Hoşgeldiniz!

Simülasyon Videoları İzle

Yarış ve Simülasyon Deneyimini Sanal Gerçeklikte Zirveye Taşıyan Koltuk 01:22
Yarış ve Simülasyon Deneyimini Sanal Gerçeklikte Zirveye Taşıyan Koltuk 2.942 izlenme - 2 ay önce 3 yönlü bir oyun koltuğu olan MMOne, sizi oturduktan sonra biraz yükseğe çıkartarak 360 derecelik hareket kabiliyetiyle oyundaki gittiğiniz yol ve hareketlerinize göre eş zamanlı olarak hareket ediyor. Böylece özellikle videoda da göreceğiniz gibi TrackMania gibi bol dönüşlü yarış oyunları ya da uçak simülasyonlarında harika ve oldukça gerçekçi bir deneyim vadeden MMOne, Ubisoft ile de anlaşmış. Yani ilerleyen dönemlerde bu sistemi destekleyen Ubisoft oyunları da görebiliriz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
9G Kuvvetine Maruz Kalan Pilot 00:58
9G Kuvvetine Maruz Kalan Pilot 15.810 izlenme - 2 yıl önce G kuvveti:Ani hız değişimlerinde ve manevralarda, pilotların maruz kaldığı ivmenin, yerçekimi cinsinden ifadesidir. Simülasyon eğitimlerin de 9g kuvveti uygulanarak pilotlara verilen dersler de,gerçekten de ne kadar zorlandıkları görülüyor.
Kendi Şartlarıyla Kızını Simülasyon Oyununa Sokan Baba 00:30
Kendi Şartlarıyla Kızını Simülasyon Oyununa Sokan Baba 7.378 izlenme - 1 yıl önce Adrenalin dolu bir bisiklet videosunu kızıyla izleyen baba, oyuncağın içindeki kızına simülasyon etkisi verdi. Kızını eğlendirmek için güzel bir işe imza atan babayı izliyoruz.
Euro Truck Simulator 2 - 3.Bölüm Yayında ! 00:55
Euro Truck Simulator 2 - 3.Bölüm Yayında ! 19.652 izlenme - 2 yıl önce Euro Truck Simulator 2, SCS Software tarafından çıkarılmış olan bir kamyon simülasyonudur. 19 Ekim 2012'de çıkmış olan oyun günümüz Avrupa'sını temel almıştır
Teyzenin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 00:42
Teyzenin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 4.485 izlenme - 1 yıl önce Hiçbirimiz İlk defa sanal gerçeklik gözlüğü takan bu teyze kadar mutlu olamayız. Roller Coaster simülasyonu izleyen teyze adrenalinin tavan yaptığı o anlarda adeta yeniden doğmuş gibi...
Gerçek Hayat Oyunu!! 12:15
Gerçek Hayat Oyunu!! 5.006 izlenme - 10 ay önce
Rotasız Kaptan Eray 07:45
Rotasız Kaptan Eray 3.978 izlenme - 4 yıl önce Rotasız Kaptan Eray
3 Boyutlu Samanyolu Galaksisi 01:28
3 Boyutlu Samanyolu Galaksisi 5.529 izlenme - 7 yıl önce samanyoluna dışarıdan bir bakış
Jean Baudrillard'ın Simülasyon Kavramı 03:55
Jean Baudrillard'ın Simülasyon Kavramı 795 izlenme - 1 yıl önce Jean Baudrillard "Simülakrlar ve Simülasyon" adlı kitabında detaylı anlattığı simülasyon kavramını açıklayan derleyici bir video. Sosyal Bilimlerle ilgilenenlere bu kitabı tavsiye ederim. Ayrıca Matrix bu kitaptan doğmuş bir filmdir. Selamlar
 İngilizce Konuşan Maymun Simülasyon Kaydı  00:37
İngilizce Konuşan Maymun Simülasyon Kaydı 216 izlenme - 4 ay önce Amerikalı ve Avusturyalı bilim adamları Princeton'da maymunların sadece insanlar gibi, 'açıkça anlaşılır' konuşma yeteneğine sahip bir vokal anatomiye sahip olduğunu kanıtlamış.
3d Animasyon 00:48
3d Animasyon 2.498 izlenme - 4 yıl önce 3d Modelleme Ve Animasyon Çalışmaları
Otobüs Simülasyonu Yapmak 05:25
Otobüs Simülasyonu Yapmak 1.060 izlenme - 2 yıl önce Biliyorum vidyo süresi gereksiz uzun ama çüş diyeceğimiz şey bu değil. Evde otobüs simülasyonu yapmak ayrı bir kafa ve ben o kafadan istiyorum.Saygılar ve iyi seyirler
Simülasyon ile 4.5 Km Uzağa 343x Zoom Yapmak 00:18
Simülasyon ile 4.5 Km Uzağa 343x Zoom Yapmak 946 izlenme - 2 yıl önce Yakın gelecekte gerçekleşmesi muhtemel olaylardan birisine Daniel Taylor gerçekleşse idi nasıl olurdu diyerek bir simülasyon ile sorusunun cevabını almak istiyor. Çok uçuk bir fikir olmamakla birlikte gerçekleşmesi durumunda muhtemelen özel hayat diye bir şey kalmayacak gibi gözüküyor. Equipment: Canon 550D Tokina 11-16mm f2.8 Canon 50mm f1.8 Canon 100mm f2 Skywatcher ED80 600mm f/7.5 Composited in Adobe After Effects.
Simülasyon Oyunun Doruklarına Ulaşmak! 02:24
Simülasyon Oyunun Doruklarına Ulaşmak! 784 izlenme - 2 yıl önce Simülasyon Oyunun Doruklarına Ulaşmak! Bir iş yerinin, özel bölümüne yapılan oyun alanında, çalışanlar eğlencenin doruklarına ulaşıyor.
Gerçek Zamanlı Topografik Harita Simülasyonu 05:08
Gerçek Zamanlı Topografik Harita Simülasyonu 1.179 izlenme - 2 yıl önce Kum havuzu içinde kumun yüksekliği ve çukurların derinliğini gerçek zamanlı ölçerek, topografik olarak bunu yansıtan bir sistemi izliyorum. Oldukça eğlenceli olduğunu düşünüyorum.
Awacs 7d 04:06
Awacs 7d 2.184 izlenme - 5 yıl önce awacs 7d simülasyon görüntüleri
Deprem Simülasyon Tırın'da Depremi Yaşadılar 03:55
Deprem Simülasyon Tırın'da Depremi Yaşadılar 95 izlenme - 2 ay önce Deprem Haftası’nda deprem bilincini artırmak için Eyüp Belediyesi, Eyüp Sultan Meydanı’na deprem simülasyon tırı yerleştirdi. 7 şiddetinde deprem etkisini hissettiren tırda vatandaşlar depremi aktif olarak yaşadı. Deprem gerçeğinin yaşandığı Türkiye’de kurumlar, afet zararlarının en aza indirilmesi ve vatandaşların bilinçlendirilmesi amacıyla çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Eyüp Belediyesi, olası deprem sonrası zararları en aza indirgemek için mahallelere deprem konteynerleri yerleştirildi. Vatandaşların da deprem bilincine aktif olarak katılması için Eyüp Sultan Meydanı’na bir “Deprem Simülasyon Tırı” yerleştirildi. Burada vatandaşlar 7 şiddetindeki bir deprem anında yaşananları deneyimliyor, depreme ilişkin faydalı bilgiler ediniyor. 7’den 70’e her yaştan vatandaş deprem simülasyon tırında deprem anını bire bir yaşadı. Simülasyon sonrası yaşadıklarını anlatan öğrenciler de ilk kez büyük ölçekli bir depremi yaşadıklarını ifade etti. Depremden bir hayli korktuklarını da belirten öğrenciler o anlarda yapılması gerekenleri de eğitmenler tarafından verilen eğitimle öğrenmiş oldu. “Ürkütücü” Vatandaşların deprem bilinci edinmeleri için Eyüp Sultan Meydanı’na yerleştirilen Deprem Simülasyon Tırı’nda Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın da deprem deneyimi yaşadı. Öğrencilerle beraber deprem tırına binen Başkan Aydın basın mensuplarına yaptığı açıklamada deprem farkındalığının yaygınlaştırılması gerektiğine dikkat çekti. Belediye olarak bu konuda çalıştıklarını ifade eden Aydın konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi: “Bende bir deprem simülasyonuna katıldım. Gerçekten ürkütücü. Ama bu eğitimlerle, bu farkındalıkları sağlayarak evlerimize, bölgelerimize, iş yerlerimize deprem anında yapılacak olan şeyleri öğrenmeliyiz. Depreme ulus olarak hazırlanmak adına bu çalışmaları sürdürmemiz lazım. İnşallah yıkıcı, tahrip edici depremler olmaz. Ama her şeyden önemlisi deprem anlamında hazırlık, farkındalık ve bu noktadaki kültürümüzü geliştirmemiz gerekiyor. Belediye olarak biz buna katkı sağlamaya çalışıyoruz.” Ayrıca Deprem Haftası boyunca, Eyüp Sultan Meydanı’nda, isteyen vatandaşların Deprem Afet Gönüllüsü olması ile ilgili çalışmalar yapılacak.
3D Şahin Simülasyonu Oyunu Nasıl Oynanır 00:59
3D Şahin Simülasyonu Oyunu Nasıl Oynanır 1.298 izlenme - 2 yıl önce Oyunu Oyna http://www.oyunkolu.com/3d-oyunlar/3d-sahin-simulasyonu.html 3D Oyunlar Oyna http://www.oyunkolu.com/3d-oyunlar/ Şahin ile drift atarak yarış parkurunu kısa sürede tamamlayabilecek olan oyuncular aranıyor. Linklerimizi kullanarak 3D Araba oyunumuza katılabilirsiniz.
Zeynel Bey Türbesi'ni Taşıma Simülasyonu Paylaşıldı 02:08
Zeynel Bey Türbesi'ni Taşıma Simülasyonu Paylaşıldı 17 izlenme - 4 gün önce - Zeynel Bey Türbesi'ni taşıma simülasyonu paylaşıldıBATMAN - Ilısu Barajı suları altında kalacak olan Batman'ın Hasankeyf ilçesindeki 650 yıllık tarihi Zeynel Bey Türbesi'nin taşıma simülasyonu paylaşıldı.
Dıg It! - A Digger Simulator Tanıtım 02:45
Dıg It! - A Digger Simulator Tanıtım 1.005 izlenme - 3 yıl önce -Üzüm Yiyen Sevimli Yarasa >> http://www.izlesene.com/video/uzum-yiyen-sevimli-yarasa/8404020 [YENİ] 14 Ekim 2014 Steam da Satışa Çıkan Simülasyon Oyunu... -Motorun çalıştığı ve benzin kokusunun havayı doldurduğu o ana bayılıyor musunuz? Çok güçlü kazıcılar, buldozerler ve damperli kamyonlarla toprak taşıma fikri sizi heyecanlandırıyor mu? Her şey sizin mutlak hâkimiyetinizdeyken, kepçenin sert çeliği toprağa saplandığı sırada içinizden akıp giden o güç hissini mi arıyorsunuz? Öyleyse bu oyunda kendi inşaat şirketinizi kurun "DIG IT! A Digger Simulator" ve gerçekçi modellendirilmiş profesyonel araçlarla dolu nefes kesici kazı dünyasına dalın! Profesyonel kazıcılığın nokta atışı bir kesinlik gerektirdiğini bilmeyen yoktur. Bakalım işinizin ehli olup, 30 görevde istekleri başarıyla gerçekleştirerek şirketinizi daha iyi yerlere getirebilecek misiniz? Gerçekçi senaryolarda yeni makineler ve donanımlar almak üzere para kazanmak için yeni işler alın. Daha ne bekliyorsunuz?! Motorunuzu çalıştırın ve kasabadaki en başarılı kazı yöneticisi olun. İyi Seyirler...
Bir Yaratıcı Var Mı - Through the Wormhole 44:03
Bir Yaratıcı Var Mı - Through the Wormhole 1.091 izlenme - 2 yıl önce Through the Wormhole 2010'dan bu yana devam eden bir belgesel serisidir. Ünlü aktör Morgan Freeman'ın sunumuyla izleyicinin beğenisine sunulan bu yapım her bölümünde farklı konuları ele alır. Bu bölümde ise bir yaratıcının var olup olmadığı konusu ele alınıyor. İyi seyirler.
Simülasyon 00:20
Simülasyon 888 izlenme - 3 yıl önce Araba Animasyon
Oculus Rift ile Kuş Uçuşu Simülasyonu 01:38
Oculus Rift ile Kuş Uçuşu Simülasyonu 586 izlenme - 2 yıl önce Oculus gRift denilen bu aşırı gerçekçi teknlojinin kuş uçuşunda hissettirdiği siülasyonu. Daha neler göreceğiz bakalım
Squad İlk Bakış Türkçe | Başlat Tuşu 39:53
Squad İlk Bakış Türkçe | Başlat Tuşu 469 izlenme - 1 yıl önce Squad taktiksel bir askeri simülasyon oyunudur. Abone Olmayı Unutmayın! Bizi takip edin! Site; http://www.baslattusu.com Facebook: https://www.facebook.com/baslattusu Twitter: https://twitter.com/baslattusu
mastercam x5 01:28
mastercam x5 1.087 izlenme - 6 yıl önce makine simülasyonu
3ds Max Mutfak Dolabı Tezgah Yapımı 09:36
3ds Max Mutfak Dolabı Tezgah Yapımı 588 izlenme - 3 yıl önce 3ds Max Tüm 3d max videolarını bu kanaldan ve izlesene.com'dan takip edebilirsiniz!
Euro Truck Simulator 2'nin Hakkını Vermek 07:59
Euro Truck Simulator 2'nin Hakkını Vermek 388 izlenme - 2 yıl önce Evinde tam anlamıyla bir tır kokpiti yapan bu arkadaş, hem kendisine hem de izleyene tır sürme keyfini yaşatıyor. Kullandığı tır ise Volvo FH 16. Kullandığı malzemeleri almak, ülkemizdeki dolar ve vergi oranlarının yüksek olmasından bizim için hayal gibidir. VK Profili: http://vk.com/auto_sim
Direksiyon Eğitim Simülatörü 04:37
Direksiyon Eğitim Simülatörü 215 izlenme - 1 yıl önce X-Vehicle Direksiyon Eğitim Simülatörü Tanıtım Videosu Direksiyon Eğitim Simülatörü - Direksiyon Dersi Milli Eğitim Bakanlığı Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Yönetmeliği'ne uygun olarak, akan trafikte eğitim almayı sağlayan direksiyon eğitim simülatörüdür. Direksiyon eğitim simülatörü ; kursiyerlerin değerlendirilebilmesine ilişkin puanlama kriterleri sunar. Gerçek araç donanımlarına, algı ve refleks ölçen senaryolara sahiptir. Her sürücü adayına ait eğitim kayıtlarını ve sonuçlarını arşivleyebilir
18 Wheels Of Steel Haulin Esenler - Istanbul 08:19
18 Wheels Of Steel Haulin Esenler - Istanbul 611 izlenme - 3 yıl önce Esenler - Istanbul Yolu (kgs - Ogs Giseleri) Bogaz Köprüsü 18 Wheels Of Steel Geleneği Bozmuyor Ve Zamanının En Az Veri Boyutuna Sahip Oyunu Olarak Piyasaya Çıkıyor. Son Versiyonlarında 90-150mb Derken, Haulin 350mb Olarak Karşımıza Çıkıyor. Her Zamanki Gibi Oyunumuzun Amacı Aynı: Yük Taşımacılığı. Haulin'de De Amerika Eyaletleri Arasında İstediğimiz Kargo Yükünü Kamyonumuza Yüklüyor Ve Yerine Ulaştırmaya Çalışıyoruz.
Sbt Kokpit İçi Görüntü 17:27
Sbt Kokpit İçi Görüntü 880 izlenme - 4 yıl önce Sbt Kokpit İçi Görüntü