Hoşgeldiniz!

Silecek Videoları İzle

Otomobilin Sileceklerine Dolanıp Yolculuk Eden Yılan! 00:46
Otomobilin Sileceklerine Dolanıp Yolculuk Eden Yılan! 330 izlenme - 2 hafta önce Avustralya'da yaşayan Sally Grundy isimli bir kadın sürücü, aracı ile yolculuk ederken sileceklerin arasında bir şeyin hareket ettiğini görmüş. Daha sonrasında hareket eden şeyin yılan olduğunun farkına varan Grundy, telefonunu çıkarıp videoya çekmeye başlamış. Yılanın daha sonrasında motorun alt kısımlarına doğru girdiğini tespit eden Grundy, uğraşlarına rağmen bir türlü onu oradan çıkaramamış. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mercedes 190 E Testi (1983) 02:20
Mercedes 190 E Testi (1983) 5.468 izlenme - 1 yıl önce Eski Mercedes'lerin ne kadar sağlam olduğunu kanıtlayan bir video. Arabaya uyduladıkları hunharca şiddete rağmen sapa sağlam yollara çıkıyor Mercedes'ler.
Yaşlı Teyzenin Silecek Çilesi 00:15
Yaşlı Teyzenin Silecek Çilesi 4.843 izlenme - 3 yıl önce Yaşlı Teyzenin Silecek Çilesi
çok enteresan silecek! 00:18
çok enteresan silecek! 5.353 izlenme - 7 yıl önce çok enteresan silecek
C4 Cactus Magic Wash 00:25
C4 Cactus Magic Wash 1.881 izlenme - 2 yıl önce Sileceklerin içine yerleştirilen su fıskiyeleri sayesinde çok daha iyi bir görüş sağlanırken etrafa su sıçramasının da önüne geçilmiş oluyor.
böyle silecek gördünüz mü? 00:19
böyle silecek gördünüz mü? 2.973 izlenme - 7 yıl önce
Arnold Schwarzenegger Temalı Araç Sileceği 00:05
Arnold Schwarzenegger Temalı Araç Sileceği 993 izlenme - 1 yıl önce Arnold Schwarzenegger Temalı Araç Sileceği Dahi adam aracının arka sileceklerine böyle bir uygulama yapmış. Muhtemelen trafikte karşılaşan insanlar kısa süreli bir şok yaşıyordur. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Pes ve Fifa'yı Silecek Olan Türk Oyunu - Şike Futbol 01:01
Pes ve Fifa'yı Silecek Olan Türk Oyunu - Şike Futbol 573 izlenme - 1 yıl önce Pes ve Fifa'yı tarihin tozlu sayfalarına gönderecek olan bu oyun türk zekasının ve dehasının bir ürünüdür. Futbolun sadece futbol olmadığını eminim hepiniz anlamışsınızdır.
böyle silecek gördünüzmü 00:19
böyle silecek gördünüzmü 1.653 izlenme - 7 yıl önce
silecek bozulursa türk aklı devrede:):)) 00:45
silecek bozulursa türk aklı devrede:):)) 1.572 izlenme - 7 yıl önce
türk usulü silecek! 00:45
türk usulü silecek! 1.055 izlenme - 7 yıl önce türklerde çare tükenmez
İleri Sürücülük Tekniğinde Son Nokta 00:11
İleri Sürücülük Tekniğinde Son Nokta 294 izlenme - 2 yıl önce Yağmurlu bir günde aracınızla hareket halindesiniz ve kötü kader ki silecekler arıza yaptı ne yaparsınız ? Hemen panik yapmayın işte yapmanız gereken.Bagajdan uzun saplı çekpasınızı çıkartın camınızı çekin işte hepsi bu kadar iyi şürüşler. Diğer tavsiyemiz http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/10315/ileri-suruculuk-teknikleri
Swips Oto Silecek Reklamı 01:03
Swips Oto Silecek Reklamı 339 izlenme - 2 yıl önce Hollywood ünlülerine taş çıkartıcak bir performans , mükemmel oyunculuk ve karşınızda sinir uçlarıyla oynayan Swips oto silecekleri reklamı.
Clio Silecek 00:05
Clio Silecek 252 izlenme - 3 yıl önce Clio Silecek
Yalnış Parketmiş bir arabanın sileceğini kaldırırken sahibine yakalanmak 00:06
Yalnış Parketmiş bir arabanın sileceğini kaldırırken sahibine yakalanmak 221 izlenme - 2 yıl önce Yalnış Parketmiş bir arabanın sileceğini kaldırırken sahibine yakalanmak - Yeni Vine
Annesinin Yorulmasına Üzülen Öğrencinin İcadı 01:04
Annesinin Yorulmasına Üzülen Öğrencinin İcadı 339 izlenme - 2 yıl önce Denizli Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve ilk ve orta dereceli okul öğrencilerinin icatlarının sergilendiği 'Bilim Şenliği' Denizli Lisesi bahçesinde başladı. Bilim Şenliği'nde ilk ve orta dereceli öğrenciler icatlarını sergilerken, öğretmenleri de kendilerine destek verdi. İlginç buluşların ortaya çıktığı şenlikte, en fazla ilgiyi gören Denizli Ticaret Odası Ahi Sinan İlköğretim Okulu 7.sınıf öğrencisi Esin Mamuk'un yaptığı ve ev hanımlarının düşünüldüğü 'Otomatik Cam Silme Sistemi Projesi ilgi gördü. Yüksek katlı binalarda evlerinin camını silmek için çaba sarfeden ev hanımlarının düşünüldüğü icatta, evin dışına kurulan sistemle, camın dış yüzüne konulan aparatla, düğmeye basıldığı andan itibaren camın dışı temizleniyor. Projesini teorik olarak bilim şenliğinde gösteren ilköğretim okulu öğrencisinin bu icadı uygulandığı taktirde ev hanımları artık pencereden sarkıp, camları silmek için uğraşmayacak. Denizli Ticaret Odası Ahi Sinan İlköğretim Okulu Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni Neşe Topaloğlu, yüksek binalarda ve arkası demirli olan camların nasıl temizleneceği sorusundan yola çıkarak bu projeyi geliştirdiklerini belirterek, "Bu öğrencim Esin Mamuk'un düşüncesiydi. Bu sistemi internette araştırdık ve buna benzer bir proje bulamadık. Biz araç cam silme sistemini düşündük. Arabanın kayışlarını, süngerin çekçeğini aldık, fırça kısmını aldık. Bunları birleştirerek bir otomatik cam silme sistemi yaptık. Bunun tüm dünyada herkese faydalı olmasını istedik. Sadece evler için değil, işyerleri için de değişik bir şey olacak. İcadın tasdiğini aldık ama patenti almak için de başvuracağız" diye konuştu. Otomatik cam silme sisteminin mucidi Esin Mamur isimli öğrenci ise, cam silerken etrafındaki insanların çok yorulduğunu gördüğünü belirterek, "Özellikle annemi temizlik yaparken 'Çok yoruldum' diyordu. Ben o yüzden bu projeyi yapmayı düşündük. Öğretmenimiz zaten bu konuyu bize ders olarak vermişti. Böyle bir şey düşündük ve çalışmaya başladık. Geliştirdiğimiz sistemle, camın ulaşılamayan ve temizlenmesi zor bölümleri otomatik olarak temizleniyor" dedi.
Araba Sileceği ile Müzik Yapmak! 00:25
Araba Sileceği ile Müzik Yapmak! 141 izlenme - 1 yıl önce Kara saplı aracını hareket ettirmekte olan sürücü, buz tutmuş sileceğinin çıkarmış olduğu ses'e eşlik ederek "We will, we will rock you" şarkısını söledi. İşsizliğin dibine vuran abimize şahit oluyoruz.
çalışmayan silecekte teknolojide son çare 01:00
çalışmayan silecekte teknolojide son çare 452 izlenme - 5 yıl önce Made in turkey hb
bozuk silecek,yağmur,manyak sürücüler 00:45
bozuk silecek,yağmur,manyak sürücüler 513 izlenme - 8 yıl önce ha ha aklıma gelmezdi öle yapmak iyi yöntem :)))
İleri Sürücülük Teknikleri 00:45
İleri Sürücülük Teknikleri 220 izlenme - 2 yıl önce Bu arkadaşlara ilk tavsiyem bol bol ceviz,balık, havuç yemeleri zira beyin üzerinde olumlu etkisi olan yiyeceklerdir.Bir diğer tavsiyem ise swips oto sileceklerinden kullanmaları.
Yağmurlu Havada Aracının Silecekleri Çalışmayan Adamdan Pratik Çözüm 00:15
Yağmurlu Havada Aracının Silecekleri Çalışmayan Adamdan Pratik Çözüm 116 izlenme - 1 yıl önce Yağmurlu Havada Aracının Silecekleri Çalışmayan AdamdManuel silecek dedikleri bu olsa gerek!a Pratik Çözüm
Alternatif Araba Sileceği 01:17
Alternatif Araba Sileceği 117 izlenme - 2 yıl önce ''Kessin Türk'tür'' diye düşünenler olmuş olabilir ama görüntüler Rusya'dan. Silecekler çalışmayınca kendilerince uyguladıkları bir yöntem. Elemanın yavaşladığında hemen birikmenin ve kristalleşmelerin yaşandığını görüyoruz.
Clio 4 Silecek 00:05
Clio 4 Silecek 191 izlenme - 3 yıl önce Clio Silecek
türk malı silecekler 00:45
türk malı silecekler 697 izlenme - 7 yıl önce
basket atan silecek 00:28
basket atan silecek 308 izlenme - 7 yıl önce
Aracın Sileceğine Tüneyen Karganın Şoförü Kahkahaya Boğması 00:29
Aracın Sileceğine Tüneyen Karganın Şoförü Kahkahaya Boğması 79 izlenme - 1 yıl önce Aracın sileceğine tüneyen karga yerini beğendiğinden olsa gerek ayrılmak istemiyor. Şoförün sileceği çalıştırmasıyla da yerinden ayrılmayan hayan ister istemez adamı kahkahaya boğuyor.
Yağmurlu Havada Aracının Silecekleri Çalışmayan Adamdan Pratik Çözüm 00:15
Yağmurlu Havada Aracının Silecekleri Çalışmayan Adamdan Pratik Çözüm 67 izlenme - 1 yıl önce Manuel silecek dedikleri bu olsa gerek! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
Sileceği Yakalamaya Çalışan Kedi 00:53
Sileceği Yakalamaya Çalışan Kedi 104 izlenme - 3 yıl önce Arabanın içinde oturan kedi, camın öteki tarafında çalışan silecekleri yakalamaya çalışıyor.
İlk kez silecek gören masum kedi! 01:59
İlk kez silecek gören masum kedi! 163 izlenme - 4 yıl önce Sevimli kedicik hayatında ilk defa silecek görmüş olmalı ki gözlerini ondan ayıramıyor!
illede silecekk adam camı 00:10
illede silecekk adam camı 190 izlenme - 7 yıl önce