Hoşgeldiniz!

sinan erdem

Abdulkadir Geylani Hz. | Cübbeli Ahmet Hoca {31.12.2014} 10:00
Abdulkadir Geylani Hz. | Cübbeli Ahmet Hoca {31.12.2014} 15.593 izlenme - 3 yıl önce Mevlid-i Şerif ve Mekke'nin Fethi Programı'ndan Cübbeli Ahmet Hocanın programda yaptığı konuşma bizlerle.
Efsanevi Atışlar Yapan Türk Eleman 03:04
Efsanevi Atışlar Yapan Türk Eleman 2.346 izlenme - 1 yıl önce Bu tarz videoları hep yabancılardan izlerdim abimiz baya iyi atışlar yapıyo ben beğendim sizinle paylaşayım dedim.
emre aydın - soğuk odalar - (istanbul sinan erdem) - (2012) 04:20
emre aydın - soğuk odalar - (istanbul sinan erdem) - (2012) 2.916 izlenme - 6 yıl önce emre aydın - soğuk odalar - (istanbul sinan erdem) - (2012) - (alisayar)
Dikkat Edelim, Alkış Lût Kavminden Kalma Bir Haslettir 00:44
Dikkat Edelim, Alkış Lût Kavminden Kalma Bir Haslettir 606 izlenme - 3 yıl önce 31 Aralık 2014 Günü İstanbul Sinan Erdem Spor Salonun da Mekke'nin Fetih Yıl Dönemi ve Mevlid'i Şerif Proğramında Konuşan Cübbeli Ahmet Hoca " Alkış " Konusunda Yaptığı Yorumu Hepbirlikte İzliyoruz...
Başbakan Karşısında Heyecandan Konuşamayan Kadın Başkan 02:54
Başbakan Karşısında Heyecandan Konuşamayan Kadın Başkan 545 izlenme - 3 yıl önce Efendim, başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın Kadınlar Günü dolayısıyla Sinan Erdem Spor Salonu'nda düzenlenen "Kadın ve Demokrasi Buluşması" programına katılmıştır. Bu programda konuşan Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkanı Yrd. Doç. Dr. Sare Aydın, biraz Başbakan'ın varlığından, ve bu yüzden konuşmasının bütün Türkiye'ye yayılacak olup, biraz da salonun tıklım tıklım dolmasından olsa gerek, konuşurken inanılmaz heyecanlanmıştır. Ancak benim gerçekten takdir ettiğim bir zeka refleksiyle önce özür dileyerek, sonra da Başbakan karşısında heyecanlandığını açık açık söyleyerek seyircilerin affına sığınma refleksi göstermiştir. Hem bu olayda, hem de geçen gün yaşanan minik kızımızın folklör gösterisindeki şalvarının düşmesi olayında seyircilerimiz "helal olsun" dedirten bir duyarlılık gösterip en kötü anlarda hemen alkışlamaya başlayarak bu mağduriyeti giderme yoluna gitmiştir. Bu iki olayda da benim en çok dikkatimi çeken bu alkışlama seansları olmuştur. Evet, ben her zaman söylemişimdir, biz kendi içimizde kavga ederiz, bir takım kötü olaylar yaşarız ama yine de iyi milletiz, insaniyet oranımız gerçekten yüksektir, gerçekten bu konuda kaliteli milletizdir vesselam. Son cümle: belkim bu olaylar mesela Amerika gibi bir memlekette yaşansa, sadece mantık açısından düşünüp "sen başarısız oldun" diye domates atarlardı sahneye, "düşene destek olmak gerek" diye düşünmezlerdi, efendim.
Anadolu Efes'e Müthiş Gizli Kamera Sürprizi 03:01
Anadolu Efes'e Müthiş Gizli Kamera Sürprizi 944 izlenme - 5 yıl önce Anadolu Efes'e Müthiş Gizli Kamera Sürprizi
Sinan Erdem Sohbeti | Cübbeli Ahmet Hocaefendi {31.12.2014} 02:30:00
Sinan Erdem Sohbeti | Cübbeli Ahmet Hocaefendi {31.12.2014} 380 izlenme - 3 yıl önce Mevlid-i Şerif ve Mekke'nin Fethi Sohbeti | Cübbeli Ahmet Hocaefendi {31.12.2014}
Mevlîd Kandili | Cübbeli Ahmet Hoca | Sinan Erdem Spor Salonu [22.12.2015] 02:25:25
Mevlîd Kandili | Cübbeli Ahmet Hoca | Sinan Erdem Spor Salonu [22.12.2015] 259 izlenme - 2 yıl önce Mevlîd Kandili | Cübbeli Ahmet Hoca | Sinan Erdem Spor Salonu [22.12.2015]
Yenilenen Sinan Erdem, Dörtlü Final'e Hazır 04:14
Yenilenen Sinan Erdem, Dörtlü Final'e Hazır 60 izlenme - 10 ay önce Basketbol THY Avrupa Ligi Dörtlü Finali'ne 19-21 Mayıs tarihlerinde ev sahipliği yapacak Sinan Erdem Spor Salonu yenilendi.
50. Avrupa Büyükler Karate Şampiyonası Başladı 03:31
50. Avrupa Büyükler Karate Şampiyonası Başladı 236 izlenme - 3 yıl önce 50. Avrupa Büyükler Karate Şampiyonası, Sinan Erdem Spor Salonunda yapılan eleme müsabakalarıyla başladı.
Ofis oyunları turnuvası heyecanı 08:36
Ofis oyunları turnuvası heyecanı 172 izlenme - 2 yıl önce Sinan Erdem Spor Salonu'nda düzenlenen Spor A.Ş. Ofis Oyunları Basın Turnuvası sona erdi. 03.09.2015 günü Futbol Arena kanalına yüklediğim 'Ofis oyunları turnuvası heyecanı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/futbolarena kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Anadolu Efes'e Müthiş Gizli Kamera Sürprizi! 03:01
Anadolu Efes'e Müthiş Gizli Kamera Sürprizi! 565 izlenme - 5 yıl önce Anadolu Efes'e Müthiş Gizli Kamera Sürprizi!
Başbakan Davutoğlu, AK Parti İstanbul 5. Olağan İl Kongresine Konuştu 07:49
Başbakan Davutoğlu, AK Parti İstanbul 5. Olağan İl Kongresine Konuştu 137 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Sinan Erdem Spor Salonu'nda gerçekleştirilen AK Parti İstanbul 5. Olağan İl Kongresi'ne katılarak konuşma yaptı.
Canavar Arabalar Gösteri Yaptı 01:47
Canavar Arabalar Gösteri Yaptı 231 izlenme - 3 yıl önce ABD'de gösterilerini çok sayıda kişinin izlediği dev tekerlekli "Monster Hot Wheels" araçlar, İstanbul'da meraklılarıyla buluştu.
Başbakan Davutoğlu - Yeni Anayasa 05:29
Başbakan Davutoğlu - Yeni Anayasa 21 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Sinan Erdem Spor Salonu'nda gerçekleştirilen AK Parti İstanbul 5. Olağan İl Kongresi'ne katılarak konuşma yaptı.
Sinan Erdem, Final-Four'a Hazır 02:51
Sinan Erdem, Final-Four'a Hazır 7 izlenme - 10 ay önce - Sinan Erdem, Final-Four'a hazırİSTANBUL - Turkish Airlines Euroleague'de Final-Four'un oynanacağı Sinan Erdem Spor Salonu, dev organizasyona hazır. Spor İstanbul Genel Müdürü İsmail Özbayraktar, organizasyon için gerekli çalışmaların yapıldığını söyledi.
Sinan Erdem, Final Four'a Hazır 03:12
Sinan Erdem, Final Four'a Hazır 3 izlenme - 8 ay önce - Sinan Erdem, Final Four'a hazırİSTANBUL - THY Euroleague Final Four'a sayılı günler kala Sinan Erdem Spor Salonu'nda da hazırlıklar tamamlanmak üzere. Spor İstanbul Genel Müdürü İsmail Özbayraktar, "Sinan Erdem'den bütün dünyaya güzel görseller verilecek" dedi.
Eurobasket Değerlendirme Toplantısı Yapıldı 05:30
Eurobasket Değerlendirme Toplantısı Yapıldı 1 izlenme - 4 ay önce - Eurobasket değerlendirme toplantısı yapıldıİSTANBUL - Eurobasket'in değerlendirme toplantısı Sinan Erdem Spor Salonu'nda yapıldı.
Başbakan Davutoğlu - Özgürlükler Bizim Teminatımız Altındadır 06:34
Başbakan Davutoğlu - Özgürlükler Bizim Teminatımız Altındadır 3 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Sinan Erdem Spor Salonu'nda gerçekleştirilen AK Parti İstanbul 5. Olağan İl Kongresi'ne katılarak konuşma yaptı.
Sinan Erdem ve Çevresinde Şampiyonluk Coşkusu 01:51
Sinan Erdem ve Çevresinde Şampiyonluk Coşkusu 0 izlenme - 8 ay önce - Sinan Erdem ve çevresinde şampiyonluk coşkusuİSTANBUL - Fenerbahçeliler, takımlarının THY Euroleague şampiyonluğunun ardından maçın oynandığı Sinan Erdem Spor Salonu çevresinde zaferi kutladı.