Hoşgeldiniz!

Silüet Videoları İzle

Atatürk'ün Silüyeti 03:18
Atatürk'ün Silüyeti 6.736 izlenme - 8 yıl önce atatürk ün eskişehir in nasrettin hoca beldesinde ki silüeti...
Duvar Sticker Taşlı Model 01:53
Duvar Sticker Taşlı Model 608 izlenme - 3 yıl önce Kristal taşlı İstanbul Silüeti Duvar Stickerı Harika bir tasarıma sahiptir. İstanbul'un tüm güzellikleri bu sticker da sergilenmiştir. Sipariş için dekorhediye. com sitesini ziyaret ediniz. Son derece kaliteli ürünler ile evlerinizin dekorunu bir başka yapıyoruz.
Devlet Nişanından Atatürk'ün Kaldırılmasına Tepki - Fatih Portakal 01:54
Devlet Nişanından Atatürk'ün Kaldırılmasına Tepki - Fatih Portakal 521 izlenme - 2 yıl önce Malumunuz geçtiğimiz günlerde devlet nişanından Atatürk silueti kaldırılmış ve tepki toplamıştı.Daha önce Atatürk kıyaslamasına tepki gösteren Fatih Portakal'dan yine alkışlanacak sözler...
mısırda esrarengiz yeşil atlı siluet 00:59
mısırda esrarengiz yeşil atlı siluet 807 izlenme - 6 yıl önce mısır'daki gösteriler sırasında kameralara takılan bir görüntü kafaları karıştırdı. 3 şubat perşembe akşamı tahrir meydanındaki gösteriler sırasında mübarek yanlıları ile karşıtları arasındaki çatışmalar devam ederken yeşil renkli ata benzer bir silüet kalabalığın arasından geçip ortadan kayboldu. euronews tarafından yayınlanan görüntüdeki yeşil cismin ne olduğu bilinmiyor. yapılan yorumlardan en ilginci ise ata benzeyen silüetin incilde adı geçen 'mahşerin dört atlısı' olduğu.
Atatürk'ün Silüetini Görmeye Gitmek Hastalıktır 03:05
Atatürk'ün Silüetini Görmeye Gitmek Hastalıktır 306 izlenme - 2 yıl önce Yıldız Teknik Üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr. Teyfur Erdoğdu, Kars'taki Atatürk silüetine kutsallık atfedilmesinin psikolojik bir hastalık olduğunu savundu...
Atölye İzmir - Silüet 01:12
Atölye İzmir - Silüet 768 izlenme - 4 yıl önce İzmir Alsancak'daki Atölyemizde, Gsf Yetenek Sınavlarına Hazırlık Eğitimi Verdiğimiz Öğrencilerimizin Çalışmaları. Desen, Resim, Perspektif Gibi Çizim Eğitimleri, Bölüme Özel Uygulama Eğitimi Ve Portfolyo Tasarımı...
Hamileliğin 19. haftasında anne karnında bebek gelişimi nasıldır? 00:54
Hamileliğin 19. haftasında anne karnında bebek gelişimi nasıldır? 255 izlenme - 2 yıl önce Hamileliğin 19. haftasından itibaren anne karnındaki bebek insan silüetine daha net kavuşur.
Atölye İzmir Moda Tasarımı 01:12
Atölye İzmir Moda Tasarımı 776 izlenme - 4 yıl önce İzmir Alsancak'daki Atölyemizde, Gsf Yetenek Sınavlarına Hazırlık Eğitimi Verdiğimiz Öğrencilerimizin Çalışmaları. Desen, Resim, Perspektif Gibi Çizim Eğitimleri, Bölüme Özel Uygulama Eğitimi Ve Portfolyo Tasarımı.
Mimar Sinan Bugün İstanbul'a Gelseydi 12:28
Mimar Sinan Bugün İstanbul'a Gelseydi 140 izlenme - 2 yıl önce Ferhan Şensoy üstadın günümüzde İstanbul'un silüeti üzerine yapılan tartışmalara zamanında gerçekleştirdiği bakış açısı ve komik parodisi ve üstad Münir Özkul'un Mimar Sinan'ı oynadığı sahne.
Rusyada Gökyüzünde Beliren İsa Silüeti 00:36
Rusyada Gökyüzünde Beliren İsa Silüeti 231 izlenme - 2 yıl önce Rusya'nın Sharya kentinde gökyüzünde beliren çarmıha gerilmiş isa silüeti bir çok rusyalı tarafından gözlemendi. Vladimir Rostovcev tarafından videoya alınan görüntüyü sabah saatlerinde bozulan arabasını çalıştırmaya çalışırken gördüğünü ve silüetin kaybolduktan kısa bir süre sonra arabasının kendi kendine çalışmaya başladığından söz etti.
Rize'de Kaydedilen Bu İlginç Görüntü Açıklanamıyor 01:04
Rize'de Kaydedilen Bu İlginç Görüntü Açıklanamıyor 134 izlenme - 3 yıl önce Rize''de Doğa Fotoğrafçısı Emin Kanbur tarafından Kaçkar Dağı''nın yaklaşık 2 bin 800 rakım yüksekliğinde çekilen ilginç görüntüye açıklık getirilemiyor.
İstanbul Haritasındaki Gizli Silüet 03:25
İstanbul Haritasındaki Gizli Silüet 137 izlenme - 2 yıl önce Bu videoyu izlediğimde yine ibretlik bir video ile karşı karşıya olduğumuzu düşündüm. Bazı reklam kokan kısımlarını çıkartarak paylaşıma açalım dedik. Ayrıca herkesi Amerika kıtası silüet çalışmalarına davet ediyorum.
Rize'de Kaydedilen İlginç Silüet 00:57
Rize'de Kaydedilen İlginç Silüet 73 izlenme - 3 yıl önce Rize’de doğa fotoğrafçılarının kaydettiği ilginç görüntü. Rizelileri şaşkına çeviren silüetin ne olduğu hala bilinmiyor, Yetkilelerden açıklama bekleyen halk şaşkın.
mucize silüet 07:16
mucize silüet 77 izlenme - 6 yıl önce mucize silüet
Oku 2 - İstanbul'un Önemi 19:58
Oku 2 - İstanbul'un Önemi 78 izlenme - 5 yıl önce İkra Belgeseli Oku 2 - İstanbul'un Önemi
Hamileliğin 10. haftasında anne karnında bebek gelişimi nasıldır? 00:46
Hamileliğin 10. haftasında anne karnında bebek gelişimi nasıldır? 28 izlenme - 2 yıl önce Hamileliğin 10. haftasında embriyo insan silüetini kazanmaya başlar.