00:39
Tamamen Sildi Yunus Atakan'ı! (Survivor 2016 - 27 Mart Pazar) 4 izlenme - 10 ay önce Ünlüler takımındaki bölünme devam ediyor. Yunus, Atakan'la tüm diyaloğunu bitirdiğini ve bundan sonraki ilişkisinin 'Alman usulü' olacağını söyledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."