Hoşgeldiniz!

Silikon Vadisi Videoları İzle

Facebook Fabrikası 08:00
Facebook Fabrikası 4.360 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın en büyük sosyal paylaşım ağı olan Facebook'un mutfak kısmı diye tabir edeceğimiz alanında yani arka planında neler var , işleyiş nasıl sağlanıyor tüm bu veriler nasıl saklanıyor izleyelim...
Facebook Fabrikası 08:00
Facebook Fabrikası 2.401 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın en büyük sosyal paylaşım ağı Facebook'un; Kalifornia, Silikon Vadisindeki ana fabrikasının anlatıldığı bu belgeselde petabyte kolonları, çalışanların yaş ortalaması ve çalışma ortamları dikkat çeken ana konular gibi gözüküyor.Günümüz dünyasında paylaşım çılgınlıgının had safhada olduğu bu gunlerde adamların işleri bir hayli zor gözüküyor.Özenerek izliyoruz. 1PB=1024TB=1024(1024)GB
Steve Jobs'un, Bill Gates'i Fırçalaması - Pirates of Silicon Valley (1999) 03:11
Steve Jobs'un, Bill Gates'i Fırçalaması - Pirates of Silicon Valley (1999) 1.736 izlenme - 2 yıl önce "Pirates of Silicon Valley" Filminden bir kesit. Bu sahnede, Steve Jobs, Bill Gates'i yanına çağırır, hırsızlıkla suçlar, bi güzel de fırçalar "bizim prototiplerimizi alıp windows diye birşey yapıyormuşsun, ne ayaksın la sen?" gibisinden çıkışır. Bu durum karşısında Bill Gates süt dökmüş kediye döner ve "zekası" ile, Steve Jobs'u öyle birşey yapmadığına ikna eder, her şey normale döner.
İşini Silikon Vadisi'nde Kurdu, Türkiye'de Büyüttü 02:56
İşini Silikon Vadisi'nde Kurdu, Türkiye'de Büyüttü 234 izlenme - 11 ay önce Kadın patron Reyhan Arslan'ın hikâyesi, Amerika Silikon Vadisi'nde başlıyor. Arslan, kurduğu fırsat sitesini 1 yıl boyunca Amerika-Türkiye arasında mekik dokuyarak büyüttü. Genç patron, ortağıyla birlikte ilk başlarda oldukça zorlandıklarını, ancak Türkiye'ye döndükten ve işe yoğunlaştıktan sonra büyümenin hızlandığını belirtiyor. Şu an iki site sahibi olan Arslan, fırsatı nasıl işe çevirdiklerini TEB KOBİ TV'ye anlattı.
Silikon Vadisinde Görülen UFO 01:10
Silikon Vadisinde Görülen UFO 466 izlenme - 3 yıl önce
Steve Jobs, Silikon Vadisi Korsanları Giriş Konuşması 00:31
Steve Jobs, Silikon Vadisi Korsanları Giriş Konuşması 295 izlenme - 2 yıl önce Evrende bir iz bırakmak için buradayız. Yoksa niye burada olalım ki? Gibi insan aklına işleyen noktaları olan kısa ve önemli bir mesaj.
Çakma İphone 6 ile Yapılan İnanılmaz Şaka! 08:34
Çakma İphone 6 ile Yapılan İnanılmaz Şaka! 258 izlenme - 3 yıl önce Apple'ın 9 Eylül günü tanıtması beklenen yeni nesil akıllı cihazlarla yapılan şakalar son hızıyla sürüyor!
Silikon Vadisi'nin Kalbine Yolculuk  1 44:29
Silikon Vadisi'nin Kalbine Yolculuk 1 20 izlenme - 5 ay önce Silikon Vadisi'nin Kalbine Yolculuk 1 2.Bölüm için https://www.izlesene.com/video/silikon-vadisinin-turk-kahramanlari-2/9586761
Ayna | Silikon Vadisi HD 47:57
Ayna | Silikon Vadisi HD 47 izlenme - 1 yıl önce Saim Orhan’ın sunduğu Ayna Programı dünyayı ülke ülke gezmeye devam ediyor. Samanyolu Tv ve Küre Tv'de yayınlanan Ayna Programı’nın yeni bölümü olan Silikon Vadisi Bölüm'ünde neler olacak? Ayna Programı Silikon Vadisi Bölümü yeni fragman izle… Saim Orhan’ın sunduğu Ayna programı bu hafta dünyanın teknoloji merkezi Silikon Vadisi’ni geziyor. Teknolojik anlamda dünyadaki birçok yeniliğin bulunduğu ve ilk testlerin yapıldığı Silikon Vadisi’nden çarpıcı görüntüler sunan Saim Orhan, gelecekte yolların hakimi olacak sürücüsüz araçları ve özel şarj istasyonları olan elektrikli araçların dikkat çeken özelliklerini ekrana taşıyor. Uzaydan görüntüleme teknolojilerini inceleyen Orhan, konum bulmanın en kolaylaşmış halini dev ekranlarda izliyor. Amerika’da ilginç bir araç kiralama modeline tanık olan Orhan, yaygın olarak kullanılan, köpeklere özel otellere rastlıyor ve lüks otellerde yüzmeden sörf derslerine hatta kuaföre kadar sunulan hizmetleri ekrana taşıyor. Farklı kültürlerden ve coğrafyalardan renkli görüntüler sunan Ayna programı, Silikon Vadisi özel bölümüyle 7 Şubat Cumartesi günü saat 23.00’da Samanyolu TV’de. Ayna Programı’nın yeni bölümü olan, Silikon Vadisi Bölüm’ünü HD ve tek parça olarak Küre Tv’den izleyebilirsiniz. Ayna Programı Son Bölüm Full HD Tek Part İzle. Ayna Programı yeni bölümleriyle Cumartesi Akşamı Ayna Programı’nın bütün bölümlerini izlemek için : http://www.kure.tv/belgesel/ayna Saim Orhan Twitter: @SaimOrhan Ayna Programı Twitter: @AynaProgram Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/AynaProgramiSaimOrhan Saim Orhan'a ulaşmak için: ayna@aynaprogrami.com silikon vadisi
Basit Kararlar Fark Yaratır - Milyon Dolarlık Yolculuğun Hikayesi - Veysel Berk 19:17
Basit Kararlar Fark Yaratır - Milyon Dolarlık Yolculuğun Hikayesi - Veysel Berk 115 izlenme - 2 yıl önce Veysel Berk wallit isimli uygulamayla nasil bir yola ciktigini tedx'te bizlerle paylaşmış. Birçok kişiye ilham olacağını düşündüğüm bu genç abimiz UC Berkeley'de araştırma yaparken aklına bir fikir gelmiş. Sonrasını ondan dinleyelim.
Google'dan Katlanınca Akıllı Saat Olan Telefon! 02:42
Google'dan Katlanınca Akıllı Saat Olan Telefon! 152 izlenme - 3 yıl önce Apple ve Samsung'un ardından şimdi de Google için konsept bir tasarım paylaşıldı! Apple ve Samsung'un ardından şimdi de Google için konsept bir tasarım paylaşıldı! İşte katlanınca akıllı saate dönüşen telefon Nexus 360…
40 Çeşit Meyve Veren Ağaç! 05:22
40 Çeşit Meyve Veren Ağaç! 117 izlenme - 3 yıl önce Sanat Profesörlüğünden Ağaç Yetiştiriciliğe...amerika'da Sanat Profesörü Olan Sam Van Haken Aşılama Yöntemiyle 40 Çeşit Meyve Veren Bir Ağaç Yetiştirdi.
5N1K - 29 Mayıs 2016 43:31
5N1K - 29 Mayıs 2016 43 izlenme - 11 ay önce 5N 1K’da, Türkiye'nin gururu gençler dünyanın bilim ve girişimcilik başkentinde yaşamlarını Cüneyt Özdemir'e anlattı. Telefonların, uygulamaların, internetin doğduğu, teknolojideki devrim niteliğinde icatların yapıldığı, Silikon Vadisi'nden dünyanın gündemi 5N 1K’da ekrana geldi.
Silikon Vadisi'nin Türk Kahramanları 2 42:20
Silikon Vadisi'nin Türk Kahramanları 2 13 izlenme - 5 ay önce İlk Bölüm için : https://www.izlesene.com/video/silikon-vadisinin-kalbine-yolculuk-1/9586760
Silicon Valley Season 2. Sezon - Promo (HBO) 01:10
Silicon Valley Season 2. Sezon - Promo (HBO) 68 izlenme - 2 yıl önce 2. Sezonuyla Silicon Valley 12 Nisan'da dönüyor! Sillicon Valley dizisi HBO’dan ikinci sezon onayınıda almayı başardı. Peki, merakla beklenen bir girişim ve komedi dizisi olan Silicon Valley dizisinin 2.sezonu ne zaman izleyicinin karşısına çıkacak? HBO’dan da gelen bilgiler üzerine Silicon Valley dizisinin 2. sezonu ile birlikte 2015’in bahar aylarında izleyicilerin karşısında olması bekleniyor. Facebook.com/SiliconHBO Twitter.com/SiliconHBO
5N1K   5 Haziran 2016 40:56
5N1K 5 Haziran 2016 34 izlenme - 11 ay önce Cüneyt Özdemir ile 5N1K Silikon Vadisi'nden teknolojin kalbinden yine farklı bir programla ekranlara geliyor. Türkiye'de kurup batırdığı şirketi Silikon Vadisi'nde nasıl bir milyar dolara ulaştırdı? Silikon Vadisi'nin tek Türk Rock grubu nasıl kuruldu? Silikon Vadisi'nde fark yaratan Türk girişimci hikayeleri bu hafta 5N 1K'da ekrana geldi
Aykut Karaalioğlu - Silikon Vadisi'nin Türk Kahramanları 14:17
Aykut Karaalioğlu - Silikon Vadisi'nin Türk Kahramanları 9 izlenme - 5 ay önce
Yaldızlı Dönem ve Silikon Vadisi 08:02
Yaldızlı Dönem ve Silikon Vadisi 66 izlenme - 3 yıl önce Yaldızlı Dönem ve Silikon Vadisi Gilded Age versus Silicon Valley: https://www.khanacademy.org/economics-finance-domain/macroeconomics/gdp-topic/piketty-capi...
Spheree İle 3d Görüntü! 03:05
Spheree İle 3d Görüntü! 62 izlenme - 3 yıl önce 3d Küre Spheree..brezilya'da, Sao Paolo Üniversitesi'ndeki Bir Gurup Araştırmacı University Of British Columbia İle Yaptıkları Ortak Çalışma Sonucunda 3d Görüntü Veren Bir Küre Üretti.
No Man's Sky Devasa Olacak! 03:27
No Man's Sky Devasa Olacak! 45 izlenme - 3 yıl önce Tam 18,446,744,073,709,551,616 Gezegen!indie Oyun Firması Hello Games Tarafından Playstation 4'e Geliştirilen No Man's Sky Adlı Oyun O Kadar Büyük Ki, Oyundaki Tüm Gezegenleri Gezmek İçin Tam 5 Milyar Yıla İhtiyacınız Var! Oyunda Tam 18,446,744,073,709,551,616 Tane Gezegen Bulunuyor.
Silikon Vadisi Fıfa 15 İncelemesi! 02:38
Silikon Vadisi Fıfa 15 İncelemesi! 50 izlenme - 3 yıl önce Tüm zamanların en büyük futbol oyunlarından biri olan Fifa serisinin yeni oyunu Fifa 15 raflarda yerini aldı. Özellikle Türkiye Süper Ligi'nin de resmi olarak Fifa 15 'de bulunuyor olması Türk futbol severlerin ve futbol oyunu aşıklarının tüm dikkatinin Fifa 15 'e çevrilmesine sebep oldu.
Altı Bacaklı Robot: Morphex Mkııı 02:56
Altı Bacaklı Robot: Morphex Mkııı 30 izlenme - 3 yıl önce Norveçli Mühendisten Led Işıklı Ve Dönüşebilen Robotkåre Halvorsen, 2006 Yılından Bu Yana Hobi Olarak Robot Yapan Norveçli Bir Mühendis. Ancak Bu Hobisinin Temeli Çocukluğuna Kadar Gidiyor.
Silikon Vadisi'nden Yeni Projelerle Döndüler 04:59
Silikon Vadisi'nden Yeni Projelerle Döndüler 5 izlenme - 5 ay önce Ürettikleri projelerle Silikon Vadisi'nde eğitim alan Trakya Üniversitesinin (TÜ) iki mucit öğrencisi, yeni ufuklarla, yeni icatlar için kolları sıvadı.
Ibm'den İnsan Beynini Taklit Eden Çip 05:20
Ibm'den İnsan Beynini Taklit Eden Çip 31 izlenme - 3 yıl önce Bir insanın öğrenme yeteneğini kopyalayan IBM çip projesi üçüncü yılına girdi.
Yeni Bir Kickstarter Projesi: Elemoon 02:04
Yeni Bir Kickstarter Projesi: Elemoon 13 izlenme - 3 yıl önce Kadınlar İçin "Akıllı Bileklik" Elemoon Üretildikickstarter Platformunun Sunduğu Elemoon Bileklikleri, Moda Ve Teknolojiyi Harmanlayan Bir Takı Olarak Tasarlandı.
Stars.21'le Daha Sağlıklı Bir Hayat! 03:20
Stars.21'le Daha Sağlıklı Bir Hayat! 4 izlenme - 3 yıl önce Stars.21 İle Her Döngüde Daha Sağlıklı Olacaksınız! Bildiğiniz Fitness Bantlarını Ya Da Akıllı Saatleri Unutun! Star.21 Gittikçe Daha Da Popülerleşen Giyilebilir Teknolojilere Bambaşka Bir Bakış Açısı Getiriyor.