Hoşgeldiniz!

simitçi

Simit Satarken Kendinden Geçen Dayı 00:48
Simit Satarken Kendinden Geçen Dayı 2.191 izlenme - 2 hafta önce İşini hakkı ile yapan simitçi dayı karşımızda. Dayı işini yaparken hem eğleniyor hem ekmeğinin derdinde.
Kağıt Toplayan Arkadaşına Yardım Eden Simit Satıcısı 00:43
Kağıt Toplayan Arkadaşına Yardım Eden Simit Satıcısı 1.614 izlenme - 1 ay önce Ağır yükünden dolayı aracını yere eğmekte zorlanan kağıt toplayıcı çocuğun yardımına hayatını devam ettirebilmek için simit satmak zorunda kalan bir adam yardım ediyor.
Karaoke Simitçi  01:26
Karaoke Simitçi 1.783 izlenme - 3 hafta önce Siirt'te geçen olayda bir Ramazan Gül isimli simitçi abisiyle işlettiği dükkanda satışları düşünce eline bir karaoke mikrofon alıp sokağa çıkıp karaoke yaparak satış yaptı ve istediğini kat ve kat aldı
Bayılma Numarası Yapan Simitçi 05:18
Bayılma Numarası Yapan Simitçi 13.460 izlenme - 2 yıl önce Dolandırıcı simitçi bayılma numarasıyla para topluyor
Adanalı Simitçi 00:13
Adanalı Simitçi 5.887 izlenme - 1 yıl önce Adanalı simitci abimiz,şiir okuyarak simit-ayran ilişkisini anlatıyor. sonunu biraz enteresan bağlamış ama olsun. bu arada kendisi,istanbul şirinevler'deki tantuniciye diss atmış diyebiliriz. iyi seyirler.
Simitçiden Arakan Duyarlılığı 04:08
Simitçiden Arakan Duyarlılığı 2.545 izlenme - 7 ay önce Kocaeli'nin Derince ve Kandıra ilçelerinde 14 yıldır sokaklarda simit satan Ayhan (40), Arakanlı Müslümanların yaşadığı zulüm ve katliama kayıtsız kalamamış. "Zalimsin Dünya Arakan Kan Ağlıyor Sen Yoksun Hala" yazılı tişört yaptıran Ayhan, bununla iki gün boyunca simit satmış. Ayhan, satıştan elde ettiği 147 liralık karını İHH İnsani Yardım Vakfının Arakan'a yardım için açtığı hesaba bağışlamış.
Güvenlikler Vapurda Simit Satan Çocuğu Darp Etti 00:14
Güvenlikler Vapurda Simit Satan Çocuğu Darp Etti 2.624 izlenme - 9 ay önce İstanbul Şehir Hatları’nın özel güvenlik görevlileri, vapurda simit sattığı gerekçesiyle Ali K. isimli çocuğu darp edip, bir de bu anların görüntüsünü kaydetti. Geçtiğimiz cumartesi günü Burgazada’dan Heybeliada’ya giden Şehir Hatları vapurunda Ali K. isimli 16 yaşındaki çocuk, ‘izinsiz simit sattığı’ gerekçesiyle özel güvenlik tarafından vapurun makine dairesine getirilip dövüldü. Edinilen bilgiye göre, güvenlikçilerin darp ettiği Ali K’nın burnu kırıldı. Ali K. için darp raporu alınarak savcılığa suç duyurusunda bulunuldu. Skandal olaya ilişkin görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan CHP İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, “16 yaşındaki bir çocuğu dövecek raddeye gelen güvenlik terörü karşısında susan @ibbBeyazmasa’nın derhal gereğini yapmasını bekliyoruz!” diyerek, konunun takipçisi olacaklarını belirtti. Görüntülerde çocuğun burnuna aldığı darbeden sonra güvenlikçilere “Vurma Allah rızası için vurma” dediği duyuluyor. Şehir Hatları vapurlarındaki özel güvenlik görevlilerinin Vira Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri Limited Şirketi’ne bağlı çalıştığı biliniyor. İşte o dehşet veren görüntüler:
simitçi şakası mustafa karadeniz 15:05
simitçi şakası mustafa karadeniz 16.011 izlenme - 7 yıl önce simitci sakası
Simitçinin Düğünde Oynaması 07:01
Simitçinin Düğünde Oynaması 1.030 izlenme - 6 ay önce Aksaray'da yapılan bir köy düğününde simitçi amcamız başına koyduğu dolu çay bardağı ve güğümlerle oyun oynayarak misafirlerin beğenisini kazanmış.
Taksim'de İnsanları Hasta Numarasıyla Kandıran Dolandırıcı 02:51
Taksim'de İnsanları Hasta Numarasıyla Kandıran Dolandırıcı 3.146 izlenme - 2 yıl önce Taksim’de simit satıcısı gibi davranan bir kişi, vatandaşlardan para almak için hasta numarası yaparak yere düşüyor. Aynı numarayı defalarca yaparak insanlardan yardım parası alan dolandırıcı, polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.
Simitçilerin Muhteşem Halayı 00:58
Simitçilerin Muhteşem Halayı 2.425 izlenme - 1 yıl önce Ekmek parası derdine düşmüş simitçi gençler halay müziğini duyunca kafalarındaki simit tepsisi ile beraber halay durmuşlar.
Mustafa Karadeniz - Simitçi Şakası 14:59
Mustafa Karadeniz - Simitçi Şakası 2.870 izlenme - 3 yıl önce Efsane Simitçi Şakası... Mustafa Karadeniz simitçiyle biraz fazla uğraştı, ama sonunda gönlünü aldı.
Jamiroquai - Jamiryo 00:39
Jamiroquai - Jamiryo 1.958 izlenme - 4 yıl önce www.jamiryonetwork.tk
Simitçi Metin'in Ferrari Hayali Nasıl Gerçek Oldu? 04:53
Simitçi Metin'in Ferrari Hayali Nasıl Gerçek Oldu? 2.839 izlenme - 4 yıl önce SokakRoportajlari.com ile birlikte sorduk: "Ölmeden önce en çok yapmak istediğiniz şey nedir?". Sonra da Metin'in Ferrari hayaline ortak olduk. / Geldi çattı sürpriz günü. Metin olay mahaline ... Maceranın devamı için: http://www.bizevdeyokuz.com/ferrari Kanalımıza abone olun: www.izlesene.com/bizevdeyokuz
Amir Simitçi Ruhuyla Fenomen Mandalinacıya Rakip Olursa 00:22
Amir Simitçi Ruhuyla Fenomen Mandalinacıya Rakip Olursa 245 izlenme - 4 ay önce Son zamanlarda fazlaca duyduğum şarkıyı birde Amir'in ticari yorumuyla dinliyoruz efenim. Keyifli seyirler...
Simitçi şakası mustafa karadeniz 15:05
Simitçi şakası mustafa karadeniz 2.012 izlenme - 5 yıl önce
Evi Yanmış Gibi Bağıran Gevrekçi 00:12
Evi Yanmış Gibi Bağıran Gevrekçi 487 izlenme - 10 ay önce Bağırmanın da sanatımı olur diyerek yedi düvele meydan okuyan gevrekçi abinin hunharca bağırmasını ve salla gitsin tavırlarını izliyoruz.
İskilip Davulcu Ustaları Simitçi Selahattin Dilbaz Ve Zurnacı Saadet Çakmak 08:13
İskilip Davulcu Ustaları Simitçi Selahattin Dilbaz Ve Zurnacı Saadet Çakmak 3.769 izlenme - 6 yıl önce muhteşem halay
bu şaka insanı katil eder @tilla video 15:05
bu şaka insanı katil eder @tilla video 2.378 izlenme - 7 yıl önce bu şaka insanı katil eder smitci şakası @tilla video
Murat Akay - Elledin Alcan 03:57
Murat Akay - Elledin Alcan 1.350 izlenme - 3 yıl önce Öyle elleyip uzaklaşmak olmaz herkes haddini bilecek,yoksa haddini bildirmeyi biliriz. #elledinalcan FACEBOOK - http://facebook.com/muratakayfan BU ŞARKIYI SATIN AL - ITUNES:https://itunes.apple.com/tr/album/elledin-alcan/id985936289?i=985936290&l=tr CDBABY: www.cdbaby.com/muratakay4 INSTAGRAM - http://instagram.com/muratakay TWITTER - http://twitter.com/akaymuratt SOUNDCLOUD - http://soundcloud.com/muratakay WEB SAYFASI - http://muratakay.net TÜM DİĞER ŞARKILAR İÇİN - https://www.youtube.com/user/pretioza Oyuncular Murat Akay Hüseyin Aydın Salih Kuyumcu Ufuk Tokatlıoğlu Kızım (Tavuk) Kamera-Fotoğraf-Kostüm Çiler Erbil Color Correction Çiler Erbil Kurgu-Montaj-Yönetmen Murat Akay Söz-Beste-Müzik-Aranjman-Mix-Mastering Murat Akay
simitçinin koptuğu an :)) 02:00
simitçinin koptuğu an :)) 2.148 izlenme - 8 yıl önce simitçiden komik dans
Simitçi Günde Kaç Simit Satıyor, Ne Kadar Kazanıyor? 01:24
Simitçi Günde Kaç Simit Satıyor, Ne Kadar Kazanıyor? 1.645 izlenme - 5 yıl önce Sokak Ekonomisi'nin Bu Haftaki Konuğu Simitçi! Her Gün Yediğimiz Simidin Maliyetini Ve Hemen Her Gün Karşılaştığınız Simitçilerin Günlük Kazancını Ve Bir Simidin Maliyetini Biliyor Musunuz?
Vapurda Simit Satan Çocuğu Darp Eden İBB Görevlileri 00:14
Vapurda Simit Satan Çocuğu Darp Eden İBB Görevlileri 242 izlenme - 9 ay önce İstanbul Şehir Hatları’nın özel güvenlik görevlileri, vapurda simit sattığı gerekçesiyle Ali K. isimli çocuğu darp edip, bir de bu anların görüntüsünü kaydetti. Geçtiğimiz cumartesi günü Burgazada’dan Heybeliada’ya giden Şehir Hatları vapurunda Ali K. isimli 16 yaşındaki çocuk, ‘izinsiz simit sattığı’ gerekçesiyle özel güvenlik tarafından vapurun makine dairesine getirilip dövüldü. Edinilen bilgiye göre, güvenlikçilerin darp ettiği Ali K’nın burnu kırıldı. Ali K. için darp raporu alınarak savcılığa suç duyurusunda bulunuldu. Skandal olaya ilişkin görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan CHP İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, “16 yaşındaki bir çocuğu dövecek raddeye gelen güvenlik terörü karşısında susan @ibbBeyazmasa’nın derhal gereğini yapmasını bekliyoruz!” diyerek, konunun takipçisi olacaklarını belirtti. Görüntülerde çocuğun burnuna aldığı darbeden sonra güvenlikçilere “Vurma Allah rızası için vurma” dediği duyuluyor. Şehir Hatları vapurlarındaki özel güvenlik görevlilerinin Vira Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri Limited Şirketi’ne bağlı çalıştığı biliniyor. İşte o dehşet veren görüntüler:
Simitçinin Jamiroquai 00:39
Simitçinin Jamiroquai 1.685 izlenme - 5 yıl önce Simitçinin Jamiroquai Yorumu Çok Komik :)
Simitçi Şakası 15:06
Simitçi Şakası 1.272 izlenme - 7 yıl önce beyaztv şaka şaka programı
Simitçiden Çıkan Akıl Almaz Ses! 00:04
Simitçiden Çıkan Akıl Almaz Ses! 651 izlenme - 3 yıl önce Çieeee derken error vermesini izliyoruz.
Simitçi Günde Kaç Simit Satıyor, Ne Kadar Kazanıyor ? 01:24
Simitçi Günde Kaç Simit Satıyor, Ne Kadar Kazanıyor ? 1.121 izlenme - 3 yıl önce Bir Simitçi Aylık Ne Kadar Kaç TL Lira Kazanıyor?Sokak Ekonomisi'nin bu haftaki konuğu simitçi! Her gün yediğimiz simidin maliyetini ve hemen her gün karşıla... en dobracı abimiz bu olmuş galiba ?
İstanbul'da Fırtınaya Direnen Simitçiler 00:35
İstanbul'da Fırtınaya Direnen Simitçiler 182 izlenme - 9 ay önce İstanbul'da dün akşam saatlerinde yağan yağmur sonrası oluşan sel ve fırtınadan taksim meydanında bulunan ekmek teknelerini kurtarmak için direnen simitçilerin görüntülerini izliyoruz efendim.
Acilarin Çocugu Simitçi Çiragi Küçük Bahri 01:33
Acilarin Çocugu Simitçi Çiragi Küçük Bahri 2.462 izlenme - 9 yıl önce ses süper allah'ini sevİm senİn...xd
Simitçi çok komik, süper dans 02:00
Simitçi çok komik, süper dans 1.082 izlenme - 6 yıl önce Ya bu adam hep böyleymiş ne güzel değil mi baksanıza ne güzel eğleniyor keşke herkez böyle içten olabilse