Hoşgeldiniz!

Simitçi Videoları İzle

Adanalı Simitçi 00:13
Adanalı Simitçi 5.729 izlenme - 2 hafta önce Adanalı simitci abimiz,şiir okuyarak simit-ayran ilişkisini anlatıyor. sonunu biraz enteresan bağlamış ama olsun. bu arada kendisi,istanbul şirinevler'deki tantuniciye diss atmış diyebiliriz. iyi seyirler.
Bayılma Numarası Yapan Simitçi 05:18
Bayılma Numarası Yapan Simitçi 12.376 izlenme - 6 ay önce Dolandırıcı simitçi bayılma numarasıyla para topluyor
Simitçilerin Muhteşem Halayı 00:58
Simitçilerin Muhteşem Halayı 2.347 izlenme - 4 ay önce Ekmek parası derdine düşmüş simitçi gençler halay müziğini duyunca kafalarındaki simit tepsisi ile beraber halay durmuşlar.
simitçi şakası mustafa karadeniz 15:05
simitçi şakası mustafa karadeniz 15.731 izlenme - 6 yıl önce simitci sakası
Simitçi Jamiryo (Remix) 00:33
Simitçi Jamiryo (Remix) 1.283 izlenme - 7 ay önce İzleyecek Olacağınız Vidio Bana Ait Değildi Ve Tamamen Eğlence Amaçalıdır. İyi Seyirler Remix Adam Kanalına Abone ol : https://www.youtube.com/user/EMtotheRE/featured Diger kanala abone olmayi unutmayiniz; https://www.youtube.com/user/yunusemregezer Simitçi Jamiroquai Remix Remix Adam Facebook SAYFASI https://www.facebook.com/remixadam Edit/Remix YEG / Çağatay Özdemir
Taksim'de İnsanları Hasta Numarasıyla Kandıran Dolandırıcı 02:51
Taksim'de İnsanları Hasta Numarasıyla Kandıran Dolandırıcı 2.997 izlenme - 1 yıl önce Taksim’de simit satıcısı gibi davranan bir kişi, vatandaşlardan para almak için hasta numarası yaparak yere düşüyor. Aynı numarayı defalarca yaparak insanlardan yardım parası alan dolandırıcı, polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.
Mustafa Karadeniz - Simitçi Şakası 14:59
Mustafa Karadeniz - Simitçi Şakası 2.273 izlenme - 2 yıl önce Efsane Simitçi Şakası... Mustafa Karadeniz simitçiyle biraz fazla uğraştı, ama sonunda gönlünü aldı.
Simitçi Metin'in Ferrari Hayali Nasıl Gerçek Oldu? 04:53
Simitçi Metin'in Ferrari Hayali Nasıl Gerçek Oldu? 2.790 izlenme - 3 yıl önce SokakRoportajlari.com ile birlikte sorduk: "Ölmeden önce en çok yapmak istediğiniz şey nedir?". Sonra da Metin'in Ferrari hayaline ortak olduk. / Geldi çattı sürpriz günü. Metin olay mahaline ... Maceranın devamı için: http://www.bizevdeyokuz.com/ferrari Kanalımıza abone olun: www.izlesene.com/bizevdeyokuz
Jamiroquai - Jamiryo 00:39
Jamiroquai - Jamiryo 1.901 izlenme - 3 yıl önce www.jamiryonetwork.tk
Simitçi şakası mustafa karadeniz 15:05
Simitçi şakası mustafa karadeniz 1.943 izlenme - 4 yıl önce
Murat Akay - Elledin Alcan 03:57
Murat Akay - Elledin Alcan 942 izlenme - 1 yıl önce Öyle elleyip uzaklaşmak olmaz herkes haddini bilecek,yoksa haddini bildirmeyi biliriz. #elledinalcan FACEBOOK - http://facebook.com/muratakayfan BU ŞARKIYI SATIN AL - ITUNES:https://itunes.apple.com/tr/album/elledin-alcan/id985936289?i=985936290&l=tr CDBABY: www.cdbaby.com/muratakay4 INSTAGRAM - http://instagram.com/muratakay TWITTER - http://twitter.com/akaymuratt SOUNDCLOUD - http://soundcloud.com/muratakay WEB SAYFASI - http://muratakay.net TÜM DİĞER ŞARKILAR İÇİN - https://www.youtube.com/user/pretioza Oyuncular Murat Akay Hüseyin Aydın Salih Kuyumcu Ufuk Tokatlıoğlu Kızım (Tavuk) Kamera-Fotoğraf-Kostüm Çiler Erbil Color Correction Çiler Erbil Kurgu-Montaj-Yönetmen Murat Akay Söz-Beste-Müzik-Aranjman-Mix-Mastering Murat Akay
bu şaka insanı katil eder @tilla video 15:05
bu şaka insanı katil eder @tilla video 2.373 izlenme - 5 yıl önce bu şaka insanı katil eder smitci şakası @tilla video
İskilip Davulcu Ustaları Simitçi Selahattin Dilbaz Ve Zurnacı Saadet Çakmak 08:13
İskilip Davulcu Ustaları Simitçi Selahattin Dilbaz Ve Zurnacı Saadet Çakmak 3.552 izlenme - 5 yıl önce muhteşem halay
Simitçi Günde Kaç Simit Satıyor, Ne Kadar Kazanıyor? 01:24
Simitçi Günde Kaç Simit Satıyor, Ne Kadar Kazanıyor? 1.615 izlenme - 3 yıl önce Sokak Ekonomisi'nin Bu Haftaki Konuğu Simitçi! Her Gün Yediğimiz Simidin Maliyetini Ve Hemen Her Gün Karşılaştığınız Simitçilerin Günlük Kazancını Ve Bir Simidin Maliyetini Biliyor Musunuz?
simitçi abime bak nasıl kıvırıyor çok güzel bir video 02:00
simitçi abime bak nasıl kıvırıyor çok güzel bir video 1.915 izlenme - 5 yıl önce tokatlı salih
Adanalı Simitçiden Şiir 00:13
Adanalı Simitçiden Şiir 21 izlenme - 2 hafta önce Adanalı simitci abimiz,şiir okuyarak simit-ayran ilişkisini anlatıyor. sonunu biraz enteresan bağlamış ama olsun. bu arada kendisi, istanbul şirinevler'deki tantuniciye diss atmış diyebiliriz.
simitçinin koptuğu an :)) 02:00
simitçinin koptuğu an :)) 2.147 izlenme - 7 yıl önce simitçiden komik dans
Simitçinin Jamiroquai 00:39
Simitçinin Jamiroquai 1.676 izlenme - 4 yıl önce Simitçinin Jamiroquai Yorumu Çok Komik :)
simitçi abime bak nasıl kıvırıyor HEMDE ÇOK GÜZEL KIVIRIYOR 01:51
simitçi abime bak nasıl kıvırıyor HEMDE ÇOK GÜZEL KIVIRIYOR 1.608 izlenme - 5 yıl önce Tokatlı salih
Simitçiden Çıkan Akıl Almaz Ses! 00:04
Simitçiden Çıkan Akıl Almaz Ses! 459 izlenme - 1 yıl önce Çieeee derken error vermesini izliyoruz.
Simitçi Şakası 15:06
Simitçi Şakası 1.203 izlenme - 6 yıl önce beyaztv şaka şaka programı
Simitçi Günde Kaç Simit Satıyor, Ne Kadar Kazanıyor ? 01:24
Simitçi Günde Kaç Simit Satıyor, Ne Kadar Kazanıyor ? 939 izlenme - 2 yıl önce Bir Simitçi Aylık Ne Kadar Kaç TL Lira Kazanıyor?Sokak Ekonomisi'nin bu haftaki konuğu simitçi! Her gün yediğimiz simidin maliyetini ve hemen her gün karşıla... en dobracı abimiz bu olmuş galiba ?
Detone Simitçi Abimiz 00:05
Detone Simitçi Abimiz 641 izlenme - 2 yıl önce Detone Simitçi Abimiz - Yeni Vine
Acilarin Çocugu Simitçi Çiragi Küçük Bahri 01:33
Acilarin Çocugu Simitçi Çiragi Küçük Bahri 2.442 izlenme - 8 yıl önce ses süper allah'ini sevİm senİn...xd
Wolfteam Hayranı Ergen 00:49
Wolfteam Hayranı Ergen 654 izlenme - 2 yıl önce Wolfteam adlı oyun yetkilileri ödül vaad ederek oyuncularından sevgi temalı video çekmelerini istiyor ve bu şaheser ortaya çıkıyor sanıyorum. Simitçi bıyıklı ergen gencimiz zor zamanlarını gönülden bağlandığı bu oyunla geçiriyor olsa gerek.
Simitçi çok komik, süper dans 02:00
Simitçi çok komik, süper dans 1.080 izlenme - 5 yıl önce Ya bu adam hep böyleymiş ne güzel değil mi baksanıza ne güzel eğleniyor keşke herkez böyle içten olabilse
Simit Zammı Yüzünden Dayak Yemek 04:59
Simit Zammı Yüzünden Dayak Yemek 596 izlenme - 2 yıl önce Edinilen bilgiye göre, Tire ilçesinde Umut Simit Fırını'nda M.E (43) ile C.A (22) adlı müşterilerle fırın sahibi Gökhan Beyde(28) arasında simit zammı yüzünden kavga çıktı. Müşteriler tarafından feci şekilde dövülen Beyde'nin yarılan kafasına hastanede 9 dikiş atıldı. Birbirlerinden şikayetçi olan taraflar Tire Emniyet Müdürlüğü'nde ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı.Fırıncı Gökhan Beyde, “Her zaman olduğu gibi iş ortağım Asil Yazıcı (24) ile birlikte fırında çalışıyorduk. Başta her şey yolunda gidiyordu. Müşteriler, M.E ile C.A içeriye girdikten sonra 50 kuruş olan simidi niye 75 kuruşa sattığımızı sordu. Bizler de bağlı bulunduğumuz meslek odasının artan maliyetler yüzünden zam yapmak zorunda kaldığını söyledik. Tatsızlık çıkmasın diye aldıkları simitlerin üzerine 2 tane simidi daha kendilerine hediye etmek istedim. Onlar ise bana küfürle karşılık verdi. Münakaşa kısa sürede itiş kakışa dönüştü. Onları fırından dışarıya çıkartıp, kavgayı sonlandırmak istedim” dedi.Fırını terk eden müşterilerin öfkelerine hakim olamayarak, olaydan yaklaşık 15 dakika sonra yanlarında getirdikleri av tüfeği ve balta ile tekrar fırına geldiklerini iddia eden Beyde, “İçlerinden biri av tüfeğini bana doğrultup, 3 kez tetiği çekti. Ancak büyük bir şans eseri tüfek ateş almadı. Canımı kurtarmak için fırının önünde duran odunlardan birini alıp, kendimi savunmak istedim. O sırada diğer kişi ise elindeki baltayla kafama vurdu. Canım çok acımasına rağmen iş ortağım Asil Yazıcı'nın yardımıyla ateş almayan tüfeği saldırganların elinden alarak, kırdım. Sonra da onları işyerimizden kovaladık. Başımda ise büyük bir yara oluştu. Çok kan kaybettiğim için fırının önünde yere yığılıp, kaldım. Olay yerine çağırılan ambulansla Tire Devlet Hastanesi götürüldüm ve başıma 9 dikiş atıldı. Yaşananlara bir anlam vermiyorum. Simide zam yapan bizler değiliz. Bağlı bulunduğumuz meslek odasının kararını uygulamak zorundayız. Bize kalsa zam yapmazdık” şeklinde konuştu. İHA
çılgın simitçi 02:00
çılgın simitçi 1.282 izlenme - 8 yıl önce
apaçi simitçi 01:21
apaçi simitçi 853 izlenme - 7 yıl önce silivrikapının apaçi simitçisi hazırlayan batuhan
Malıçlı Simitçi Durmuştan Keman Şov 01:11
Malıçlı Simitçi Durmuştan Keman Şov 744 izlenme - 4 yıl önce Mihalıççıklı Simitçi Durmuş, Keman Çalıyor...