Hoşgeldiniz!

silivri

Sağır Dilsiz Dilenci Yakalanınca Bülbül Kesildi 00:38
Sağır Dilsiz Dilenci Yakalanınca Bülbül Kesildi 2.985 izlenme - 9 ay önce Silivri'de, boynuna "sağır ve dilsiz" yazılı not asan ancak hiçbir engelinin olmadığı anlaşılan dilenci zabıta ekipleri tarafından yakalandı. Silivri Uğur Mumcu Meydanı'nda zabıta ekipleri şüphelendikleri bir dilencinin yanına giderek inceleme yaptı. İncelemeler sırasında boyuna astığı ''sağır ve dilsiz'' yazısı zabıta ekiplerinin dikkatini çekti. Silivri Zabıta Müdürlüğüne götürülen şahsın sağır ve dilsiz yazısına rağmen konuşmaya başlaması şaşkınlığa yol açtı. Dilencinin şaşkınlık yaratan konuşma anı zabıta tarafından cep telefonuyla kameraya kaydedildi. Dilenci bir daha dilencilik yapmaması konusunda uyarıldı.
Köpekler Güvenlik Görevlisini Böyle Parçaladı 03:39
Köpekler Güvenlik Görevlisini Böyle Parçaladı 11.967 izlenme - 2 yıl önce Silivri'de güvenlikçinin öldüğü köpek saldırısı kamerada Silivri'de bir fabrikada çalışan 24 yaşındaki Samet Çelik isimli gencin hayatını kaybettiği köpek saldırısının görüntüleri ortaya çıktı. Geçtiğimiz haftalarda İstanbul Silivri’de yaşayan Samet Çelik, bir fabrikada güvenlik görevlisi olarak işe başladığı ilk gün fabrikaya ait 5 Alman kurdunun saldırısına uğrayarak hayatını kaybetmişti. SANİYE SANİYE SALDIRI ANI 23 yaşındaki Çelik'in ölümüne sebep olan bu saldırının görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde sabaha karşı fabrikada devriye gezmek için bahçeye çıkan Çelik’in saldırıya uğraması saniye saniye görülüyor. Çelik'in saldırıya uğradığı sırada diğer güvenlik görevlisinin uyuyor olması da dikkat çekiyor. Silivri'deki köpek saldırısının dehşete düşüren görüntüleri
Gülben Ergen-Türkiye 01:33
Gülben Ergen-Türkiye 50.539 izlenme - 8 yıl önce gülben ergen
claas arion 520 traktör deneme vİdyosu 2008 01:12
claas arion 520 traktör deneme vİdyosu 2008 29.077 izlenme - 8 yıl önce claas arion 520 traktör deneme vİdyosu 2008...!! yeni claas arion 520 claas park' ta denenİyor... 25/08/2008 alipasalierkan................
Silivri Toki Cumhuriyet Anadolu Lisesi - Hit The Road Jack - Ray Charles 03:32
Silivri Toki Cumhuriyet Anadolu Lisesi - Hit The Road Jack - Ray Charles 6.353 izlenme - 3 yıl önce Silivri Toki Cumhuriyet Anadolu Lisesi, 17.Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İstanbul elemelerine Ray Charles'ten Hit The Road Jack şarkısıyla katıldı.
CHP eski Kadın Kolları Başkanı Nazan Kaçar, örgüt yönetimine sitem ederek toplantıyı terk etti. 02:33
CHP eski Kadın Kolları Başkanı Nazan Kaçar, örgüt yönetimine sitem ederek toplantıyı terk etti. 3.914 izlenme - 3 yıl önce CHP Silivri ilçesi eski Kadın Kolları Başkanı Nazan Kaçar, örgüt yönetimine sitem ederek toplantıyı terk etti.
Soma Cinayeti Silivri'de Protesto Edildi 02:28
Soma Cinayeti Silivri'de Protesto Edildi 3.716 izlenme - 3 yıl önce Soma'da Yaşanan Faciada İhmali Bulunmakla Suçlanan Akp Hükümet'i Bütün Yurtta Olduğu Gibi Silivri'de De Protesto Edildi.
Muge Video 04:02
Muge Video 3.376 izlenme - 3 yıl önce Gerçek Gazetesi Silivri Temsilcisi Müge Cesur, Çatalcalı İşadamı Samet Özmen'le Evlendi.
Silivride 23 Nisan 01:06
Silivride 23 Nisan 3.352 izlenme - 3 yıl önce 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Silivride törenler ve şenliklerle kutlandı.
Abdullah Öcalan Sorgu Görüntüleri 1999 İmralı !!! 03:04
Abdullah Öcalan Sorgu Görüntüleri 1999 İmralı !!! 4.418 izlenme - 3 yıl önce PKK Lideri Abdullah Öcalan'ın sorgu görüntüleri yayınlandı. İşçi Partisi Genel Başkan Vekili Hasan Basri Özbey tarafından İşçi Partisi İstanbul İl Merkezi’nde yapılan açıklamada Öcalan’ın 1999 yılında yapılan sorgusuna ait görüntüler yer aldı. Görüntülerde Öcalan’ı sorgulayan dönemin albayı Hasan Atilla Uğur, Ergenekon davasından aldığı 29 yıl 3 ay hapis cezası nedeniyle halen Silivri Cezaevi’nde bulunuyor.
Mustafa Ceceli Oyalama Beni Remix 03:41
Mustafa Ceceli Oyalama Beni Remix 6.515 izlenme - 6 yıl önce silivri yoğurt festivali
Sığırcık Kuşlarının Görsel Şovu Büyüledi 00:30
Sığırcık Kuşlarının Görsel Şovu Büyüledi 612 izlenme - 10 ay önce Silivri semalarında aynı anda havalanan binlerce sığırcık kuşu renkli görüntülere sahne oldu. Kuşların oluşturduğu manzara vatandaşların da ilgisini çekti. Gökyüzünde dakikalarca dans eden binlerce sığırcık kuşu, ilginç görüntülere sahne oldu. Silivri’de akşam saatlerinde havada adeta görsel bir şov yaşandı. Binlerce sığırcık aynı anda havalanarak şehrin üzerinde seyretti. Kuşların gökyüzünde sergiledikleri figürler semt sakinlerinin de dikkatini çekti. Bu anı gören kimi vatandaşlar olayı cep telefonuyla görüntülerken, kimileri eşsiz manzaranın keyfini izlemekle yetindi.
Sarıgül Teşekküre Geldi 02:15
Sarıgül Teşekküre Geldi 2.587 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Sarıgül, Chp Silivri İlçe Örgütü'nü Ve Belediye Başkanı Özcan Işıklar'ı Ziyaret Ederek, Vermiş Oldukları Destekten Dolayı Teşekkür Etti.
Işıklar'ın Mazbata Töreni 03:29
Işıklar'ın Mazbata Töreni 1.869 izlenme - 3 yıl önce Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar 2014-2019 çalışma dönemi için mazbatasını alarak göreve başladı.
Pinhani - Beni Al 03:03
Pinhani - Beni Al 4.479 izlenme - 8 yıl önce 13 haziran 2008 silivri konseri
Silivri Toki Cumhuriyet Anadolu Lisesi - Hıt The Road Jack - Ray Charles 04:00
Silivri Toki Cumhuriyet Anadolu Lisesi - Hıt The Road Jack - Ray Charles 2.659 izlenme - 3 yıl önce 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması’nın büyük finalinde SİLİVRİ TOKİ CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ RAY CHARLES'ten HIT THE ROAD JACK şarkısını seslendirdi.
Gülben Ergen-Aşk Hiç Bitmez 03:44
Gülben Ergen-Aşk Hiç Bitmez 8.080 izlenme - 8 yıl önce gülben ergenin silivrikonserinden kısacık amatör görüntüler
Can Dündar: Kin Yok Ama Mücadeleye Devam 02:38
Can Dündar: Kin Yok Ama Mücadeleye Devam 617 izlenme - 9 ay önce Anayasa Mahkemesi Genel Kurulu, 27 Kasım 2015'ten bu yana tutuklu olan Can Dündar ve Erdem Gül'ün başvurusunu karara bağlamıştı. Yüksek Mahkeme, Dündar ile Gül'ün, Anayasa'nın 19. maddesinde düzenlenen "kişi hürriyeti ve güvenliği", 26'ncı maddesinde düzenlenen "düşünceyi açıklama ve yayma hürriyeti" ve 28'inci maddesinde düzenlenen "basın hürriyeti" haklarının ihlal edildiğine karar vererek, ihlalin ortadan kaldırılması için dosyayı ilgili mahkemeye göndermişti. Kararın oy çokluğuyla alındığı, Anayasa Mahkemesi üyeleri Hicabi Dursun, Kadir Özkaya ve Rıdvan Güleç'in ret yönünde oy kullandıkları, genel kurula katılan diğer 12 üyenin ise ihlal yönünde oy verdiği belirtilmişti. 92 GÜN SONRA TAHLİYE Anayasa Mahkemesi'nin kararı, ihlalin sonuçlarının ortadan kaldırılması için İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesine gönderildi. Mahkeme tarafından, Gül ve Dündar hakkında 92 gün sonra tahliye kararı çıktı. Mahkeme aynı zamanda, Dündar ve Gül'le ilgili yurt dışına çıkış yasağından oluşan adli kontrol tedbiri uygulanmasına karar verdi. Can Dündar ve Erdem Gül'ün tahliyeleri gece 03:15'te gerçekleşti. Dündar ve Gül, aileleri ve yakınlarıyla kucaklaştıktan sonra açıklamalar yaptılar..
Türkülerle Yaz Anadolu'nun Sesi Hüseyin Turan 03:24
Türkülerle Yaz Anadolu'nun Sesi Hüseyin Turan 5.425 izlenme - 8 yıl önce 23.06.2008 silivri'den canlı yayın. www.habersilivri.com
Üniversiteyi Kazandığı Yıl Yok Yere Hapise Girmek 02:30
Üniversiteyi Kazandığı Yıl Yok Yere Hapise Girmek 215 izlenme - 5 ay önce 21 yaşındaki Can Kurt başarılı bir eğitim hayatı geçirdi ve üniversite sınavını kazandı. Fakat kampüse adım atamadan cezaevine girdi. Onu demir parmaklıklar arkasına atan ise daha 15 yaşında, parkta yaşadığı bir olaydı.
murat başaran roland g600 pop deneme 02:17
murat başaran roland g600 pop deneme 3.333 izlenme - 9 yıl önce evet arkadaşlar kısa bi deneme
Pinhani - İstanbulda 04:45
Pinhani - İstanbulda 3.097 izlenme - 8 yıl önce 13 haziran 2008 silivri konseri - habersilivri.com
Türk Kızların Kavgasında İç Çamaşırı Molası 01:36
Türk Kızların Kavgasında İç Çamaşırı Molası 1.222 izlenme - 2 yıl önce Kızlar kavga etti, erkekler kaydetti İstanbul Silivri’de iki genç kız bir parkta tekme tokat kavga etti. Erkeklerin kameraya çektiği kavga sırasında arkadaşlarının kavgayı ayırmak yerine “tırmala, yüzüne vur” diye taktik vermesi dikkat çekti. Silivri’de bir parkta bir araya gelen 15-16 yaşındaki kızlardan kisi kavga etmeye başladı. Yerde birbirlerine vuran kızları arkadaşları da ayakta izledi. Bir süre sonra arkadaşları, kavga eden kızları, açılan kıyafetlerini düzeltmeleri için ayırdı. Giysilerini düzelten kızlar daha sonra yeniden kavga etmeye başladı. Bu sırada ayakta bekleyen kızların, kavga eden arkadaşlarına taktikler verdikleri görüldü. Zaman zaman “Tırmala ve yüzüne vur” dedikleri duyuldu.İki kızın kavgasını erkekler de kahkahalar eşliğinde cep telefonuyla görüntüledi.
Silivri'de İki Genç Kız Parkta Kavga Etti 01:36
Silivri'de İki Genç Kız Parkta Kavga Etti 780 izlenme - 2 yıl önce Silivri’de bir parkta bir araya gelen yaşları 15-16 arasında değişen kızlar adeta güç gösterisinde bulundu. Kızlardan ikisi arkadaşlarının gözü önünde birbirlerine vurmaya başladı. Yerde birbirlerine vuran kızları arkadaşları da ayakta izledi. Bir süre sonra arkadaşları, kavga eden kızları, açılan kıyafetlerini düzeltmeleri için ayırdı. Giysilerini düzelten kızlar daha sonra yeniden kavga etmeye başladı. Bu sırada ayakta bekleyen kızların, kavga eden arkadaşlarına taktikler verdikleri görüldü. Kavga eden kızları destekleyen arkadaşlarının zaman zaman “Tırmala ve yüzüne vur” demeleri hayrete düşürdü. Kızların zaman zaman birbirlerine küfürler edip, tehditler savurdukları görüldü. İki kızın kavgasını erkekler de kahkahalar eşliğinde cep telefonuyla görüntüledi. Sosyal medyada yayınlanan görüntüler tepki çekti.
Silivri'de kız kavgası! 01:36
Silivri'de kız kavgası! 607 izlenme - 2 yıl önce Silivri’de iki genç kız bir parkta tekme tokat kavga etti. Erkeklerin kameraya çektiği kavga sırasında arkadaşlarının kavgayı ayırmak yerine “tırmala, yüzüne vur” diye taktik vermesi hayrete düşürdü. Silivri’de bir parkta bir araya gelen yaşları 15-16 arasında değişen kızlar adeta güç gösterisinde bulundu. Kızlardan ikisi arkadaşlarının gözü önünde birbirlerine vurmaya başladı. Yerde birbirlerine vuran kızları arkadaşları da ayakta izledi. Bir süre sonra arkadaşları, kavga eden kızları, açılan kıyafetlerini düzeltmeleri için ayırdı. Giysilerini düzelten kızlar daha sonra yeniden kavga etmeye başladı. Bu sırada ayakta bekleyen kızların, kavga eden arkadaşlarına taktikler verdikleri görüldü. Kavga eden kızları destekleyen arkadaşları zaman zaman “Tırmala ve yüzüne vur” demeleri hayrete düşürdü. Kızların zaman zaman birbirlerine küfürler edip, tehditler savurdukları görüldü. İki kızın kavgasını erkekler de kahkahalar eşliğinde cep telefonuyla görüntüledi.
Silivri Tarih Eser 03:08
Silivri Tarih Eser 2.588 izlenme - 10 yıl önce silivri çok ama çok alıştığım için,geçmişi merak ettim ve sizinle paylaşıyorum...
Evlen Diyorlar  (Enstrumantal - Korg) & Silivri Değirmenköy 04:08
Evlen Diyorlar (Enstrumantal - Korg) & Silivri Değirmenköy 753 izlenme - 2 yıl önce Bugün de Nerdeyiz? - Silivri Değirmenköy 30. Domates Festivali (03.09.14) Hazırlayan & Sunan:Ahmet Türker - Kurgu & Montaj: Serkan Şit Asistan: Metin Dinçsay - Kamera: Hüseyin Şentürk - Müzik : Tansu Güner Damat Halayı & Zeytinyağlı Yiyemem & Osman Aga Rumeli Türküleri 2014 , Rumeli Müzikleri , Rumeli Videoları , Rumeli Balkan Türküleri , Rumelia Music , Düğün Halayları , Düğün Müzikleri Rumeli Balkanlar, Makedonya , Bulgaristan , Arnavutluk ,
Blero - Cant You See 03:40
Blero - Cant You See 3.826 izlenme - 7 yıl önce qalpsiz11
Hayabusa Gökhan 02:35
Hayabusa Gökhan 1.678 izlenme - 8 yıl önce lüleburgaz otoban girişi 200 le geçin ogsden görmüyooo :)şiddetle tavsiye ederim
Silivri Cezaevi karıştı 03:22
Silivri Cezaevi karıştı 1.210 izlenme - 4 yıl önce Ergenekon Davası nedeniyle Silivri Cezaevi önüne toplanan grup, bariyerleri aşarak duruşma salonuna girmek isteyince jandarmanın müdahalesi ile karşılaştı.