Hoşgeldiniz!

silkme

Naim Süleymanoğlu - Asrın Kaldırışı (1988 Seul Olimpiyatları-190kg) 03:19
Naim Süleymanoğlu - Asrın Kaldırışı (1988 Seul Olimpiyatları-190kg) 6.011 izlenme - 7 ay önce Dünya üzerinde ilk kez bir insanın ağırlığının 3 katından fazlasını kaldırdığı kaldırış "Dünya Rekoru",Türkiye nin Olimpiyatlar daki ilk Olimpiyat ve Dünya Rekoru,o güne kadar güreş dışında Türkiye nin kazandığı ilk altın madalya...Daha yazılabilir ama en önemlisi şu sanırım, 1988 de 60 kg da yarışan Naim Süleymanoğlu nun Silkme de kaldırdığı 190 kiloluk bu kaldırışı,bugün üzerinden 29 yıl geçmesine rağmen halen kırılamadı.Yanına bile yaklaşan olmadı.Yıl 2017 Silkme bir üst sıklet 62 kilo da Dünya Rekoru 183 kg ile Chen Lijun a ait... Naim Süleymanoğlu Seul Olimpiyatları ndaki Tüm Performansları: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/82702/naim-suleymanoglu-1988-seul-olimpiyat-oyunlari
havalı zeytin toplama makinesi 00:46
havalı zeytin toplama makinesi 26.166 izlenme - 7 yıl önce motoru ile ilerleyebilen kompresor sistemi. bu makinede basınçlı hava ile çalışan taraklı zeytin sıyırma ve budama aparatları ile hasat yapılmaktadır. kendi gücüyle hareket edebilme kabiliyeti ile engebeli yamaç taşlı vs gıbı en zor şarlarda dahi yormadan ilerleyebilen bir makinedir.
Ağırlık Altında Bayılan Kadın Halterci 00:34
Ağırlık Altında Bayılan Kadın Halterci 6.199 izlenme - 3 yıl önce Kanada'nın Ontairo bölgesinde yapılan Pan Amerika Oyunları'nda Venezuelalı halterci kaldırdığı ağırlığın altında yığıldı. Pan Amerika Oyunları'nda 20 yaşındaki halterci Genesis Rodriguez Gomez, bayanlar 53 kilo grubunda yarıştı. Rodriguez koparmada üç aşamayı 88 kg, 90 kg ve 92 kg olarak tamamladı.
Sınıfının En İleri Zeytin Hasat Makinasıyla Tanışın 06:46
Sınıfının En İleri Zeytin Hasat Makinasıyla Tanışın 4.178 izlenme - 5 yıl önce Sınıfının En İleri Zeytin Hasat Makinasıyla Tanışın özellikle İtalya, İspanya, Arjantin Ve Amerika Da Yılladır Kullanılmakta Olan Spedo Fruipick Zeytin Hasat Makineleri Kadıoğlu Garantisiyle Türkiye'de. spedo Fruipick, Traktör Arkasına Monte Edilen, Ağaç Baskınlığına Göre Günde 15-35 Ton Arası Hasat Kapasitesi Olan (zeytinde) Güçlü Bir Hasat Makinesidir. hidrolik Çalışan Motoru Gövdeyi Ufak Titreşimlerle Sarsar, Bu Yüzden Ağaca, Dallara Bir Zarar Vermez. uzayabilen Sistemi, 7 Metre Uzaktan Dahi Ağacın Gövdesini Ya Da Anadallarını İstenilen Açıdan Ağızlar. Bu Sistem Tek Tek Ağaçlara Makinayı Yanaştırma Çabasını Ortadan Kaldırır. Traktör Sabit Durumdayken 2-3 Ağacı Birden Hasat Edebilir. sık Dikilmiş, Düzensiz Ya Da Uygun Budanmamış Ağaçlarda Seri Çalışabilme traktörü Hareket Ettirmeden Uzayabilen, Pek Çok Açıdan Dala Sarılabilen Teleskobik Kolunu Yönlendirerek 2-3 Ağacı İstenirse Gövdesinden, İstenirse Kalın Dallarından Hasat Edebilir. ağaç Gövdesinin Eğimli Olması Hasat Gücünü Etkilemez. Yere Paralel Uzanan Dallara Dahi Birkaç Saniye İçinde Sarılabilir. sarsıcı Kafa, Teleskopik Kolundan Bağımsız Olarak Sağ-sol Ve Yukarı Aşağı Eksende 80 Derece Açıda Dala Girebilir. Bu Da Birbirine Çok Yakın Farklı Açılarda Uzanan Çift Ya Da Daha Çok Gövdeli Ağaçlarda Seri İş Çıkarmasını Sağlar.
  SARSMATİK CEVİZ ZEYTİN  HASAT MAKİNALARI 00:34
SARSMATİK CEVİZ ZEYTİN HASAT MAKİNALARI 2.572 izlenme - 4 yıl önce CEVİZ BADEM HASAT TOPLAMA HAAT MAKİNALARI HER TRAKTÖRE UYUMLU PRATİK İSCİLİKDEN ZAMANDAN TASARUF İRTİBAT 05324160838
Cam Parçasını Halı Silkeler Gibi Silkeleyen Adam 00:56
Cam Parçasını Halı Silkeler Gibi Silkeleyen Adam 1.425 izlenme - 3 yıl önce Kocaman cam parçasını iki eliyle tutup, halı silkeler gibi silkeleyen genç adam, bu sayede camı kolayca ikiye bölmeyi başarıyor.
Zanon Zeytin Silkme Makinesinde İndirim Fırsatı onlinemakina.com adresinde. 00:44
Zanon Zeytin Silkme Makinesinde İndirim Fırsatı onlinemakina.com adresinde. 493 izlenme - 3 yıl önce Zanon Zeytin Hasat Makinası Zanon dakikada yaptğı 1350 vuruş ile zeytin hasat makinaları arasında en yüksek devirle çalışan makinelerden biridir. Ayrıca 2200 gr. olduğu için en hafif makinalardandır. Net bir bilgi olmamasına rağmen piyasadaki en hafif zeytin hasat makinesinin zanon olduğu söylenmektedir. Zanon karbonium evo modelidir. Zanon karbonium Falcon modeli ise ülkemizde benza markası adında satılmaktadır. 2 üründe stoklarımızda adetlice mevcuttur. Zeytin hasat vakti gelince mutlaka karşımıza çıkan ve almak zorunda hissettiğimiz bir marka zanondur. Zanon zeytin hasat makinaları diğer zeytin hasat makinaları gibi değildir. Üzerinde karışık devreler bulunmaz ve dünyanın en hafif hasat makinasıdır. Halk arasında zeytin toplama makinası ve zeytin silkme makinası olarakda telafuz edilebilir. İtalyan teknolojisi ile üretilmiş bu alet ülkemizde en çok satılan hasat makinasıdır. Satıldığı bölgede devamlılık sağlar ve tutulur. Ürünümüz hakkında detaylı bilgiyi 0232 832 55 42 numaralı telefondan bizi arayarak alabilirsiniz. Tüm bahçe aletleri, tarım malzemeleri ve çiftlik ekipmanları ihtiyaçlarınız için bizi takip etmeyi unutmayın. Sektörün lider tedarikçisi ve en geniş stok kapasitesi ile çalışan onlinemakina.com kampanyalarını takip edin! http://goo.gl/UEWMJ6
Halter Şampiyonası - 85 Kilo Mücadelesi 01:44
Halter Şampiyonası - 85 Kilo Mücadelesi 192 izlenme - 3 yıl önce İslami Dayanışma Spor Federasyonu 3. Halter Şampiyonası- Sadrettin Gedik koparma, silkme ve toplamda 3 altın madalya kazandı İslami Dayanışma Spor Federasyonu (ISSF) tarafından organize edilen ve bu yıl üçüncüsü düzenlenen halter şampiyonasında, erkekler 85 kilo mücadeleleri tamamlandı.
Kaldırdığı Kiloyu Erkekler Kaldıramaz! 01:01
Kaldırdığı Kiloyu Erkekler Kaldıramaz! 60 izlenme - 3 yıl önce Halter sporunun oldukça zarif biçimde yapılabileceğini kanıtlayan kadın sporcu Lidia Valentin, 4-16 Kasım'da Kazakistan'da düzenlenecek Dünya Halter Şampiyonası'na hazırlanıyor. Videoda, Valentin'in 140 kilo ağırlığı nasıl kusursuzca kaldırdığı yavaş çekimde böyle görünüyor.