Hoşgeldiniz!

Şıllık Videoları İzle

Bülent Kayabaş - Nah Gidersin 00:50
Bülent Kayabaş - Nah Gidersin 3.654 izlenme - 2 yıl önce Şıllık - Bülent Kayabaş, Zerrin Egeliler, Hadi Çaman
Mikro Sevgili Orhan'ın Dramı 01:22
Mikro Sevgili Orhan'ın Dramı 4.063 izlenme - 1 yıl önce Figen, eşi 2 yıl önce ölmüş bir duldur. Orhan Figen'in sadece parası için sevdiği gönül eğlendirdiği eski sevgilisidir ve Figen yeni limanlara yelken açmıştır, fakat Orhan Figen'in peşini bırakmamaktadır. Karmaşık ilişkiler, aşk, şehvet, ihtiras dolu "Tavlacı Kız" filminden bir kesit sizlerle, efem.
Neşeli Günler - Sıdıka Vs Saadet Efsane Kavga (Restorasyonlu) 03:36
Neşeli Günler - Sıdıka Vs Saadet Efsane Kavga (Restorasyonlu) 1.296 izlenme - 1 yıl önce Canımız bir tanemiz Adile Teyzemiz ile birlikte tüm değerli sanatçılarımızın yer aldığı efsane sahne.Eski kocasının yeni bir talibi olduğunu öğrenen Saadet Hanım (Adile Naşit) haberi alır almaz bir atmaca gibi hesap sormak amacıyla soluğu Kazım Efendi'nin (Münir Özkul) yanında alır. Tam tartışmanın şiddetlendiği anlarda Sıdıka Hanım'ın (Mürüvvet Sim) gelmesiyle olaylar çığırından çıkar.
Kemal Sunal - Seni Orospu Seni (Restorasyonlu) 00:46
Kemal Sunal - Seni Orospu Seni (Restorasyonlu) 672 izlenme - 2 yıl önce Sitemizde bulunan Hababam Sınıfı Tatilde filminden kesiti restorasyonlu şeklinde izleyim. Bir tek Kemal Sunal'ın ağzına yakışabilecek ve en masum şeklini onda bulan repliktir. Ayrıca Star tv bu filmi sansürsüz nasıl yayınlamış hayret doğrusu.
Bülent Kayabaş - O İşi Sen Yapmazsan Başkası Yapacak 01:33
Bülent Kayabaş - O İşi Sen Yapmazsan Başkası Yapacak 305 izlenme - 2 yıl önce Şıllık - Bülent Kayabaş, Zerrin Egeliler, Hadi Çaman
ş.urfa sıra gecesi ekibimehmet taş eşliğinde 05:23
ş.urfa sıra gecesi ekibimehmet taş eşliğinde 503 izlenme - 6 yıl önce urfa sıra gecesi ekibi-05382956160-05443042205
Şanlıurfa Sofrasına Teşekkür Belgesi 02:42
Şanlıurfa Sofrasına Teşekkür Belgesi 160 izlenme - 5 yıl önce Şanlıurfa belediyesi tarafından yapılan denetimler sonucunda hijyen ve kalite bakımından teşekkür ve şanlıurfa belediyesinin bayragıyla onurlandırılmıştır.