Hoşgeldiniz!

silivri cezaevi

Atilla Taş: Verdiler Gazı En Sonunda Sİlivri'yi Boylattılar Bana 02:03
Atilla Taş: Verdiler Gazı En Sonunda Sİlivri'yi Boylattılar Bana 3.743 izlenme - 4 ay önce FETÖ’nün Medya Yapılanması davasında tutuklu yargılanan ve hakkında tahliye kararı verilen şarkıcı Atilla Taş Silivri Silivri Cezaevi'nden çıktı.
Barbaros Şansal: İçerisi Daha Güvenli 02:38
Barbaros Şansal: İçerisi Daha Güvenli 11.006 izlenme - 12 ay önce Barbaros Şansal'ı tutuklu bulunduğu Silivri Cezaevi çıkışında yakınları ve avukatı Efkan Bolaç karşıladı. Şansal avukatına çıkışta "İçerisi daha güvenli" dedi. Şansal açıklama yapmadan aracına binerek cezaevinden ayrıldı.
Abdullah Öcalan Sorgu Görüntüleri 1999 İmralı !!! 03:04
Abdullah Öcalan Sorgu Görüntüleri 1999 İmralı !!! 5.048 izlenme - 4 yıl önce PKK Lideri Abdullah Öcalan'ın sorgu görüntüleri yayınlandı. İşçi Partisi Genel Başkan Vekili Hasan Basri Özbey tarafından İşçi Partisi İstanbul İl Merkezi’nde yapılan açıklamada Öcalan’ın 1999 yılında yapılan sorgusuna ait görüntüler yer aldı. Görüntülerde Öcalan’ı sorgulayan dönemin albayı Hasan Atilla Uğur, Ergenekon davasından aldığı 29 yıl 3 ay hapis cezası nedeniyle halen Silivri Cezaevi’nde bulunuyor.
Can Dündar: Kin Yok Ama Mücadeleye Devam 02:38
Can Dündar: Kin Yok Ama Mücadeleye Devam 628 izlenme - 2 yıl önce Anayasa Mahkemesi Genel Kurulu, 27 Kasım 2015'ten bu yana tutuklu olan Can Dündar ve Erdem Gül'ün başvurusunu karara bağlamıştı. Yüksek Mahkeme, Dündar ile Gül'ün, Anayasa'nın 19. maddesinde düzenlenen "kişi hürriyeti ve güvenliği", 26'ncı maddesinde düzenlenen "düşünceyi açıklama ve yayma hürriyeti" ve 28'inci maddesinde düzenlenen "basın hürriyeti" haklarının ihlal edildiğine karar vererek, ihlalin ortadan kaldırılması için dosyayı ilgili mahkemeye göndermişti. Kararın oy çokluğuyla alındığı, Anayasa Mahkemesi üyeleri Hicabi Dursun, Kadir Özkaya ve Rıdvan Güleç'in ret yönünde oy kullandıkları, genel kurula katılan diğer 12 üyenin ise ihlal yönünde oy verdiği belirtilmişti. 92 GÜN SONRA TAHLİYE Anayasa Mahkemesi'nin kararı, ihlalin sonuçlarının ortadan kaldırılması için İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesine gönderildi. Mahkeme tarafından, Gül ve Dündar hakkında 92 gün sonra tahliye kararı çıktı. Mahkeme aynı zamanda, Dündar ve Gül'le ilgili yurt dışına çıkış yasağından oluşan adli kontrol tedbiri uygulanmasına karar verdi. Can Dündar ve Erdem Gül'ün tahliyeleri gece 03:15'te gerçekleşti. Dündar ve Gül, aileleri ve yakınlarıyla kucaklaştıktan sonra açıklamalar yaptılar..
Silivri Cezaevi karıştı 03:22
Silivri Cezaevi karıştı 1.249 izlenme - 5 yıl önce Ergenekon Davası nedeniyle Silivri Cezaevi önüne toplanan grup, bariyerleri aşarak duruşma salonuna girmek isteyince jandarmanın müdahalesi ile karşılaştı.
Tuncay Özkan'dan Cezaevi Çıkışı İlk Açıklama! 10:29
Tuncay Özkan'dan Cezaevi Çıkışı İlk Açıklama! 551 izlenme - 4 yıl önce Tutuklu bulunduğu Silivri Cezaevinden tahliye edilen Gazeteci Tuncay Özkan kendisini karşılayan gazetecilere açıklama yaptı | Tuncay Özkan tahliye edildi
Tuncay Özkan Tahliye Konuşması 10:12
Tuncay Özkan Tahliye Konuşması 172 izlenme - 2 yıl önce Ergenekon'dan tutuklu olan Tuncay Özkan 10 Mart 2014 Günü mahkemenin verdiği tahliye kararından sonra Silivri Cezaevinin önünde yaptığı konuşmayı hep birlikte dinleyeceğiz. Video'yu Youtube'ye Yükleyen;Kara Haber'e teşekkür ederiz.
Silivri Cezaevi Önünde Olay Çıktı 02:35
Silivri Cezaevi Önünde Olay Çıktı 238 izlenme - 5 yıl önce Silivri önünde olay çıktı Jandarma, duruşma salonuna girmek isteyen gruba müdahale etti.
Silivri Cezaevi'ne Askeri Helikopter İndi! 03:01
Silivri Cezaevi'ne Askeri Helikopter İndi! 232 izlenme - 5 yıl önce Silivri Cezaevi'ne Askeri Helikopter İndi!
Sizi Ekrana Hapsedecek 30 İlginç Gerçek 05:48
Sizi Ekrana Hapsedecek 30 İlginç Gerçek 115 izlenme - 3 yıl önce TAKİP EDİN: https://www.facebook.com/RuhiCenetVideolari https://twitter.com/R...
Atalay Filiz Silivri Cezaevi’ne Konuldu 00:45
Atalay Filiz Silivri Cezaevi’ne Konuldu 86 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin günlerdir konuştuğu ve geçtiğimiz gün İzmir'de minibüste yakalanan seri katil Atalay Filiz Silivri Cezaevi’ne konuldu. İstanbul ve Ankara’daki 3 cinayetin zanlısı olarak aranırken İzmir’de yakalanan ve çıkarıldığı Anadolu Adalet Sarayı’nda sorgu işlemlerinin ardından tutuklanan Atalay Filiz, cezaevine konuldu. Mahkemenin kararının ardından yoğun güvenlik önlemleri altında zırhlı polis aracıyla adliyeden çıkarılan Filiz, Silivri Cezaevi’ne getirildi. Yoğun güvenlik önlemleri altında cezaevine getirilen Atalay Filiz, 23.00 sıralarında cezaevine konuldu.
 Kılıçdaroğlu Silivri’de 02:42
Kılıçdaroğlu Silivri’de 174 izlenme - 4 yıl önce CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Ergenekon davasında müebbet hapis cezası alan eski Genelkurmay Başkanı İlker BAşbuğ’u ziyaret etmek için Silivri Cezaevi’ne geldi.
Silivri Cezaevi Ne Giden Yollar Kapatıldı 02:29
Silivri Cezaevi Ne Giden Yollar Kapatıldı 134 izlenme - 5 yıl önce Silivri Cezaevi Ne Giden Yollar Kapatıldı Ergenekon Duruşmasına Katılmak İsteyen Gruplar Polis Engeline Takıldı
Silivri'de Gaz Ve Tazyikli Suyla Müdahale 04:05
Silivri'de Gaz Ve Tazyikli Suyla Müdahale 110 izlenme - 5 yıl önce CHP milletvekilleri Mehmet Haberal, Mustafa Balbay, Genelkurmay eski Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ ve İşçi Partisi (İP) Genel Başkanı Doğu Perinçek'in de yargılandığı Ergenekon davasının görülmesine Silivri Cezaevi'ndeki Duruşma Salonu'nda devam edilecek. Sanıklara destek olmak amacıyla yüzlerce kişi otobüslerle Silivri'ye geldi. Gelenler arasında CHP'li milletvekilleri de vardı. Jandarma, Silivri Cezaevi önünde geniş güvenlik önlemleri aldı. Kalabalığın sayısı her geçen dakika artıyor. Duruşma salonuna yaklaşmak isteyen kalabalık 3 sıra halinde kurulan bariyerlerden 2 sırasını yıktı. Şu anda güvenlik görevlileri tazyikli su ve biber gazı ile müdahale ediyor. Polis, kalp krizi geçiren bir yurttdaşı tedavi etmek isteyen sağlık görevlilerine izin vermediği görüldü. Polis, mahkeme salonuna doğru gidiyor.
Silivri Cezaevi'nde Tutuklu Bulunan Abd İstanbul Başkoslosluğu Çalışanımetin Topuz'un Avukatları... 01:22
Silivri Cezaevi'nde Tutuklu Bulunan Abd İstanbul Başkoslosluğu Çalışanımetin Topuz'un Avukatları... 9 izlenme - 4 ay önce Silivri Cezaevi'nde tutuklu bulunan ABD İstanbul Başkoslosluğu çalışanı Metin Topuz'un avukatları cezaevine geldi.
Video 0001 00:20
Video 0001 52 izlenme - 6 yıl önce Video 0001
Tahliye Olan Hurşit Tolon Silivri Cezaevi'nden Çıktı 06:22
Tahliye Olan Hurşit Tolon Silivri Cezaevi'nden Çıktı 63 izlenme - 4 yıl önce Malatya Zirve Yayınevi davasından tahliye olan Eski Ege Ordu Komutanı emekli Orgeneral Hurşit Tolon, Silivri Cezaevi'nden çıktı.
Erdem Gül'ün Eşi Aslı Gül, 2 Oğlu İle Birlikte Silivri Cezaevi'ne Geldi 06:31
Erdem Gül'ün Eşi Aslı Gül, 2 Oğlu İle Birlikte Silivri Cezaevi'ne Geldi 22 izlenme - 2 yıl önce Aslı Gül Anayasa Mahkemesi'nin bu kararı, Türkiye'de kurumların, kurumsallığın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha bize hatırlattı.