Hoşgeldiniz!

simon cowell

Yetenek Yarışmasını Ellerinden Çıkardığı Ses ile Kazanan Adam 02:36
Yetenek Yarışmasını Ellerinden Çıkardığı Ses ile Kazanan Adam 4.600 izlenme - 1 yıl önce Finlandiya'da bu yılın yetenek yarışmacısı birincisi Antton Puonti! 2016'nın kazananı olan Antton'ın yeteneği ise eliyle çıkardığı sesle ritm tutuyor olabilmesi.
Simon Cowell - Amanda Holden'ın Poposunu Öptü 00:17
Simon Cowell - Amanda Holden'ın Poposunu Öptü 23.506 izlenme - 5 yıl önce İngiltere’de ekranın en çok izlenen programlarından biri olan yarışmaya katılan 71 yaşındaki emekli Sandra Broadbent’in söylediği ‘Kalçamı Öp’ adlı şarkıdan etkilenen jüri üyeleri Amanda Holden ve Simon Cowell şakalaşmaya başladı. Bu şakalaşma da sonunda Cowell’ın Holden’ın kalçasını öpmesine kadar gitti.
12 Yaşındaki Yetenekli Çocuk Jüriye Ders Veriyor 05:35
12 Yaşındaki Yetenekli Çocuk Jüriye Ders Veriyor 1.916 izlenme - 3 yıl önce Yetenek Sizsiniz yarışmasının Amerika versiyonunda keskin ve ukala yorumlarıyla tanınan ve kolay kolay kimseyi beğenmeyen jüri üyesi Simon Cowell 12 yaşındaki çocuğun şarkısını yarıda keserek onu aşağılamaya kalkıyor ancak bir süre sessizlikten sonra çocuk başka bir şarkı söyleyip bütün jüriyi mest ediyor.
Ayaklar ile Yetenek Sizsiniz 02:34
Ayaklar ile Yetenek Sizsiniz 1.677 izlenme - 2 yıl önce
Demi Lovato & Simon Cowell - Komik Anlar (Türkçe Altyazılı) 07:02
Demi Lovato & Simon Cowell - Komik Anlar (Türkçe Altyazılı) 625 izlenme - 4 yıl önce Demi Lovato & Simon Cowell - Komik Anlar (Türkçe Altyazılı)
İngiliz X Factor'ına Katılan Türk Kızı 01:17
İngiliz X Factor'ına Katılan Türk Kızı 346 izlenme - 2 yıl önce X Factor UK adlı yarışma programına katılan Ebru Gürsoy jürilerden tam not alarak yarışmaya devam etme hakkını kazandı. İzliyoruz
Ünlü Karakterlerin Seslerini Taklit Ederek Wrecking Ball Söyleyen Adam 02:21
Ünlü Karakterlerin Seslerini Taklit Ederek Wrecking Ball Söyleyen Adam 263 izlenme - 2 yıl önce İngiltere Yetenek Yarışmasına katılan 24 yaşındaki Craig Ball şimdiye kadar alışık olmadığımız bir türde şarkı söyledi. Yetenekli adam ünlü karakterlerin seslerini taklit ederek başarılı bir şekilde de Miley Cyrus'ın Wrecking Ball şarkısını söyledi.
Jüriye Ders Veren Yetenekli Çocuk 05:35
Jüriye Ders Veren Yetenekli Çocuk 162 izlenme - 3 yıl önce Yetenek Sizsiniz Amerika'da jüri üyesi Simon Cowell 12 yaşındaki çocuğun şarkısını yarıda keserek onu aşağılamaya kalktı.
Demi Lovato Simon Cowell'ın Taklidini Yapıyor 01:03
Demi Lovato Simon Cowell'ın Taklidini Yapıyor 124 izlenme - 4 yıl önce Sen Küçük Bir Paraşütle Çatıdan Atlıyan Bir Fil Gibisin
Demi Lovato & Simon Cowell - Komik Anlar (Türkçe Altyazılı) 07:02
Demi Lovato & Simon Cowell - Komik Anlar (Türkçe Altyazılı) 106 izlenme - 4 yıl önce Demi Lovato & Simon Cowell - Komik anlar (Türkçe Altyazılı)
Demi Lovato & Simon Cowell - Komik anlar (Türkçe Altyazılı) 07:02
Demi Lovato & Simon Cowell - Komik anlar (Türkçe Altyazılı) 71 izlenme - 3 yıl önce Demi İs My Life ?