Hoşgeldiniz!

silindir

SİLİNDİR PLAJDA KASABA YAPIYOR 03:52
SİLİNDİR PLAJDA KASABA YAPIYOR 22.848 izlenme - 2 yıl önce silindir ile kasaba yapıyoruz. önce bozuk alanı silindirle düzeltiyoruz. sonra kasaba da neler olur ; evler,arabalar, insanlar. tek tek hepsini yerlerine yerleştiriyoruz. hep birlikte kuralım kasabamızı haydi. www.izlesene.com/bebeturk
Çizgi Film - Vinç kamyonu piramit yapıyor. 03:03
Çizgi Film - Vinç kamyonu piramit yapıyor. 35.222 izlenme - 2 yıl önce Hey çocuklar Haydi bugün vinç kamyonu kullanalım ve kamyon ile rengarenk halkaları kaldırıp çubuğa takalım ve tabiki bir sıralama ile olması gerekli. Önce büyük halka sonra sırayla büyükten küçüğe sıralama yaparak üst üste yerleştirelim finalde piramit ortaya şıkaralım. Dört küçük araba serisinin devamı ollan eğitici bir bölüm daha sizlerle . Kaçırmayın. Renkleri çok kolay öğrenmek için mutlaka izlenilesi bir animasyon video. Süpriz renkler sizlerle.
Neşeli Şekiller - Asfalt Silindiri - Eğitici Çizgi Film 03:05
Neşeli Şekiller - Asfalt Silindiri - Eğitici Çizgi Film 13.592 izlenme - 2 yıl önce Okul öncesi çocuklar 'Neşeli şekiller' dizisinde hem şekilleri hem de iş arabalarını öğreniyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Operatörünü Terk Eden Silindir 01:15
Operatörünü Terk Eden Silindir 4.119 izlenme - 9 ay önce Açıklı bir terkediş bir ayrılış daha. silindir sikerim yapacağınız işi deyip gidiyor. Operatör ne kadar yalvarsa da nafile
bir araba motoru nasil calisir 04:57
bir araba motoru nasil calisir 29.565 izlenme - 10 yıl önce yeni ehliyet aliosaniz veya arabanız durup durup bozuluosa ama tamircinin dediginden bisey anlamıosaniz bunu izleyin
Çift Silindir Burdur Bucak 02:25
Çift Silindir Burdur Bucak 36.996 izlenme - 9 yıl önce yorumlar serbest
Silindirle Hava Yastığının Üzerinden Geçilirse Ne Olur? 01:19
Silindirle Hava Yastığının Üzerinden Geçilirse Ne Olur? 4.525 izlenme - 1 yıl önce Üzerinden silindirle geçilen hava yastığı ilk denemede olmasa da ikinci denemedi hemen reaksiyon gösterdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Motosiklet Hırsızlarının Peşinden Giden Adam 10:06
Motosiklet Hırsızlarının Peşinden Giden Adam 4.854 izlenme - 1 yıl önce Youtube'daki 'Çift Silindir Motovlog' isimli kanalın sahibi sürüş esnasında Honda'nın CBR 125 modelini kullanan 3 çocuğu görüyor ve takip ediyor. Plakasız motosiklet üzerinde oldukça dikkat çeken 3 vitaminsiz, bir şekilde yolunu buluyor ve ortalıktan kayboluyor. Kanal sahibi, bir sonraki videoda hırsız çocuklarının isimlerini Ahmet Burak, Halil ve Diyar olarak duyuruyor.
Kağıttan Tek Silindirli Mini Motor Yapan Harika Mucit 01:41
Kağıttan Tek Silindirli Mini Motor Yapan Harika Mucit 2.578 izlenme - 1 yıl önce Kağıtla hemen hemen her şeyi yapabilirsiniz, tek silindirli motor bile... Aliaksei Zholner, bizlere bunun nasıl yapılacağını hazırladığı kısa video ile gösterdi.
Çizgi FilM - 3D -  4 Araba Sırtında Boya Fırçası 02:33
Çizgi FilM - 3D - 4 Araba Sırtında Boya Fırçası 8.769 izlenme - 2 yıl önce Çizgi Film eğitici bir içeriğe sahiptir. okul öncesi çocuklar bu çizgi filmler ile harika bir gelişim sergiliyorlar. Çocuklarını bu çizgi Filmler ile büyüten Nail Baba kendi yorumlarını da 3 d animasyona ekliyor. 4 Araba 3 d animasyon filmlerini bir çizgi dizi haline getiriyor. Bun çizgi film serisini Yani dizisini üretmek ve seslendirmek Nail Baba da olup onu paylaşmak yaymak ve çocukların izlemlerine sunmak siz değerli ebeveynlerin gelinde.Ne kadar yayılırsa okadar faydalı olabilecek çizgi filmlerdir 4 araba serisi. Türk milleti olarak gurur duyuyoruz bu tür içerik yaratan Bebetürk ten. Videolar ile çocuklara renkleri, sayıları, geometrik şekilleri ve daha bir çok şey öğretiyoruz. Çizgi filmlerimiz hem eğlenceli hem de eğiticidirler. Ufaklar harika bir vakit geçirecekler. Bizi Facebook'ta takip ediniz: www.facebook.com/groups/mutlucocuktv/ https://www.facebook.com/KapukiKanuki Vkontakte : http://vk.com/kapukikanuki https://vk.com/bebeturk
Hipnozlu CNC Freze ile Silindir Kapağı Üretimi 03:15
Hipnozlu CNC Freze ile Silindir Kapağı Üretimi 3.408 izlenme - 1 yıl önce CNC (Computer Numerical Control), CNC 'bilgisayar sayımlı yönetim' anlamına gelir. CNC tezgahlar, üzerine özel bir standarda göre delikler delinmiş bantlar ile "otomatik" olarak işleme yaparlar. CNC makineler, üzerine monteli bir bilgisayar aracılığı ile programlanarak "otomatik" olarak işlem yapan makinelerdir.
8 Silindirli Motor Yapımı - Bentley 07:48
8 Silindirli Motor Yapımı - Bentley 3.869 izlenme - 3 yıl önce Başından sonuna sanat eseri niteliğinde, tamamen el yapımı, buram buram kalite ve emek kokan mühendislik harikası motor yapımı izleyeceğiz. Her ne kadar daha çok eskilerde kullanılan üstten sübaplı motor olsa da, işlerini kusursuz kalitede yapan bir ingiliz firmasından bunu izlemek çok keyif verici. Not: Hipnoz etkisi yaratabilir.
8 Silindir Glardoni Motor- Konya 03:17
8 Silindir Glardoni Motor- Konya 2.409 izlenme - 3 yıl önce Konyalı işsiz abilerimiz Fransız üretimi Olan farklı dedigimiz silindirlerin 8 tanesini bir araya getirmeyi başarmış, izliyoruz efendim.
Çizgi Film - Kepçe - Akıllı Excavatör DODO tüm bölümler bir arada 20:03
Çizgi Film - Kepçe - Akıllı Excavatör DODO tüm bölümler bir arada 4.127 izlenme - 2 yıl önce Uzun zamandan beri beklenen Akıllı excavatör Dodo nun tüm bölümleri bir arada yayına girdi. Artık çocuklar yarım saat kesintisiz tüm bölümlerini izleyebiliyorlar. Haydi çocuklar Kepçe Dodo oyun parkında sizleri bakliyor.Figürleri, sayıları, şekilleri, renkleri, kumdan çıkarıp kamyona yüklüyor. Bloklarla figürleri oyun parkında kaydıraktan kaydırıp traktör römork una yüklüyor. Bloklarla
Meraklı kamyon Leo ve asfalt silindiri - eğitici çizgi film - Türkçe dublaj 04:01
Meraklı kamyon Leo ve asfalt silindiri - eğitici çizgi film - Türkçe dublaj 1.458 izlenme - 2 yıl önce Bilin bakalım oyun parkında kim geziyor? Meraklı kamyon Leo. Ve bize yeni bir iş arabasının parçalarını getirmiş. Hadi, birlikte bir asfalt silindiri yapalım. Bakalım parçaları birleştirebilecek miyiz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Motor Kaskı Silindir İle Ezilirse Zapkolik 02:30
Motor Kaskı Silindir İle Ezilirse Zapkolik 851 izlenme - 1 yıl önce Motor Kaskı Silindir İle Ezilirse Zapkolik Motor kaskının tonlarca ağırlıktaki silindirin altında ezilme anı kameralara böyle yansıdı.
Massey Ferguson Traktörleri - Nostaljik Tanıtımı 11:25
Massey Ferguson Traktörleri - Nostaljik Tanıtımı 2.313 izlenme - 3 yıl önce Massey Ferguson markası; oldukça eski bir marka olmasının yanında çeşitli tarım makineleri, özellikle de traktör üretiminde günümüzde de çok önemli bir pazar payına sahiptir. Bu videoda markanın 1960'lı yıllarda üretmiş olduğu bazı traktör modellerini ve bu modellerin çeşitli ekipmanlarla nasıl kullanıldığını göreceğiz. Çok klasik bir söylem olacak ama benim dikkatimi çeken 1950 - 1960 'lı yıllarda Avrupa'nın kullandığı teknolojiyi, bizim ancak 1990 'lı yıllarda görmüş olmamız. İyi seyirler dilerim.
32 Silindirli Motor - W-32 04:47
32 Silindirli Motor - W-32 1.786 izlenme - 3 yıl önce Üç değil dört değil altı değil sekiz değil tam otuz iki silindirli el kadar motor. Yine bize adamlar yapmış deyip izlemek düşer. İyi seyirler
mercdedes 200d ibre sonda 01:32
mercdedes 200d ibre sonda 9.261 izlenme - 10 yıl önce mercedes nekadar ihtiyar oluırsa olsun yapacağını yapar buna şahit olduk 29 yaşında bir araba
Çizgi Film - Akıllı excavator Dodo figürleri öğreniyor (Koni) 02:52
Çizgi Film - Akıllı excavator Dodo figürleri öğreniyor (Koni) 2.635 izlenme - 2 yıl önce Okul öncesi çocuk gelişimine hangi anne, baba ve öğretmen önem vermez ki. İşte yeni yüzyıl çocuklarına değer veren sizlere eğitimde kolaylık sağlamak için figürleri en eğlenceli şekilde anlatmaktadır. 3D animasyon niteliğindeki bu çizgi film bu bölümde koni yi anlatmaktadır, Bebetürk ayrı ayrı bölümlerle her figürü anlatacaktır. , . ! .
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo figürleri öğreniyor (Dikdörtgen prizması) 03:00
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo figürleri öğreniyor (Dikdörtgen prizması) 2.026 izlenme - 2 yıl önce Okul öncesi çocuk gelişimine hangi anne, baba ve öğretmen önem vermez ki. İşte yeni yüzyıl çocuklarına değer veren sizlere eğitimde kolaylık sağlamak için figürleri en eğlenceli şekile bebetürk sevimli kahraman Dodo ile sunuyor. 3D animasyon niteliğindeki bu çizgi filmde Dodo dikdörtgen prizmasını anlatmaktadır, Bebetürk ayrı ayrı bölümlerle her figürü anlatacaktır.Abone olarak mükemmel olan yararlı çizgi filmleri çocuğunuza yakn tutun. , . ! - .
4 Silindir Mobylette 02:18
4 Silindir Mobylette 1.167 izlenme - 6 yıl önce 4 silindir Mobylette
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo figürleri öğreniyor (Küre) 03:05
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo figürleri öğreniyor (Küre) 1.945 izlenme - 2 yıl önce Dodo harikalar yaratiyor. Çocuklar Dodo ya bayılıyor. Bayılsınlar poblem değil zaten Dodo da eğitici bilgiler veriyor. 3D animasyon niteliğindeki bu çizgi film bu bölümde küre yi anlatmaktadır, tabi kahramanımız Dodo ile. Bebetürk ayrı ayrı bölümlerle her figürü anlatacaktır. , . ! .
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo figürleri öğreniyor (Silindir) 02:47
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo figürleri öğreniyor (Silindir) 1.898 izlenme - 2 yıl önce Okul öncesi çocuk gelişimine hangi anne, baba ve öğretmen önem vermez ki. İşte yeni yüzyıl çocuklarına değer veren sizlere eğitimde kolaylık sağlamak için figürleri en eğlenceli şekilde anlatmaktadır. 3D animasyon niteliğindeki bu çizgi film bu bölümde silindir i anlatmaktadır, Bebetürk ayrı ayrı bölümlerle her figürü anlatacaktır. , . ! .
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo figürleri öğreniyor (Küp) 02:49
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo figürleri öğreniyor (Küp) 1.683 izlenme - 2 yıl önce Değerli anne, baba ve okul öncesi öğretmenlerimmiz.İşte yeni yüzyıl çocuklarına değer veren sizlere eğitimde kolaylık sağlamak için figürleri en eğlenceli şekilde anlatmaya çalıitık. 3D animasyon niteliğindeki bu çizgi film bu bölümde kübü anlatmaktadır, Bebetürk ayrı ayrı bölümlerle her figürü anlatacaktır. , . ! .
Golf Topunun Üstünden Silindir İle Geçerse Ne Olur? 01:24
Golf Topunun Üstünden Silindir İle Geçerse Ne Olur? 328 izlenme - 1 yıl önce Asfalt silindiri golf topunu üzerinden ancak defalarca geçerek parçalamayı başardı. Yeni videolar için kanalıma abone olun
silindir büküm-kazan imalatı-boru büküm 03:19
silindir büküm-kazan imalatı-boru büküm 1.525 izlenme - 7 yıl önce şafak kazan büküm makina sanayi'de;istenilen ölçülerde silindir büküm işi yapılmaktadır.silindirbükümborubükmekazanimalatdirekpaslanmazserpantinkonikbombekılıcınalama işleri yapılmaktadır.ister malzemeli ister malzemesizverilen ölçülerdeisteğe göre kaynaklı yada kaynaksızsilindir bükümsac bükümpaslanmaz sac veya siyah sac bükme işleri silindir bükümbombeboru bükmedirek imalatıdişli imalatıdöküm potasıkazan imalatıserpantin imalatıkılıcına bükümkonik bükümprofil kıvırmasac düzeltmepaslanmaz dire
opel silindir kapağı 03:46
opel silindir kapağı 949 izlenme - 7 yıl önce en uygun fiyatlara opel silindir kapağı çeşitleri.tel 0362 228 18 55 cep vodafone 0542 352 24 42 opel silindir kapağı opel krank mili opel egzantrik mili opel piston ve opel piston kolu çeşitlerinde toptan fiyatına perakende satış.diğer marka ve modeller ait silindir kapağı krank mili egzantrik mili piston ve piston kolu çeşitlerimiz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
vincin kaldıramadı silindir 01:15
vincin kaldıramadı silindir 1.292 izlenme - 9 yıl önce az daha adam altında kalıyordu
İnka İş Makineleri Kiralama Hizmetleri  0 533 657 7388  www.in-ka.com.tr 00:25
İnka İş Makineleri Kiralama Hizmetleri 0 533 657 7388 www.in-ka.com.tr 135 izlenme - 11 ay önce İNKA iş Makineleri kiralama Hizmetleri Kiralık Silindir, Kiralık Dozer , Kiralık Ekskavatör, Kiralık Greyder Satılık Dozer , Satılık Greyder , Satılık silindir www.in-ka.com.tr