Hoşgeldiniz!

sinanoğlu

Oktay Sinanoğlu'nun Canlı Yayında Eşini Azarlaması 00:31
Oktay Sinanoğlu'nun Canlı Yayında Eşini Azarlaması 13.318 izlenme - 3 yıl önce Türkçe'nin bozulmaması konusnda çok katı olan Sinanoğlu hocanın, Hulki Cevizoğlu'nun programında, eşinin 'inovasyon' sözcüğünü kullanmasına verdiği tepki.
Diline ve Gönlüne Sahip Çık - Oktay Sinanoğlu 24:47
Diline ve Gönlüne Sahip Çık - Oktay Sinanoğlu 1.268 izlenme - 7 ay önce Türk Einstein'i olarak bilinen Prof. Dr. Oktay Sinanoğlu konferansın son konuşmacısı olarak sahneye çıktı. Türkçe'ye olan düşkünlüğü ile bilinen Sinanoğlu'nun konuşması sık sık alkışlarla kesildi. Bir milletin kültürüne sahip çıkması gerektiğinin altını kalın çizgilerle çizen Sinanoğlu, aklın bilimle, gönlün de dille korunacağını söyledi. Yunus Emre'den ve Hoca Ahmet Yesevi'den örnekler veren Sinanoğlu yozlaşan batı kültürünün defedilmesi gerektiğini söyledi.
Oktay Sinanoğlu Canlı Yayında Karısını Azarladı 03:02
Oktay Sinanoğlu Canlı Yayında Karısını Azarladı 1.697 izlenme - 3 yıl önce Hulki Cevizoğlu'nun programına konuk olan profesör Oktay Sinanoğlu, karısının araya girmesiyle deliye döndü. Canlı yayında eşine sert şekilde çıkışan profesör, sinirine hakim olamayarak "boş kafalı" dedi.
Beyaz Kelebekler -Sen Gidince (Orijinal Klip) 02:38
Beyaz Kelebekler -Sen Gidince (Orijinal Klip) 1.603 izlenme - 2 yıl önce Ortalıklarda bulunmayan sadece TRT semalarında birkaç kez görüldüğü rivayet edilen klibin Trt müzikte yayınlanmasının ardından kaydı alınmış. E bize de izlemek düşer.. Klibin ses hali için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/23622/ Hababam sınıfı versiyonunun ses hali için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/764/adile-nasit---sen-gidince
Oktay Sinanoğlu-Bursa Konuşması 01:35
Oktay Sinanoğlu-Bursa Konuşması 2.231 izlenme - 7 yıl önce
Oktay Sinanoğlu - İlluminati Yeni Dünya Düzeni 02:57
Oktay Sinanoğlu - İlluminati Yeni Dünya Düzeni 1.103 izlenme - 5 yıl önce https//www.facebook.com/dunya.duzeni
Attila İlhan - Oktay Sinanoğlu - Avrupa Birliği ve Misyonerlik 05:35
Attila İlhan - Oktay Sinanoğlu - Avrupa Birliği ve Misyonerlik 737 izlenme - 2 yıl önce Üstad Attila İlhan ve ünlü bilim adamı Oktay Sinaoğlu ile Ceviz Kabuğu'nun Star'da olduğu zamanlardan bir program, özellikle Attila İlhan'ın konuşmasında açılan misyoner okullarını tek tek saymıştır. not: Biraz saçma gelebilir fakat Attila İlhan kesin bilgi olmadıkça kesinlikle bir bilgiyi vermez, yaymaz, emin olun. Hepsini bir yerden alıntı yapmıştır, çoğunlukla da nereden aldığını söyler.
Sinanoğlu Kasabası 04:01
Sinanoğlu Kasabası 2.135 izlenme - 9 yıl önce sinanoğlu kasabası sıcacık sevgi dolu görüntüler...
Nurettin Rençber - Sinanoğlu 05:43
Nurettin Rençber - Sinanoğlu 969 izlenme - 5 yıl önce
Avrupa Bugün Sıfırdır -  Oktay Sinanoğlu 02:37
Avrupa Bugün Sıfırdır - Oktay Sinanoğlu 997 izlenme - 4 yıl önce www.millibilinc.net
Oktay Sinanoğlu - İsmet Paşa Anlatımı 09:59
Oktay Sinanoğlu - İsmet Paşa Anlatımı 639 izlenme - 2 yıl önce Atatürk CHP'yi kurdu. Ama kurduğu bugün ki chp ile o zaman ki arasında çok fark var. Bakın Sinan bey o yılları bilen biri ve anlatıyor. Atatürk CHP'si ile dikilen Kahraman Maraşta'ki Bozkurt ve Türkbayraklı heykelin, İsmet paşa chp'si ile kaldırılması gibi örnekler anlatılmamış videoda. Demek istediğim, Atatürk'ün bıraktıklarını yıkanlar aslında Menderes kadar İsmet paşadır. Alparslan Türkeş: Chp Atatürk'ün yolunda olsa MHP'yi kurmazdım. Türkçüyüm, Turan, millyetçiyim diyen adamla "aouuuu", "faşist" diye dalga geçen yeni nesil tatlı su chplilerine umarım faydalı bilgiler vermiş olur.
Ülke Tv-Sıradışı-Oktay Sinanoğlu Önemli Meseleler 01:32:38
Ülke Tv-Sıradışı-Oktay Sinanoğlu Önemli Meseleler 863 izlenme - 5 yıl önce englisha very exquisite interview with oktay sinanoğlu which sheds some light on very important matters including the turkish identity as well as the treacherous tricks that are played on the republic of turkey among other kaçırılmaz bir rapörtaj türk kimliğini vatan kelimsinin açıklandığı ve türkiye'ye oynanan oyunlar başka konularla birlikte aydınlığa getiriliyor. bizi batıdan ayıran ve dahada önemlisi bizi önemli bireyler eden kültür ve değerlere bir bakış olmaktadır.bizi türk eden tabii avr
yabancı türkçe karşılıklar 04:04
yabancı türkçe karşılıklar 2.319 izlenme - 9 yıl önce kara yılan mayın - zülfü livaneli kilise haber saldım hekim gelecekmidir kanı bir yana bırak revan içinde kaldım haber saldım kuş ile gagasında yaş ile yol gözledim ardından bir sıcacık düş ile işık vurmaz karama bende şifa arama ellerim yokki artık tütün basan yarama www.turkcutoplumcu.org www.uyanturk.org
Oktay Sinanoğlu ile  Kürtler ve Türklük  Üzerine Söyleşi 04:15
Oktay Sinanoğlu ile Kürtler ve Türklük Üzerine Söyleşi 138 izlenme - 7 ay önce Kürtlük ve Türklük kavramlarının Oktay Sinanoğlu'nun yaşam felsefesi olan "GÖNÜL" den ibaret olduğunu kendi ağzından dinliyoruz, ülkenin kalkınması için bu gibi aydınlara ihtiyacı var sadece. İyi seyirler
Sedat Sinanoğlu - Aşk 04:12
Sedat Sinanoğlu - Aşk 568 izlenme - 5 yıl önce
Cevaptaki Soruyu Bilemeyen Yarışmacı 01:56
Cevaptaki Soruyu Bilemeyen Yarışmacı 456 izlenme - 3 yıl önce yok artık daha neler diyeceksiniz :)
Sedat Sinanoğlu - Düşenin Dostu Olmaz 05:09
Sedat Sinanoğlu - Düşenin Dostu Olmaz 494 izlenme - 5 yıl önce
Oktay Sinanoğlu Hayatı 10:17
Oktay Sinanoğlu Hayatı 188 izlenme - 1 yıl önce Birçoğumuzun kendisini Bye Bye Türkçe adlı kitabından tanıdığımız 24 yaşında dünyanın en genç profesörü olan, birçok ülkede kendisine Türk Einstein'ı ünvanının verildiği Oktay Sinanoğlu 20 Nisan 2015 tarihinde vefat etmiştir.Kendisinden geriye birbirinden değerli kitaplarını ve bilime yaptığı hizmetleri bırakmıştır.Bu görselde izleyeceğiniz üzere hayatından bahsedilmiştir.Benim elimden gelen başarı hikayesini bu görselde birçok insana ulaştırabilmektir.Kendisine tanrıdan rahmet diliyorum.İyi seyirler..
Diline ve Gönlüne Sahip Çık: Oktay Sinanoğlu - TEDxIhlasCollegeED 24:47
Diline ve Gönlüne Sahip Çık: Oktay Sinanoğlu - TEDxIhlasCollegeED 134 izlenme - 1 yıl önce Türk Einstein'i olarak bilinen Prof. Dr. Oktay Sinanoğlu konferansın son konuşmacısı olarak sahneye çıktı. Türkçe'ye olan düşkünlüğü ile bilinen Sinanoğlu'nun konuşması sık sık alkışlarla kesildi. Bir milletin kültürüne sahip çıkması gerektiğinin altını kalın çizgilerle çizen Sinanoğlu, aklın bilimle, gönlün de dille korunacağını söyledi. Yunus Emre'den ve Hoca Ahmet Yesevi'den örnekler veren Sinanoğlu yozlaşan batı kültürünün defedilmesi gerektiğini söyledi.
Sinanoğlu Kasabası 05:21
Sinanoğlu Kasabası 449 izlenme - 7 yıl önce her yönüyle sinanoglu videosu
Oktay Sinanoğlu - Önemli Meseleler (Ülke TV Turgay Güler Sıra dışı) 01:32:38
Oktay Sinanoğlu - Önemli Meseleler (Ülke TV Turgay Güler Sıra dışı) 298 izlenme - 4 yıl önce www.millibilinc.netVideonun kalitesi maalesef düşük. Kalitesi daha yüksek video bulunca yükleyeceğim inşaAllah.
Bağlama Takımı - Sinanoğlu 03:46
Bağlama Takımı - Sinanoğlu 226 izlenme - 5 yıl önce
Osman Selimoğlu - Sensin Sen 04:44
Osman Selimoğlu - Sensin Sen 185 izlenme - 4 yıl önce Osman Selimoğlu - Sensin Sen
Sedat Sinanoğlu - Allahına Kurban 04:14
Sedat Sinanoğlu - Allahına Kurban 222 izlenme - 5 yıl önce
Hani Dünya Dili İngilizceydi? Oktay Sinanoğlu 03:28
Hani Dünya Dili İngilizceydi? Oktay Sinanoğlu 200 izlenme - 4 yıl önce www.millibilinc.com
Sedat Sinanoğlu - Sus Söyleme 04:46
Sedat Sinanoğlu - Sus Söyleme 181 izlenme - 5 yıl önce
Koro - Sinanoğlu Derler Benim Adıma 03:47
Koro - Sinanoğlu Derler Benim Adıma 199 izlenme - 5 yıl önce
Anayasa'dan Silinen Türklük 03:11
Anayasa'dan Silinen Türklük 61 izlenme - 1 yıl önce Anayasadan silinen Türklük ve aşağılık duygusu nasıl aşılanıyor. Her Doğu'dan gelen Kürt mü? Özünü bilmeyen kime köle olur? Amerika bu yalanı nasıl aşıladı? Akkoyunluların, Karakoyunluların Uzun Hasan'ın memleketi nasıl kürtleşti? Nijerya'da da aynısı yapılmıştır.
Sedat Sinanoğlu - Menekşe Çiçeği 05:09
Sedat Sinanoğlu - Menekşe Çiçeği 160 izlenme - 5 yıl önce
Oktay Sinanoğlu'ndan Canlı Yayında Eşine Şok Sözler! 00:37
Oktay Sinanoğlu'ndan Canlı Yayında Eşine Şok Sözler! 90 izlenme - 3 yıl önce Ulusal Kanal'da yayınlanan İkna Odası programında ilginç anlar yaşandı.